Jump to content

Poco X5 Pro


minast
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 10/3/2023 at 12:29 ΜΜ, ippotis said:

Επειδή και εγώ το F2 έχω, έχει ΤΟΣΟ μεγάλη διαφορά έτσι ώστε να πας σε αυτό; Σε απόλυτα χαρακτηριστικά το F2 μόνο σε επεξεργαστή είναι ανώτερο, στα άλλα χάνει. Πάντως αυτό με την μπροστινή κάμερα που ανασηκώνεται μου αρέσει πολύ.

καλησπέρα σας, ποιό μοντέλο της poco είναι που ανασηκώνεται η μπροστινή κάμερα? ευχαριστώ

On 30/3/2023 at 10:32 ΜΜ, freddaras said:

αυτο εχω κανει και εγω και δεν ειδα ξανα διαφήμιση  ουτε για πλακα! 

καλησπέρα παιδιά, απλά μια ερώτηση Κε Freddaras, επειδή ψύνομαι πολύ για το x5 pro και επειδή ήμουν κάτοχος redm note 9 pro 6/128(μεχρί πρίν 1 μήνα γιατί μου το έκλεψε μια ρουφιάνα μέσα από το παντελόνι μου στο κέντρο της αθήνας), τι είναι αυτό το πρωσοπικό DNS και που το βρίσκουμε? σας ευχαριστώ 

παιδιά θέλω από αυτούς που έχουν καιρό το poco x5 pro θέλω να μου πουν τα υπέρ και τα κατά της συσκευής Poco x5 pro 5g 8/256, γιατί είμαι στο ψάξιμο και μάλλον θα καταλήξω σε αυτό αλλά δεν είμαι και πολύ γνώστης από κινητά, επειδή πελάτης του αδερφού μου που έχει το poco x3 μου μετέφερε ότι είναι το καλύτερο κινητό και το έχει 4 χρόνια και δεν έπαθε το χ3 και του είπε ο φίλος του και με μετέφερε να πάω στο x5 pro, μπορείτε να μου πείτε τις γνώμες σας για το συγκεκριμένο μοντέλο? εγώ προέρχομαι από xiaomi redmi note 9 pro 6/128 με snapdragon 720g. Περιμένω τις απόψεις σας για αυτό το μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, panagosss13 said:

καλησπέρα σας, ποιό μοντέλο της poco είναι που ανασηκώνεται η μπροστινή κάμερα? ευχαριστώ

καλησπέρα παιδιά, απλά μια ερώτηση Κε Freddaras, επειδή ψύνομαι πολύ για το x5 pro και επειδή ήμουν κάτοχος redm note 9 pro 6/128(μεχρί πρίν 1 μήνα γιατί μου το έκλεψε μια ρουφιάνα μέσα από το παντελόνι μου στο κέντρο της αθήνας), τι είναι αυτό το πρωσοπικό DNS και που το βρίσκουμε? σας ευχαριστώ 

παιδιά θέλω από αυτούς που έχουν καιρό το poco x5 pro θέλω να μου πουν τα υπέρ και τα κατά της συσκευής Poco x5 pro 5g 8/256, γιατί είμαι στο ψάξιμο και μάλλον θα καταλήξω σε αυτό αλλά δεν είμαι και πολύ γνώστης από κινητά, επειδή πελάτης του αδερφού μου που έχει το poco x3 μου μετέφερε ότι είναι το καλύτερο κινητό και το έχει 4 χρόνια και δεν έπαθε το χ3 και του είπε ο φίλος του και με μετέφερε να πάω στο x5 pro, μπορείτε να μου πείτε τις γνώμες σας για το συγκεκριμένο μοντέλο? εγώ προέρχομαι από xiaomi redmi note 9 pro 6/128 με snapdragon 720g. Περιμένω τις απόψεις σας για αυτό το μοντέλο.

Το Χ3 δεν έκλεισε ακόμη 3 χρόνια από τη μέρα που κυκλοφόρησε υπ όψιν... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά παιδιά αυτή είναι η ρύθμιση για να βλέπεις καμπάνα κάτω από το ήλιο (γιατί μερικά posts πιο πάνω νόμιζα έφταιγαν τα τζαμακια κτλ). Σε παραλία χωρίς ομπρέλα κτλ και βλέπεις τα πάντα σαν να είσαι σπίτι. Γενικά τρομερή οθόνη η κινητάρα μας ee4bea6364cfb3e0c42f845522bb34c9.jpg

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, να ρωτήσω τους κατόχους του κινητού, αξίζει η μετάβαση από το X3 Pro (6/128) στο Poco X5 Pro 5G (8/256);

Με ενδιαφέρει περισσότερο η κάμερα, η διάρκεια μπαταρίας και η οθόνη θέασης (θέλω Amoled).

Poco X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Το poco X5 5G με καρτα cosmote εχει δυνατότητα για 5G;

Ευχαριστώ

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mafiagalou said:

Καλησπέρα σας.

Το poco X5 5G με καρτα cosmote εχει δυνατότητα για 5G;

Ευχαριστώ

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Φυσικα και εχει...Κανονικα

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος κι εγώ από σήμερα του κίτρινου. 

Ως πρώτη επαφή έχω να πω τα καλύτερα για την τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, katergaris1979 said:

Κάτοχος κι εγώ από σήμερα του κίτρινου. 

Ως πρώτη επαφή έχω να πω τα καλύτερα για την τιμή του.

Kαλοριζικο φιλε.Ωραιο και το κιτρινάκι αν εισαι ΑΕΚτζης ή Αρειανός...😁

On 1/10/2023 at 10:16 ΜΜ, topmar said:

Καλησπέρα, να ρωτήσω τους κατόχους του κινητού, αξίζει η μετάβαση από το X3 Pro (6/128) στο Poco X5 Pro 5G (8/256);

Με ενδιαφέρει περισσότερο η κάμερα, η διάρκεια μπαταρίας και η οθόνη θέασης (θέλω Amoled).

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Ασυζητητί φιλε μου.Εννοειται οτι αξιζει η μεταβαση

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Η μπαταρία τώρα που έχει στρώσει για τα καλά κάνει παπάδες (το φορτίζω πάντα βράδυ με αργό φορτιστή κτλ). Κοιτάξτε εδώ έπαθα πλάκα χθες. 4f7e48f61d95f667a1d787d28ed45c52.jpg

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλημέρα, θέλω να πάρω το συγκεκριμένο κινητό. Ήθελα να ρωτήσω , βρήκα στο skroutz με EU και με Global version, τι να προτιμήσω;;; Θα έχω κάποιο θέμα με εφαρμογές κλπ; Δεν με ενδιαφέρει root κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Με Global ίσως αντιμετωπίσεις προβλήματα με το Vowifi, Volte. Έχει ακουστεί ότι είναι καλύτερη η Ευρωπαϊκή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, μόλις το παρήγγειλα κι εγώ, το βρήκα ευκαιρία το 8GB/256GB σε μαύρο με 253€, προς αντικατάσταση αυτού της υπογραφής.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, topmar said:

Καλησπέρα, μόλις το παρήγγειλα κι εγώ, το βρήκα ευκαιρία το 8GB/256GB σε μαύρο με 253€, προς αντικατάσταση αυτού της υπογραφής.

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Από πού φίλε; 

2 minutes ago, topmar said:

Καλησπέρα, μόλις το παρήγγειλα κι εγώ, το βρήκα ευκαιρία το 8GB/256GB σε μαύρο με 253€, προς αντικατάσταση αυτού της υπογραφής.

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Από πού φίλε; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από πού φίλε; 
Από εδώ δες, με κουπόνι μέσα από DHGATE:
https://xiaomiplanet.sk/poco-x5-pro-5g-oficialne-33/

Poco X3 Pro via Tapatalk


Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

ψάχνω αντικαταστάτη του πολύ καλού αλλά παλιού πλέον Mi10t lite

Tο κινητό αξίζει ή όχι ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

είχα το ιδιο κινητο , ναι ειναι μεγαλη η διαφορά προχωρα, αξίζει...

Edited by casabel
Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα καπου πως έχει θέματα με την μπαταρία ή με επανεκκινήσεις 

Ισχύει κατι τέτοιο ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, katergaris1979 said:

Προσωπικά μέχρι στιγμής τίποτα τέτοιο. Τούμπανο είναι.

Tι Android έχει 12 ή 13 ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2023 at 4:16 ΜΜ, bathan said:

Διαβασα καπου πως έχει θέματα με την μπαταρία ή με επανεκκινήσεις 

Ισχύει κατι τέτοιο ;

Κανένα απολύτως πρόβλημα με τέτοια. 

Το έχει η κόρη μου και πάει σφαίρα σε όλα. 

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Το παράγγειλα χτες (8/256) γιατί θέλω δίκαρτο και θέλω να αντικαταστήσω το Mi10T lite που πάλιωσε και πλέον δεν παίρνει και updates. Εγώ έχω μείνει σε update απο 9/2022 και όποια χώρα δοκίμασα να βάλω δεν έχει update σε MIUI 14 και Android 13

Ημουν ανάμεσα στο X5 Pro και στο F5 (το απλό όχι το Pro), αλλά διάβασα review του F5 στο gsmarena και το ψιλοθάβει

Το μόνο που με χαλάει είναι πως δεν παιρνει SD αλλά πλέον τα περισσότερα δεν έχουν slot για SD

Ελπίζω να βγει καλό σαν όλα τα άλλα Xiaomi που είχα ως τώρα και είχα πολλά :

RN4, MiA1, RN6 Pro, Mi10T lite 5G

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χτες το Poco X5 Pro (8/256GB), πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές, ελαφρύ, γρήγορο και πολύ smooth

Πήρε αμέσως update σε MIUI 14.0.3.0, Android 13

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...