Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Good lock, home up αν πας θα την βρεις, κάνει τελικά παπάδες αυτό το good lock όσο το σκαλίζω τόσο περισσότερα βρίσκω.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2023 at 5:39 ΜΜ, mivechris said:

Φυσιολογικό να φευγει η επίστρωση σε συσκευη 1500€; Δηλαδή σε 1,5 χρόνο θα σε βάλουν να πληρώσεις την οθόνη αν το παρουσιάσει πάλι.

Ενδιαφέρον.

https://www.reddit.com/r/GalaxyS23Ultra/comments/15ispo6/has_this_happened_to_anyone_else/?rdt=35242

Παιδιά τι γίνεται με αυτό? .. Εγώ έχω προστασία αλλά γενικά αν όντως ισχύει είναι μεγάλο θέμα αν πρόκειται να το έχεις χρόνια το κινητό.... Και ταυτόχρονα αδικαιολογητο για τέτοια συσκευή. 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στα αντησηπτικα η συμβουλή μου για αποφυγή δυσαρεστων εκπλήξεων. 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

τώρα που στο one ui 6 δεν δείχνει το sot ποια εφαρμογή προτείνετε που να δείχνει το sot;
επίσης τα εικονίδια των εφαρμογών στην AOD είναι πλέον μόνο άσπρα η μόνο σε εμένα;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, ilka71 said:

τώρα που στο one ui 6 δεν δείχνει το sot ποια εφαρμογή προτείνετε που να δείχνει το sot;
επίσης τα εικονίδια των εφαρμογών στην AOD είναι πλέον μόνο άσπρα η μόνο σε εμένα;
 

Ποια ανάγκη είναι αυτή που σε "πιέζει" να βλέπεις το sot;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jtgiannis said:

Καλημέρα στην παρέα. Έφθασε και το Update Δεκεμβρίου. 

Καλημέρα

Ξέρει κανείς αν με το καινούργιο update Δεκεμβρίου λύθηκε το θέμα με το pixel swift στο status bar?

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2023 at 9:53 ΜΜ, dan81 said:

https://www.reddit.com/r/GalaxyS23Ultra/comments/15ispo6/has_this_happened_to_anyone_else/?rdt=35242

Παιδιά τι γίνεται με αυτό? .. Εγώ έχω προστασία αλλά γενικά αν όντως ισχύει είναι μεγάλο θέμα αν πρόκειται να το έχεις χρόνια το κινητό.... Και ταυτόχρονα αδικαιολογητο για τέτοια συσκευή. 

 

Το εχω παθει και εγω σε αλλες συσκευες samsung  αλλα το εχω παρατηρησει οταν το εχω εκτεθειμενο στον ηλιο  καθαριζω την οθονη και μετα οταν την ακουμπαω με το χερι αφηνει κηλιδα .δεν ξερω για ποιο λογο γινεται .τωρα στο S23  δεν το εχω δει γιατι με το που το ανοιξα εβαλα τζαμακι κατευθειαν  αλλα και παλι το.προσεχω γενικα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, mger said:

έχετε εντοπίσει καμία μεμβράνη με τέλεια εφαρμογή ; να κολλάει και στις άκρες ;

προσωπικα εχω βαλει τις samsung,δεν ηθελα να μπλεξω με τζαμια,40 μερες τωρα ειναι αψογη

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα εχω βαλει τις samsung,δεν ηθελα να μπλεξω με τζαμια,40 μερες τωρα ειναι αψογη
κολλάει και στις άκρες; η μόνο στην πάνω επίπεδη επιφάνεια;
Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2023 at 8:53 ΜΜ, dan81 said:

https://www.reddit.com/r/GalaxyS23Ultra/comments/15ispo6/has_this_happened_to_anyone_else/?rdt=35242

Παιδιά τι γίνεται με αυτό? .. Εγώ έχω προστασία αλλά γενικά αν όντως ισχύει είναι μεγάλο θέμα αν πρόκειται να το έχεις χρόνια το κινητό.... Και ταυτόχρονα αδικαιολογητο για τέτοια συσκευή. 

 

Το ίδιο έπαθε το Samsung s7+ ταμπλετ που έχω . 2 χρόνια στον πρώτο έτος το έπαθε !! Από παιχνίδι !!! Εγγύηση δεν το επισκευάζει 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ilka71 said:
9 ώρες πριν, lagoudakis said:
και στις ακρες κανονικα

μόνος την έβαλες η σε κατάστημα; που την βρίσκουμε;

https://www.skroutz.gr/s/40568988/Samsung-Screen-Protector-2tmch-Galaxy-S23-Ultra.html πηγα σε καταστημα και την εβαλα γιατι ειμαι κουλος 😄😁 το πακετο εχει 2 μεσα

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα εχω βαλει τις samsung,δεν ηθελα να μπλεξω με τζαμια,40 μερες τωρα ειναι αψογη
Δυστυχώς μόνο τζάμι είναι η λύση...

sent from my S23Ultra12/512 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε αναρωτηθεί για ποιο λόγο η μαμά εταιρεία δεν βγάζει να πουλήσει τζαμακι ενώ βγάζει μόνο ζελατίνα ;

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία. Ενεργοποιώ την προσαρμόσιμη εξοικονόμηση μπαταρίας και απενεργοποιείται συνέχεια μόνη της. Και πρέπει να την ενεργοποιώ εκ νέου. Το ίδιο κάνει και στο Α54 που έχω. Αυτό ξεκίνησε μετά την ενημέρωση σε 6.0. Και πολλές φορές επίσης απενεργοποιείται και το 5G, και πρέπει να το ενεργοποιήσω ξανά. Έχει κανένας ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Δυστυχώς μόνο τζάμι είναι η λύση...

sent from my S23Ultra12/512 using Tapatalk
 

σιγουρα για καλυτερη προστασια το τζαμι,απλα πονταρω στην τυχη μου επειδη 25 χρονια δεν μου εχει πεσει ποτε κινητο λογω υπερβολικης προσοχης

5 ώρες πριν, katsiletra said:

Έχω μια απορία. Ενεργοποιώ την προσαρμόσιμη εξοικονόμηση μπαταρίας και απενεργοποιείται συνέχεια μόνη της. Και πρέπει να την ενεργοποιώ εκ νέου. Το ίδιο κάνει και στο Α54 που έχω. Αυτό ξεκίνησε μετά την ενημέρωση σε 6.0. Και πολλές φορές επίσης απενεργοποιείται και το 5G, και πρέπει να το ενεργοποιήσω ξανά. Έχει κανένας ιδέα τι μπορεί να φταίει;

μηπως καποια εφαρμογη σου κανει την ζημια;;;προσωπικα δεν εχω θεμα

παιδες μια χαζη ερωτηση...θελω να παρω τα Samsung Galaxy Buds2 ,επειδη δεν ειχα ξανα τετοιου ειδους ακουστικα,η βαση ειναι μονο για φορτιση σωστα;;;πχ πρεπει να την κουβαλαω μαζι μου οταν φοραω τα ακουστικα;

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2023 at 11:11 ΜΜ, kek said:

Προσοχή στα αντησηπτικα η συμβουλή μου για αποφυγή δυσαρεστων εκπλήξεων. 

Στο δικό μου δεν έχω ακουμπήσει τίποτα πάνω του ! Και πάλι το έπαθε σε κουλό σημείο !

CFX65 > w810i > 5530 > Neo V / 3GS > G2 > Oneplus 3 > Mi9T Pro > S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, challenge143 said:

Έχετε αναρωτηθεί για ποιο λόγο η μαμά εταιρεία δεν βγάζει να πουλήσει τζαμακι ενώ βγάζει μόνο ζελατίνα ;

Οχι γιατί έχει αναφερθεί πολλές φορές και στο παρελθόν.

Τα ''κακα'' των κυρτών οθονών είναι αυτά.

Στα απλά S23/S23+ που έχουν επίπεδες οθόνες, δεν υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Οχι γιατί έχει αναφερθεί πολλές φορές και στο παρελθόν.

Τα ''κακα'' των κυρτών οθονών είναι αυτά.

Στα απλά S23/S23+ που έχουν επίπεδες οθόνες, δεν υπάρχει θέμα.

Οκ δεν κατάλαβες τον  συνειρμό μου αλλά το δέχομαι.  Αναφέρομαι στην samsung που δεν πουλάει τζάμι η μαμά εταιρεία ούτε σε επίπεδες οθόνες. 😀

Edit. Μπορεί μάλλον να βγάζει σε επίπεδες οθόνες. 👍

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...