Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το δικο μου ειχε μονο ταινια,δεν ξερω σε αλλους

Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Πριν λίγες ώρες παράγγειλα το S23 Ultra 512 GB. Σε 2-3 εργάσιμες ημερες θα το εχω στα χέρια μου.

Ηδη παραγγέλθηκε η παρακάτω θήκη της Samsung στα 27 ευρω απο τον Γερμανό.

https://www.skroutz.gr/s/40560019/Samsung-Smart-View-Wallet-Mayro-Galaxy-S23-Ultra.html

Το κινητό έρχεται με προεγκαταστημένη μεμβράνη. Σκέφτομαι για tempered glass της Whitestone που βλέπω έχει πολύ καλές κριτικές. Επειδή θα έχω και την συγκεκριμμένη θήκη θεωρείται απαραίτητο το tempered glass για εξτρα προστασία; Γενικά είμαι αρκετά προσεκτικός με τις συσκευες μου αλλά απο την άλλη δεν θέλω και να ρισκάρω. Εκτος απο το συγκεκριμμενο temperded glass ποια άλλα θα προτείνατε που τα θεωρειται αρκετά καλα.

Θα ήθελα να μου προτείνεται εναν Samsung φορτιστή στα 45W. Προς το παρον έχω εναν Xiaomi φορτιστη στα 33W απο το Redmi Note 9 Pro κινητό μου το οποιο θα το δώσω στην αδερφή μου και για να μην ψάχνομαι για φορτιστή θέλω να αγοράσω καινούριο.

Και μια τελευταία ερώτηση όσον αφορά την εγκατάσταση των εφαρμογών. Το καλύτερο θα είναι προφανώς να περάσω εκ νεου όλες τις εφαρμογές απο την αρχή. Να μην ασχοληθώ με Google back up δηλαδη.

Υ.γ. Εχω αρχίσει το reverse reading 🙂 αλλά παρολα αυτά θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια στις ερωτήσεις μου.

Edited by ffc
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, ffc said:

Το κινητό έρχεται με προεγκαταστημένη μεμβράνη.

Εισαι σίγουρος? Δεν θυμάμαι να ειχε μεμβράνη το δικο μου.

 

4 ώρες πριν, ffc said:

Και μια τελευταία ερώτηση όσον αφορά την εγκατάσταση των εφαρμογών. Το καλύτερο θα είναι προφανώς να περάσω εκ νεου όλες τις εφαρμογές απο την αρχή.

Θεωρητικά ειναι καλύτερο. Πρακτικά εγω μετέφερα τα παντα με Smart Switch,  Google Account, Samsung Account με μηδεν πρόβλημα. 

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μια βοήθεια όποιος μπορεί και ξέρει για ένα εντελώς off-topic θέμα!

Πρόκειται για μια οθόνη αυτοκινήτου Digital IQ η οποία υποτίθεται οτι τρέχει Android 10. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: Όταν βάζω το Google Account μου μετά από 1 λεπτό κολλάνε τα πάντα, δεν αλλάζουν σταθμοί δεν αυξομειώνεται ο ήχος και γενικώς δεν κάνει τίποτα, μετά από 4-5 λεπτά ξεκολλάει και τρέχει όλες τις προηγούμενες κινήσεις όλες μαζί (Σαν να είναι στο buffer). Το σφάλμα που πετάει κάποιες φορές είναι 'COM.TS.MainUI8 isn't responding'. Όταν καταργώ το Google Account δεν κολλάει ποτέ! Υπάρχει καμία λύση ώστε να έχω τον λογαριασμό μου χωρίς κολλήματα;

Και κάτι ακόμα! Το folder με τους προεγκατεστημένους χάρτες IGO που έχει στην εσωτερική μνήμη το πέρασα σε USB και επανεγκατέστησα την εφαρμογή αλλά δεν το τρέχει και μου βγάζει ότι δεν βρίσκει τον φάκελο προορισμού. Ξέρουμε κάτι γι'αυτό;

 

Ζητώ συγνώμη σε όποιον τον κούρασα με το Post!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ffc said:

Καλησπέρα και απο εμένα. Πριν λίγες ώρες παράγγειλα το S23 Ultra 512 GB. Σε 2-3 εργάσιμες ημερες θα το εχω στα χέρια μου.

Ηδη παραγγέλθηκε η παρακάτω θήκη της Samsung στα 27 ευρω απο τον Γερμανό.

https://www.skroutz.gr/s/40560019/Samsung-Smart-View-Wallet-Mayro-Galaxy-S23-Ultra.html

Το κινητό έρχεται με προεγκαταστημένη μεμβράνη. Σκέφτομαι για tempered glass της Whitestone που βλέπω έχει πολύ καλές κριτικές. Επειδή θα έχω και την συγκεκριμμένη θήκη θεωρείται απαραίτητο το tempered glass για εξτρα προστασία; Γενικά είμαι αρκετά προσεκτικός με τις συσκευες μου αλλά απο την άλλη δεν θέλω και να ρισκάρω. Εκτος απο το συγκεκριμμενο temperded glass ποια άλλα θα προτείνατε που τα θεωρειται αρκετά καλα.

Θα ήθελα να μου προτείνεται εναν Samsung φορτιστή στα 45W. Προς το παρον έχω εναν Xiaomi φορτιστη στα 33W απο το Redmi Note 9 Pro κινητό μου το οποιο θα το δώσω στην αδερφή μου και για να μην ψάχνομαι για φορτιστή θέλω να αγοράσω καινούριο.

Και μια τελευταία ερώτηση όσον αφορά την εγκατάσταση των εφαρμογών. Το καλύτερο θα είναι προφανώς να περάσω εκ νεου όλες τις εφαρμογές απο την αρχή. Να μην ασχοληθώ με Google back up δηλαδη.

Υ.γ. Εχω αρχίσει το reverse reading 🙂 αλλά παρολα αυτά θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια στις ερωτήσεις μου.

Καλημέρα. 

Το εχω απο 2/2023 με την ιδια θήκη και μεμβράνη απο το IRepair (μέσα στα Public). Μου εχει πέσει 2-3 φορές... όλα καλά! Έχω αλλάξει 1 φορά μεμβράνη με την ίδια πάλι... 

Το κινητό ΔΕΝ ερχεται με δική του μεμβράνη... 

Εγώ μετέφερα όλα τα δεδομένα και τις εφαρμογές μέσω Smart Switch, Samsung Backup κ Google backup... Δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Όλα λειτουργούν καλά... Μια φορά μου δημιουργήθηκε πρόβλημα με την εφαρμογή "τηλέφωνο" (για μερικές επαφές έδειχνε νεκρό...) έκανα εκκαθάριση cache memory της εφαρμογής κ διορθώθηκε (αυτό έγινε με την αβαβαθμιση του oneUI)... 

Καλορίζικη! 

Edited by IKAL
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Prattein_Aloga said:

Εισαι σίγουρος? Δεν θυμάμαι να ειχε μεμβράνη το δικο μου.

 

 

Μαλλον για ερωτηση πηγαινε :classic_laugh:

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 έχω ξεσφραγίσει κανένα δεν είχε μεμβράνη στην οθόνη (μαύρο προστατευτικο έχει στην οθόνη μόνο) ούτε σελοφάν. Εκτός από τις δύο ταινίες πάνω κάτω.. 

Τώρα γενικά κάτι που μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον (άσχημα) 

Σε πολύ γνωστό μαγαζί ειδών τεχνολογίας, γνωστού μου (όχι Γερμανός cosmote plaisio  κλπ) πριν 2 βδομάδες που ξαναπήγα όπως είχα γράψει σε s23u για να παρκάρω εκεί, παρατηρήσαμε κάτι που μας έκανε άσχημη εντύπωση.. Ξεσφράγισα μπροστά του συσκευή (γιατί πάντα ξεφραγίζω εκεί που αγοράζω για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και να κάνω έναν πρώτο οπτικό έλεγχο έστω) και όπως την ανοίγεις που είναι φάτσα κατευθείαν οι κάμερες είχαν όλες πάνω φουλ δαχτυλιές χωρίς ακόμα να έχω αγγίξει ο ίδιος την συσκευή και το είδαν και οι ίδιοι. Αυτός προμηθεύεται από την globalsat ελληνικές συσκευές.. Και μου είπε πως έχουν ξεσφραγίσει και συσκευή που είχε στραβά τοποθετημένο το μαύρο προστατευτικο αυτοκόλλητο της οθόνης μπροστά, συν δαχτυλιές στις κάμερες και το έστειλαν πίσω στην εταιρεία.. 

Και πήγε το μυαλό μου στις παλιές καλές εποχές s8+,s9+ που επανασφραγιζαν συσκευές απλά βάζοντας ίδιο αυτοκόλλητο πάνω από το ήδη κομμένο "do not accept if seal broken" που σαφώς κυκλοφορούν (μπορεί να τους τα δίνει και η ίδια η εταιρεία) 

Τέλος πάντων την συγκεκριμένη συσκευή δε την κράτησα γιατί είχε και το γνωστό κουσούρι με το πάνελ κάτω δεξιά που δεν είναι καλά κολλημένο?! και φαίνεται σαν φυσαλίδα κάπως, ανοίξαμε και 2ο ήταν κομπλέ σε όλα του το τσέκαρα εξονυχιστικά (σαφώς βεβαιώθηκα και για την ημερομηνία παραγωγής από imei info ήταν 20 ημερών από εργοστάσιο και το κράτησα) μου είπε θα το στείλει πίσω στην globalsat το πρώτο και ρωτάω τώρα εγώ.. 

Πόσο δύσκολο είναι αυτό που θα πάει πίσω και όσα γενικά πάνε πίσω (που είναι σίγουρα πάρα πολλά για αμέτρητους λόγους) να τα σενιάρουν όσο καλύτερα γίνεται και να τα επανασφραγιζουν να τα βγάζουν στην πώληση ξανα...?!?! 

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό είναι τα φόρα να υπάρχει ενημέρωση, διάλογος, αντίλογος κλπ.

Ευχαριστώ πολύ για το ποστ σου άκρως ενημερωτικό 👌👏

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ChrisNikol said:

 

Τέλος πάντων την συγκεκριμένη συσκευή δε την κράτησα γιατί είχε και το γνωστό κουσούρι με το πάνελ κάτω δεξιά που δεν είναι καλά κολλημένο?! και φαίνεται σαν φυσαλίδα κάπως, ανοίξαμε και 2ο ήταν κομπλέ σε όλα του το τσέκαρα εξονυχιστικά (σαφώς βεβαιώθηκα και για την ημερομηνία παραγωγής από imei info ήταν 20 ημερών από εργοστάσιο και το κράτησα) μου είπε θα το στείλει πίσω στην globalsat το πρώτο και ρωτάω τώρα εγώ.. 

Πόσο δύσκολο είναι αυτό που θα πάει πίσω και όσα γενικά πάνε πίσω (που είναι σίγουρα πάρα πολλά για αμέτρητους λόγους) να τα σενιάρουν όσο καλύτερα γίνεται και να τα επανασφραγιζουν να τα βγάζουν στην πώληση ξανα...?!?! 

Το ιδανικο θα ηταν να τις επαναπροωθουν ως ανακατεσκευσμενες συσκευες, γιατι στην ουσια αυτο θα ειναι και σε χαμηλοτερτες τιμες. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Prattein_Aloga said:

Εισαι σίγουρος? Δεν θυμάμαι να ειχε μεμβράνη το δικο μου.

 

Θεωρητικά ειναι καλύτερο. Πρακτικά εγω μετέφερα τα παντα με Smart Switch,  Google Account, Samsung Account με μηδεν πρόβλημα. 

Λάθος διατύπωση μάλλον όσο αφορά την λέξη προστατευτική μεμβράνη. Αναφέρομαι στο φιλμάκι που έχει τοποθετήσει το εργοστάσιο για προστασία απο δαχτυλιές και σκόνη. Θυμάμαι και το S9+ που είχα αγοράσει είχε αλλά τελικά την αφαίρεσα γιατί έχανε όσον αφορά την απεικόνιση των χρωμάτων. Και στα Xiaomi κινητά που έχω πάρει, πάλι υπήρχε αυτο το φιλμάκι εγκατεστημένο. Παρεπιπτόντως με θήκη τύπου wallet και το εργοστασιακό φιλμακι το Xiaomi μου έχει γλυτώσει οποιδήποτε φθορά στα 3 χρόνια που το έχω. Δεν έχει πέσει σε δρόμο ή σε επιφάνεια με αιχμές που εκεί σίγουρα θα είχε πρόβλημα αλλά όλα εντάξει εως τώρα.

Αρα καταλήγω στο να κάνω εγκατάσταση εκ νεου τις εφαρμογές. Και απο Google Account θα κανω restore τις επαφές, φώτογραφίες κλπ.

Πιο πολύ για να χαρώ την ωμή επεξεργαστική δύναμη απο το τηλέφωνο γιατί θυμάμαι πριν 3 χρόνια που είχα αγορασει το κινητό μου, ειχα εντυπωσιαστεί απο το πόσο γρήγορο ήταν σε σχέση με το προηγούμενο.

3 ώρες πριν, IKAL said:

Καλημέρα. 

Το εχω απο 2/2023 με την ιδια θήκη και μεμβράνη απο το IRepair (μέσα στα Public). Μου εχει πέσει 2-3 φορές... όλα καλά! Έχω αλλάξει 1 φορά μεμβράνη με την ίδια πάλι... 

Το κινητό ΔΕΝ ερχεται με δική του μεμβράνη... 

Εγώ μετέφερα όλα τα δεδομένα και τις εφαρμογές μέσω Smart Switch, Samsung Backup κ Google backup... Δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Όλα λειτουργούν καλά... Μια φορά μου δημιουργήθηκε πρόβλημα με την εφαρμογή "τηλέφωνο" (για μερικές επαφές έδειχνε νεκρό...) έκανα εκκαθάριση cache memory της εφαρμογής κ διορθώθηκε (αυτό έγινε με την αβαβαθμιση του oneUI)... 

Καλορίζικη! 

Να υποθέσω δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν χρειαστεί να αφαιρεθει η θήκη απο την συσκευή. Δηλαδή να δημιουργηθεί το οποιοδήποτε πρόβλημα στην εφαρμογή του temperded glass.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πληκτρολογοντας κωδικούς όπως *#06# για το imei ή *#0*# για module test πλέον δεν τα τρέχει.. Γνωρίζουμε κάτι?? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dan81 said:

Καλησπέρα παιδιά. Πληκτρολογοντας κωδικούς όπως *#06# για το imei ή *#0*# για module test πλέον δεν τα τρέχει.. Γνωρίζουμε κάτι?? 

Ναι, απενεργοποιεις μια ρυθμιση κατι για Safe..... δεν θυμαμαι ακριβως και δουλευουν ολα...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εχω παραγγειλει και γω το s23 ultra και ειμαι σε αναζητηση θηκης και προστασιας οθονης.

Μου ειπε ενας γνωστος οτι τα tempered glass με κολλα δημιουργουν προβλημα στη συσκευη και χαλαει η μονωση της οθονης και ισως δημιουργησει προβλημα στην πλακετα μετα.

Σε note10 που ειχα βαλει στην αδερφη μου δεν ειχε παρουσιασει θεμα εως και σημερα παντως.

Τι γνωμη εχετε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, xaplophilous said:

Καλησπερα παιδια, εχω παραγγειλει και γω το s23 ultra και ειμαι σε αναζητηση θηκης και προστασιας οθονης.

Μου ειπε ενας γνωστος οτι τα tempered glass με κολλα δημιουργουν προβλημα στη συσκευη και χαλαει η μονωση της οθονης και ισως δημιουργησει προβλημα στην πλακετα μετα.

Σε note10 που ειχα βαλει στην αδερφη μου δεν ειχε παρουσιασει θεμα εως και σημερα παντως.

Τι γνωμη εχετε;

Πραγματικά ότι να ναι..... Όχι εσύ. Αυτά που λέει ο καθένας.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChrisNikol said:

Πραγματικά ότι να ναι..... Όχι εσύ. Αυτά που λέει ο καθένας.. 

Οκ ευχαριστω! Τα απλα χωρις κολλα δεν καθονται καλα; Γενικα ποιο προτεινετε; ειδα στις τελευταιες σελιδες για το whitestone.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vastegial_74 said:

Το ιδανικο θα ηταν να τις επαναπροωθουν ως ανακατεσκευσμενες συσκευες, γιατι στην ουσια αυτο θα ειναι και σε χαμηλοτερτες τιμες. 

Στο βωμό του κέρδους γίνονται τρελά αίσχη.. Τον περασμένο Δεκέμβρη πήρα ένα yoga 7 6800u oled 14αρι από Κωτσόβολο άλλαξα 3 για να κρατήσω το 3ο.. Το πρώτο φαινόταν οτι κάτι δεν πήγαινε καλά και μου παραδέχτηκαν οτι είχε επανασφραγιστει ΜΟΝΟ  όταν ήρθα σε επικοινωνία με τη ίδια τη Lenovo και έμαθα πως υπήρχε όντως ticket επισκευής.. Καταρχάς είναι τόσο βλάκες που όταν το άνοιξα και μπήκα στην εφαρμογή Lenovo vantage για να κάνω register την εγγύηση έδειχνε κιόλας πως έχει ενεργοποιηθεί 3 μήνες πριν την αγορά μου.. Το 2ο που μου έφεραν το ξεσφράγισα εκεί είχε χτύπημα στο lid της οθόνης στο αλουμίνιο (είναι όλο το σώμα αλουμινένιο) το 3ο κομπλέ σε όλα και ένα χρόνο μετά άψογο παντού.. Σε λάπτοπ 1μιση χιλιάρικο δηλαδή ίδια κατάσταση.. 

Πλέον λοιπόν δεν έχω εμπιστοσύνη πουθενά μιας και δεν ζούμε σε εποχές τεράστιας ευημερίας και μας βγαίνει η ψυχή να πληρώνουμε τα γούστα μας οπότε όλα επί τόπου να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.. 

Edited by ChrisNikol
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, adelijohn said:

Φίλε το ίδιο είχα πάθει στο s7edge και μου είχαν κάνει αντικατάσταση οθονης

Σου είπαν τι είχε πάθει ? Δούλευε σωστά η οθόνη μετά ? Στο κατάστημα αγοράς πήγες η samsung ? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !

CFX65 > w810i > 5530 > Neo V / 3GS > G2 > Oneplus 3 > Mi9T Pro > S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, doganos said:

Ναι, απενεργοποιεις μια ρυθμιση κατι για Safe..... δεν θυμαμαι ακριβως και δουλευουν ολα...

Δεν βρίσκω το setting αν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει... Ευχαριστω εκ των προτέρων.. 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, ddr2 said:

Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι το περσινό μοντέλο θα είναι καλύτερο απο το φετινό. Μάλιστα.... 

Εγραψα πουθενά ότι το S23U θα είναι γενικά καλύτερο από το S24Ultra?

Στα φθηνότερα S24 έγραψα ότι λόγω Exynos, θα είναι χειρότερες επιλογές από τα φετινά μοντέλα.

Και ανέφερα μάλιστα σαν παράδειγμα το S24+ που τον πρώτο καιρό πιθανώς θα κοστίζει ακριβότερα από το φετινό S23U.

6 ώρες πριν, ChrisNikol said:

Πόσο δύσκολο είναι αυτό που θα πάει πίσω και όσα γενικά πάνε πίσω (που είναι σίγουρα πάρα πολλά για αμέτρητους λόγους) να τα σενιάρουν όσο καλύτερα γίνεται και να τα επανασφραγιζουν να τα βγάζουν στην πώληση ξανα...?!?! 

Δυστηχώς κανένα δεν έχει μεμβράνη. Το επιβεβαιώνω και από S23U και από απλό S23.

Οσο για το παραπάνω με τις επιστροφές, δεν μου προκαλεί εντύπωση, παρόλο που όντως δεν είναι καθόλου ωραίο.

Μιλάμε για Samsung ναυαρχίδες, που πουλάνε αναλογικά(Ευρώπη και Αμερική ειδικά) πολύ περισσότερο σε σχέση με οποιοδήποτε Android κινητό. Αρα έχουν και τις περισσότερες επιστροφές, ειδικά σε εξωτερικό μεριά που πολλοί τα παιρνουν, τα δοκιμάζουν για λίγες ημέρες και μετά τα επιστρέφουν(γεμάτο το Amazon από επιστροφές).

Για τον ίδιο λόγο που δεν προκαλεί εντύπωση γιατί  βγήκε και ο φορτιστής  ή ακόμα και η ζελατίνα. 

 Για σκεφτείτε πόσα χρήματα βγάζουν από την πώληση αυτών

image.thumb.png.7ac7b61d2645de1339c6c9a36ce1492f.png

image.thumb.png.0744877240721ffee1b321774f3e1960.png

Και οι Exynos επεξεργαστές, μπαίνουν γιατί κοστίζουν φθηνότερα στην Samsung σε σχέση με τους Snapdragon.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, XristosKom said:

Σου είπαν τι είχε πάθει ? Δούλευε σωστά η οθόνη μετά ? Στο κατάστημα αγοράς πήγες η samsung ? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !

Θυμάμαι ότι έβλεπα και εγώ μια παρόμοια γραμμή και μόλις το καθάριζα σα να εφευγε και μετά με τη χρήση ξαναβγαινε. Τώρα αν είναι ακριβώς το ίδιο δε ξέρω, στη smartek το είχα πάει Χαϊδάρι. Μετά δεν είχα κανένα θέμα, είχαν αλλάξει και μπαταρία μαζί. Δε μου είχαν πει κάτι συγκεκριμένο ότι είχε, αφού άλλαξαν οθόνη και εγώ δεν ασχολήθηκα παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω σε μεγάλη εκτίμηση τη spigen τουλάχιστον στις θήκες αυτή τη μεμβράνη την έχει δοκιμάσει κανείς; 

https://www.likebrands.gr/Spigen-Samsung-Galaxy-S23-Ultra-NeoFlex-Protector-Film-2-Pieces-Clear

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, patrik said:

Επειδή έχω σε μεγάλη εκτίμηση τη spigen τουλάχιστον στις θήκες αυτή τη μεμβράνη την έχει δοκιμάσει κανείς; 

https://www.likebrands.gr/Spigen-Samsung-Galaxy-S23-Ultra-NeoFlex-Protector-Film-2-Pieces-Clear

Σε άλλες συσκευές ναι. 

Στο s23 ultra όχι. 

Έχει gel υφή. 

Καμία ζελατίνα δεν σ αφήνει και να προστατέψεις και να το χαρείς. 

Μόνο η εργοστασιακή που κάποτε η Samsung έβαζε στα κινητά της ήταν της προκοπής. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, patrik said:

Επειδή έχω σε μεγάλη εκτίμηση τη spigen τουλάχιστον στις θήκες αυτή τη μεμβράνη την έχει δοκιμάσει κανείς; 

https://www.likebrands.gr/Spigen-Samsung-Galaxy-S23-Ultra-NeoFlex-Protector-Film-2-Pieces-Clear

προσωπικα εχω βαλει τις samsung και ειναι μια χαρα απο καθε αποψη

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, patrik said:

Επειδή έχω σε μεγάλη εκτίμηση τη spigen τουλάχιστον στις θήκες αυτή τη μεμβράνη την έχει δοκιμάσει κανείς; 

https://www.likebrands.gr/Spigen-Samsung-Galaxy-S23-Ultra-NeoFlex-Protector-Film-2-Pieces-Clear

Την χρησιμοποίησα προσωρινά για 2 εβδομάδες μέχρι να βάλω το whitestone dome glass και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Τώρα για μακροπρόθεσμα δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...