Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

33 minutes ago, Dark_Lord said:

Τι να πω, αν μία gpu αξιώσεων από έναν κολοσσό όπως η AMD δεν μπορεί να σκρολάρει το twitter...εγώ δεν είχα πάντως θέμα με τα social media. είχα (και έχω) περισσότερα σπασίματα από το xiaomi pad 5 με τον snapdragon 860, παρά με το s22u...

χωρίς να έχω εμπειρία σε καθημερινότητα απο το S22u, Η αλήθεια είναι ότι αν ήταν θέμα driver, εύκολα μπορείς να κάνεις μια rtx 3090 να αποδίδει χειρότερα και απο Adreno. 

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OverClocker said:

χωρίς να έχω εμπειρία σε καθημερινότητα απο το S22u, Η αλήθεια είναι ότι αν ήταν θέμα driver, εύκολα μπορείς να κάνεις μια rtx 3090 να αποδίδει χειρότερα και απο Adreno. 

Μπορεί, δεν είμαι πληροφορικάριος, απλώς παράπονα για σπασίματα υπήρχαν ανέκαθεν με το UI. Επίσης, τα social media είναι πολύ πιο προβληματικά στο android κακά τα ψέματα. Πάντως, επειδή μας διαβάζουν και άνθρωποι που μπορεί να θέλουν να σπρώξουν το s22u από φόβο, ή άλλοι να σκέφτονται να το πάρουν σε καλή τιμή πλεόν, η αλήθεια είναι ότι ΣΗΜΕΡΑ, είναι μια πάρα πολύ καλή συσκευή που τρέχει απροβλημάτιστα. 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Dark_Lord said:

έχει και τζάμι η irepair? σε ποιό υποκατάστημα? Πάντως η μεμβράνη τους σαν ποιότητα μου φαίνεται ότι υπολείπεται από κάποιες άλλες που έχω βάλει...

Επαρχια εχει παντως.ειναι σαν με,βρανη μου ειπαν και την περνανε με ενα φως κ κρυσταλοποιειται.οταν πας να τη βγαλεις,σπαει,δεν ξεκολλαει

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vasilakis13 said:

Επαρχια εχει παντως.ειναι σαν με,βρανη μου ειπαν και την περνανε με ενα φως κ κρυσταλοποιειται.οταν πας να τη βγαλεις,σπαει,δεν ξεκολλαει

αμφιβάλλω για το κατά πόσο θα δουλεύει το αποτύπωμα πάντως,...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Ξαναλέω ότι ο exynos δεν ήταν σάπιος.

Ο Exynos μια ζωή ήταν κατώτερος συνολικά απο τον Snapdragon. Και όταν μιλάμε για συσκευή ναυαρχίδα και ειδικά σε αυτό το κόστος, επιβάλεται να έχεις τον καλύτερο επεξεργαστή στο Android.

Και το κύριο πρόβλημα του Exynos είναι ότι η Samsung τον βάζει για να γλυτώσει αυτή χρήματα, χωρίς όμως να ρίχνει τις τιμές.

Ας είχαν τα Ευρωπαικά Exynos χαμηλότερη τιμή όπως έχουν τα Pixel πχ,κανείς δεν θα έλεγε τίποτα. Οχι όμως να έχεις επιδόσεις Tensor με τιμές Apple.

Και για το κομμάτι του gaming, η Samsung μια χαρά προμοτάρει τα κινητά της και για gaming και τα αποτελέσματα του Exynos είναι απλά τραγικά.

Κοίτα πόσο χαμηλά είναι ο περσινός Exynos. Αυτή η απόδοση δεν φτιάχνεται μόνο με drivers. Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τους προηγούμενους snapdragon που είναι κάτω απο το snap870,επειδή ήταν θερμάστρες, παρόλο που είχαν καλύτερους drivers.

image.thumb.png.ffdfb34186edcfaf8b9ed2c9ffd9248f.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fulgore1 said:

Ο Exynos μια ζωή ήταν κατώτερος συνολικά απο τον Snapdragon. Και όταν μιλάμε για συσκευή ναυαρχίδα και ειδικά σε αυτό το κόστος, επιβάλεται να έχεις τον καλύτερο επεξεργαστή στο Android.

Και το κύριο πρόβλημα του Exynos είναι ότι η Samsung τον βάζει για να γλυτώσει αυτή χρήματα, χωρίς όμως να ρίχνει τις τιμές.

Ας είχαν τα Ευρωπαικά Exynos χαμηλότερη τιμή όπως έχουν τα Pixel πχ,κανείς δεν θα έλεγε τίποτα. Οχι όμως να έχεις επιδόσεις Tensor με τιμές Apple.

Και για το κομμάτι του gaming, η Samsung μια χαρά προμοτάρει τα κινητά της και για gaming και τα αποτελέσματα του Exynos είναι απλά τραγικά.

Κοίτα πόσο χαμηλά είναι ο περσινός Exynos. Αυτή η απόδοση δεν φτιάχνεται μόνο με drivers. Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τους προηγούμενους snapdragon που είναι κάτω απο το snap870,επειδή ήταν θερμάστρες, παρόλο που είχαν καλύτερους drivers.

image.thumb.png.ffdfb34186edcfaf8b9ed2c9ffd9248f.png

Αυτή είναι μια συγκεκριμένη μέτρηση από ένα παιχνίδι το οποίο μάλιστα είναι προβληματικό ειδικά για τον exynos...το genshin impact ..δε λέει κάτι για την αξία του κινητού...και το pixel 7 pro είναι στα τάρταρα και ετη φωτός από το Xiaomi 13....είναι όμως κλάσεις ανώτερο κινητό από το Xiaomi .

Μην κολλάμε σε μια μέτρηση ρε παιδιά. Δες λίγο τον πίνακα που ανέβασες....το Xiaomi 12t pro είναι στην 4η θέση  και το s23 ultra είναι στην 11η...αν είχε exynos θα βριζανε πάλι όλοι. Εδώ περνάει ασχολιαστο το ότι το Xiaomi με 8gen1+ πατάει το Samsung με τον νέο snapdragon. Ένα παιχνίδι και μια τυχαία μέτρηση είναι. Δε λέει κάτι 

Ανεβάζω και εγώ ότι σε ray tracing γραφικά ο exynos 2200 πατάει τον snapdragon 8 gen 2. Είναι καλύτερος επεξεργαστής μήπως? 

https://www.xda-developers.com/samsung-flagship-cpu-performance-exynos-vs-snapdragon/?newsletter_popup=1

Επίσης, όχι, δεν ήταν πάντα καλύτερος. Από το S10 και μετά ήταν καλύτερος. Σε κινητά όπως το s8 ας πούμε ο exynos πάταγε κάτι σάπιους snapdragon όπως ο 820. Για να μη μιλήσω πιο παλιά για τον snapdragon 805  στο note 4, όπου είχε κατασκευαστικό λάθος και οδηγούσε σε μπρικαρισμενα κινητα...

https://www.xda-developers.com/samsung-flagship-cpu-performance-exynos-vs-snapdragon/?newsletter_popup=1

Μόνο φέτος η Qualcomm έβγαλε κάτι πραγματικα δυνατό,μετά από πολλά χρόνια. Ο περσινος όντως έπιανε πιο πολλά fps από τον exynos, αλλά έκανε throttling για πλάκα...και πάλι βέβαια, σε έναν gamer θα πρότεινα τον snapdragon, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι ο άλλος είναι υποδεέστερος σε καθημερινή χρήση..

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που φέτος διαβάζω σχόλια από ευχαριστημένους κατόχους.

..και με το 22 δεν είχα προβλήματα (..η μπαταρία του με την χρήση που έκανα εμένα μου έβγαζε άνετα την ημέρα και όλα έτρεχαν χωρίς κολλήματα), αλλά το σαράκι δεν φεύγει (κάθε χρόνο αλλάζω κινητό) και από τις 18/2 πήρα και εγώ το s23 ultra.

Το κινητό όντως είναι άριστο (συμφωνώ και εγώ με όλα όσα καλά έχουν ήδη αναφερθεί) και το μόνο που του έχω τοποθετήσει, είναι μια γνήσια δερμάτινη θήκη.

Καλορίζικο σε όσους ήδη το έχουν, η πρόκειται να το αποκτήσουν και να το χαιρόμαστε. 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με την εργοστασιακή αδιαβροχοποίηση σε περίπτωση αλλαγής μπαταρίας μέσα στην εγγύηση (2 χρόνια)?

Χάνεται? Δεν παθαίνει τίποτα? Μικρή η ζημιά της αδιαβροχοποίησης?

Ποιό απ' όλα θα συμβεί σύμφωνα με την εμπειρία σας σε άλλες συσκευές της Sammy?

Υ.Γ. Ένα με το χιόνι, και μάλιστα γυμνό χωρίς θήκη, όπως βγήκε από το κουτί του.... πέρασε αναλλοίωτο και ατσαλάκωτο! Μπράβο ρε Sammy...και εδώ ΟΚ!

2) Πως γίνεται η ρύθμιση του ορίζοντα στην κάμερά μας?

3) Καλά το ρολόι της Sammy τα σπάει! Πιο πολύ έχω ενθουσιαστεί μ' αυτό παρά με το κινητό!!!

4) Όσοι περίμεναν σήμερα να το αγοράσουν και κατέκριναν εμάς για την αγορά του κινητού την 1η μέρα τι έχουν να μας πουν σήμερα?

 

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tips2022 said:

Τι γίνεται με την εργοστασιακή αδιαβροχοποίηση σε περίπτωση αλλαγής μπαταρίας μέσα στην εγγύηση (2 χρόνια)?

Χάνεται? Δεν παθαίνει τίποτα? Μικρή η ζημιά της αδιαβροχοποίησης?

Ποιό απ' όλα θα συμβεί σύμφωνα με την εμπειρία σας σε άλλες συσκευές της Sammy?

Υ.Γ. Ένα με το χιόνι, και μάλιστα γυμνό χωρίς θήκη, όπως βγήκε από το κουτί του.... πέρασε αναλλοίωτο και ατσαλάκωτο! Μπράβο ρε Sammy...και εδώ ΟΚ!

2) Πως γίνεται η ρύθμιση του ορίζοντα στην κάμερά μας?

3) Καλά το ρολόι της Sammy τα σπάει! Πιο πολύ έχω ενθουσιαστεί μ' αυτό παρά με το κινητό!!!

 

Εμένα και εκτός εγγύησης που είχα αλλάξει στο s10 plus στη smartec μου είπαν ότι η απόδειξη επισκευής πιστοποιεί την αδιαβροχοποίηση

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Για να μη μιλήσω πιο παλιά για τον snapdragon 805  στο note 4, όπου είχε κατασκευαστικό λάθος και οδηγούσε σε μπρικαρισμενα κινητα...

Μεγάλη κουβέντα είπες, μου θύμησες επίσης εποχή note 4 που επίσης γκρίνιαζαν με τα Qualcomm variants γιατί ήταν 32bit σε αντίθεση με τα Exynos που ήταν 64bit και περισσότερο support απο 3rd party firmwares.

 

4 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Μόνο φέτος η Qualcomm έβγαλε κάτι πραγματικα δυνατό,μετά από πολλά χρόνια. Ο περσινος όντως έπιανε πιο πολλά fps από τον exynos, αλλά έκανε throttling για πλάκα...και πάλι βέβαια, σε έναν gamer θα πρότεινα τον snapdragon, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι ο άλλος είναι υποδεέστερος σε καθημερινή χρήση..

Δεν ξέρουμε και τι θα μποροούσε να είχε γίνει από μεριάς samsung.

8th Gen 2 σαν αρχιτεκτονική δεν έχει μεγάλη διαφορά από τον Gen1, πέταξαν έναν eco πυρήνα για έναν performance, βελτίωσαν την gpu και 4νμ TSMC

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, OverClocker said:

Μεγάλη κουβέντα είπες, μου θύμησες επίσης εποχή note 4 που επίσης γκρίνιαζαν με τα Qualcomm variants γιατί ήταν 32bit σε αντίθεση με τα Exynos που ήταν 64bit και περισσότερο support απο 3rd party firmwares.

 

Δεν ξέρουμε και τι θα μποροούσε να είχε γίνει από μεριάς samsung.

8th Gen 2 σαν αρχιτεκτονική δεν έχει μεγάλη διαφορά από τον Gen1, πέταξαν έναν eco πυρήνα για έναν performance, βελτίωσαν την gpu και 4νμ TSMC

Ήμουν παθών. Απίστευτο κινητό με οθόνη που άφηνε χιλιόμετρα μακριά τα iphones ακόμη και 3 γενιές μετά...αλλά άπειρα προβλήματα με τον snapdragon και τελικά μου βάρεσε και μητρική έναν μήνα μετά τη λήξη της εγγύησης. Ήταν μία πικρή εμπειρία που με οδήγησε στην apple για τα επόμενα 7 χρόνια...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Dark_Lord said:

 

Το point μου δεν είναι στο εαν οι Snapdragon είναι ή δεν είναι καλύτεροι στα παιχνίδια. Αυτό είναι γνωστό εδώ και πολύ καιρό όπως αναφέρεις και εσύ στο τέλος(το παραπάνω πινακάκι πιο πολύ το ανέφερα για να πάρουν μια ιδέα οι περισσότεροι που δεν ασχολούνται με gaming στο forum παρά για το ίδιο το παιχνίδι και το optimization του).

Το point μου είναι ότι πολύ κακώς η Samsung εξ αρχής, πριν και μετά το S10, δεν κυκλοφορούσε σε όλες τις αγορές Galaxy S/Note συσκευές με ένα ενιαίο τσιπάκι, όπως κάνανε και όλοι οι υπόλοιποι κατασκευαστές.

Αυτό το parity μεταξύ αγορών και να καθόμαστε να ασχολούμαστε με το ποιο τσιπάκι είναι καλύτερο κάθε χρόνο, ήταν για πολλές σφαλιάρες, (και μιας και είπες για S10, εγώ στο θέμα του τότε είχα αναφέρει και αυτό https://www.anandtech.com/show/14072/the-samsung-galaxy-s10plus-review/17 )

Εκεί ακριβώς πάνε τα μπράβο φέτος. Οχι τόσο στον ίδιο τον Snapdragon που αποδίδει όπως αποδίδει.

Αλλά που επιτέλους, έγινε πράξη αυτό που φωναζε πόσος κόσμος, ειδικά σε Ευρώπη μεριά Galaxy S συσκευές με κοινό τσιπάκι παγκοσμίως.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Ήμουν παθών. Απίστευτο κινητό με οθόνη που άφηνε χιλιόμετρα μακριά τα iphones ακόμη και 3 γενιές μετά...αλλά άπειρα προβλήματα με τον snapdragon και τελικά μου βάρεσε και μητρική έναν μήνα μετά τη λήξη της εγγύησης. Ήταν μία πικρή εμπειρία που με οδήγησε στην apple για τα επόμενα 7 χρόνια...

Καλά από οθόνη δε το συζητάμε, στην εποχή του 2k οθόνη και 5,5" με 515ppi... 

Καλές εποχές, αλλά δυστυχώς τότε τα android δεν πλησίαζαν ακόμα το smoothness των iphone.

Βέβαια προτιμούσα πάντα το πιο τραχύ UI απ το να μην μπορώ να αλλάξω ούτε ήχο κλήσης.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Dark_Lord said:

έχει και τζάμι η irepair? σε ποιό υποκατάστημα? Πάντως η μεμβράνη τους σαν ποιότητα μου φαίνεται ότι υπολείπεται από κάποιες άλλες που έχω βάλει...

Ισχύει... Η μεμβράνη τους ειναι τέλεια μόνο τις πρώτες μέρες. Μετα μαζευει σκόνη και αρχιζει να ξεκολλάει... 

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με θήκες μόλις παρέλαβα 2 ringke! Η λευκή θεωρώ ότι έπρεπε να βγαίνει official από την Samsung. Πανέμορφη και τέλεια εφαρμογή!20230301_162237.thumb.jpg.1c9431d93f048a8ec02a48f7236f0eea.jpg20230301_162255.thumb.jpg.efe779df3ff4fbd75da0ba68dc2c3bd8.jpg20230301_162307.thumb.jpg.327fdc2a68d14261463780dae16e7664.jpg

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



20230301_161929.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Vlasismiriagos

 

Μεγειες, Σε σχέση με Spigen πως είναι?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για γνήσια δερμάτινη σε σούπερ τιμή.

https://www.lagonika.gr/prosfores/samsung-leather-case-for-galaxy-s23-ultra-galaxy-s23-ultra-ef-vs918lbegww/

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

@Vlasismiriagos
 
Μεγειες, Σε σχέση με Spigen πως είναι?
Παρόμοια ποιότητα και εφαρμογή. Επειδή έχω και 2 spigen ουσιαστική διαφορά δεν υπάρχει.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή εφαρμογη και πολυ καλη ποιοτητα

https://www.amazon.de/dp/B0BHF8Z1ZG?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

 

τρομερο χρωμα το burgundy

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gsa1967 said:

πολύ καλή εφαρμογη και πολυ καλη ποιοτητα

https://www.amazon.de/dp/B0BHF8Z1ZG?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

 

τρομερο χρωμα το burgundy

ένα kickstand της λείπει

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με θήκες μόλις παρέλαβα 2 ringke! Η λευκή θεωρώ ότι έπρεπε να βγαίνει official από την Samsung. Πανέμορφη και τέλεια εφαρμογή!20230301_162237.thumb.jpg.1c9431d93f048a8ec02a48f7236f0eea.jpg20230301_162255.thumb.jpg.efe779df3ff4fbd75da0ba68dc2c3bd8.jpg20230301_162307.thumb.jpg.327fdc2a68d14261463780dae16e7664.jpg

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



20230301_161929.thumb.jpg.f1c133f149fbbe5edcc8603d9c297e01.jpg
Παρελαβα την ιδια σημερα. Φοβερή! Και πιο screen protector friendly απο την spigen liquid crystal που έχω επισης. Θεωρω ειναι must και βγαίνει σε ολα τα χρωματα του κινητου
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες χρειάζονται για να απαντήσουν σχετικά με το voucher των 100€;;

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, montoya_42 said:

Πόσες μέρες χρειάζονται για να απαντήσουν σχετικά με το voucher των 100€;;

Σε εμένα απάντησαν την τρίτη εργάσιμη μερα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...