Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

25€.. αν πεις να μην αγοράσεις πακέτο. Δεν αξίζει για τέτοια κατανάλωση.

Τα 7,27€ (καθαρά) πόση ομιλία είναι;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν μπαίνεις και βγαίνεις όσες φορές θέλεις στο liquid ... μια υπάλληλος είπε 2 φορές το χρόνο οι άλλοι δεν έχουν ιδέα για κάποιο όριο  - αλλά και ολοι να πούνε 2 φορές το χρόνο δεν σημαίνει ότι θα ισχύει ,   πολλά πράγματα τα έχουν ακόμα και γραμμένα και δεν ισχύουν για χρόνια.

Αν θέλεις μέχρι 6 gb πληρώνεις 2 ευρω (shake με κάθε 12 ευρω ανανέωση ή 2 δωρεαν) μετά μπαίνεις liquid και πληρώνεις 1 ευρω κάθε 150 λεπτά ομιλίας /sms. Αν θέλεις ακόμα μέχρι 12 gb και 400 λεπτά ομιλίας παίρνεις πακέτα bb με 8 ευρω και λίγους πόντους  . Αν θέλεις 200 gb δίνεις 10 ευρω στο bb (εκτός καλοκαιρινές προσφορές κλπ που είναι πιο φτηνά) ... αν έισαι κάτω των 30 παίρνεις κάρτα νέων.

Για μικρή  χρήση   πληρώνεις 2 cent κάθε 3 λεπτά τηλέφωνα και 1.2 ευρω για κάθε gb που χαλάς  χωρίς χρονικούς περιορισμούς μηνών ...  με όριο 1.5 ευρω την μέρα - όλα απεριόριστα.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Προς το παρόν μπαίνεις και βγαίνεις όσες φορές θέλεις στο liquid ... μια υπάλληλος είπε 2 φορές το χρόνο οι άλλοι δεν έχουν ιδέα - αλλά και ολοι να λένε 2 φορές το χρόνο δεν σημαίνει ότι θα ισχύει , είναι πολλά πράγματα που τα έχουν ακόμα και γραμμένα και δεν ισχύουν για χρόνια.

Αν θέλεις 6 gb πληρώνεις 2 ευρω (shake) μετά μπαίνεις liquid και πληρώνεις 1 ευρω κάθε 150 λεπτά. Αν θέλεις ακόμα μέχρι 12 gb και 400 λεπτά ομιλίας παίρνεις πακέτα bb με 8 ευρω . Αν θέλεις 200 gb δίνεις 10 ευρω (εκτός καλοκαιρινές προσφορές κλπ που είναι πιο φτηνά) ... αν έισαι κάτω των 30 παίρνεις κάρτα νέων

Το να προωθεις ενα πρόγραμμα ως βολικο με την προϋπόθεση να μπαινοβγαινεις σε αλλο προγραμμα ειναι λαθος κατα τη γνώμη μου και μπερδευεις τους ενδιαφερομενους. Βαζω στοίχημα οτι θα σχολιασεις την ηλικια μου τωρα.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mobileras said:

Το να προωθεις ενα πρόγραμμα ως βολικο με την προϋπόθεση να μπαινοβγαινεις σε αλλο προγραμμα ειναι λαθος κατα τη γνώμη μου και μπερδευεις τους ενδιαφερομενους. Βαζω στοίχημα οτι θα σχολιασεις την ηλικια μου τωρα.

Η αλήθεια είναι ότι εμάς τους καρτοκινητούς δεν μας χαλάνε οι "λαβύρινθοι της οικονομίας".. αλλιώς πάμε NOVάρα και αράζουμε με απεριόριστα στα 0,3Mbps!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Το να προωθεις ενα πρόγραμμα ως βολικο με την προϋπόθεση να μπαινοβγαινεις σε αλλο προγραμμα ειναι λαθος κατα τη γνώμη μου και μπερδευεις τους ενδιαφερομενους. Βαζω στοίχημα οτι θα σχολιασεις την ηλικια μου τωρα.

Εχετε πει τόσες φορές ότι το liquid είναι συμβόλαιο, δεν σου επιτρέπει να βγείς, δεν μπορείς να κουνήσεις την μπάρα, δεν κερδίζεις τίποτα αν αγοράσεις σουβλάκια κλπ , που πρέπει να λέω την αλήθεια συχνά για να εχουμε λιγότερα θύματα , κυριως μεγάλης ηλικίας ....

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ , του παίρνουν αυτόματα 8 ευρω το μήνα και έχει 1.2ε/gb  και 150 λεπτά/σμσ με ένα ευρω , χωρίς χρονικό περιορισμό ...  επιλογή να αγοράσει πακέτα (πχ 8gb/6 ευρω , 12gb/400 λεπτα 8 ευρω , 200gb 10 ευρω) με  πόντους bigbang

Οποιος δεν βαριέται να κουνάει την μπάρα του liquid μια φορά στις 20-30 μέρες μπορεί να βάζει 4 ευρω το μήνα ...  όποιος δεν βαριέται να αγοράζει σουβλάκια μέσα από το liquid μπορεί να το κάνει με λεφτά που περισέυουν

Oποιος δεν βαριέται να βγαίνει και να μπαίνει μια φορά το μηνα μπορεί επιπλέον να βάζει και 1 ευρω μονο το μηνα ή να κερδίσει δωράκια gb κλπ κλπ ... τώρα αν κάποια υπάλληλος είπε δεν γίνεται πάνω από 2 φορές το χρόνο δεν σημαίνει ότι ισχύει τωρα η ότι θα ισχύσει στο μέλλον

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blizard said:

Εχετε πει τόσες φορές ότι το liquid είναι συμβόλαιο, δεν σου επιτρέπει να βγείς, δεν μπορείς να κουνήσεις την μπάρα, δεν κερδίζεις τίποτα αν αγοράσεις σουβλάκια κλπ , που πρέπει να λέω την αλήθεια συχνά για να εχουμε λιγότερα θύματα .

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ , του παίρνουν αυτόματα 8 ευρω το μήνα και έχει 1.2ε/gb  και 150 λεπτά/σμσ με ένα ευρω , χωρίς χρονικό περιορισμό ...  επιλογή να αγοράσει (μέχρι 12gb/400 λεπτα το μηνα με 8 ευρω )  η (200gb με 10 ευρω) και  πόντους bigbang

Οποιος δεν βαριέται να κουνάει την μπάρα μια φορά στις 20-30 μέρες μπορεί να βάζει 4 ευρω το μήνα ...  όποιος δεν βαριέται να αγοράζει σουβλάκια μέσα από το liquid μπορεί να το κάνει ... οποιος δεν βαριέται να βγαίνει και να μπαίνει μια φορά το μηνα μπορεί να βάζει και 1 ευρω ή να κερδίσει δωράκια gb κλπ κλπ ...

 

 

Το Μπινγκ Μπανγκ είναι ένα παιχνίδι που κυνηγάς πλανήτες;

Διαστημικό;

Θέλει ώρα να ασχοληθείς;

Σου δίνει ντατα;

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος δεν θελει να κουναει μπαρα αλλα να βάλει κάρτα με μικρότερο υπόλοιπο ή παγωμένη: πότε γίνεται η αυτόματη χρέωση και πόσες φορές προσπαθεί να χρεώσει? το κάνει π.χ. το πρωί και αποτύχει δοκιμάζει πάλι αργότερα την προσδιορισμένη μέρα?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, olympios1 said:

Το Μπινγκ Μπανγκ είναι ένα παιχνίδι που κυνηγάς πλανήτες;

Θέλει ώρα να ασχοληθείς;

Σου δίνει ντατα;

Δες στο τοπικ του bιg bang ... παίζεις μέχρι 8-10 λεπτά την εβδομάδα (δεν σε αφήνει παραπάνω) και κερδίζεις πόντους . Δωρεάν έχει κληρώσεις και μερικά εξάωρα ιντερνετ , ενω μαζι με χρήματα παίρνεις πακέτα σε χαμηλές τιμές. Δεν είναι δύσκολο και δίνει πολλούς πόντους.

1 hour ago, kmpatra said:

αν κάποιος δεν θελει να κουναει μπαρα αλλα να βάλει κάρτα με μικρότερο υπόλοιπο ή παγωμένη: πότε γίνεται η αυτόματη χρέωση και πόσες φορές προσπαθεί να χρεώσει? το κάνει π.χ. το πρωί και αποτύχει δοκιμάζει πάλι αργότερα την προσδιορισμένη μέρα?

Αν η κάρτα αποτύχει δοκιμάζει αλλες 2 φορές την ίδια μέρα, και μέτα ξανα τον επόμενο μήνα ... δεν υπάρχει κάποιος λόγος όμως να μην κουνίσεις την μπαρα, είναι απλό.

 

Οι όροι γράφουν αυτό ... τώρα δεν εχω ακούσει να συνέβει σε κάποιον να ξέρουμε αν όντος ισχύει 

  • Εφόσον η αυτόματη χρέωση της κάρτας σου αποτύχει για δύο συνεχόμενους μήνες , θα απεγραφεις αυτόματα από το CU Liquid, διατηρώντας το υπόλοιπό σου και παροχές από ενεργές προσφορές.

Εγώ έχω δοκιμάσει 2 αποτυχημένες προσπάθεις αλλά σε διάστημα 3 ημερών και δεν με πέταξε ... επίσης σε ενα θείο που του έβαλα virtual κάρτα μηδενική (αυτός πληρώνει με pay pal - η αν έχετε συγγενή χωρίς smart  phone) , δεν τον έχει πετάξει . Βάζει όμως 12 ευρω το μήνα ανάμεσα στις 2 αποτυχημένες προσπάθειες νομίζω

Αν όντος ισχύουν όσα λένε στους όρους,  ακόμα και να μπορείς να αφήνεις την κάρτα θα σε πετάει αν δεν βάλεις λεφτά με το χέρι σου κάθε μήνα στοπ ενδιάμεσο ...  τρόπος να βάζεις λιγότερα να κουνήσεις την μπάρα πριν φτάσει η ημερομηνία και να την πάς 30 μέρες μπροστά , η να βγείς και να ξαναμπείς

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

 ... τώρα αν κάποια υπάλληλος είπε δεν γίνεται πάνω από 2 φορές το χρόνο δεν σημαίνει ότι ισχύει τωρα η ότι θα ισχύσει στο μέλλον

Μόλις μίλησα με άλλη υπάλληλο τηλεφωνικά και μου είπε πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Μπαινοβγαίνουμε αβέρτα με λίγα λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Οπως έχει ήδη γραφτεί 20gb μόνο με χρήματα liquid δεν συμφέρει. Μόνο αν το πας μέσω bigbang

Link to comment
Share on other sites

Αύριο (ή μεθαύριο) περιμένω να συνδεθεί το πρώτο από τα δύο νούμερα που μετέφερα με την προσφορά 9 μήνες απεριόριστα.

Να το γυρίσω liquid αμέσως; Θα επηρεάσει τα απεριόριστα; Παίζει ρόλο αν θα είναι ήδη ενεργοποιημένα από πριν ή όχι γιατί διαβάζω ότι σε άλλους το έχει σε άλλους δεν το έχει και περιμένουν μέρες να μπουν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spiliot said:

Αύριο (ή μεθαύριο) περιμένω να συνδεθεί το πρώτο από τα δύο νούμερα που μετέφερα με την προσφορά 9 μήνες απεριόριστα.

Να το γυρίσω liquid αμέσως; Θα επηρεάσει τα απεριόριστα; Παίζει ρόλο αν θα είναι ήδη ενεργοποιημένα από πριν ή όχι γιατί διαβάζω ότι σε άλλους το έχει σε άλλους δεν το έχει και περιμένουν μέρες να μπουν.

Κοίτα εγώ δεν το άφησα να μπει στα απεριόριστα και έβαλα τη 12€ κάρτα σε άλλο τηλ πριν γίνει η φορητότητα. Εσύ φαντάζομαι ότι τα θέλεις τα απεριόριστα έτσι δεν είναι; Οπότε περιμένεις να μπουν κανονικά και μπαίνεις liquid μετά. Αν και για τον πρώτο σου μήνα είτε είσαι liquid είτε όχι, το ίδιο θα είναι.. θα έχεις απεριόριστα για ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, spiliot said:

Αύριο (ή μεθαύριο) περιμένω να συνδεθεί το πρώτο από τα δύο νούμερα που μετέφερα με την προσφορά 9 μήνες απεριόριστα.

Να το γυρίσω liquid αμέσως; Θα επηρεάσει τα απεριόριστα; Παίζει ρόλο αν θα είναι ήδη ενεργοποιημένα από πριν ή όχι γιατί διαβάζω ότι σε άλλους το έχει σε άλλους δεν το έχει και περιμένουν μέρες να μπουν.

Αν έχεις απεριόριστα τα πάντα τι να κάνεις στο liquid ?   

Και την πρώτη φορά που βάλεις την μπάρα του liquid να σε χρεώσει θα σου δώσει λεφτά δώρο χωρίς να πάρει τίποτα ... πρόσεξε το αυτό μην κάνεις κάποιο λάθος , να το φυλάξεις οταν έχει νόημα όχι με τα πάντα απεριόριστα πληρωμένα. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει πραγματοποιήσει κανείς πληρωμή συνδρομής με payzy; Γίνεται από μόνη της ή πρέπει να την εγκρίνεις εκείνη τη στιγμή;

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kalitexnis_g said:

Έχει πραγματοποιήσει κανείς πληρωμή συνδρομής με payzy; Γίνεται από μόνη της ή πρέπει να την εγκρίνεις εκείνη τη στιγμή;

Ολες οι κάρτες νομίζω δουλέυουν για να βάλεις λεφτά με το κλασικό τρόπο χειροκίνητα (θα εισαι δλδ εκει για την επιβεβαίωση) , ενω θα δουλέψει η ανανέωση με την αυτόματη μπάρα την 1η φορά που θα σου βάλει η vodafone το δώρο χωρίς να σε χρεώσει .

Εσύ τώρα λές για την συνέχεια με την μπάρα οταν σου παίρνει χρήματά πραγματικά το liquid  ... εκεί δεν ξέρω αν δουλέυουν όλες σωστα  , θυμάμαι πιο παλιά κάποιος είχε γράψει οτι δεν του δούλεψε η payzy στην αυτοματη πληρωμή .

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, blizard said:

Ολες οι κάρτες νομίζω δουλέυουν για να βάλεις λεφτά με το κλασικό τρόπο χειροκίνητα (θα εισαι δλδ εκει για την επιβεβαίωση) , ενω θα δουλέψει η ανανέωση με την αυτόματη μπάρα την 1η φορά που θα σου βάλει η vodafone το δώρο χωρίς να σε χρεώσει .

Εσύ τώρα λές για την συνέχεια με την μπάρα οταν σου παίρνει χρήματά πραγματικά το liquid  ... εκεί δεν ξέρω αν δουλέυουν όλες σωστα  , θυμάμαι πιο παλιά κάποιος είχε γράψει οτι δεν του δούλεψε η payzy στην αυτοματη πληρωμή .

Ίσως να πρέπει να είμαι πάνω από το κινητό για να εγκρίνω τη συναλλαγή.. έχουν πει ότι την ημέρα που σε χρεώνει γίνεται στις 9 το πρωί.

@blizardυπάρχει το σενάριο να ανανεώνω χειροκίνητα 1 φορά το 2μηνο και απλώς ν κυνηγάω τη μπάρα χωρίς ουσιαστικά να γίνεται αυτόματα ποτέ;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, blizard said:

Αν έχεις απεριόριστα τα πάντα τι να κάνεις στο liquid ?   

Και την πρώτη φορά που βάλεις την μπάρα του liquid να σε χρεώσει θα σου δώσει λεφτά δώρο χωρίς να πάρει τίποτα ... πρόσεξε το αυτό μην κάνεις κάποιο λάθος , να το φυλάξεις οταν έχει νόημα όχι με τα πάντα απεριόριστα πληρωμένα. 

 

4 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Κοίτα εγώ δεν το άφησα να μπει στα απεριόριστα και έβαλα τη 12€ κάρτα σε άλλο τηλ πριν γίνει η φορητότητα. Εσύ φαντάζομαι ότι τα θέλεις τα απεριόριστα έτσι δεν είναι; Οπότε περιμένεις να μπουν κανονικά και μπαίνεις liquid μετά. Αν και για τον πρώτο σου μήνα είτε είσαι liquid είτε όχι, το ίδιο θα είναι.. θα έχεις απεριόριστα για ένα μήνα.

Δεν μου είναι απαραίτητα τα απεριόριστα, απλά κάνοντας την μεταφορά δεν υπήρχε άλλη επιλογή.

Απ'ότι καταλαβαίνω για 9 μήνες αν βάζω 12 ευρώ το μήνα θα χάνονται με αυτόματη ενεργοποίηση των απεριόριστων. Εκτός αν ενεργοποιούνται με οποιαδήποτε ανανέωση, έστω και με Cashback.

Αν όχι θα προτιμούσα το liquid. Άρα μάλλον θα πρέπει να πάει 12 χαμένα τον πρώτο μήνα (δεν έχω να βάλω την κάρτα αλλού αν δεν είναι ήδη ενεργοποιημένη), liquid με 30 ευρώ εικονικά τον δεύτερο για να πάρει απεριόριστη ομιλία και πιθανώς να ενεργοποιήσει την προσφορά και για το internet από το δωρεάν υπόλοιπο, μετά ενεργοποίηση ότι πακέτου προλάβω από τα τζάμπα χρήματα πριν μπει ο τρίτος μήνας και αλλαγή σε 8 ευρώ ή Cashback+liquid για τον τρίτο και κάθε δεύτερο επόμενο.

Σωστά το σκέφτομαι;

Α, λογικά θα έχω και 15 ευρώ δώρο (5 από καθυστέρηση, 5 από αγορά με πιστωτική και 5 από πρόσκληση)

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Ίσως να πρέπει να είμαι πάνω από το κινητό για να εγκρίνω τη συναλλαγή.. έχουν πει ότι την ημέρα που σε χρεώνει γίνεται στις 9 το πρωί.

Όποιος θέλει να αποφύγει τη μανούρα με το "κυνήγι της μπάρας", μπορεί να δοκιμάσει τη μέρα της συνδρομής, μήνα παρά μήνα, λίγο πριν τις 9 να κλειδώνει* την κάρτα του, για όσο θα επιχειρεί η vf να εισπράξει.

* lock, μείωση ορίου συναλλαγών, άδειασμα υπολοίπου κλπ. Ειδικά το lock, στα app των τραπεζών, είναι ένα απλό switch.

Η συναλλαγή συνδρομής δεν χρειάζεται έγκριση. Έχει εγκριθεί εφάπαξ κατά την εγγραφή στο Liquid και την εισαγωγή της κάρτας, με χρεωπίστωση 0,01€.

Link to comment
Share on other sites

 

1 ώρα πριν, spiliot said:

Απ'ότι καταλαβαίνω για 9 μήνες αν βάζω 12 ευρώ το μήνα θα χάνονται με αυτόματη ενεργοποίηση των απεριόριστων.

Ναι , λογικά το δώρο θα δίνεται όπως και μια αυτόματη ενεργοποίηση κανονικού πακέτου , όταν δλδ βάζεις 12ευρω  η παραπάνω το αγοράζεις αυτόματα. Αλλά επειδή δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο με δώρο (να σου παίρνουν δλδ λεφτά για αυτό)  , ας το ρωτήσει κάποιος  .... μπας εχουν φτιάξει κάτι καλύτερο

Και τα άλλα σωστά.... τον 1ο μήνα μαζέυεις πόντους big bang, και μετά βλέπεις , έρχονται και καλοκαιρινές προσφορές

3 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

υπάρχει το σενάριο να ανανεώνω χειροκίνητα 1 φορά το 2μηνο και απλώς ν κυνηγάω τη μπάρα χωρίς ουσιαστικά να γίνεται αυτόματα ποτέ;

Ναι ... αν κουνάς την μπάρα ή αν βγαίνεις και πριν σου πάρει χρήματα μπορείς να ανανεώνεις μόνο χειροκίνητα . 

Εσύ πήρες το δώρο του liquid ? αν πχ θες να το καθυστερήσεις δεν πρέπει να σου πάρει λεφτά η μπάρα  .

1 hour ago, johndouk said:

Η συναλλαγή συνδρομής δεν χρειάζεται έγκριση. Έχει εγκριθεί εφάπαξ κατά την εγγραφή στο Liquid και την εισαγωγή της κάρτας, με χρεωπίστωση 0,01€.

Σωστά όλα αυτόματα γίνονται ... αλλά θυμάμαι σίγουρα ότι κάποιος  με payzy εγραψε δεν του δούλεψε η αυτόματη πληρωμή και αμέσως μετά έβαλε κανονικα με την ίδια κάρτα χειροκίνητα ...    ήταν αρχή τότε και ίσως να μην υπάρχει θέμα.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Μέσω αυτού έσβησα την κάρτα μου. Περιμένετε κάνα ενάμιση μήνα ακόμη που θα έχει περάσει σίγουρα 2μηνο που δε θα έχει βρει κάρτα να με χρεώσει αυτόματα και αν δε με πετάξει έξω κτλ.. Και θα παρακαλάτε να σας κολλήσει και εσάς!
Έβαλα σήμερα κάρτα χειροκίνητα βγήκα από το CU app και όταν ξαναμπήκα επανήλθαν όλα στο κανονικό με την μπάρα και τα πάντα όλα Οπότε υβριδικό cu liquid κτλ δεν.. ολα κανονικα και σε εμενα
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, bbbb said:
On 28/3/2023 at 5:48 ΜΜ, bbbb said:
Κανονικότατα. Μέσω αυτού έσβησα την κάρτα μου. Περιμένετε κάνα ενάμιση μήνα ακόμη που θα έχει περάσει σίγουρα 2μηνο που δε θα έχει βρει κάρτα να με χρεώσει αυτόματα και αν δε με πετάξει έξω κτλ.. Και θα παρακαλάτε να σας κολλήσει και εσάς! emoji23.png

Έβαλα σήμερα κάρτα χειροκίνητα βγήκα από το CU app και όταν ξαναμπήκα επανήλθαν όλα στο κανονικό με την μπάρα και τα πάντα όλα Οπότε υβριδικό cu liquid κτλ δεν.. ολα κανονικα και σε εμενα

Μάλιστα. Πραγματικά δεν ξέρω αν πρέπει να σε συγχαρώ ή να σε ...συλλυπηθώ... 😜

Link to comment
Share on other sites

το δωρεαν απεριοριστο ιντερνετ απο το cu easter για 10 ημερες . Γραφει οτι εξαιρουνται  οι cu liquid. δειτε εδω Καρτοκινητή Τηλεφωνία | Vodafone CU

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to CU Liquid

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...