Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, Mobileras said:

Το καλοκαίρι που και οι 3 εταιρίες έδωσαν απεριόριστο ίντερνετ φάνηκε ξεκάθαρα ποιο δίκτυο αντέχει και ποιό δεν αντέχει. 

θεωρώ οτι οι αντμινς να αφήνουν ενα συγκεκριμένο μέλος να παραπληροφορεί μόνιμα δεν κάνει καλό στο φορουμ. 

Η vodafone νομιζω ..  μια χαρά αντεξε προσφορά 2+1 στο πιο τουριστικό καλοκαίρι (σύν ότι είχε από πριν) και δεν σταμάτησε ποτέ νέες προσφορές και μειώσεις τιμών . Τώρα περιμενουμε καλοκαιρινή προσφορά εχοντας και το 0.0065 στην ομιλία (μην πω ότι αρχισε γιατι κάτι είδα έβγαλαν για 1 μηνα) . Κάθε χρόνο βελτιώνεται παντου και πλέον μάλλον μπορεί να κάνει τα πάντα .  Οι άλλοι προσέθεσαν 5 ευρω προσεκτικά σε επιλεγμένους χρήστες , ή τον μήνα δώρο για να ματσάρουν  αλλά 15-20 μέρες μετά ... οσοι γουστάρουν πολλά gb και δεν έχουν πολλά λεφτά για συμβόλαιο ήταν vodafone . Και μετά το καλοκαίρι τέρμα κανενας δεν μπορεί να ακολουθήσει.  

 Στο liquid τα πράγματα είναι ακόμα πιο καθαρά όταν με 2 ευρω παίρνεις περισσότερα από το καλύτερο πακέτο 8 ευρω του ανταγωνισμού ...  μόνη επιλογή να πληρώσουν τα 4 ευρω από τα 8 σε διαφήμιση και δυσφήμηση - απόκρυψη μπας δεν τους καταλάβουν ... με αυτά τα λεφτά νομίζω τρολάρουν το τοπικ του liquid οτι δήθεν δεν έχει καλό ιντερνετ μπας καταφέρουν να μην ενημερωθεί σωστα ο κόσμος και κάτσει στα πακέτα των  400mb , 5ευρω το gb , μεγάλα πακέτα κλπ για να κονομάνε,

 

Θυμάμαι ακόμα στο xbox 360 που η microsoft πλήρωσε το  ινσομνια  για να κρύψουν επί 18 μήνες κάθε αναφορές η σχόλιο οτι είχε καεί άνω του 30% μέχρι να φτιαχτεί στα νέα και να ανακοινωθεί επιπλέον εγγύηση στα παλιά ..  εκει όντος κέρδισε το forum και δεν ζημιώθηκαν οι χρήστες xbox τελικά . Εδώ όμως το liquid δεν θα σταματήσει , δεν θα επιστραφούν τα χρήματα στα κορόιδα και δεν θα το αντιγράψουν γιατι δεν εχουν και την δύναμη ... οπότε αν σε ακούσουν και το κρύψουν , μας τρομοκρατήσουν με ban η δεν ξέρω τι θές θα προκαλέσουν ζημιά στο κόσμο για το χρήμα  .Εξάλλου δεν γράφει κανεις στα τοπικ της εταιρίας σου αρα οσοι δεν ενδιαφέρονται να το ψάξουν εδω θα σας ταίζουν για λίγο ακόμα και θα έπρεπε να είσαι ευχαριστημένος αντί να έχεις τόσο θράσσος   ...  

 

EDIT : γέλα που εχετε μάθει να ξεσκίζετε τον κόσμο μια ζωη !!! κάθε γέρος σχεδόν και μια ιστορία ξεφτίλας αν δεις τι πληρώνει και για τι ...  ήρθε από το πουθενά το liquid μπας γελάσουν και τα θύματα.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

17 ώρες πριν, olympios1 said:

Πώς και το σκέφτηκε έτσι η βονταφον. Να βοηθάει θέλει. Καλό. 

Ξέρει ότι σε 20 χρόνια θα μας τσιπάρουν γιαυτό το κάνει ... οι σιμ θα είναι διαδραστικές και θα μπαίνουν στο κούτελο οπότε ποιον θα εμπιστευτείς  ??? την nova και τον οτε που ξέρεις πόσο απατεώνες είναι και πατάνε τον αδύναμο στο λαιμό η την vodafone που έδωσε ιντερνετ σε γενιές νέων και τους βοήθησε να φτιάξουν την ζωή τους, ενω θα σώσει  εκατομύρια γέρους με το liquid από τα κοράκια για μια 20 ετία ?

 

Με φιλοξένουσε χθές μια γυναίκα που πληρώνει 48 ευρω το μήνα στην wind (σταθετό - κινητό) και μου είπε "μιλάω πολύ αλλά όχι και μια ώρα την μέρα" ... ενώ από ιντερνέτ ειδα 350mb τις 15 τελευταίες μέρες και δεν έχει υπολογιστή (έχει dsl που δεν το έχει όμως συνδέσει ασύρματα ούτε στο κινητό !!) . Φυσικά δεν με πίστευε με τίποτα όταν της είπα για το liquid και δεν επέμενα γιατι ήταν πολύ χαρούμενη που είχε κάνει πρόσφατα συμβόλαιο και ήταν λιγότερα από παλιά , αλλά και να προσπαθούσα δεν ξέρω πόσο έυκολο θα ήταν , Φτωχός άνθρωπος σπίτια καθάριζε και έχουν μάθει μια ζωή να τους κλέβουν και οι γύρο τους να λένε "πλήρωνε , λες  η vodafon να θέλει να σε βοηθήσει με το  liquid ? εμένα να ακούσεις ¨

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί άνθρωποι δεν ξέρουν άλλοι αρνούνται να μάθουν και στο τέλος υπάρχουν και οι ηλίθιοι που πειισμωνουν και θέλουν να πληρώνουν

Έτσι είναι η ζωή :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, blizard said:

Ξέρει ότι σε 20 χρόνια θα μας τσιπάρουν γιαυτό το κάνει ... οι σιμ θα είναι διαδραστικές και θα μπαίνουν στο κούτελο οπότε ποιον θα εμπιστευτείς  ??? την nova και τον οτε που ξέρεις πόσο απατεώνες είναι και πατάνε τον αδύναμο στο λαιμό η την vodafone που έδωσε ιντερνετ σε γενιές νέων και τους βοήθησε να φτιάξουν την ζωή τους, ενω θα σώσει  εκατομύρια γέρους με το liquid από τα κοράκια για μια 20 ετία ?

Μη το κουράζουμε:

Όταν ένας λαός (>70%) έχει συνηθίσει στο "λεφτά υπάρχουν" και έμπαινε στο supermarket και ό,τι υπήρχε το αγόραζε χωρίς να κοιτάα τιμές, πώς περιμένεις να ξεσυνηθίσει;

ΜΟΝΟ εάν εξαναγκαστεί._

Και αυτό δε γίνεται με λόγια: ΔΕΝ έχει κανένα νόημα. ΔΕ καταλαβαίνει τι του λες, αφού δεν έχει ανάγκη (ΑΚΟΜΑ).

Χα χα: https://www.stereanews.gr/2023/03/rei-koyrtsbail-ua-ginoyme-athanatoi-mexri-to-2030/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω γλυτώσει σε μικρό χρονικό διάστημα κοντά στα 30 ευρώ και έχουν και οι μικρές μου χρόνο ομιλίας που δεν είχαν.
Πλέον κάθε μήνα μου έρχεται 8 ευρώ αντί για 30 και όσα γλύτωσα και θα γλυτώσω, θα τα πιω την Κυριακή του Πάσχα μπύρες στην υγειά του φίλου μου του blizard που μου άνοιξε τα μάτια!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to CU Liquid

Χρόνια πολλά σε όλους! Εγω από φοιτητικό cu μπορώ να πάω σε liquid για δοκιμή χωρίς να χάσω το φοιτητικό αν το μετανιώσω; Δεν χρησιμοποιώ τα απεριόριστα του φοιτητικού και αναγκάζομαι να δίνω 12€ κάθε μήνα χωρίς λόγο νομίζω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, rs280ps said:

Χρόνια πολλά σε όλους! Εγω από φοιτητικό cu μπορώ να πάω σε liquid για δοκιμή χωρίς να χάσω το φοιτητικό αν το μετανιώσω; Δεν χρησιμοποιώ τα απεριόριστα του φοιτητικού και αναγκάζομαι να δίνω 12€ κάθε μήνα χωρίς λόγο νομίζω.

Χρόνια πολλά!

Ναι, μπορείς. Δες εδώ.

Επίσης μπορείς να διαβάσεις περισσότερα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 6:31 ΜΜ, johndouk said:

 Αλλά ακόμα και στο lock να συμβαίνει αυτό που αναφέρεις*, μπορείς να αποτρέψεις τη χρέωση φροντίζοντας για μη διαθέσιμο υπόλοιπο.

* Θα το δοκιμάσω λείαν συντόμως.

@GraveDigger @JOHNMEGARYTHMOS

Σε πρώτη φάση δοκίμασα να αφήσω ανεπαρκές υπόλοιπο στη χρεωστική που συνέδεσα. Έλαβα το εξής sms:

Screenshot_20230419-121247_Messages.jpg

 

Μετά από αυτό, πρώτα κλείδωσα την κάρτα και στη συνέχεια τροφοδότησα το συνδεδεμένο λογαριασμό με επαρκές ποσό για την ανανέωση. Τώρα αναμένω την εντός της ημέρας νέα απόπειρα. 

Screenshot_20230419-122818_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Με την τελευταία αναβάθμιση του iOS app εχω πρόβλημα με το Liquid

1. Μου δείχνει λάθος τα διαθέσιμα MB

2. Δεν πατιέται ο σύνδεσμος για τον λογαριασμό μου ενω τα απο κάτω links παίζουν σωστά

Εχει κανείς κάποια λύση?

Μίλησα με εξυπηρέτηση και το κοιτάνε λένε 

Ευτυχώς πήρε ΟΚ και σωστά το ποσό προχθές αλλά θελω να έχω πρόσβαση

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yrrah said:

Καλημέρα σε όλους

Με την τελευταία αναβάθμιση του iOS app εχω πρόβλημα με το Liquid

1. Μου δείχνει λάθος τα διαθέσιμα MB

2. Δεν πατιέται ο σύνδεσμος για τον λογαριασμό μου ενω τα απο κάτω links παίζουν σωστά

Εχει κανείς κάποια λύση?

Μίλησα με εξυπηρέτηση και το κοιτάνε λένε 

Ευτυχώς πήρε ΟΚ και σωστά το ποσό προχθές αλλά θελω να έχω πρόσβαση

Και σε εμένα τα ίδια.
1. Αν πατήσεις το (i) βέβαια τα λέει σωστά, όπως και στο widget

2. Το ίδιο

Δεν με πολύ ενδιαφέρει βέβαια γιατί περιμένω φορητότητα σε cosmote. Πάρα πολύ καλό το Liquid (οικονομικό, παροχές και όλα), αλλά δεν την πάλεψα άλλο με το σήμα της Vodafone (κρίμα...).

Edited by soiramk

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johndouk said:

@GraveDigger @JOHNMEGARYTHMOS

Σε πρώτη φάση δοκίμασα να αφήσω ανεπαρκές υπόλοιπο στη χρεωστική που συνέδεσα. Έλαβα το εξής sms:

Screenshot_20230419-121247_Messages.jpg

 

Μετά από αυτό, πρώτα κλείδωσα την κάρτα και στη συνέχεια τροφοδότησα το συνδεδεμένο λογαριασμό με επαρκές ποσό για την ανανέωση. Τώρα αναμένω την εντός της ημέρας νέα απόπειρα. 

Screenshot_20230419-122818_Chrome.jpg

UPDATE / ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Μετά το κλείδωμα της τραπεζικής κάρτας, πριν λίγο έγινε νέα απόπειρα είσπραξης της μηνιαίας συνδρομής, μη επιτυχημένη. Έλαβα sms και από την τράπεζα και από τη Vodafone: 

Screenshot_20230419-144707_Messages.jpg

Screenshot_20230419-150254_Messages.jpg

 

Τώρα ξεκλειδώνω την κάρτα, αλλά απενεργοποιώ τις online συναλλαγές και αναμένω την επόμενη απόπειρα. (Με επαρκές υπόλοιπο.) Θα δούμε αν η ήδη υπάρχουσα πάγια εντολή υπερισχύει της απενεργοποίησης των online συναλλαγών.

Screenshot_20230419-151557_Chrome.jpg

@GraveDigger @JOHNMEGARYTHMOS

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, το κλείδωμα άρα φρακαρει την ανανέωση

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, johndouk said:

Μετά το κλείδωμα της τραπεζικής κάρτας, πριν λίγο έγινε νέα απόπειρα είσπραξης της μηνιαίας συνδρομής, μη επιτυχημένη. Έλαβα sms και από την τράπεζα και από τη Vodafone: 

Τώρα ξεκλειδώνω την κάρτα, αλλά απενεργοποιώ τις online συναλλαγές και αναμένω την επόμενη απόπειρα. (Με επαρκές υπόλοιπο.) Θα δούμε αν η ήδη υπάρχουσα πάγια εντολή υπερισχύει της απενεργοποίησης των online συναλλαγών.

ΝΕΩΤΕΡΟ UPDATE

Έγινε και η 3η εντός της ημέρας απόπειρα χρέωσης της τραπεζικής κάρτας για τη μηνιαία συνδρομή liquid. Ήταν και πάλι ανεπιτυχής, διότι τελικά λειτούργησε εξίσου αποτρεπτικά η απενεργοποίηση των online συναλλαγών στην κάρτα, παρά την ύπαρξη της πάγιας reccuring εντολής. Ήρθαν τα παρακάτω sms από τράπεζα & Vodafone:

Screenshot_20230419-204656_Messages.jpg

Screenshot_20230419-210155_Messages.jpg

@GraveDigger

5 ώρες πριν, HEO said:

Μια χαρά, το κλείδωμα άρα φρακαρει την ανανέωση

Ναι. Κι απ'ό,τι φαίνεται αρκεί και μόνον η απενεργοποίηση των online συναλλαγών, ώστε η κάρτα να παραμένει λειτουργική κατά τα άλλα. 😎

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johndouk said:

ΝΕΩΤΕΡΟ UPDATE

Έγινε και η 3η εντός της ημέρας απόπειρα χρέωσης της τραπεζικής κάρτας για τη μηνιαία συνδρομή liquid. Ήταν και πάλι ανεπιτυχής, διότι τελικά λειτούργησε εξίσου αποτρεπτικά η απενεργοποίηση των online συναλλαγών στην κάρτα, παρά την ύπαρξη της πάγιας reccuring εντολής. Ήρθαν τα παρακάτω sms από τράπεζα & Vodafone:

Screenshot_20230419-204656_Messages.jpg

Screenshot_20230419-210155_Messages.jpg

Με βάση την τελευταία φωτό, εάν δεν τραβήξει λεφτά από την κάρτα και τον επόμενο μήνα, σε πεταει έξω από το liquid. Άρα να βγεις, να κάνεις cash back και να ξαναμπείς δεν αλλάζει κάτι. 

Ερωτηση: δεν μπορουσες να μεταφέρεις πιο μακριά την μπάρα;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobileras said:

Με βάση την τελευταία φωτό, εάν δεν τραβήξει λεφτά από την κάρτα και τον επόμενο μήνα, σε πεταει έξω από το liquid. 

Σωστά, όπως άλλωστε περιγράφεται στους όρους.

4 minutes ago, Mobileras said:

Ερωτηση: δεν μπορουσες να μεταφέρεις πιο μακριά την μπάρα;

Μπορούσα. Δεν ήθελα. Ήθελα να κάνω αυτές τις δοκιμές με την κάρτα, όπως είχα γράψει, για να γνωρίζω (τόσο εγώ, όσο και όσοι άλλοι  ενδιαφέρονται κ διαβάζουν) πώς ακριβώς συμπεριφέρεται.

Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, johndouk said:

Μπορούσα. Δεν ήθελα. Ήθελα να κάνω αυτές τις δοκιμές με την κάρτα, όπως είχα γράψει, για να γνωρίζω (τόσο εγώ, όσο και όσοι άλλοι  ενδιαφέρονται κ διαβάζουν) πώς ακριβώς συμπεριφέρεται.

Αυτό το μήνυμα που αναφέρει τον 1 μηνα ακόμα και την απεγγραφή είναι καινούργιο , μπράβο για την ανακάλυψη 😉 

Λογικά   αν βγείς μόνος σου από το liquid και ξαναμπείς,  θα μηδενίσει και δεν θα σε πετάξει έξω με την επόμενη αποτυχία .. το ίδιο και αν βάλεις λεφτά τώρα χωρίς να βγείς χειροκίνητα και μετα αποτύχει ξανά,  έτσι ήταν παλαιότερα.

Θα κάνεις κάτι από τα 2 στο μέλλον ? να κάνω και εγω κάτι ανάλογο 😉 

ΥΓ

Τα πμ μου δεν δουλεύουν πλέον ...  

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, blizard said:

Λογικά   αν βγείς μόνος σου από το liquid και ξαναμπείς,  θα μηδενίσει και δεν θα σε πετάξει έξω με την επόμενη αποτυχία .. το ίδιο και αν βάλεις λεφτά τώρα χωρίς να βγείς χειροκίνητα και μετα αποτύχει ξανά,  έτσι ήταν παλαιότερα.

Θα κάνεις κάτι από τα 2 στο μέλλον ? να κάνω και εγω κάτι ανάλογο 😉 

Λέω να μην κάνω κάτι από τα δύο. Θα το αφήσω να ανανεώσει ξανά αυτόματα τον άλλο μήνα, με την κάρτα κανονικά γεμάτη. Και τον μεθεπόμενο μήνα θα ξαναμπλοκάρω την κάρτα. Και πιστεύω ότι θα παραμείνω liquid και θα επαληθεύσουμε ότι απαιτούνται δύο συνεχόμενες ανεπιτυχείς μηνιαίες χρεώσεις για να απεγγραφείς αυτόματα (ενώ με μήνα παρά μήνα βαίνουν όλα καλώς). 😉

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμες πληροφορίες :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Yrrah said:

Καλημέρα σε όλους

Με την τελευταία αναβάθμιση του iOS app εχω πρόβλημα με το Liquid

1. Μου δείχνει λάθος τα διαθέσιμα MB

2. Δεν πατιέται ο σύνδεσμος για τον λογαριασμό μου ενω τα απο κάτω links παίζουν σωστά

Εχει κανείς κάποια λύση?

Μίλησα με εξυπηρέτηση και το κοιτάνε λένε 

Ευτυχώς πήρε ΟΚ και σωστά το ποσό προχθές αλλά θελω να έχω πρόσβαση

Μόλις έφτιαξε με το τελευταίο update της εφαρμογής.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες, για όποιον δεν βαριέται επειδή έχω χαθεί στις πρώτες σελίδες και δεν βγάζω άκρη να μου απαντήσει σε 2 εξής ερωτήσεις:

1) προχθές, 26/4, μου ενεργοποιηθηκε το liquid στα 30€ που έβαλα και μου έδωσε τις παροχές. τώρα πότε πρέπει να κουνησω τη μπαρα, να βγω, να βαλω καρτα κτλ ώστε να έχω άλλο ένα μηνα δωρεάν και να φάω την κάρτα σε σουβλάκια? Σημείωση ότι στην εφαρμογή γράφει οτι η συνδρομή μου θα ανανεωθει στις 26/5!

2) όταν ενεργοποιηθηκε το liquid είδα ότι στο ίντερνετ έγραφε "έως 23gb" και μαζί είχα και 1,5gb από άλλες προσφορές εκτός liquid. το απόγευμα, ξεκίνησε να κατεβάζει ο υπολογιστής ενημερωσεις και υπέθεσα ότι θα τραβήξει από αυτά. Τώρα, μπαίνω στο myCU και βλέπω ότι έχει τραβήξει 1,5ε και τα έχει κάνει όλα απεριοριστα μέχρι τις 23,59. έτσι πρέπει να γίνεται? Μετά από ένα οριο, τραβάει λεφτά και τα κάνει απεριοριστα? 

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

 Αυτά τα ¨εως 23 gb" είναι απλά ενας υπολογισμός πόσα αγοράζεις με 28 ευρω (1.2 ευρω το gb) ...  (εχει 1.5 ευρω όριο εξοδα την μέρα )

Το 1.5 ευρω δλδ είναι η "φραγή" για να μην σου φάει παραπάνω λεφτά σημερα .... πρέπει να σου τελείωσαν τα gb σου και μετα σε χρέωσε μέχρι 1.5 ευρω (1.2 ευρω το gb κοστίζει και μετα στα κάνει απεριόριστα ολα μέχρι 23:59) , θα κάνει το ίδιο άυριο.

Τα 30 ευρω  λογικά είναι το δώρο που δίνει για 30 μέρες στην 1η αυτόματη ανανέωση με την μπάρα και δεν σε χρέωσε έτσι  ? ...  οπότε απλά άλλαξε την μπάρα σε 15 ευρω πχ όποια μέρα θές να χρεωθείς κανονικά ... δεν θα έχεις ξανα χρηματικό δώρο φυσικά αλλά απεριόριστη ομιλία

Μην βγεις από liquid γιατι θα χαθούν τα 30 ευρω που έχεις δώρο. Πρόσεξε και πότε λήγουν τα κανονικά σου χρήματα γιατί το δώρο δεν στα ανανέωσε αν είχες.

Πρός το παρόν με τα δωρεάν χρήματα μπορείς να αγοράσεις ότι βλέπεις στο big bang (αν έχεις και πόντους) ή να τα ξοδέψεις με 0.0065 ομιλία και 1.2 ευρω/gb για 33 μέρες ... μετά χάνονται

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Απλά ΑΨΟΓΟΣ σε όλα! Οπότε, τα απεριοριστα που δίνει με βολεύουν φουλ!

Οπότε, κατεβαζω την μπάρα για τις 15/3 πχ και τη ρίχνω στα 8€ και αυτά τα 8€θα μπορώ να τα κάνω σουβλάκια? και θα έχω τίποτα παροχές΄η οχι?

Επίσης, ισχύει αυτό με τον +1 μήνα δώρο αν το καταλαβα σωστα που διαβασα στις αρχικές σελίδες? κάτι διαβασα ότι μπαινοβγαινεις και παίρνεις +1 μήνα δωρο ή μία κάρτα καθε δυο μήνες, αλλά πονοκεφαλιασα. :p 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί έως σήμερα 28/4 να ενεργοποιήσει το Spring offer με -5,9Ε για unlimited data έως 18/5 (δλδ για 20 μέρες)

Τα 5,9Ε "αφαιρούνται" από τα 30Ε (-10%) της συνδρομής που επέλεξε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...