Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν ειχα καταλαβει οτι απαντουσα στο liquid !!!! Παρακαλώ όσο μπορούμε οχι εδω τρολινγ γιατι πρεπει να μπορεί όποιος μπει να καταλαβει οτι είναι οτι καλυτερο έχει υπάρξει στην Ελλάδα και πως να το εκμεταλευτει  .  
ΠΟΤΕ δεν υπήρξε τοσο καλό και φτηνό προιόν που αλλάζει τα παντα, κόντρα στην απατη και εκμεταλευση των ανταγωνιστών αλλης εταιρίας

Εδώ κάνουν μεγαλυτερο κακό στους συναθρώπους τους απο οπουδήποτε αλλου.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, blizard said:

Δεν ειχα καταλαβει οτι απαντουσα στο liquid !!!! 

Ε ναι, μπέρδεψες και τα προφίλ σου

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, VIPdriver said:

B) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Γ)  Είστε γκασμάδες και δεν ξέρετε να googlάρετε

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/winners-xmas-diagonismou/

15 minutes ago, kalitexnis_g said:

Γ)  Είστε γκασμάδες και δεν ξέρετε να googlάρετε

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/winners-xmas-diagonismou/

Για πες μας το όνομα του φίλου σου που τον έγραφε αλλά δεν πήρε το δώρο..

@VIPdriverαργείς;;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για γελοίο τρολλ , σιγά μην έχει και φίλους που κέρδισαν ... Το προφίλ μου ΒΟΗΘΑΕΙ ... δεν ζημιώνει  κόσμο οικονομικά , μιλάω για όλα τα προφίλ που κανετε ζημια στον συνάνθρωπό σας για χρημα και διασκεδαση ...  εισαστε και τόσο προκλητικα αδιαφοροι για το κακο που κάνετε που δεν ξερω που θα φτάνατε για 50 ευρω 

Δειτε τι είναι το liquid αν μπεις και δεν κάνεις σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ ...

15 ευρω το μήνα με καθε 1η του μηνός αυτόματη χρέωση πιστωτικης και πολλά δώρα τον 1 χρόνο (17gb 6 μηνες, 5gb 12 μηνες με bring a friend), έχει αυτά να επιλέξεις :

Απεριόριστη ομιλία - 0 gb - 0 sms -15.2 ευρω αγορές e-food (οταν φτανουν τα data δώρo)
Απεριόριστη ομιλία - 0 gb - 50 sms -14.8 ευρω αγορές e-food (οταν φτανουν τα data δώρo)
Απεριόριστη ομιλία - 1 GB - 50 sms 13.5 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 2 GB - 50 sms 12.1 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 3 GB - 50 sms 10.8 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 4 GB - 50 sms 9.5 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 5 GB - 50 sms 8.1 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 6 GB - 50 sms 6.8 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 7 GB - 50 sms 5.5 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 8 GB - 50 sms 4.1 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 9 GB - 50 sms 2.8 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 10 GB - 50 sms 1.5 ευρω αγορές e-food
Απεριόριστη ομιλία - 11 GB - 50 sms 

Αν παρεις κρυστάλους μπορεις 
15 ευρω με απεριοριστη ομιλία και BIG BANG 200GB - 4 ευρω σε e-food
 

Με 6,5 ευρω το μήνα  (το μόνο που θα κάνεις να κουνάς την μπάρα μια φορα το 2μηνο)

20 λεπτα/sms - 500mb - 5.8 ευρω σε e-food
50 λεπτα/sms - 1 GB - 4,9 ευρω σε e-food
150 λεπτα/sms - 2 GB - 2.8 ευρω σε e-food
300 λεπτα/sms - 2 GB - 1.7 ευρω σε e-food
350 λεπτα/sms - 3 GB 
170 λεπτα/sms - 4 GB 
300 λεπτα/sms -  4,4 ευρω σε e-food

Με cash back μπορείς μην δινεις καν τα 6,5 ευρω και να συνεχίζεις με τα λεφτά που δεν χάλασες για e-food

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kalitexnis_g said:

 

Για πες μας το όνομα του φίλου σου που τον έγραφε αλλά δεν πήρε το δώρο..

@VIPdriverαργείς;;

Θέλεις και ΑΦΜ;

Υ.Γ. πατησε κανείς το λινκ του; εγω δεν τον εμπιστεύομαι. Μαλλον επειδή δεν εχω φίλους...

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Όσο έχεις χρήματα από τον δωρεάν μήνα δεν μπορείς να βγάλεις κουπόνι. Τουλάχιστον αυτό ίσχυε παλιά, δεν γνωρίζω εάν το έφτιαξαν.

Δυστυχώς ισχύει ακόμα και την πάτησα..εχω 35€ τα οποία μου είναι "ψιλοάχρηστα" μιας και έχω απεριόριστο χρόνο και κατι gb απο συνδυαστική με σταθερό που έχω και δεν κάνω κατανάλωση..

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, blizard said:

Δεν μπορεί ... θα τα κανει σμαρτ ποκετ την επομενη φορα που θα βαλει λεφτα (για ενα μηνα βγαζεις κωδικούς - κρατανε αλλες 20 μερες που πρεπει να τους χαλασεις)
Η αφου χαλασει με καποιο τρόπο τα 15 ευρω δώρο πριν περάσει μήνας απο την μερα που θα βαλει 13 ευρω

 

τα 15€ ισχύουν για 1 μήνα; Ρωτάω γιατί στο μήνα θα παγώσω κάρτα για να πάει 1 μήνα πίσω να ξέρω αν είναι να πάρω τα 200gb έτσι για να μην πάνε χαμένα..επίσης αν σε κατάλαβα καλά, ξεχνάω το smart pocket μέχρι την επόμενη κάρτα, ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ;;; (θα πέσει πολύ πείνα αν ισχύει αυτό!!)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, maller said:

τα 15€ ισχύουν για 1 μήνα; Ρωτάω γιατί στο μήνα θα παγώσω κάρτα για να πάει 1 μήνα πίσω να ξέρω αν είναι να πάρω τα 200gb έτσι για να μην πάνε χαμένα..επίσης αν σε κατάλαβα καλά, ξεχνάω το smart pocket μέχρι την επόμενη κάρτα, ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ;;; (θα πέσει πολύ πείνα αν ισχύει αυτό!!)

33 μερες ισχυουν οι δωρεάν παροχες της πρώτης φορας liquid. Δηλαδή τα λεφτά και η απεριόριστη ομιλία που δίνει λόγω του ότι έβαλες ανω των 15€.

Τα 15€ αν κατάλαβα καλά τα έβαλες μόνος σου? Ότι έχεις κάνει μόνο σου από ανανεώσεις διαρκεί για 2 μήνες.

Για το smart pocket:

Screenshot_20240205-174524.thumb.png.953ba3b309cb95df8fe25692f6010cd9.png

Δεν μπορείς λοιπόν να κάνεις κουπόνι smart pocket όσο έχεις δωρεάν υπόλοιπο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Αυτά τα νουμερα έχουν ενημερωθεί ότι κέρδισαν;

Ναι.. και έπειτα δημοσιεύτηκαν στο site (σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών) εγώ δεν κέρδισα.

@VIPdriverδεν μου είπες όμως πώς κατάλαβε ο φίλος σου ότι είναι στη λίστα και δεν είναι κάποιος παρόμοιος αριθμός..;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Πως έμαθες ότι δεν κερδισες; Σου το είπαν στο τσατ;

Επιμένεις να μου ρωτάς άλλα πράγματα για να μην απαντήσεις;; 

Εμένα μου το είπαν γιατί προφανώς έχουν ολόκληρη τη λίστα κάπου αυτοί.. και ρώτησα και για 4 νούμερα ακόμα τα οποία επίσης δεν κέρδισαν.

Περιμένω απάντηση στην ερώτηση που σου έκανα παραπάνω ε..

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν θέλω να ρίξω νερό στο μύλο του flame war που έχει ανοίξει από το πρωί, γιατί βλέπω ότι τα πνεύματα είναι τεταμένα και γι'αυτό μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας. Παραθέτω συνομιλία για το συγκεκριμένο θέμα με το chat προ ημερών όταν ξεκίνησαν να αναρτώνται τα στοιχεία των νικητών.

" τα αποτελεσματα του διαγωνισμου ειναι οριστικα οπως εχουν αναρτηθει ή περιμενουμε να αναρτηθουν κι αλλοι νικητες?

00:03:40     : μπορειτε να τσεκαρετε αν εχω κερδισει κατι?

00:04:27 cc : Στο site μας μπορείτε να βρείτε τους νικητές που έχουν αποδεχθεί το δώρο τους και έχουμε επιβεβαιώσει τα στοιχεία τους. Το site μας ενημερώνεται διαρκώς και εντός ολίγων ημερών θα έχουν αναρτηθεί τα στοιχεία όλων lucky winners.

00:04:32 cc : Αν είστε όντως ανάμεσα στους νικητές του XMAS ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ θα λάβετε σύντομα με sms ενημέρωση. Λίγο υπομονή και stay tuned ❤️"

Δεν ξέρω βέβαια αν μίλησε η ίδια κοπέλα με τον καλλιτέχνη και εκανε τσεκ, σε μένα δεν... Όμως όπως βλέπετε η τότε λίστα δεν ήταν οριστική. Το έγραψα και την ίδια μέρα μέσα εδώ.

Τώρα αν μετρήσατε κάποια στιγμή τους νικητές και είχαν μπει όλοι, δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια ώρα, νομίζω όμως ότι από το πρωί έχουμε αλληλοσκοτωθεί για τρίχες...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Εμένα μου το είπαν γιατί προφανώς έχουν ολόκληρη τη λίστα κάπου αυτοί.. και ρώτησα και για 4 νούμερα ακόμα τα οποία επίσης δεν κέρδισαν.

Εμένα μου είπαν ότι θα ενημερωθώ με σμσ εάν είμαι ο νικητής. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Το χρηματικό ποσό του Bonus πρώτου μήνα ανανεώνει το υπάρχον υπόλοιπο για 2 μήνες; Δηλ, σε ένα CU που έχει υπόλοιπο έστω 10 ευρώ και λήγει 20 Φεβρουαρίου και δεν έχει πάρει τον πρώτο μήνα bonus, αν μπει η μπάρα 20 Φεβρουαρίου (έστω για 13 ευρώ) θα ανανεωθεί για άλλους 2 μήνες σύνολο πχ 10+13; Ή θα λήξει το 10ευρω και θα έχει μόνο 13 ευρώ για 2 μήνες επειδή είναι δώρο;

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, jaranor said:

Το χρηματικό ποσό του Bonus πρώτου μήνα ανανεώνει το υπάρχον υπόλοιπο για 2 μήνες; Δηλ, σε ένα CU που έχει υπόλοιπο έστω 10 ευρώ και λήγει 20 Φεβρουαρίου και δεν έχει πάρει τον πρώτο μήνα bonus, αν μπει η μπάρα 20 Φεβρουαρίου (έστω για 13 ευρώ) θα ανανεωθεί για άλλους 2 μήνες σύνολο πχ 10+13; Ή θα λήξει το 10ευρω και θα έχει μόνο 13 ευρώ για 2 μήνες επειδή είναι δώρο;

Παλιά το ανανέωνε, τώρα δεν γνωρίζω. Επίσης το χρηματικό bonus έχει διάρκεια 1 μήνα. Οπότε εάν δεν χρησιμοποιήσεις τα δωρεάν χρήματα μέσα σε ένα μήνα τότε εξαφανίζονται στην 31-32 ημέρα.

Καλύτερα να βάλεις την μπάρα στις 19 Φεβρουαρίου μόνο και μόνο για ασφάλεια.

Επίσης, επειδή είναι δωρεάν ο πρώτος μήνας βάλε μεγάλο ποσό, 30€ παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaranor said:

Το χρηματικό ποσό του Bonus πρώτου μήνα ανανεώνει το υπάρχον υπόλοιπο για 2 μήνες; Δηλ, σε ένα CU που έχει υπόλοιπο έστω 10 ευρώ και λήγει 20 Φεβρουαρίου και δεν έχει πάρει τον πρώτο μήνα bonus, αν μπει η μπάρα 20 Φεβρουαρίου (έστω για 13 ευρώ) θα ανανεωθεί για άλλους 2 μήνες σύνολο πχ 10+13; Ή θα λήξει το 10ευρω και θα έχει μόνο 13 ευρώ για 2 μήνες επειδή είναι δώρο;

Ο δωρεάν μήνας δεν ανανεώνει το υπόλοιπο που τυχών έχεις. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, EllinikoNisi said:

Παλιά το ανανέωνε,

Με μεγάλη σιγουριά το δώρο του πρώτου μήνα liquid ποτέ δεν ανανέωνε το υπόλοιπο, μάλλον θυμάσαι κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, leo06 said:

Ο δωρεάν μήνας δεν ανανεώνει το υπόλοιπο που τυχών έχεις. 

 

3 minutes ago, spiliot said:

Με μεγάλη σιγουριά το δώρο του πρώτου μήνα liquid ποτέ δεν ανανέωνε το υπόλοιπο, μάλλον θυμάσαι κάτι άλλο.

Παράξενο! Πέρυσι το καλοκαίρι θυμάμαι που με το bonus χρηματικό υπόλοιπο είχα βγάλει 2 μήνες χωρίς ανανέωση και φραγή. 

Τότε που με τα δωρεάν χρήματα αγοράζαμε τα unlimited των καλοκαιριστών και παίρναμε και τα δωρεάν κουπόνια 3€ από efood.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

 

Παράξενο! Πέρυσι το καλοκαίρι θυμάμαι που με το bonus χρηματικό υπόλοιπο είχα βγάλει 2 μήνες χωρίς ανανέωση και φραγή. 

Τότε που με τα δωρεάν χρήματα αγοράζαμε τα unlimited των καλοκαιριστών και παίρναμε και τα δωρεάν κουπόνια 3€ από efood.

μαλλον κατι αλλο θυμασαι.....

σε οσα κινητα εβαλα το μπονους, ηταν μονο το μπονους. Καμμια ανανεωση χρονου

Βεβαια υπαρχει η πιθανοτητα στο συστημα στην περιπτωση σου να εκανε λαθος, αλλα μονο σε σενα 😃
 

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχω ενα cu και θα το κανω liquid. τι εννοει ο πρωτος μήνας δωρεαν? δηλ οταν εγω γυρισω liquid θα μ κανει δωρο χρηματα για να καταναλωσω?

επισης, πρωτα βαζω χρηματα κ μετα γυρναω liquid ή πρωτα γινομαι liquid και μετα βαζω χρηματα? αυτες τις ερωτησεις εχω για αρχη κ βλεπουμε

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bizbiki said:

καλησπερα. εχω ενα cu και θα το κανω liquid. τι εννοει ο πρωτος μήνας δωρεαν? δηλ οταν εγω γυρισω liquid θα μ κανει δωρο χρηματα για να καταναλωσω?

επισης, πρωτα βαζω χρηματα κ μετα γυρναω liquid ή πρωτα γινομαι liquid και μετα βαζω χρηματα? αυτες τις ερωτησεις εχω για αρχη κ βλεπουμε

Ξεκινώντας να γίνεις liquid, επιλέγεις τη συνδρομή που θα γίνεται αυτόματα μέσω της κάρτας που θα δηλώσεις. Για την ημερομηνία που θα επιλέξεις την πρώτη φορά θα μπει το ποσό χωρίς να το χρεωθείς στην κάρτα. Δώρο δηλαδή. Τους μήνες που θα ακολουθήσουν θα χρεώνεσαι το ποσό που έχεις επιλέξει στην κάρτα.

Ξεκίνα να μελετάς το thread του cu liquid και όλα θα πάνε καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση - επιβεβαίωση χάριν μάθησης....

Όταν λέμε βγαίνω - μπαίνω από το Liquid, εννοούμε φαντάζομαι την επιλογή "Διαγραφή συνδρομής" και επανεγγραφή....

Σωστά?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Just now, kokalo said:

Μια ερώτηση - επιβεβαίωση χάριν μάθησης....

Όταν λέμε βγαίνω - μπαίνω από το Liquid, εννοούμε φαντάζομαι την επιλογή "Διαγραφή συνδρομής" και επανεγγραφή....

Σωστά?

Σωστά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...