Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάλι μετά την αναβάθμιση μερικές φορές δεν λειτουργεί καθόλου το δακτυλικό αποτύπωμα εκτός και αν ανάψω την οθόνη με διπλό κλικ ή από το Power button.. Όχι δεν αναφέρομαι για μια στο τόσο που ζητάει κωδικό..
Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, johnybe said:

Εμένα πάλι μετά την αναβάθμιση μερικές φορές δεν λειτουργεί καθόλου το δακτυλικό αποτύπωμα εκτός και αν ανάψω την οθόνη με διπλό κλικ ή από το Power button.. Όχι δεν αναφέρομαι για μια στο τόσο που ζητάει κωδικό..
Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


 

Το παρατήρησα αυτό όταν είχα άλλον launcher..με τον Samsung launcher δεν έχω θεμα

Link to comment
Share on other sites

Τι πάει να πει το εεεεε.....χμ...... ? 
Εννοώ δεν το πήρα από Πακιστανό στην Ομόνοια η κλέφτη, είναι από καύσιμα με τσεκαρισμενο IMEI αυτοκόλλητα Samsung κλπ.
 
ενώ εμείς όλοι από δω μέσα το χουμε πάρει από Πακιστανό.... Έλα λίγο στα λογικά σου!!!!
Εκτός και αν skroutz και BestPrice είναι Πακιστανοί!

Τι πάει να πει αυθεντικό??? Λες να έχουμε εμείς μαϊμού s21 fe ???

Όσοι έχουνε πάρει συσκευή eu έχουν κανονικότατη υποστήριξη από τη samsung Ελλάς
sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια αργησε πολυ παρα πολυ το security patch του νοεμβριου τελος παντον μολις το κατεβασε......Να δουμε ποτε θα παρουμε του δεκεμβρη...χαχαχαχα...ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια αργησε πολυ παρα πολυ το security patch του νοεμβριου τελος παντον μολις το κατεβασε......Να δουμε ποτε θα παρουμε του δεκεμβρη...χαχαχαχα...ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....
Νομίζω ότι όλο αυτό ευθύνεται στην προσπάθεια της Samsung για αναβάθμιση όσων περισσότερων συσκευών μπορεί σε android 13 & one UI 5

sent from my S21 FE 8/256

Έχω περάσει την τελευταία beta nova launcher και ομολογώ ότι έχει βελτιωθεί αρκετά...
Έχω σετάρει το κινητό και τον δουλεύω, προς το παρόν μου αρέσει, έχω χάσει λίγο στα animations αλλά η συσκευή είναι πολύ ταχύτερη εν σχέσει με το one ui...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, johnybe said:

Εμένα πάλι μετά την αναβάθμιση μερικές φορές δεν λειτουργεί καθόλου το δακτυλικό αποτύπωμα εκτός και αν ανάψω την οθόνη με διπλό κλικ ή από το Power button.. Όχι δεν αναφέρομαι για μια στο τόσο που ζητάει κωδικό..
Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


 

 Διέγραψε τα αποτυπώματα και ξαναπέρασε τα. Το δοκίμασες; 

Διαβάζω και άλλα σχόλια για το δακτύλικο και νιώθω τυχερός. Βρίσκω πως το δακτυλικό του λειτουργεί υποδειγματικά. Το έχω με το tempered glass της spigen και δεν έχει αστοχίες. Σήμερα το άλλαξα βέβαια (ξανά με spigen) γιατί για κάποιο ανεξήγητο λόγο ράγισε και όλα καλά. 

 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα κανένα θέμα,η μπαταρία βλέπω να κρατάει και να πηγαίνει πολύ καλύτερα, είχα εμπειρία και απ'το s22u με του Νοεμβρίου το update φαίνεται κι εδώ απ'την αρχή 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

 Διέγραψε τα αποτυπώματα και ξαναπέρασε τα. Το δοκίμασες; 
Διαβάζω και άλλα σχόλια για το δακτύλικο και νιώθω τυχερός. Βρίσκω πως το δακτυλικό του λειτουργεί υποδειγματικά. Το έχω με το tempered glass της spigen και δεν έχει αστοχίες. Σήμερα το άλλαξα βέβαια (ξανά με spigen) γιατί για κάποιο ανεξήγητο λόγο ράγισε και όλα καλά. 
 
Το θέμα δεν είναι στο αποτύπωμα, είναι σαν να μην είναι ενεργό για να διαβάσει το αποτύπωμα αν δεν ανοίξω την οθόνη. Το αποτύπωμα το διαβάζει κανονικά..
Είναι σαν να απενεργοποιειται ο αισθητήρας και να ξανα ενεργοποιηται με το άνοιγμα της οθόνης.. Κουφό..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνεται η κατανάλωση; 
1341195923_Screenshot_20221208_213804_Devicecare.thumb.jpg.00bf41e5e0b00af7afc9b5faabfb3356.jpg
1909929521_Screenshot_20221208_213815_Devicecare.thumb.jpg.393b1ec479dbc4d76af6a4c955d9aadf.jpg
Τραγική θα έλεγα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chios said:
17 minutes ago, anastasiah said:
Πως σας φαίνεται η κατανάλωση; 
1341195923_Screenshot_20221208_213804_Devicecare.thumb.jpg.00bf41e5e0b00af7afc9b5faabfb3356.jpg
1909929521_Screenshot_20221208_213815_Devicecare.thumb.jpg.393b1ec479dbc4d76af6a4c955d9aadf.jpg

Τραγική θα έλεγα.

Να κλάψω;;;; η να το πουλήσω;;;; 

Link to comment
Share on other sites

Να κλάψω;;;; η να το πουλήσω;;;; 
Αν σε καλύπτει εσένα; Εσύ ξέρεις, εγώ θα το πετούσα. Αυτές είναι αυτονομίες πάμε για δεύτερη μέρα και συνεχίζουμε.ec84ab952c842c0b0513a0001d901d23.jpg

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, anastasiah said:

Πως σας φαίνεται η κατανάλωση; 

Screenshot_20221208_213804_Device care.jpg

Screenshot_20221208_213815_Device care.jpg

Αυτό είναι από φόρτιση έως τα 100% ή έως τα 85%;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, chios said:

Αν σε καλύπτει εσένα; Εσύ ξέρεις, εγώ θα το πετούσα. Αυτές είναι αυτονομίες πάμε για δεύτερη μέρα και συνεχίζουμε.ec84ab952c842c0b0513a0001d901d23.jpg

Με τι επεξεργαστή είσαι; 

2 minutes ago, vastegial_74 said:

Αυτό είναι από φόρτιση έως τα 100% ή έως τα 85%;

 

1 minute ago, anastasiah said:

100%

Κάτι δεν πάει καλά.... 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vastegial_74 said:

Με τι επεξεργαστή είσαι; 

 

Κάτι δεν πάει καλά.... 

Αν το πουλήσω πόσο πιάνει; 

Επισης αν πάρω το s20fe καλύτερη η μπαταρία του; 

Link to comment
Share on other sites

@anastasiah Το σημα κινητης ειναι ετσι ολη μερα; Χαλια;

40 minutes ago, chios said:

Αν σε καλύπτει εσένα; Εσύ ξέρεις, εγώ θα το πετούσα. Αυτές είναι αυτονομίες πάμε για δεύτερη μέρα και συνεχίζουμε.ec84ab952c842c0b0513a0001d901d23.jpg

Δεν νομιζω οτι ειναι S21 FE αυτο.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, anastasiah said:

Αν το πουλήσω πόσο πιάνει; 

Επισης αν πάρω το s20fe καλύτερη η μπαταρία του; 

Τι να σου πω; δεν ξέρω τι τιμές παίζουν τώρα μεταχειρισμένα. Μπες στις αγγελίες στο insomnia και δες. 

Για το 20 fe δεν ξέρω. 

Σε πρώτη φάση πήγαινε το για έναν έλεγχο. Βλέπω όμως πως το σήμα σου είναι κακό. Αν είναι έτσι όλη μέρα τότε το τηλέφωνο καταναλώνει περισσότερη μπαταρία στην προσπάθεια να πιάσει σήμα. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου την ιδια συμπεριφορά εχει. Πριν 1.5 μηνα που το πηρα, το accubattery έδινε αναμενομενη διάρκεια οθονης 10+ ωρες. Τις τελευταιες μερες και μετα την αναβάθμιση σε Android 13, δινει 6 ωρες, με ελαχιστη διαρκεια deep sleep στο cpu spy.
Προφανως πρεπει να το στησω απ την αρχη.

Sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nininikos said:

Και το δικο μου την ιδια συμπεριφορά εχει. Πριν 1.5 μηνα που το πηρα, το accubattery έδινε αναμενομενη διάρκεια οθονης 10+ ωρες. Τις τελευταιες μερες και μετα την αναβάθμιση σε Android 13, δινει 6 ωρες, με ελαχιστη διαρκεια deep sleep στο cpu spy.
Προφανως πρεπει να το στησω απ την αρχη.

Sent from my S21 FE 8/256
 

Δεν υπάρχει πουθενά 10 ώρες οθόνη με τον 888. Δεν γίνεται. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνεται η κατανάλωση; 
1341195923_Screenshot_20221208_213804_Devicecare.thumb.jpg.00bf41e5e0b00af7afc9b5faabfb3356.jpg
1909929521_Screenshot_20221208_213815_Devicecare.thumb.jpg.393b1ec479dbc4d76af6a4c955d9aadf.jpg
Φόρτιση μέχρι το 85%.. Τώρα τελευταία..
4ωρες sot έβγαζε και τις 3 πρώτες μέρες με την 13..μετά γαμηθηκαν τα πάντα...

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nininikos said:

Ότι πεις. Οταν το ξαναστησω θα σου στειλω σκρηνσοτ. Ξερεις τι ειναι το accubattery και πως κανει εκτιμηση?

Sent from my S21 FE 8/256
 

Άσε τι εκτίμηση κάνει το accu, μιλάμε για πραγματικούς χρόνους. Είχες ποτέ πραγματικό χρόνο 10 ώρες οθόνης; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...