Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πφφφ, γατάκια... 
20220131161338_uag_pathfinder_back_cover_plastiko_anthektiki_mayro_galaxy_s21_fe_5g.thumb.jpeg.b02059e137ff57f09feb73e22524c256.jpeg
Αναφερόμαστε σε λεπτές θήκες και μας κοτσάρεις το τανκς...

Για μένα είναι τερατούργημα αυτό που έχεις....

sent from my S21 FE 8/256


Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το άφηνε μέσα στο κουτί του για προστασία παρά αυτό το ράφι. 😂🤣

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει θεμα γουστου ειναι και αισθησης προστασιας. Και εγω προτιμω λεπτες θηκες που προστατεουν επαρκως παρα χοντρες που προσφερουν μεγαλη προστασια αλλα κανουν το κινητο τουβλο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Ενταξει θεμα γουστου ειναι και αισθησης προστασιας. Και εγω προτιμω λεπτες θηκες που προστατεουν επαρκως παρα χοντρες που προσφερουν μεγαλη προστασια αλλα κανουν το κινητο τουβλο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Μία καλή θήκη σιλικόνης η οποία εκτός από λεπτή να έχει και τη σωστή προστασία στη συσκευή πίσω και Πλάγια και ένα καλό γυαλί μπροστά και για μένα δεν χρειάζεται κάτι άλλο...

Επίσης το κράτημα που έχω εγώ προσωπικά από τη δικιά μου θήκη σιλικόνης είναι άψογο

sent from my S21 FE 8/256




Link to comment
Share on other sites

Κομπλέ όπως ήταν σε μένα, από τα καλύτερα δακτυλικά on screen που έχω δουλέψει...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μετά το τελευταίο update έχω μερικά κολληματάκια που δεν έκανε πριν. Δεν έχω εγκαταστήσει καμία καινούρια εφαρμογή.. Πριν δούλευε ρολόι.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 14/10/2022 at 6:47 ΜΜ, bromiaris said:

Λογικά δεν είναι ίδιος διότι δεν έχει το καλώδιο μαζί + δεν έχει το μοντέλο στην σελίδα?

3 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

Το δακτυλικο ενώ πήγαινε τάπα, τελευταία μου κάνει πολλά νερά...Εσάς; 

Φίλε καλησπέρα έχω το ίδιο πρόβλημα 

Στην αρχή όταν το πήρα τον Ιούνιο πήγαινε σφαίρα τώρα πλέον θέλει 2-3 προσπάθειες.ωστοσο έχω κάνει προσπάθειες να διαγράψω και να περάσω ξανά δαχτυλικο από την αρχή 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, feik said:

Λογικά δεν είναι ίδιος διότι δεν έχει το καλώδιο μαζί + δεν έχει το μοντέλο στην σελίδα?

Φίλε καλησπέρα έχω το ίδιο πρόβλημα 

Στην αρχή όταν το πήρα τον Ιούνιο πήγαινε σφαίρα τώρα πλέον θέλει 2-3 προσπάθειες.ωστοσο έχω κάνει προσπάθειες να διαγράψω και να περάσω ξανά δαχτυλικο από την αρχή 

Κι εγώ....Δε μας αφήνουν στην ησυχία μας...Κάθε αναβάθμιση, βγάζει κι ένα κουσούρι

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα απο τον Ιούλιο που το έχω.
Όλα σφαίρα.
Κάθε φορά που κάνετε update να τρέχετε και το app booster.
81d4b65997e22f0becf9325914718405.jpg

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του κάνω  wipe cache* και την πρώτη βδομάδα μέρα παρά μέρα απενεργοποίηση το βράδυ. Όλο το μήνα μετά πηγαίνει κρέμα... τελείως απροβλημάτιστο κινητό 

* Μόνο στο προηγούμενο update του Σεπτεμβρίου χρειάστηκε διπλό ( δηλαδή δύο φορές να τον κάνω) επειδή είχε μερικά ελαφρά λαγκάκια τα οποία και εξαφανίστηκαν μετά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του κάνω  wipe cache* και την πρώτη βδομάδα μέρα παρά μέρα απενεργοποίηση το βράδυ. Όλο το μήνα μετά πηγαίνει κρέμα... τελείως απροβλημάτιστο κινητό 
* Μόνο στο προηγούμενο update του Σεπτεμβρίου χρειάστηκε διπλό ( δηλαδή δύο φορές να τον κάνω) επειδή είχε μερικά ελαφρά λαγκάκια τα οποία και εξαφανίστηκαν μετά.

Στο δικό μου το μάτι εν σχέση όπως έχω ξαναπεί με το Πόκο φ3 Που είχα θέλει πολύ δρόμο ακόμα για να μιλάμε για μια συσκευή με ομαλό ανιμέισιον παντού…


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει!! Ας ελπίσουμε ότι με το 5αρι από τον άλλο μήνα διάβασα που θα ξεκινήσει να διανέμεται ( S22U) να βελτιωθεί!!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει!! Ας ελπίσουμε ότι με το 5αρι από τον άλλο μήνα διάβασα που θα ξεκινήσει να διανέμεται ( S22U) να βελτιωθεί!!
Είναι σαν να έχει βάλει η σαομι κάποιου είδους limit animation στο σκρολ με αποτέλεσμα όταν κατεβάζεις με το δάχτυλο την οθόνη, αυτή να κατεβαίνει λίγο κάτω και πολύ ομαλά με αποτέλεσμα όταν διαβάζεις κάτι να μην ξεφεύγεις πολύ κάτω...

Σόρρυ για το off topic αλλά για μενα αυτό είναι πολύ σημαντικό και δεν ήξερα ότι το s21 FE δεν το διαθέτει...

sent from my S21 FE 8/256


Κανένα πρόβλημα απο τον Ιούλιο που το έχω.
Όλα σφαίρα.
Κάθε φορά που κάνετε update να τρέχετε και το app booster.
81d4b65997e22f0becf9325914718405.jpg

My S21 FE Is Awesome!!


Δεν είδα καμία διαφορά δυστυχώς...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Και ούτε πρόκειται να δεις διότι αυτό που σε ενδιαφέρει είναι θέμα λειτουργίας του λογισμικού, υπομονή όπως ανέφερα για το 5αρι

* που να δεις σε διαχωρισμό οθόνης και αναδυόμενη προβολή που δεν υποστηρίζει 120hz ...όμως συμφορουμίτης ανέφερε ότι στην beta που δουλεύει έχει φτιαχτεί στο 5Ui

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδία δεν βλέπω καθόλου το εικονίδιο HD στο display κατά τις κλήσεις. ΤΟ  έχω αυτό το θέμα από τότε που το πήρα. Συμβαίνει σε κάποιον άλλο.Μπορειτε να με βοηθήσετε?Να σκάσω είμαι δε ξέρω τι φταίει.Εκανα έλεγχο μέσω της υποστήριξης της Samsung  και μου είπαν πως όλα είναι εντάξει με το τηλ.Επισης επικοινώνησα με τα δίκτυα και όλα λειτουργούν όπως πρέπει.Τι Συμβαίνει?

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

On 15/10/2022 at 2:13 ΠΜ, djnick said:

Παιδιά πιστεύετε θα παίξει σε χαμηλότερη τιμή το κινητό σε καμία black friday ή να το χτυπήσω τώρα που δίνουν δώρο τα buds?

Κανείς?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, djnick said:

Κανείς?

Φίλε μου δυστυχώς δεν μπορούμε να προβλέψουμε το μέλλον και το τι μπορεί να γίνει αλλά από ότι μας έχει δείξει το παρελθόν οι προσφορές και στο Blackfriday αλλά και στις περισσότερες εκπτώσεις είναι επιλεκτικές και πολλές φορές σικιέ.

Τώρα εάν θέλεις εσύ να περιμένεις τέλος Νοεμβρίου να το πάρεις με την πιθανότητα της χαμηλότερης τιμής ή στην χειρότερη της ίδιας με τώρα είναι θέμα καθαρά επιλογής σου.

Ούτε θα σε παροτρύνουμε να το πάρεις τώρα ούτε αργότερα....διότι ότι και να σου πούμε εφόσον αποδειχτεί αργότερα ότι δεν έπραξες καλά εμάς θα κρίνεις για την επιλογή σου.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδία δεν βλέπω καθόλου το εικονίδιο HD στο display κατά τις κλήσεις. ΤΟ  έχω αυτό το θέμα από τότε που το πήρα. Συμβαίνει σε κάποιον άλλο.Μπορειτε να με βοηθήσετε?Να σκάσω είμαι δε ξέρω τι φταίει.Εκανα έλεγχο μέσω της υποστήριξης της Samsung  και μου είπαν πως όλα είναι εντάξει με το τηλ.Επισης επικοινώνησα με τα δίκτυα και όλα λειτουργούν όπως πρέπει.Τι Συμβαίνει?
Πάροχος?

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Konstantine73 said:

Πάροχος?

sent from my S21 FE 8/256
 

Wind και Cosmote ,Καλημερα

8 minutes ago, konakis said:

Απ' ότι ξέρω ο Nickchris36 το δουλεύει dual Sim. Μία σε Cosmote και η άλλη Wind.

Σωστά τα ξέρεις χαχαχ

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Nickchris36 said:

Wind και Cosmote ,Καλημερα

Σωστά τα ξέρεις χαχαχ

Δοκιμασες με μια μια τις sim ξεχωριστα να δεις αν σου εμφανιζει το hd; Μηπως φταιει μια απο τις δυο sim και γινεται καποιο μπερδεμα στο dual. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vastegial_74 said:

Δοκιμασες με μια μια τις sim ξεχωριστα να δεις αν σου εμφανιζει το hd; Μηπως φταιει μια απο τις δυο sim και γινεται καποιο μπερδεμα στο dual. 

Νομίζω τ είχα κάνει και αυτό στο παρελθόν, και δεν θυμάμαι να το είχα δει..Είναι σύνδεση και οι δύο αριθμοί και τους χρειάζομαι δεν μπορώ να το έχω με μια σιμ.Δε ξέρω τι συμβαίνει...Σου το βγάζει κανονικά εσένα?Μια σιμ έχεις η dual?

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickchris36 said:

Νομίζω τ είχα κάνει και αυτό στο παρελθόν, και δεν θυμάμαι να το είχα δει..Είναι σύνδεση και οι δύο αριθμοί και τους χρειάζομαι δεν μπορώ να το έχω με μια σιμ.Δε ξέρω τι συμβαίνει...Σου το βγάζει κανονικά εσένα?Μια σιμ έχεις η dual?

Εχω μια sim και ειμαι με vodafone και το εμφανιζει. Δεν σου ειπα να καταργησεις εναν απο τους δυο αριθμους, απλα να δοκιμαζες με μια μια τις sim να δεις αν φταιει καποια απο τις sim για αυτο το φαινομενο. Μηπως με μια αντικατασταση της "προβληματικης" sim λυνωταν. ΑΝ βεβαιως φταιει κατι τετοιο.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, vastegial_74 said:

Εχω μια sim και ειμαι με vodafone και το εμφανιζει. Δεν σου ειπα να καταργησεις εναν απο τους δυο αριθμους, απλα να δοκιμαζες με μια μια τις sim να δεις αν φταιει καποια απο τις sim για αυτο το φαινομενο. Μηπως με μια αντικατασταση της "προβληματικης" sim λυνωταν. ΑΝ βεβαιως φταιει κατι τετοιο.

Ναι καταλαβαίνω πως το λες και σε ευχαριστώ πολύ, θα το κάνω πάλι και αυτό και βλέπουμε.Μεχρι και επαναφορα σε εργοστασιακες έκανα φαντάσου.. αλλά τίποτα.. Δε μπορώ να καταλάβω.. 

Είναι καινούργιες και οι δύο οι σιμ.

Παράξενα πράγματα.. 

Άφησα τώρα μόνο την κάρτα της γουιντ .

Έκανα κλήση σε έναν φίλο, στο τηλ του κανονικά του δείχνει ένδειξη HD.Στο δικό μου τίποτα.Εχω κανονικά ενεργό volte και 4g.

Θα δοκιμάσω και με κοσμοτε .

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S21 FE 5G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...