Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To VPN γιατι δεν λειτουργει; Μηπως θελει υποχρεωτικα το καταλληλο πακετο του Google One;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, marlboro man said:

To VPN γιατι δεν λειτουργει; Μηπως θελει υποχρεωτικα το καταλληλο πακετο του Google One;

Το εχω το πακετο εδω και χρονια. Το θεμα ειναι οτι η Ελλαδα δεν ειναι στις υποστηριζομενες χωρες οποτε δεν στο δινει σαν επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εμτυπωση πως ειχα συνδεθει με ενα oneplus 7t pro, αλλα δεν θυμαμαι σιγουρα. Μεταξυ μας, δεν ειναι και η καλυτερη υπηρεσια, για πολλους λογους. 

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις πέρασα το Android 14 και δεν μπορώ να βρω την ζώνη συχνοτήτων ώστε να αλλάξω την επιλογή. Μπορεί να με καθοδηγήσει κανείς που είναι ?

Screenshot_20231014-055813.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν απαντας εσυ την κληση αλλα ο Google assistant. Αν δεν θελεις να μιλησεις με καποιον μιλαει αυτος για σενα και ζηταει πληροφοριες. Οτι απανταει ο αλλος εμφανιζεται γραπτως στην οθονη σου.

Πολυ χρησιμο ειδικα για τους Αμερικανους που τους εχουν ταραξει τα τηλεφωνα απο bots.
 
Έχει μήπως δυνατότητα για ελληνικά?
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nikos2k5 said:
19 ώρες πριν, elightme said:
Δεν απαντας εσυ την κληση αλλα ο Google assistant. Αν δεν θελεις να μιλησεις με καποιον μιλαει αυτος για σενα και ζηταει πληροφοριες. Οτι απανταει ο αλλος εμφανιζεται γραπτως στην οθονη σου.

Πολυ χρησιμο ειδικα για τους Αμερικανους που τους εχουν ταραξει τα τηλεφωνα απο bots.
 

Έχει μήπως δυνατότητα για ελληνικά?

Όχι, είναι Αγγλικά και κάποιες γλώσσες ακόμα αλλα δυστυχώς η δική μας γλώσσα δεν υποστηρίζεται 

Link to comment
Share on other sites

On 14/10/2023 at 5:58 ΠΜ, Pixeluser said:

Καλησπέρα. Μόλις πέρασα το Android 14 και δεν μπορώ να βρω την ζώνη συχνοτήτων ώστε να αλλάξω την επιλογή. Μπορεί να με καθοδηγήσει κανείς που είναι ?

Screenshot_20231014-055813.png

Τι εννοείς ? Μιλάς για CA ? Αν μιλάς για CA δεν νομίζω ότι μέσω του κρυφού μενού μπορείς να κάνεις επιλογή στις μπάντες. 

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ξέρω ότι είμαι σε λάθος μέρος, απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν με την καινούργια beta έχει επιτραπεί το 5g στο pixel 6a. Επίσης είναι εύκολο κάποιος να ανεβάσει ένα screenshot από τα carrier settings version του να δω αν χρησιμοποιεί τα ίδια το p7p και το p6a; Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

On 20/10/2023 at 7:12 ΜΜ, Amestris said:

Καλησπέρα παιδιά, ξέρω ότι είμαι σε λάθος μέρος, απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν με την καινούργια beta έχει επιτραπεί το 5g στο pixel 6a. Επίσης είναι εύκολο κάποιος να ανεβάσει ένα screenshot από τα carrier settings version του να δω αν χρησιμοποιεί τα ίδια το p7p και το p6a; Ευχαριστώ πολύ!

Σε P7P με 14 beta
telekom_gr-52000000006.17
2023-09-27

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, alanthast0s said:

Σε P7P με 14 beta
telekom_gr-52000000006.17
2023-09-27

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. Απ' ότι βλέπω έχω πιο παλιό version παρόλο που είμαι στο τελευταίο beta. Ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,
Πήρα ένα pixel 7 pro το τελευταίο security patch είναι το Σεπτέμβριο γιατί γίνεται αυτό??
Μια χαρά, μην σε απασχολεί!

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έκανα update σε Android 14 στο pixel 7 pro, και συμβαίνει το εξής παράξενο φαινόμενο: ενώ στην vodafone ενεργοποίησα 5g, στην δεύτερη κάρτα,της cosmote, έχω ενεργοποιήσει vowifi αλλά δεν μπόρεσα με τίποτα να ενεργοποιήσω 5g. Ξεχνώ τίποτα στην διαδικασία; (με network signal guru και forcing control -nr mode setting -Sa-Nsa).

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση συστήματος Google play Οκτωβρίου σήμερα!

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mavrovelos said:

Καλημέρα, έκανα update σε Android 14 στο pixel 7 pro, και συμβαίνει το εξής παράξενο φαινόμενο: ενώ στην vodafone ενεργοποίησα 5g, στην δεύτερη κάρτα,της cosmote, έχω ενεργοποιήσει vowifi αλλά δεν μπόρεσα με τίποτα να ενεργοποιήσω 5g. Ξεχνώ τίποτα στην διαδικασία; (με network signal guru και forcing control -nr mode setting -Sa-Nsa).

Έχω ακριβώς το ίδιο setup. Pixel 7 pro rooted με Cosmote και Vodafone αλλά σε Android 13. Ελπίζω να μην έχω τέτοιο θέμα. 

Τα modules είναι τα ίδια με πριν την αναβάθμιση; 

Την αναβάθμιση σε 14 πως την έκανες; όπως κάνουμε τις μηνιαίες; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pixelakias71 said:

Έχω ακριβώς το ίδιο setup. Pixel 7 pro rooted με Cosmote και Vodafone αλλά σε Android 13. Ελπίζω να μην έχω τέτοιο θέμα. 

Τα modules είναι τα ίδια με πριν την αναβάθμιση; 

Την αναβάθμιση σε 14 πως την έκανες; όπως κάνουμε τις μηνιαίες; 

Ναι, τα modules είναι τα ίδια, την αναβάθμιση την έκανα με Android flash tool και full wipe για να μπει καθαρή

Edited by mavrovelos
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, mavrovelos said:

Καλημέρα, έκανα update σε Android 14 στο pixel 7 pro, και συμβαίνει το εξής παράξενο φαινόμενο: ενώ στην vodafone ενεργοποίησα 5g, στην δεύτερη κάρτα,της cosmote, έχω ενεργοποιήσει vowifi αλλά δεν μπόρεσα με τίποτα να ενεργοποιήσω 5g. Ξεχνώ τίποτα στην διαδικασία; (με network signal guru και forcing control -nr mode setting -Sa-Nsa).

το volte patch στο magisk είναι ενεργό? Παρόλο που η κοσμοτέ δίνει πλέον volte, χρειάζεται για το 5G...μετά κανονικά όπως λες το "ανοίγεις" με το signal guru

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_s3 said:

το volte patch στο magisk είναι ενεργό? Παρόλο που η κοσμοτέ δίνει πλέον volte, χρειάζεται για το 5G...μετά κανονικά όπως λες το "ανοίγεις" με το signal guru

Δεν έχω βάλει καθόλου το volte patch, link έχουμε;

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, mavrovelos said:

Δεν έχω βάλει καθόλου το volte patch, link έχουμε;

https://xdaforums.com/t/activate-5g-on-non-5g-country.4457071/post-87019845

 

EDITED: διορθώθηκε με το λινκ από το xda

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_s3 said:

Μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα λάθους:"The server cannot process the request because it is malformed. It should not be retried. That's all we know". Σου έχω στείλει μήνυμα με το email μου αν είναι μικρό για να το επισυνάψεις, αν γίνεται. Διαφορετικά ότι άλλο καλοδεχούμενο.

Είχα εναποθέσει τις ελπίδες μου σε αυτήν την ύστατη λύση. Έβαλα το module, ενεργοποίησα ξανά με network signal guru, τίποτα. Το πιο αξιοπερίεργο είναι πως με ή και πιο πριν, χωρίς το module,η ρύθμιση είναι στο: 5g -recommended..5g δεν έπιασε ποτέ 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, για μας τους νέους σε pixel 7 pro δεν υπάρχει ένας μπουσουλας για το τι πρέπει να κάνουμε για να έχουμε wifi calling & 5g?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δουλέψει με PixelLauncherMods στον default launcher να μας μεταφέρει την εμπειρία του;(εντυπώσεις κυρίως, και αν είναι ικανοποιημένος)

Edited by mavrovelos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...