Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, koutsis said:

Μήπως έχεις πολύ παλιά μπαταρία?

Όχι κινητό μιας εβδομαδας καινούργιο αγορασμένο από γνωστή μεγάλη αλυσίδα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα, είμαι απογοητευμένος γιατί έχω το κινητό 2 μήνες και πήγε η υγεία στο 99%... Τι σημαίνει αυτό και γιατί συνέβη τόσο νωρίς; ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα, είμαι απογοητευμένος γιατί έχω το κινητό 2 μήνες και πήγε η υγεία στο 99%... Τι σημαίνει αυτό και γιατί συνέβη τόσο νωρίς; ....

Δε σημαίνει τίποτα...
Απλά πρόσεχε αν δεις υπερθέρμανση όταν φορτίζεις αυτό το διάστημα που έχουμε ζέστες γενικά


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ethnik471 said:

Ρε παιδιά καλησπέρα, είμαι απογοητευμένος γιατί έχω το κινητό 2 μήνες και πήγε η υγεία στο 99%... Τι σημαίνει αυτό και γιατί συνέβη τόσο νωρίς; ....

Μην αγχώνεσαι. Φυσιολογικό είναι.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι. Φυσιολογικό είναι.

Και εμένα στους δυο μήνες τόσο πήγε. Από τότε έχουν περάσει άλλοι τρεις μήνες και δεν έχω μπει καθόλου να δω και ούτε πρόκειται. Και έτσι είμαι και εγώ χαρούμενη και αυτό.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, zerokill said:

Τέλη Μαρτίου το πήρα το τηλέφωνο αλλά ακόμα 100% … 1af7eb941143b05051e665d88b82af5d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγω απο Γεναρη με 100% ειμαι. αλλα το φορτιζω με 5v @ 0.85 ampere φορτιστη κανα 3ωρο το βραδυ χωρις χρηση

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φορτίζω με τον κλασικό φορτιστή της apple, ότι να ναι ώρες, ότι να ναι μέρες, τώρα είδα ότι είμαι στο 100% αλλά και 90 να έγραφε δε θα με ένοιαζε. Μην ασχολείστε, εκεί θέλω να καταλήξω !

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2023 at 8:58 ΜΜ, giorgosgiorgos93 said:

Καλησπέρα μη σε αγχώνει σε ότι iPhone κι αν είχα από 11 Pro Max μέχρι τώρα όλα το κάνουν

Πρώτη φορά στην ζωή μου διαβάζω κάτι τέτοιο!! 

Τι σου κάνουν δηλαδή;

Το έχεις φορτίσει μέχρι 80% και βγάζεις καλώδιο και σου γράφει 95%?? 🥴🧐

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vtag said:

Πρώτη φορά στην ζωή μου διαβάζω κάτι τέτοιο!! 

Τι σου κάνουν δηλαδή;

Το έχεις φορτίσει μέχρι 80% και βγάζεις καλώδιο και σου γράφει 95%?? 🥴🧐

Καλησπέρα αν το φορτίσω από 75 και πάνω και το αφήσω για λίγο θα μου δείξει 78 η 80 Εάν το κάνω επανεκκίνηση εκείνη τη στιγμή θα μου δείξει σίγουρα 3% - 4% Επάνω. Τώρα αν δε σου το κάνει εσένα Δοκίμασε να το κάνεις μία επανεκκίνηση και δες

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, giorgosgiorgos93 said:

Καλησπέρα αν το φορτίσω από 75 και πάνω και το αφήσω για λίγο θα μου δείξει 78 η 80 Εάν το κάνω επανεκκίνηση εκείνη τη στιγμή θα μου δείξει σίγουρα 3% - 4% Επάνω. Τώρα αν δε σου το κάνει εσένα Δοκίμασε να το κάνεις μία επανεκκίνηση και δες

Και σε εμένα με XR αν το βγάλω από την φόρτιση πχ με 98 % αν το κάνω επανεκκίνηση θα δείξει 100%
Τωρα γιατί δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, giorgosgiorgos93 said:

Καλησπέρα αν το φορτίσω από 75 και πάνω και το αφήσω για λίγο θα μου δείξει 78 η 80 Εάν το κάνω επανεκκίνηση εκείνη τη στιγμή θα μου δείξει σίγουρα 3% - 4% Επάνω. Τώρα αν δε σου το κάνει εσένα Δοκίμασε να το κάνεις μία επανεκκίνηση και δες

Ναι πράγματι με επανεκκίνηση το κάνει! Ανεβάζει 2-3% πάνω!

Εν τω μεταξύ το έβαλα για φόρτιση όπως πάντα και ενώ το έβγαλα γύρω στο 97% και το παρακολουθούσα και κατά την διάρκεια της φόρτισης και δεν ζεστάθηκε μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα στις πληροφορίες της μπαταρίας. 

received_849059669919150.jpeg

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, vtag said:

Ναι πράγματι με επανεκκίνηση το κάνει! Ανεβάζει 2-3% πάνω!

Εν τω μεταξύ το έβαλα για φόρτιση όπως πάντα και ενώ το έβγαλα γύρω στο 97% και το παρακολουθούσα και κατά την διάρκεια της φόρτισης και δεν ζεστάθηκε μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα στις πληροφορίες της μπαταρίας. 

received_849059669919150.jpeg

Καλησπέρα θα το παρακολουθήσω την επόμενη φορά που θα το φορτίσω και θα σου απαντήσω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω μια αξιόπιστη powerbank που δεν θα μου καταστρέψει την μπαταρία του κινητού.

Δεν με απασχολεί αν θα είναι ασύρματη η ενσύρματη απλώς να είναι κάτι εγκεκριμένο και δοκιμασμένο.

 

Τι μου προτείνετε;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

On 20/7/2023 at 5:52 ΜΜ, giorgosgiorgos93 said:

Καλησπέρα θα το παρακολουθήσω την επόμενη φορά που θα το φορτίσω και θα σου απαντήσω.

Καλημέρα το δοκίμασα και δε μου το κάνει με αργεί φορτίσει βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας, εκανα ενα συγκριτικο σε καμερα μεταξυ του iPhone 14pro, s23ultra και Xperia 1v αν θελει καποιος να ριξει μια ματια και να πει την αποψη του

https://myphone.gr/forum/topic/170719/page/205/?tab=comments#comment-7194402

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vtag said:

Περάσει κανείς την 16.6? 

Προχωράμε άφοβα?

Εγώ την πέρασα. Δεν είδα καμία διαφορά...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. 

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με το gov.gr wallet? Ανοίγει κανονικά? Σε εμένα μόλις πατήσω στην εφαρμογή πάει να ανοίξει το παράθυρό της και αμέσως κλείνει. Έχω δοκιμάσει remove-reinstall-update κλπ αλλά δεν αλλάζει κάτι (Στο προηγούμενό μου, 11 pro max, έπαιζε κανονικότατα). Επίσης να σημειώσω οτι στο control center, η ταυτότητα/δίπλωμα εμφανίζεται κανονικότατα στο wallet...


Οποιοσδήποτε μπορείτε να βοηθήσει θα το εκτιμούσα γιατί δεν έχω βρεί απολύτως τίποτα σχετικό online. Thanks! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. 
Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με το gov.gr wallet? Ανοίγει κανονικά? Σε εμένα μόλις πατήσω στην εφαρμογή πάει να ανοίξει το παράθυρό της και αμέσως κλείνει. Έχω δοκιμάσει remove-reinstall-update κλπ αλλά δεν αλλάζει κάτι (Στο προηγούμενό μου, 11 pro max, έπαιζε κανονικότατα). Επίσης να σημειώσω οτι στο control center, η ταυτότητα/δίπλωμα εμφανίζεται κανονικότατα στο wallet...

Οποιοσδήποτε μπορείτε να βοηθήσει θα το εκτιμούσα γιατί δεν έχω βρεί απολύτως τίποτα σχετικό online. Thanks! 

Σε μένα λειτουργεί κανονικά τώρα που το δοκίμασα.

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει!

Δοκίμασες hard reset πατώντας διαδοχικά το Volume up, Volume down και μετά παρατεταμένα το Power μέχρι να εμφανιστεί το Apple logo?
Link to comment
Share on other sites

On 26/7/2023 at 1:31 ΜΜ, sakissalonika said:


Σε μένα λειτουργεί κανονικά τώρα που το δοκίμασα.

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει!

Δοκίμασες hard reset πατώντας διαδοχικά το Volume up, Volume down και μετά παρατεταμένα το Power μέχρι να εμφανιστεί το Apple logo?

 😲😲😲 Λειτούργησε! Αυτό ήταν!

Ένα hard reset χρειαζόταν τόσο καιρό (το οποίο το έκανα με λάθος τρόπο τόσο καιρό...) και πλέον το Wallet (μετά από μια επανεγκατάσταση) παίζει κανονικά!

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια Σάκη!

Link to comment
Share on other sites

On 25/7/2023 at 6:00 ΜΜ, koutsis said:

Εγώ την πέρασα. Δεν είδα καμία διαφορά...

 

On 25/7/2023 at 7:32 ΜΜ, aggelos321 said:

Και εγώ την πέρασα όλα καλά


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Εγω δεν την κανω γιατι καθε φορα που κανω update πεφτει και 1% απο την υγεια μπαταριας 😤

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...