Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λιβαδειά πως τα πάει το δίκτυο και στις 3? 4g+/5g. Είδα εξωγήινα νούμερα στο cell mapper . Όποιος έχει δει εκεί ας μου πει τι γίνεται εκεί 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, elkons said:

Λιβαδειά πως τα πάει το δίκτυο και στις 3? 4g+/5g. Είδα εξωγήινα νούμερα στο cell mapper . Όποιος έχει δει εκεί ας μου πει τι γίνεται εκεί 

Λιβαδειά 

1.Νοβα Μέσα στη Πόλη 5τζι με αρκετά καλές ταχυτητες αλλά όχι σε όλα τα σημεία υπάρχουν και τρυπες.

2.Βονταφον 5τζι με σταθερότητα σε μεγάλο εύρος της πόλης αλλά επίσης τρυπάρες με χαμηλότερα γκαζια.

3.Κοσμοτε 5 τζι Με ασταθεια περισσότερο από τις άλλες 2 Αλλά και σημεία με πολύ καλή ταχύτητα.Σε σχέση με παλιότερα έχει πέσει γενικά .

Θα κάνεις τη δουλειά σου και με τις 3.

Επειδή ζω Εδώ θ ελεγα πως η Πιο σταθερες γενικά στη Πόλη είναι η Βφ και η νοβα.

1 minute ago, Nickchris36 said:

Λιβαδειά 

1.Νοβα Μέσα στη Πόλη 5τζι με αρκετά καλές ταχυτητες αλλά όχι σε όλα τα σημεία υπάρχουν και τρυπες.

2.Βονταφον 5τζι με σταθερότητα σε μεγάλο εύρος της πόλης αλλά επίσης τρυπάρες με χαμηλότερα γκαζια.

3.Κοσμοτε 5 τζι Με ασταθεια περισσότερο από τις άλλες 2 Αλλά και σημεία με πολύ καλή ταχύτητα.Σε σχέση με παλιότερα έχει πέσει γενικά .

Θα κάνεις τη δουλειά σου και με τις 3.

Επειδή ζω Εδώ θ ελεγα πως η Πιο σταθερες γενικά στη Πόλη είναι η Βφ και η νοβα.

Επίσης βφ πολύ καλύτερο απόαντ από τις άλλες 2.

Edited by Nickchris36

Edge SA For Ever

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickchris36 said:

Λιβαδειά 

1.Νοβα Μέσα στη Πόλη 5τζι με αρκετά καλές ταχυτητες αλλά όχι σε όλα τα σημεία υπάρχουν και τρυπες.

2.Βονταφον 5τζι με σταθερότητα σε μεγάλο εύρος της πόλης αλλά επίσης τρυπάρες με χαμηλότερα γκαζια.

3.Κοσμοτε 5 τζι Με ασταθεια περισσότερο από τις άλλες 2 Αλλά και σημεία με πολύ καλή ταχύτητα.Σε σχέση με παλιότερα έχει πέσει γενικά .

Θα κάνεις τη δουλειά σου και με τις 3.

Επειδή ζω Εδώ θ ελεγα πως η Πιο σταθερή γενικά στη Πόλη είναι η Βφ.

Ευχαριστώ φίλε μου! Από ταχύτητα γενικά τι παίζουν; Περίπου Mbps 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elkons said:

Ευχαριστώ φίλε μου! Από ταχύτητα γενικά τι παίζουν; Περίπου Mbps 

Κοίτα Εχεινκαι διψήφιος ανά σημεια όπως είπα εχεινκαθβτρυπες θα δεις και διψηφια ,αλλά γενικά παίζει τριψηφια απονολες βφ νοβα κατά μέσο όρο από 150 έως 650εκει μέσα

Κοσμοτε από 70 έως 400 έχει πέσει σε απόδοση στη πολη.

Αν έχει αλλάξει κάτι τώρα με την κοσμοτε δεν ξέρω. Αρχές του χρόνου την εκοψα.

Τις άλλες 2 τις βλέπω συνέχεια.

Edge SA For Ever

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2024 at 2:04 ΜΜ, zerokill said:

Σούδα City και εδώ απολαμβάνεις ταχύτητες φωτός.

IMG_4565.thumb.png.b05b857e8442e82935ca79fd9aa482ab.pnghttps://www.speedtest.net/result/i/6100467716

Πειραιας City και εφυγες για αλλο πλανητη

Screenshot_2024-05-12-22-37-56-21_79d0ff8f9752a3fc32487e6d62330a6a.thumb.jpg.6128e1f9ac5034e0adb1c16de9cf5cf0.jpg

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, CamuCamu said:

Πειραιας City και εφυγες για αλλο πλανητη

Screenshot_2024-05-12-22-37-56-21_79d0ff8f9752a3fc32487e6d62330a6a.thumb.jpg.6128e1f9ac5034e0adb1c16de9cf5cf0.jpg

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

Link to comment
Share on other sites

Μπα, telestet γράφει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Serafeim1981 said:

Μπα, telestet γράφει.

Τι θέλουν το telestet ,ένα σωρό ονόματα, telestet<tim<wind<nova ας αποφασίσουν επιτέλους μια σταθερή ονομασία 🌞

12 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

Η novaρα είναι

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

να μην θυμηθώ τις ώρες που κόντευα να τρελαθώ.. 🥲

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

Τραγικό αυτός που νίκησε.... Καλύτερα η Γαλλία τουλάχιστον ή Κροατία.... (Γενικά σχετικά πράγματα για το φόρουμ 😂)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

Nova ειναι οσα χρονια και να βαλω αυτη την εταιρια στο κινητο το ιδιο χαλι παραμενει 😅

Στην περιοχη μου τουλαχιστον. 

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

Φέτος η eurovision μας έμαθε πως να νευριάσεις όλη την Ευρώπη, εκτός από την Ελβετία, μέσα σε 2 μέρες. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ημασταν στη Eurovision. Δεν ειδα πολλα τραγούδια βέβαια, αλλα το τραγούδι μας μου άρεσε. Και η μαρίνα σαττι είναι μια αξιόλογη καλλιτέχνιδα κατά τη γνώμη μου

Βεβαια το κομμάτι δεν είχε τίποτα πολιτικό ή προοδευτικό-ριζοσπαστικό για να μπει σε καλή θέση.

Η Λιθουανία τι θέση βγήκε; Λίγο που την άκουσα και την ειδα μου έκανε καλή εντύπωση. 

42 minutes ago, elkons said:

Τραγικό αυτός που νίκησε

Τραγικός ή μη, είναι ταλαντούχος με πολυ ιδιαίτερη φωνή. Το τραγούδι του είχε χαρακτηριστικά όπερας και ραπ ταυτοχρόνως. 
Πολυ πρωτοποριακό και ευχάριστο στο άκουσμα. Εγώ το έκανα σαζαμ γιατί πρώτα το άκουσα σε ράδιο, και ύστερα ειδα ότι κατεβαίνει για Eurovision. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

Καλά ας είχαμε κανένα πόλεμο θα σας έλεγα εγώ, πρώτοι των πρώτων θα βγαίναμε.. αλά united by music!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, CamuCamu said:

Πειραιας City και εφυγες για αλλο πλανητη

Screenshot_2024-05-12-22-37-56-21_79d0ff8f9752a3fc32487e6d62330a6a.thumb.jpg.6128e1f9ac5034e0adb1c16de9cf5cf0.jpg

Θεριζει στο.πειραια το ετζ κόκκινο νετγουορκς 🤣

Η νοντ παουερ ετζ σα συγγνώμη τώρα τ ειδα🤣

Edited by Nickchris36

Edge SA For Ever

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

8gbps/second η κίνηση στο στάδιο του  ανά πάροχο… Καλά πήγε αυτό! 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, panos.k2 said:

Μια χαρά ημασταν στη Eurovision. Δεν ειδα πολλα τραγούδια βέβαια, αλλα το τραγούδι μας μου άρεσε. Και η μαρίνα σαττι είναι μια αξιόλογη καλλιτέχνιδα κατά τη γνώμη μου

Βεβαια το κομμάτι δεν είχε τίποτα πολιτικό ή προοδευτικό-ριζοσπαστικό για να μπει σε καλή θέση.

Η Λιθουανία τι θέση βγήκε; Λίγο που την άκουσα και την ειδα μου έκανε καλή εντύπωση. 

Τραγικός ή μη, είναι ταλαντούχος με πολυ ιδιαίτερη φωνή. Το τραγούδι του είχε χαρακτηριστικά όπερας και ραπ ταυτοχρόνως. 
Πολυ πρωτοποριακό και ευχάριστο στο άκουσμα. Εγώ το έκανα σαζαμ γιατί πρώτα το άκουσα σε ράδιο, και ύστερα ειδα ότι κατεβαίνει για Eurovision. 

Συμφωνώ σε όλα 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Ρε εδώ δεν βγήκαμε eurovision 10αδα και ασχολούμαστε με τις τρύπες της Vodafone;;;;Αν είναι δυνατόν 😅😅😅😅

Προσοχή τι λέτε για τις τρύπες 😆

Βάλανε Ν78 στην Κερατέα!!

Η κεραία καλύπτει όλη την παραλιακή ζώνη από Δασκαλειό μέχρι όρια Τσονιμα.

Μέχρι πριν 1 εβδομάδα δεν είχε και έπιανε περίπου 120 στο μέγιστο.

Τους είχα κάνει 2 ticket στο τεχνικό τμήμα.

Γι'αυτό ο ΟΤΕ θα παίρνει τα λεφτά μου.

Γιατί δεν μας έχει γραμμένους

Οι άλλες δύο παλεύουν με 40 Mbps μέγιστο.

Δεν έχω σήμερα μαζί τα νούμερα για να βάλω τα τεστ.

Screenshot_20240513_170214_Speedtest.jpg

Screenshot_20240513_170253_NetMonster.jpg

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, MIKU said:

Προσοχή τι λέτε για τις τρύπες 😆

Βάλανε Ν78 στην Κερατέα!!

Η κεραία καλύπτει όλη την παραλιακή ζώνη από Δασκαλειό μέχρι όρια Τσονιμα.

Μέχρι πριν 1 εβδομάδα δεν είχε και έπιανε περίπου 120 στο μέγιστο.

Τους είχα κάνει 2 ticket στο τεχνικό τμήμα.

Γι'αυτό ο ΟΤΕ θα παίρνει τα λεφτά μου.

Γιατί δεν μας έχει γραμμένους

Οι άλλες δύο παλεύουν με 40 Mbps μέγιστο.

Δεν έχω σήμερα μαζί τα νούμερα για να βάλω τα τεστ.

Screenshot_20240513_170214_Speedtest.jpg

Screenshot_20240513_170253_NetMonster.jpg

Εμενα μου εβαλε πιπερι η Νοβα χθες και δεν μπορω να ανεβασω τις πληροφοριες του Netmonster 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Σημερινά νούμερα στην παραλία στο Βγέθι:

Cosmote:

5G (N78 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ): 620Mbps

4G: 79Mbps

Vodafone:

5G: 33Mbps

4G: 38Mbps

Nova:

5G: 54Mbps

4G: 9Mbps

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MIKU said:

Σημερινά νούμερα στην παραλία στο Βγέθι:

Cosmote:

5G (N78 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ): 620Mbps

4G: 79Mbps

Vodafone:

5G: 33Mbps

4G: 38Mbps

Nova:

5G: 54Mbps

4G: 9Mbps

Η βονταφον έχει μπερδέψει το 4τζι με το 5τζι...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VIPdriver said:

Η βονταφον έχει μπερδέψει το 4τζι με το 5τζι...

Η βούρτσα τους μπέρδεψε αυτούς 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Το άρθρο δεν έχει ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα. Τα βλέπουμε εδώ όλα. Έχει ανέβει σε ταχύτητες και τα οικονομικά πάνε καλά. Δεν βλέπω τον λόγο πώλησης την δεδομένη χρονική στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...