Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσα ίσα, το engadget λέει ότι και η φθηνότερη έκδοση θα έχει πλέον HDMI.

 

h iapwnikh oxi h evrwpaikh!etsi perimename kai gia thn timh kai koita ti mas leei o kirios kutaragi!provata!:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μήπως θέλει να κάνουμε 3 κολοτούμπες για να αποκτήσουμε το ps3?

τώρα αλήθεια τα είπε αυτά?Ούτε Bill Gates δεν τα λέει αυτά...Ελεος

Όσα λεφτά ας βγάλουν,να τα χέρονται.Τα τελευταία τους θα είναι απο το playstation...Πολύ θα χαρώ οταν θα βγει κανα τσιπάκι...Και μετα θα λέμε "θα δουλεύουμε λιγότερο για να παίζουμε παιχνίδια στο ps3 απο όσο περιμένατε... ;)"

Link to comment
Share on other sites

1)Και η Microsoft και η Nintendo πουλάνε φτηνότερα τις κονσόλες τους στην Ιαπωνία. Το ότι το κάνει και η Sony όμως είναι κατακριτέο, ε;

2)Το online gaming εννοείται ότι θα είναι δωρεάν. Τόσο όμως η Microsoft (η οποία χρεώνει το online gaming!) όσο και η Nintendo διακινούν extra περιεχόμενο προς πληρωμή. Το ότι το κάνει και η Sony όμως είναι κατακριτέο, ε;

 

Αντί να σταθείτε στο ότι το απλό πακέτο θα έχει πλέον και αυτό HDMI είσοδο, με αποτέλεσμα να συμφέρει πλέον να πάρει κάποιος αυτό γλιτώνοντας έτσι 100€, αρχίσατε πάλι το θάψιμο...

 

Σε περίπτωση που δεν το ξέρατε, το Playstation 3 έχει σαρωτική παρουσία στο φετινό Tokyo Games Show που διεξάγεται αυτές τις μέρες... Σας πληροφορώ ακόμα ότι την περασμένη εβδομάδα στην Ισπανία πουλήθηκαν 15.000 PS2 και 900 Xbox 360. Όπως επίσης ότι το PS2 πουλάει καλύτερα από το 360 ακόμα και στην Αμερική. Δηλώσεις λοιπόν του τύπου "αυτό θα είναι και το τελευταίο Playstation της Sony" μόνο γελοίες μπορούν να χαρακτηριστούν, καθώς περισσότερο προσωπικές επιθυμίες αποτελούν παρά απεικονίζουν την πραγματικότητα...

Link to comment
Share on other sites

1)Και η Microsoft και η Nintendo πουλάνε φτηνότερα τις κονσόλες τους στην Ιαπωνία. Το ότι το κάνει και η Sony όμως είναι κατακριτέο, ε;

2)Το online gaming εννοείται ότι θα είναι δωρεάν. Τόσο όμως η Microsoft (η οποία χρεώνει το online gaming!) όσο και η Nintendo διακινούν extra περιεχόμενο προς πληρωμή. Το ότι το κάνει και η Sony όμως είναι κατακριτέο, ε;

 

1)Den vgike omws i ms h h nintendo na mas pei:kserete stin iapwnia mas ekraksan giafto miwsame thn timh alla stin evrwpi einai provata oi katanalwtes kai etsi tous to poulame akriva:mad:

2)h microsoft dinei tzampa ta demo kai to mono pou xrewnei einai an katevaseis kapoia extra amaksia px sto pgr3(Pou exei eidh 100+ amaksia).adithetws i sony sou xrewnei to demo!an einai dinaton!pes mou iparxei etairia sto pc pou na sou xrewnei to demo?eleos diladi!

+ to oti h sony sou dinei ena adeio paixnidi kai ousiatika sou leei plirose gia na mporeseis na pekseis(den parapanw to neo gia to gran turismo)

 

 

thimise mou poia h parousia tou ps3 sthn e3 2006?midaminh?

kai aftin tin stigmi stin iapwnia to ds poulaei trela kai oxi to ps3.to oti den agorazoun to 360 einai fisiologiko apo tin stigmh pou ipostirizoun tis topikes viomixanies.....

Link to comment
Share on other sites

το έχουν μειωθει κατα πολύ οι τιμες ps2 δεν είναι πρωτόγνορο..

 

Το οτι η sony έχει κάνει αναβολές στις ημερομηνίες/χαρακτηριστικά δεν πρέπει να είναι κατακριτέο ε?

τουλάχιστον 2 φορες έχει πάρει αναβολή η ημερομηνία που βγαίνει,τουλάχιστον 1 φορά το ps3 έχει downgraded...Και απο οτι βλέπουμε τα παιχνίδια δεν βγαίνει κατα που κάνει πολύ μπαμ...Τα ίδια και τα ίδια...

Βλέπουμε οτι το ps3 τώρα έχει προβλήματα του cell και blu ray,βλέπουμε την ημερομηνία να κατρακυλάει για άλλη μια φορά.Το τηλεχιριστήριο να είναι για άλλη μια φορά το ίδιο(αν εξαιρέσουμε ένα ολόκληρο κουμπί).Και με τα τελευταία νέα η Αμερική και η Ιαπωνία θα το προμηθευτουν πιο γρήγορα απο μας...Και αν βάλει οτι δεν θα υπάρξει ps3 ελευθερο να το αγοράσεις μόλις βγει official τι να το κάνεις?

Τολμάω να πώ:the same old ****

Καμία προτότυπη ιδέα δεν υπάρχει?Τα γραφικά δεν κάνουν την κονσόλα...

shaggy μήπως θα πρέπει να ξανακάνει άλλη μια σαρωτική παρουσία στο tokyo γιατι άλλη μια φορά να αναβληθεί θα έχει ολοκληρώσει άλλον έναν χρόνο καθυστέρησεις.Με άλλα λόγια άλλο ένα tokyo games show...

ps1.επειδή δεν είμαι φανατικος για τις κονσόλες δεν τα έχω ψαξει πολύ.Πάντως είναι εύκολο αφου τα πιο πολλά είναι κατα για το ps3 παρά καλα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

IGN's Take On PS3

 

"When you see the 360 version and you see the PS3 right next to it and 360 is by and large looking better." Call Of Duty 3.

 

"(Marvel Alliance) is running in 1080P on the PS3 which is cool but it was also running much slower, the framerate was not nearly as nice."

 

 

"I dont think there is a reason to rush out and pick up a PS3...unless you are one of those types of people..."

 

"Resistance is it for the Playstaion 3"

 

http://media.games.ign.com/articles/693/693580/vids_1.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στο gametrailers.com

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

1)Και η Microsoft και η Nintendo πουλάνε φτηνότερα τις κονσόλες τους στην Ιαπωνία. Το ότι το κάνει και η Sony όμως είναι κατακριτέο, ε;

2)Το online gaming εννοείται ότι θα είναι δωρεάν. Τόσο όμως η Microsoft (η οποία χρεώνει το online gaming!) όσο και η Nintendo διακινούν extra περιεχόμενο προς πληρωμή. Το ότι το κάνει και η Sony όμως είναι κατακριτέο, ε;

 

Αντί να σταθείτε στο ότι το απλό πακέτο θα έχει πλέον και αυτό HDMI είσοδο, με αποτέλεσμα να συμφέρει πλέον να πάρει κάποιος αυτό γλιτώνοντας έτσι 100€, αρχίσατε πάλι το θάψιμο...

 

Σε περίπτωση που δεν το ξέρατε, το Playstation 3 έχει σαρωτική παρουσία στο φετινό Tokyo Games Show που διεξάγεται αυτές τις μέρες... Σας πληροφορώ ακόμα ότι την περασμένη εβδομάδα στην Ισπανία πουλήθηκαν 15.000 PS2 και 900 Xbox 360. Όπως επίσης ότι το PS2 πουλάει καλύτερα από το 360 ακόμα και στην Αμερική. Δηλώσεις λοιπόν του τύπου "αυτό θα είναι και το τελευταίο Playstation της Sony" μόνο γελοίες μπορούν να χαρακτηριστούν, καθώς περισσότερο προσωπικές επιθυμίες αποτελούν παρά απεικονίζουν την πραγματικότητα...

 

 

Μετα απο αυτα που διαβασα φιλε μου για το Gran Turismo κι εχω την αισθηση οτι θα γινουν και σε αλλα παιχνιδια,δεν υπαρχει περιπτωση να το αγορασω το PS3.Να γινουμε δηλαδη ζωα επειδη θα εχει HDMI εισοδο και να πληρωσουμε συνολικα το GT πανω απο 500 ευρω?Ε,ποτε.

 

 

ΥΓ)Μαλλον ηρθε η ωρα να ξεθαψω το PS2 μου και να το chip-αρω τελικα...:cool:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αυτα που διαβασα φιλε μου για το Gran Turismo κι εχω την αισθηση οτι θα γινουν και σε αλλα παιχνιδια,δεν υπαρχει περιπτωση να το αγορασω το PS3.Να γινουμε δηλαδη ζωα επειδη θα εχει HDMI εισοδο και να πληρωσουμε συνολικα το GT πανω απο 500 ευρω?Ε,ποτε.

 

 

ΥΓ)Μαλλον ηρθε η ωρα να ξεθαψω το PS2 μου και να το chip-αρω τελικα...:cool:

 

με την sony θα γίνουμε καγκούρια εντελώς,

θα αγοράζουμε κανένα 106 ή κανένα toyota starlet και θα προσπαθούμε με φτιαξίματα να τερματίσουμε το παιχνίδι :lol: :p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Στις 6 Σεπτεμβρίου, με επισήμη ανακοίνωση της προς τον Τύπο, η Sony Computer Entertainment Europe επιπεβαίωσε αυτό που για πολλές εβδομάδες πριν έλεγαν κακές γλώσσες, ότι δηλαδή η επερχόμενη παιχνιδομηχανή της PlayStation 3 θα κυκλοφορήσει στην ευρωπαϊκή αγορά το Μάρτιο του 2007 και όχι στις 17 Νοεμβρίου του 2006, ημερομηνία που ίσχυε μέχρι τότε. Η καθυστέρηση αυτή επηρεάζει τις περιοχές PAL (Ευρώπη, Ρωσία, Μέση Ανατολή, Αφρική και Αυστραλία), ενώ οι ημερομηνίες κυκλοφορίας της κονσόλες παραμένουν οι ίδιες για Β. Αμερική και Ευρωπή (11 Νοεμβρίου για την Ιαπωνία και 17 Νοεμβρίου για Β. Αμερική). Σύμφωνα με τη Sony, η αναβολή οφείλεται σε καθυστέρησεις που προέκυψαν στη μαζική παραγωγή ενός βασικού εξαρτήματος του Bluray. Η εταιρεία, πάντως, ανακοίνωσε ότι η αλλαγή αυτή δεν θα επηρεάσει τις προβλέψεις της για παγκόσμια διάθεση έξι εκατομμυρίων PS3 μέχρι το τέλος Μαρτίου 2007. Σύμφωνα με αναφορά του πρακτορείου ειδήσεων Associated Press, στην αμερικανική αγορά θα διατεθούν 400.000 PS3, ενώ στην ιαπωνική μόλις 100.000, κατά τη διάρκεια της πρεμιέρας της κονσολές, Αξίζει εδώ να αναφέρουμε ότι αμέσως μετά την ανακοινώση της Sony για την καθυστέρηση κυκλοφορίας του PS3 στην Ευρώπη, οι τιμές των μετοχών της, καθώς και άλλων εταιρειών ανάπτυξης βιντεοπαιχνιδιών (όπως η Electronic Arts, η Activision, η THQ και η Take Two), σημείωσαν μια μικρή πτώση.

 

Πηγή: RamCY

Link to comment
Share on other sites

Καθώς πλησιάζουν οι μέρες της κυκλοφορίας του PS3 (δυστυχώς όχι εδώ) τα νέα φαίνονται να είναι επιτέλους καλά: Sony PlayStation 3 gets rave reviews. Επιτέλους γιατί είχα βαρεθεί να διαβάζω για το αυξημένο κόστος και τις καθυστερήσεις. Προφανώς έχει βάλει και το χεράκι του το μάρκετινγκ της Sony εν όψει της κυκλοφορίας αλλά απ' ότι φαίνεται το καλό πράγμα αργεί να γίνει, δε γίνεται να είναι όλοι ψεύτες :)

Το καλύτερο απ' όσα διάβασα είναι ότι το PS3 θα είναι σχεδόν αθόρυβο και θα ζεσταίνεται ελάχιστα, πολύ σημαντικά και τα δύο για τη λειτουργικότητά του σαν Blu-Ray player.

Άμα έβγαινε και πριν το Μάρτιο καλά θά 'τανε...

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Όμως τον Μάρτιο που θα το πάρουμε εμείς,ίσως αφού θα είναι επόμενης φουρνιάς απο αυτά που θα βγουν τώρα,τα δικά μας μπορεί να μην έχουν καθόλου bugs και μικροπροβληματάκια της αρχής...:worry:

 

Δεν νομίζετε...;;;;)

Link to comment
Share on other sites

Όμως τον Μάρτιο που θα το πάρουμε εμείς,ίσως αφού θα είναι επόμενης φουρνιάς απο αυτά που θα βγουν τώρα,τα δικά μας μπορεί να μην έχουν καθόλου bugs και μικροπροβληματάκια της αρχής...:worry:

 

Δεν νομίζετε...;;;;)

ε ναι αυτο ενοειται ενα απο τα λιγα καλα ομως που θα αργησουμε να το παραλαβουμε εμεις τα ελληνοπουλα ;p

Link to comment
Share on other sites

Καθώς πλησιάζουν οι μέρες της κυκλοφορίας του PS3 (δυστυχώς όχι εδώ) τα νέα φαίνονται να είναι επιτέλους καλά: Sony PlayStation 3 gets rave reviews. Επιτέλους γιατί είχα βαρεθεί να διαβάζω για το αυξημένο κόστος και τις καθυστερήσεις. Προφανώς έχει βάλει και το χεράκι του το μάρκετινγκ της Sony εν όψει της κυκλοφορίας αλλά απ' ότι φαίνεται το καλό πράγμα αργεί να γίνει, δε γίνεται να είναι όλοι ψεύτες :)

Το καλύτερο απ' όσα διάβασα είναι ότι το PS3 θα είναι σχεδόν αθόρυβο και θα ζεσταίνεται ελάχιστα, πολύ σημαντικά και τα δύο για τη λειτουργικότητά του σαν Blu-Ray player.

Άμα έβγαινε και πριν το Μάρτιο καλά θά 'τανε...

 

Βέβαια τις raving reviews τις έκαναν άτομα που απλά είχαν πάει στην παρουσίαση της συσκευής - δεν ανηκαν σε εξειδικευμένο στο χώρο τύπο. Πόσο αξιόπιστη είναι κριτική του τύπου "τα γραφικά είναι τρομερά, πολύ καλύτερα από του ps2" που εκανε ενας απο τους παρεβρισκομενους; Αυτο έλειπε, μηχάνημα 6 χρόνια νεότερο να μην έχει καλύτερα γραφικά.

 

Δυστυχώς και στο PS3 η Sony αντιμετωπίζει τους καταναλωτές σαν πρόβατα για άρμεγμα (και καλά κάνει αφού την πατάμε κάθε φορά). Δεν θα περιλαβάνεται στη συσκευασία καμιας απο τις 2 εκδόσεις καλωδιο HDMI, ενώ και οι δυο το υποστηρίζουν. Οι επαναφορτιζόμενες μπαταρίες του ασύρματου χειριστηρίου δεν αντικαθίστανται, οπότε όταν μειωθεί ο χρόνος λειτουργίας τους αναγκαστικά θα πρέπει να αγοραστει καινούργιο χειριστήριο.

 

Όσο για τη λειτουργία του σαν blue-ray player, φοβάμαι μην σμπεριφέρεται σαν το dvd player του ps2, που μετά απο λίγο καιρό είχε πρόβλημα στην αναπαραγωγή ταινιών- τουλάχιστον το δικό μου, αλλά και μερικών άλλων απ' όσο ξέρω.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια τις raving reviews τις έκαναν άτομα που απλά είχαν πάει στην παρουσίαση της συσκευής - δεν ανηκαν σε εξειδικευμένο στο χώρο τύπο. Πόσο αξιόπιστη είναι κριτική του τύπου "τα γραφικά είναι τρομερά, πολύ καλύτερα από του ps2" που εκανε ενας απο τους παρεβρισκομενους; Αυτο έλειπε, μηχάνημα 6 χρόνια νεότερο να μην έχει καλύτερα γραφικά.

 

Σωστό, το link που έδωσα δεν ήταν ό,τι καλύτερο. Αν ρίξεις μια ματιά στο Google News θα βρεις αρκετές θετικές κριτικές από περιοδικά υπολογιστών και ανθρώπους του χώρου.

 

Δυστυχώς και στο PS3 η Sony αντιμετωπίζει τους καταναλωτές σαν πρόβατα για άρμεγμα (και καλά κάνει αφού την πατάμε κάθε φορά). Δεν θα περιλαβάνεται στη συσκευασία καμιας απο τις 2 εκδόσεις καλωδιο HDMI, ενώ και οι δυο το υποστηρίζουν. Οι επαναφορτιζόμενες μπαταρίες του ασύρματου χειριστηρίου δεν αντικαθίστανται, οπότε όταν μειωθεί ο χρόνος λειτουργίας τους αναγκαστικά θα πρέπει να αγοραστει καινούργιο χειριστήριο.

 

Συμφωνώ βέβαια ότι θα έπρεπε να δίνουν το HDMI, τουλάχιστον στο ακριβότερο πακέτο, χωρίς να πρόκειται όμως για κάποιο αβάσταχτο κόστος. Στα 500 ή 600 ευρώ τα 25 ακόμη δε μου λένε και πολλά. Και πάλι βέβαια θα υπήρχε κόσμος που θα ήθελε component, άλλοι HDMI-DVI κλπ. Οπότε δίνει το composite που έχουν όλες οι τηλεοράσεις.

Tα χειριστήρια μάλλον θα αντικαθίστανται από τη Sony δωρεάν.

 

Όσο για τη λειτουργία του σαν blue-ray player, φοβάμαι μην σμπεριφέρεται σαν το dvd player του ps2, που μετά απο λίγο καιρό είχε πρόβλημα στην αναπαραγωγή ταινιών- τουλάχιστον το δικό μου, αλλά και μερικών άλλων απ' όσο ξέρω.

 

Αυτό το φοβάμαι και εγώ γιατί είχα και εγώ πρόβλημα με τον καιρό με ταλαιπωρημένα δισκάκια από video-club. Με αγορασμένα δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε έχω ακόμα ευτυχώς - αν και πια το χρησιμοποιώ σπάνια.

Σε σχέση με το PS2 τουλάχιστον θα είναι πολύ λιγότερο θορυβώδες και θα έχει βολικότερο remote control (με εξωτικές λειτουργίες όπως eject και on/off που έλειπαν στο τηλεκοντρόλ του PS2 :p ). Ελπίζω ότι η Sony μεσούντος του format war θα φανεί σοβαρή γιατί το στρατόπεδο του Blu-Ray στηρίζει πάρα πολλά στο PS3.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό, το link που έδωσα δεν ήταν ό,τι καλύτερο. Αν ρίξεις μια ματιά στο Google News θα βρεις αρκετές θετικές κριτικές από περιοδικά υπολογιστών και ανθρώπους του χώρου.

Ναι, βρήκα κι εγώ ότι τα πρώτα παιχνίδια στην Ιαπωνία βαθμολογήθηκαν αρκετά καλά από το περιοδικό Famitsu - αν και γιαπωνέζοι είναι, τι θα λέγανε :p

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=69398

 

Tα χειριστήρια μάλλον θα αντικαθίστανται από τη Sony δωρεάν.

:oops: Μάλλον βιάστηκα να μιλήσω.

 

Ελπίζω ότι η Sony μεσούντος του format war θα φανεί σοβαρή γιατί το στρατόπεδο του Blu-Ray στηρίζει πάρα πολλά στο PS3.

Δεν ξέρω αν τελικά θα την οφελήσει αυτή η στρατηγική (όσον αφορά την επιτυχία του PS3). Όσο κι αν η τάση είναι να ενοποιούνται όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές ψυχαγωγίας, η αποτυχία του psp σε σχέση με το ds δείχνει ότι πολύς κόσμος ακόμη προτιμά μια συσκευή που κάνει μόνο ένα πράγμα καλά, παρά πολλά πράγματα μέτρια.

 

Προσωπικά πάντως (και ξέρω ότι χιλιάδες άνθρωποι περιμένουν πως και πως την απόφαση μου), μάλλον θα πάρω το 360, αν και αρχικά ήθελα το PS3.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν τελικά θα την οφελήσει αυτή η στρατηγική (όσον αφορά την επιτυχία του PS3). Όσο κι αν η τάση είναι να ενοποιούνται όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές ψυχαγωγίας, η αποτυχία του psp σε σχέση με το ds δείχνει ότι πολύς κόσμος ακόμη προτιμά μια συσκευή που κάνει μόνο ένα πράγμα καλά, παρά πολλά πράγματα μέτρια.

 

Το θέμα είναι ότι το blu-ray drive, ακόμα και αν δεν αποδειχθεί τελικά χρήσιμο για την αναπαραγωγή ταινιών αποτελεί ένα τεράστιο πλεονέκτημα για τη βασική λειτουργία του PS3, τα παιχνίδια. 25 και σε λίγο καιρό 50GB χώρου σε σχέση με τα 8,5 των αντιπάλων σημαίνουν είτε πολύ καλύτερα γραφικά είτε πολύ μεγαλύτερα/πλουσιότερα παιχνίδια. Αυτό δε θα φανεί στα launch titles λογικά αλλά οι δυνατότητες που δίνει είναι απεριόριστες και δε θα αργήσουν να βγούν στην επιφάνεια.

Το PSP μια και το ανέφερες ποτέ δεν το θεώρησα all-in-one συσκευή. Για mp3 player είναι τεράστιο, ταινίες σε οθόνη 4,3 ιντσών δε θα έβλεπε κανείς λογικός άνθρωπος (και απορώ γι' αυτούς που ενθουσιάζονται με τα ακόμη μικρότερα iPod Video κλπ.). Σαν φωτογραφικό album τσέπης είναι σχετικά βολικό, τίποτα περισσότερο. Για web browsing είναι χάλια.

Όσο περνάει ο καιρός όμως βγαίνουν απίθανα παιχνίδια οπότε θα διαφωνήσω στο ότι τα κάνει όλα μέτρια, στην βασική του λειτουργία είναι πολύ καλό και γίνεται όλο και καλύτερο. Τα παιχνίδια του DS δε μου λένε τίποτα, είμαι εθισμένος στη βία :lol:

 

Προσωπικά πάντως (και ξέρω ότι χιλιάδες άνθρωποι περιμένουν πως και πως την απόφαση μου), μάλλον θα πάρω το 360, αν και αρχικά ήθελα το PS3.

 

Καλές αγορές. Με ενοχλεί ο υπερβολικός του θόρυβος και το τεράστιο power brick (δεν έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο :blink:), αλλά πρέπει να παραδεχτώ ότι έχει κάποια ωραία παιχνίδια.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν θα πει κανενας τπτ; Το PS3 βγηκε στην Ιαπωνια. Το PS3 -> http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&thread.id=715674&view=by_date_ascending&page=1

 

Παντως μεσα στο πακετο θα εχει ενα υψηλων προδιαγραφων composite καλωδιο για να ευχαριστηθεις 480i!:p Και η ειρωνια ειναι πως εχει και blu-ray εργο μεσα 1080p! καραλολ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ τι εγινε στο forum του 360 μπηκα :) :) λοιπον για να ξαναγυρισω στα του 3 το διαβασατε οτι μαλλον το αγαπημενο μας δεν θα κυκλοφορησει ουτε τον Μαρτιο του 07 αλλα θα παρει ακομα μια μικρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη παραταση? μου φαινεται παντως οτι η ΣΟΝΥ μαλλον θεωρει εμας τους ευρωπαιους τα σιγουρα κοροιδα που θα τρεξουμε να το αγορασουμε με τη μια οποτε παλι στην αποξω μας εχει:mad: :( ΚΡΙΜΑ

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Ωχ τι εγινε στο forum του 360 μπηκα...

Τι έγινε δηλαδή...;;;:worry:

 

Και τέλος,πότε θα έρθει τελικά το PlayStation 3 στην Ευρώπη...;;;:cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...