Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

τα μάθατε τα νέα εεε? :X

 

ξεκινήστε πάρτε δείγμα από το στρώμα σας και βουρ για το χημείο του κράτους :w00t:

 

από σήμερα ή στρώμα νερού ή κάτω κατά γης μας βλέπω :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τα μάθατε τα νέα εεε? :X

 

ξεκινήστε πάρτε δείγμα από το στρώμα σας και βουρ για το χημείο του κράτους :w00t:

 

από σήμερα ή στρώμα νερού ή κάτω κατά γης μας βλέπω :lol: :D

 

Ποιος ηρθε? :w00t:

Link to comment
Share on other sites

δεν τα μάθατε? :X

πήγαν και δούλεψαν σε εργοστάσια που κατασκευάζουν στρώματα ύπνουυυυ!

 

να μου πείτε τι μπορεί να βάζουν μεσα.... :blink: ( καλύτερα να μην μας πει :confused: )

 

ρούχα σαπισμένα , υφάσματα που έχουν αίματα κτλ κτλ

 

είπε ότι θα ανοίξουν ενα στρώμα ,που αγόρασαν, στην εκπομπή . Έχουν πάει για ανάλυση στο χημείο για να δουν τι άλλα υπάρχουν μέσα και αν με βάση τα φυλλάδια των εταιρειών έχουν πχ φύλλα από οξειά κτλ κτλ όπως λένε ή απλά υπάρχουν μέσα μόνο τα σάπια και βρωμερά πανιάαα:w00t:

 

αχ το βλέπω γωωω χειμωνιάτικα θα ξεπαγιάσουμε στα πατώματα :cry: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eμετος,αηδια,ξερασμα,σοκ κλπ... :cry: απιστευτα πραγματα,δε γινονται αυτα...θελω πολυ να πιστεψω οτι ολα ειναι στημενα,αλλα οταν εχεις τους ιδιοκτητες βιοτεχνιων & στροματοποιειων να λενε "ολα αυτα γινονται επι 30 χρονια" ανατριχιαζεις... :mad: και οχι μονο αυτο,αλλα ειπαν οτι τα διαφορα σκουπιδια γινονται & νηματα=ρουχα που φοραμε! :w00t: Ποσο γυφτοι πια ειμαστε σ'αυτη τη χωρα να χρησιμοποιουμε ακομα & τα ματωμενα σεντονια απο νοσοκομεια? :blink: Τον υπνο μου τον εχω ηδη χασει,σε λιγο με βλεπω να παιρνω μαχαιρι & ν'ανοιγω το στρωμα μου... :alien:

 

Και μετα σου λεει οτι η στρωματσαδα ειναι ανθιυγεινη... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε ρε ακουστε!!!!!!! :mad: Σεντονια απο τους νεκρους και τους αρρωστους παιρνανε και τα πουλουσαν οι αλητες :rocket: :ban:
Link to comment
Share on other sites

Και τίθεται τώρα το γνωστό ερώτημα:Καλά δεν είμασταν πριν που δεν τα ξέραμε αυτά και κοιμόμασταν μια χαρά; :p Άντε τώρα πάει τον χάσατε τον ύπνο σας.. :worry: (εγώ όχι δεν χαμπαριάζω απο κάτι τέτοια.. :yawn: )

Link to comment
Share on other sites

Καλα δε νομιζω πως θα τον χασει κανεις ειδικα τετοια ωρα... :p αλλα ειναι απιστευτα ανατριχιαστικο & αηδιαστικο να σκεφτεσαι τι...μπορει να εχει το στρωμα που κοιμασαι...ή το παπλωμα :cry: Επαναλαμβανω το πιο εκνευριστικο για ακομα μια εκπομπη ηταν οι "εκπροσωποι' των εταιριων,που απο τη μια ενιπταν τας χειρας τους & απ'την αλλη ελεγαν πως αυτα συμβαινουν "τουλαχιστον τα τελευταια 30 χρονια". :mad:

Να δω τι θα κανετε τωρα ολοι εσεις που αμφισβητειτε τον Ευαγγελατο μολις ανοιξετε το στρωματακι & δειτε τη μποχα... :p

Link to comment
Share on other sites

Αηδία ! Μόνο αυτό. Αντε και λίγη ντροπή...

 

Θέμα επόμενης εκπομπής; Μεγάλη τηλεοπτική απάτη,χωρίς περαιτέρω λεπτομέρειες. Είδωμεν!

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Πώς κοιμηθήκατε απόψε στο στρωματάκι σας? :cry: :cry:

Και τα στρώματα ήταν και επώνυμα!!! (Media strom ήταν το δεύτερο! :mad: )

Στην επόμενη εκπομπή έχει τηλεοπτική απάτη! :mad:

Για να δούμε... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ένα έχω να πω: ο Ευαγγελάτος έχει βαλθεί να μας τρελλάνει.. Μην τρώτε, μην πίνετε, τώρα μην κοιμάστε.. Έλεος πια. Δεν λέω, καλά είναι να ενημερωνόμαστε, άλλα όχι και έτσι..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ένα έχω να πω: ο Ευαγγελάτος έχει βαλθεί να μας τρελλάνει.. Μην τρώτε, μην πίνετε, τώρα μην κοιμάστε.. Έλεος πια. Δεν λέω, καλά είναι να ενημερωνόμαστε, άλλα όχι και έτσι..

:lol:

μη το βλεπεις ετσι..

καλα κανει και τα λεει..εδω τοσα και τοσα ακουμε καθημερινα στις ειδησεις...αυτος μας πειραξε??αλλωστε η δουλεια του ειναι!

3 φορες το ακουσα μεχρι τωρα, αυτο που ειπες!!

παντως για τα στρωματα που ελεγαν χθες..δεν θα πηγαινε ποτε το μυαλο μου μεχρι εκει!! :w00t:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας :p μετα απο εναν περιπετειωδη υπνο στο σαβουρο-στρωμα μου επανερχομαι... :cry: η χτεσινη εκπομπη ηταν τοαποκορυφωμα της αηδιας & της γελοιοτητας ολων αυτων που για μερικα ψωροευρω εχουν βαλθει να μας κανουν να σιχαθουμε τηον εαυτο μας.Μας σερβιρουν σκατα,αλλα αυτα μπορουμε να τα αποφυγουμε,μαγειρευοντας μονοι μας.Με το στρωμα τι θα γινει,θα το φτιαξουμε εμεις? :rolleyes: Ειναι να απορει κανεις πως μερικοι παραπανιουνται για την...πολλη ενημερωση! :wacko: :rolleyes: Αν ειχαν αποκαλυφθει αυτα σε αλλες πολιτισμενες χωρες θα ειχαν ερθει τα πανω κατω,δε θα καθονταν να μεμψιμοιρουν οπως εμεις.Αλλα μηπως υπαρχει ισχυρη ενωση καταναλωτων εδω?Ενας γερακος που φωναζε διαρκως & ειχε καταντησει γραφικος ηταν ο εκπροσωπος του Ινκα!Οταν στο εξωτερικο οι ιδιες ενωσεις αριθμουν εκατομμυρια μελη,κυριως νεους.Αρκετα πια με τα λαμογια των εταιριων που εχουν το θρασος να βγαινουν στο γυαλι & να λενε με γελακι "αυτα γινονται τουλαχιστον 30 χρονια". :mad: Δεν ξερω τι λετε εσεις,αλλα μαλλον πρεπει να ξυπνησουμε απ'τον ωραιο(?) μας υπνο στο στρωματακι μας & να αντιδρασουμε...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να πάω σήμερα να ρωτήσω σ'ένα media strom (ήταν το 2ο στρώμα που άνοιξε ο Ευαγγελάτος :cry: ) , να δω τι θα μου πουν!

Άσε που μου μπήκαν ιδέες να ανοίξω το στρώμα που κοιμάμαι!!! :w00t:

Πάντως αρχίζουμε και υποπτευόμαστε για πολλά που κάποτε ούτε καν σκεφτόμασταν. Αυτό είναι το ΄καλό της υπόθεσης! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά και τα στρώματα τώρα; Θα μου πείς, και πού'σε ακόμα. Ποιός ξέρει τι θα μας ξημερώνει κάθε μέρα. Ενα ενα μας τα βγάζουν.

Να πάω να σκίσω το στρώμα μου; Εαν δεν έχει πατσαβούρια μέσα, μετά τι θα κάνω; Ειναι εύκολο το ράψιμο η θα πάω για καινούργιο και σε κάθε κατάστημα πρίν αγοράσω θα σκίζω την άκρη να βλέπω το περιεχώμενο;

Link to comment
Share on other sites

Μία είναι η λύση. Στρώμα νερού. Δίνει και άλλη διάσταση στο σεξ :up:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος έδειξε τι θα δούμε στο επόμενο? Πάντως αηδία και ντροπή τους!!!!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος έδειξε τι θα δούμε στο επόμενο? Πάντως αηδία και ντροπή τους!!!!

Ειπώθηκε πριν λίγα ποστ. Σε τηλεοπτική απάτη θα αναφερθεί η εκπομπή. :)

Link to comment
Share on other sites

Μία είναι η λύση. Στρώμα νερού. Δίνει και άλλη διάσταση στο σεξ :up:

 

Χαχαχα κορυφαίος,έγραψες :p (το "νερό" όμως θα είναι νερό; :confused: )

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κορυφαίος,έγραψες :p (το "νερό" όμως θα είναι νερό; :confused: )

 

Κι αν το νερό έχει κολβακτηρίδια? :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αμα καποια μερα ακουσω τυχαια περιεργους θορυβους απο το στρωμα λετε να εχει μεγαλωσει εκει μεσα κανενας αρουραιος η τιποτα κατσαριδες ουτε να το σκεφτομαι καλυτερα.το βλεπω για στρωμα νερου :p.τωρα χωρις πλακα εχει κανενας εμπειρια απο τα στρωματα νερου κοιμασαι καλυτερα τι παραπανω σου προσφερουν η ερωτηση ειναι λιγο εκτος θεματος αλλα το ειχα απορια ε μιας και μιλαμε για στρωματα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες θα αγοράσω στρωματάκι και μου έβαλε ιδέες...

 

Κάποιες επώνυμες εταιρείες έχουν στρώματα που φέρνουν απο το εξωτερικό φτιαγμένα απο ένα υλικό της Nasa, και μου έκανε εντύπωση που όταν είχα πάει σε γνωστή εταιρεία δεν μου προωθούσε ένα τέτοιο είδους στρώμα που σαφώς είναι πιο ακριβό γιατί είναι κορυφαίο αλλα αφετέρου δεν θα βγάζουν τόσα όσα θα έβγαζαν πουλώντας μου ένα απλό στρώμα που τα υλικά του είναι πάμφθηνα και του πουλλάνε χρυσό

 

Ίσως η συγκεκριμένη εταιρεία να μην βάζει τέτοια υλικά, αλλά δεν μπορείς να το γνωρίζεις

 

Θα αναφέρω διαφορές τιμών κορυφαίο στρώμα μονό 400Ε, το αντίστοιχο της Nasa απο αφρώδες υλικό 800Ε. Αλλά αν το ένα τους κοστίζει 150Ε πχ και το άλλο το φέρνουν απο έξω και τους κοστίζει 550Ε καταλαβαίνετε!

Link to comment
Share on other sites

Aν και άσχετο με το θέμα, θα πω ότι είχα δει στην τηλεόραση ένα διαφημιστικό για στρώμα νερού. Η αίσθηση που μου άφησε, είναι σε πάει από δω κι από κει (σαν να γλυστράς), χωρίς να έχεις μια σταθερότητα. Καλού κακού, όποιος το πάρει, ας πάρει κι ένα κουτάκι χαπάκια για την ναυτία :)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...