Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Και μην νομίζετε ότι κρύβονται κι'όλας.

Προ ετών είχε πάει στο ΑΤ Αγίας παρασκευής και η μουσική ήταν τέρμα!

Κάτι γιορτάζανε :lol:

Εννοείται πως υπήρχε και αλκοόλ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κάπου άκουσα στη TV ότι πιάσανε σε ένα ινστιτούτο ομορφιάς μια νέα υπάλληλο με κρυφή κάμερα και είπε ότι είναι απο τον Ευαγγελάτο και πως τώρα την έχουνε μέσα. Ισχύει αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

Καλά οι συνδικαλιστές κάνουν τη δουλειά τους. :cry: Να υπερασπιστούν τον κλάδο τους. Το ακούσατε το άλλο; Την ώρα που χτυπούσαν τα τηλέφωνα στο τμήμα και οι μπάτσοι ήταν απασχολημένοι με τις γκόμενες, αυτοί απαντούσαν ότι "δεν μπορούν τώρα, γιατί έχουν αυτόφωρο από μέθη". :lol: :lol: :rotfl: :rotfl:

 

ΜΑΛΙΣΤΑ.

ΑΥΤΟ ΑΞΙΖΕ!!!! :up:

 

Δεν ήταν σαν τα προηγούμενα με τις μπεσαμέλ της προηγούμενης μέρες και τον γυμνόστηθο τυροπιτά!!

Link to comment
Share on other sites

Το επομενο ουτε εγω θελω να το δω. Δεν θελω να βλεπω τετοιου ειδους οντα ουτε καν στη τηλεοραση :mad:
Link to comment
Share on other sites

σημερα απ'οσο ειδα απο το τρειλερ που πεχτηκε θα δειξει για τα γηροκομεια..

τι θα δουμε παλι...θεε μου!

για μενα ειναι πολυ χοντρο η κακοποιηση ή η απροσεξια των γερων..δεν θα εβαζα ποτε την γιαγια μου ή τον παππου μου σε κατι τετοιο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σημερα απ'οσο ειδα απο το τρειλερ που πεχτηκε θα δειξει για τα γηροκομεια..

τι θα δουμε παλι...θεε μου!

για μενα ειναι πολυ χοντρο η κακοποιηση ή η απροσεξια των γερων..δεν θα εβαζα ποτε την γιαγια μου ή τον παππου μου σε κατι τετοιο!

 

Μπράβο, καλά που το είπες για να μην το δώ. Ούτε εγώ το μπορώ αυτό το πράγμα.. Μα είναι δυνατόν να φέρονται έτσι σε μεγάλους ανθρώπους? Δεν έχουν καρδιά? Το θεωρώ απαράδεκτο. Γενικά έχω μια ευαισθησία με τους ηλικιωμένους και σφίγγεται η καρδιά μου όταν ακούω τέτοια πράγματα..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχω μια ευαισθησία με τους ηλικιωμένους και σφίγγεται η καρδιά μου όταν ακούω τέτοια πράγματα..

εγω να δεις...για να μη σου πω περιστατικα που μου εχουν τυχει και τι εχω παθει!(αν θες με pm) μη βγουμε και off.

αλλα καλυτερα να τους προσεχεις ο ιδιος,γιατι καποτε σε προσεχαν αυτοι!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εγω να δεις...για να μη σου πω περιστατικα που μου εχουν τυχει και τι εχω παθει!(αν θες με pm) μη βγουμε και off.

αλλα καλυτερα να τους προσεχεις ο ιδιος,γιατι καποτε σε προσεχαν αυτοι!

 

 

Χαίρομαι που τέτοια πράγματα τα γράφουν νέοι άνθρωποι,

αυτό τουλάχιστον είναι παρήγορο...

 

υπάρχει και ανάλογη παροιμία : εκέι που είσαι ήμουνα και είμαι θα έρθεις

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που τέτοια πράγματα τα γράφουν νέοι άνθρωποι,

αυτό τουλάχιστον είναι παρήγορο...

 

υπάρχει και ανάλογη παροιμία : εκέι που είσαι ήμουνα και είμαι θα έρθεις

Απλά μια μικρή διόρθωση. Εκεί που είσαι ήμουν και εκεί που είμαι θά'ρθεις. :O Προφανώς κεκτημένη ταχύτητα. :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά μια μικρή διόρθωση. Εκεί που είσαι ήμουν και εκεί που είμαι θά'ρθεις. :O Προφανώς κεκτημένη ταχύτητα. :)

Απλά ακόμα μια μικρή διόρθωση. Εκεί που εισαι ήμουνα, και εδώ που είμαι θα 'ρθεις.

 

Αν και, δυστυχώς, δεν ισχύει πάντα.

Link to comment
Share on other sites

εκει που εισαι ημουν και εκει που ειμαι θα'ρθεις..ετσι ειναι..

αλλα με τους ηλικιωμενους δεν ειναι ετσι ακριβως..απλα το θεωρω αχαριστια να σε μεγαλωνουν και εσυ στο τελος να τους κλεισεις σε ενα τετοιο κλουβι...

και να τραγουδαει στην γιαγια μου"ειναι τρεληηηηη ειναι τρελληηηη για δεσιμοοοοοοο"τι λετε ρε? κρεμασμα θελουν αυτες που επιβλεπουν!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εγω να δεις...για να μη σου πω περιστατικα που μου εχουν τυχει και τι εχω παθει!(αν θες με pm) μη βγουμε και off.

αλλα καλυτερα να τους προσεχεις ο ιδιος,γιατι καποτε σε προσεχαν αυτοι!

 

 

ΣΩΣΤΟΣ. Μ' αρέσεις. Έτσι ακριβώς σκεύτομαι και εγώ.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

εκει που εισαι ημουν και εκει που ειμαι θα'ρθεις..ετσι ειναι..!

Oπως το ειπα παραπανω είναι. ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Oπως το ειπα παραπανω είναι. ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙΣ.

Καλά δε θα κολλήσουμε εκεί. Εδώ, εκεί, το νόημα το πιάσαμε. Πάντως του Μπάγερν ακούγεται καλύτερα οφείλω να ομολογήσω. :p

 

Ευτυχώς που δεν είδα την εκπομπή χθες πάντως (ας είναι καλά το CL). Με τα αποσπάσματα που είδα στο δελτίο ειδήσεων, ψυχοπλακώθηκα. Έγκλημα είναι αυτό που κάνουν στους ηλικιωμένους... Ήμαρτον δηλαδή... :down:

Link to comment
Share on other sites

Oπως το ειπα παραπανω είναι. ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙΣ.

Ακριβως ετσι ειναι... ;) οσο για την εκπομπη,επειδη δεν την ειδα,μπορει καποιος να γραψει περιληπτικα τι εδειχνε(περα απ'αυτα που επαιζαν στο τρεηλερ)?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι ειναι... ;) οσο για την εκπομπη,επειδη δεν την ειδα,μπορει καποιος να γραψει περιληπτικα τι εδειχνε(περα απ'αυτα που επαιζαν στο τρεηλερ)?

Oτι τους εκαναν μπανιο καθε Χριστουγεννα,Πασχα και 28η Οκτωβριου και οταν τους εκαναν, χρησιμοποιουσαν νερο σε ακαταλληλη θερμοκρασια,τους εδεναν στις καρεκλες και το πρωι αντι για γαλα πιναν νερο με λιγο γαλα.Επισης,το μεσημερι τρωγαν τα αποφαγια που ειχαν μεινει απο το βραδυ και το βραδυ τα αποφαγια που ειχαν μεινει απο το μεσημερι.

 

Αυτα ηταν τα βασικα σημεια. :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά, αλλά ο Ευαγγελάτος αποκαλύπτει πράγματα που δεν γνωρίζουμε;

Σιγά τα ωά...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πανω κατω τα γνωριζουμε,ομως μεχρι τωρα κανεις δεν ειχε τολμησει να δειξει εστω ο,τι δειχνει αυτος...αλλιως ειναι πχ. να υποθετεις πως αυτο που τρως εξω ειναι σκ@τ@ κι αλλιως να το βλεπεις στην οθονη σου... ;)
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, πάει στα τελευταία φαγάδικα και το μπακάλικο της γειτονιάς που βρωμάνε απ' έξω. Δηλαδή, τι κάνει νιάου νιάου..

Ή μήπως δεν ξέρουμε τι γίνετε στο δημόσιο;

Να μην σχολιάσω βέβαια τον τρόπο που παρουσιάζονται τα ρεπορτάζ. Έχουν την εντύπωση ότι απευθύνονται σε ηλίθιους και μας βομβαρδίζουν δείχνοντας την ίδια σκηνή 10 φορές απανωτά με την φοβερή περιγραφή της εκκολαπτόμενης δημοσιoγράφου και τους απαραίτητους κόκκινους κύκλους;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ή έχει κατάλαβει τι θα δείξει αυτή την Τετάρτη ;

πολύ Σουπερ-Ντουπερ το παρουσιάζει το θέμα,για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, πάει στα τελευταία φαγάδικα και το μπακάλικο της γειτονιάς που βρωμάνε απ' έξω. Δηλαδή, τι κάνει νιάου νιάου..

Eκεί είναι το θέμα. Δεν πάει στα τελευταία φαγάδικα αλλά και σε, υποτίθεται, καλά εστιατόρια.

Θυμάμαι πέρυσι που έδειχνε ένα μαγαζί που τους ξανασέρβιραν το κοτόπουλο που είχε παραγγείλει ο προηγούμενος, φαινόταν το εστιατόριο ότι ήταν καλό. Το είχε πει και ο ίδιος, ότι ήταν από τα «καλά» εστιατόρια.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι στημένα τα ρεπορτάζ, νομίζω ότι είναι τουλάχιστον παράνομα, αφού απαγορεύεται η χρήση κρυφής κάμερας και δεοντολογικά και νομικά.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Κάποια από αυτά είναι τραβηγμένα από τα μαλλιά. Είναι φανερή η προσπάθεια των δημοσιογράφων να οδηγήσουν το "ρεπορτάζ" εκεί που θέλουν αυτοί.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι στημένα τα ρεπορτάζ, νομίζω ότι είναι τουλάχιστον παράνομα, αφού απαγορεύεται η χρήση κρυφής κάμερας και δεοντολογικά και νομικά.

Αν ειναι παρανομη η χρηση κρυφης καμερας,τοτε τα αισχη που παρουσιαζονται σ'αυτη την εκπομπη τι ειναι? :worry: Καλα κανει και τα δειχνει,παρολο που ενοχλουν πολλους,οπως ειναι φυσιολογικο...οχι τιποτα αλλο,αλλα ακουμε & τις αστειες δικαιολογιες των διαφορων "εκπροσωπων" που προσπαθουν να δικαιολογησουν τ'αδικαιολογητα... :p

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι παρανομη η χρηση κρυφης καμερας,τοτε τα αισχη που παρουσιαζονται σ'αυτη την εκπομπη τι ειναι? :worry: Καλα κανει και τα δειχνει,παρολο που ενοχλουν πολλους,οπως ειναι φυσιολογικο...οχι τιποτα αλλο,αλλα ακουμε & τις αστειες δικαιολογιες των διαφορων "εκπροσωπων" που προσπαθουν να δικαιολογησουν τ'αδικαιολογητα... :p

συμφωνω μαζι σου!

 

και οσο παρανομα και να ειναι..πρεπει να ξερουμε τι μας γινεται(οχι πως δεν ξερουμε)γιατι αν δεν τα δουμε να ανοιξουν τα ματια μας..δεν θα καταλαβουμε τι παιζει απο πισω!

να σου πω...ψιλοστημενο μπορει να ειναι απο αποψη μονταζ..πχ οταν η κοπελα κοιμηθηκε στο νοσοκομειο...εβαλε το νυχτικο της και απο κατω ειχε το τζην! οι εκδοχες ειναι 2..

1)σε περιπτωση που την παρουν χαμπαρι...τροχαδην προς την εξοδο μη γινει και ρομπα στον δρομο

και 2) οτι σαν τηλεθεατες μπορει να μη διναμε σημασια σε αυτη την λεπτομερια! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...