Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] Γυναίκες οδηγοί


tsolakas
 Κοινοποίηση

Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??  

309 members have voted

  1. 1. Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??

    • Είναι καλύτερες στην οδήγηση απο τους άντρες
      28
    • Είναι χειρότερες στην οδήγηση απο του άντρες
      61
    • Καλές είναι, χαζεύουμε και "κάτι" απο το παράθυρο οταν καβαλάμε μηχανάκια..!!
      47
    • Νυχτα το πήρες το δίπλωμα..???
      34
    • Αντε πλύνε κανα πιάτο ΜΩΡΗ...!!!
      92
    • "Αγάπη μου" που είναι ο προφυλακτήρας....?????
      47


Recommended Posts

αααααααααααααααααααααα

δε το ειχα σκεφτει αυτο!!!!!

 

λεεεςςςς?????

μου εβαλες ιδεες τωρα!!!τερμα πια τα ψυχικα σε κυριοες που δε μπορουν κα ξεπαρκαρουν η να βαλκουν μπρος!!ας καλουν την οδικη βοη8εια!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η φιλη σου που λες μηπως ειναι πολυ κοντουλα; Βεβαια κι εγω εχω φιλες κοντουλες αλλα σε καμια περιπτωση δεν οδηγουν τοσο κοντα! Απαπαπα...

 

Ναι, είναι κοντούλα! Αλλά όχι και τόσο που να μην φτάνει και να πρέπει να έχει τόσο μπροστά τη θέση!

Αν κάποιος είναι τόσο κόντος, ή να πάρει άλλο αυτοκίνητο, που να μην είναι τόσο μεγάλο ώστε να φτάνει ή να μην οδηγήσει στη τελικά!

Ε από τους καθρέφτες πως βλέπουν??? :mad:

Αλλά θα μου πεις, μήπως του χρησιμοποιούν??

Βρε μπορεί να τους έχουν μόνο για ομορφιά :lol:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλες ίδιες… σε μεγάλο ποσοστό όμως "το τιμόνι" το έχουν πάρει από φόβο.

Προτεραιότητα όμως σου δίνουν σε πολύ μεγαλύτερα ποσοστά από τους άντρες! έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

 

Προτεραιότητα όμως σου δίνουν σε πολύ μεγαλύτερα ποσοστά από τους άντρες! έτσι δεν είναι;

 

Μηπως οδηγεις κανενα θηριο και φοβουνται; Γιατι εγω παραπονο το εχω να μ'αφησει εστω και μια να περασω... Μια μαλιστα ειχε σταματησει στη μεση μιας διασταυρωσης και οταν ο δυστυχης το επεσημανα (με πολυ ευγενικο τροπο μαλιστα μιας και ειχα τις καλες μου) μου ειπε οτι πρεπει να περιμενω αφου εχω στοπ. Την σκοτωνεις κυριε προεδρε;

Link to comment
Share on other sites

Προτεραιότητα όμως σου δίνουν σε πολύ μεγαλύτερα ποσοστά από τους άντρες! έτσι δεν είναι;
Σε καμία, μα απολύτως καμία περίπτωση! :wacko: Ούτε σε δικό τους STOP! Εκτός από τις χαμηλές ταχύτητες (σε βαθμό πρόκλησης ατυχήματος) είναι το κυριότερο πρόβλημα που έχω παρατηρήσει στις γυναίκες.

 

ΥΓ: Δες και τις παραθέσεις σε αυτό μου το μήνυμα.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Οι γυναίκες δεν έχουν αίσθηση του χώρου!Οι προφυλακτήρες σπάνε για πλάκα!Ποσο μάλλον πιο εύκολα γίνονται οι γρατζουνιές!

Link to comment
Share on other sites

ουτε χωρου ουτε χρονου ουτε γενικα ειτε το εχουν δυο χρονια ειτε 2 μηνες την διαφορα στα φρενα δεν την καταλαβαινουν....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην ειστε ΤΟΣΟ αυστηροι...!!!!

 

3 φορες πηγε να με πατησει αυτοκινητο, με γυναικα οδηγο..,σε διαβαση πεζων

1 φορα πηγε να με χτυπησει στα πλαγια εγω με το μηχανακι, δεν με ειχε δει,καθως μιλουσε στο mobilephone.

και αρκετες φορες πανε υπερβολικα αργα, με αποτελεσμα να ειναι υπευθυνες για μποτιλιαρισμα..!

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

κι απο αντανακλαστικα δεν τα πανε και τοσο καλα. εκει που πραγματικα εχουν πλακα ειναι στο παρκαρισμα, καθοτι δεν εχουν αισθηση ογκου και συνηθως παρκαρουν δια της ακοης...!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

κατα την αποψη μου πρεπει πρεπει να περαστει νομος που να λεει οτι στις 100 γυναικες που πηγαινουν να παρουν διπλομα να περνανε της 10 και αυτες να εχουν πληρωσει πολλα λεφτα και μονο αν ειναι απαρετιτο για να πανε στην δουλεια τους σε αλλη περιπτωση με τπτ. :lol: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως. Σήμερα σταμάτησαν εις διπλούν γυναίκες και με άφησαν να περάσω στην απέναντι πλευρά του δρόμου. Πραγματικά δε μου είχε ξανατύχει στα 5 χρόνια που διασχίζω καθημερινά εκείνο το σημείο :wacko: Αφού είπα να δοκιμάσω και τρίτη φορά να περάσω απέναντι να δω τι θα γίνει :p
Link to comment
Share on other sites

sinithos den stamatane giati fovounte min tous svysei stin ekkinisi.opote sou leei oso tsoulaei pame!
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

sinithos den stamatane giati fovounte min tous svysei stin ekkinisi.opote sou leei oso tsoulaei pame!

 

Χα χα θεικο...:p:p:lol::lol::up:

 

Νταξει στην Κυπρο δεν ειναι τοσο ασχετες,βασικα ειναι, αλλα ολες κρατανε αυτοματο.:p

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

καλά καταπληκτική η τύπισσα. όπως είπατε, 2 τα τινά... 1ον αν της κάτσει χτύπα ξύλο η στραβή, θα διαλύσει το πρόσωπο της και τον αυχένα της και 2ον τον θώρακα της.

Στο θέμα προτεραιότητας και παραχώρησης απο ευγένεια της διάβασης πεζών οι άνδρες είναι μακράν καλύτεροι.Εκεί που εξαπτόμαστε είναι στην οδήγηση με πάνω απο 60χλμ οπου αρχίζει και ρέει άφθονη η αδρεναλίνη με αποτέλεσμα να γινόμαστε επιθετικοί, τα ατυχήματα δε που προκαλούμε οφείλονται κατά κύριο λόγο σε υπερεκτίμηση τόσο των ικανοτήτων όσο και της κατάστασης ώς γνωστόν, δρόμων, ελαστικών,μηχανικής κατάστασης κτλ.

το κακό με τις γυναίκες είναι πως δεν έχουν την απόλυτη αίσθηση του τι κάνουν κρατώντας τιμόνι και οδηγούν επιπόλαια και απρόσεκτα σφάζοντας τακτικά τα Στοπ,τα κόκκινα και τις προτεραιότητες.

Προχτές μια, μπαίνοντας εγώ σε πλατεία και έχοντας προτεραιότητα μου ήρθε καταπάνω μου και αν δεν τράβαγα τέρμα δεξία θα με κάρφωνε...επειδή λοιπόν φτάσαμε στα 20 εκατοστά της λέω << εσένα δεν σε πιάνει η προτεραιότητα?>> << έλα προχώρα μου λέει και μην μιλάς....>>

το άκουσε το χριστοκαντηλάκι της...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως οι γυναικες ξερουν να οδηγουν και μαλιστα καλα...ΟΜΩΣ αυτο που τις κανει χειροτερες οδηγους απο τους αντρες ειναι ο φοβος τους με το τιμονι!!!!! Φοβουνται να τρεξουν, να προσπερασουν κα γενικα εχουν ενα φοβο στο να μην παθουν τιποτα, χωρις ομως να καταλαβαινουν οτι αυτο που νιωθουν ειναι που μπορει να προκαλεσει ενα ατυχημα!!! Κατα τα αλλα και οι αντρες και οι γυναικες εχουν την γνωση πανω στην οδηγηση!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως οι γυναικες ξερουν να οδηγουν και μαλιστα καλα...ΟΜΩΣ αυτο που τις κανει χειροτερες οδηγους απο τους αντρες ειναι ο φοβος τους με το τιμονι!!!!! Φοβουνται να τρεξουν, να προσπερασουν κα γενικα εχουν ενα φοβο στο να μην παθουν τιποτα, χωρις ομως να καταλαβαινουν οτι αυτο που νιωθουν ειναι που μπορει να προκαλεσει ενα ατυχημα!!! Κατα τα αλλα και οι αντρες και οι γυναικες εχουν την γνωση πανω στην οδηγηση!!

σε βρισκω αρκετα λαθος, πλην ορισμενων περιπτωσεων :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια πραγματα διαφωνεις?

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

στο οτι ξερουν να οδηγανε εκτος απο λιγες, πχ η κοπελα μου που μεχρι και κοντριτσα εχουμε κανει :rolleyes: :p

δυστυχως δεν ξερουν, το βλεπω καθε μερα τα τελευταια 7 χρονια, σε διαφορες περιπτωσεις. δε λεω οτι εγω ξερω βεβαια...:)

 

ισως εσυ εχεις εμπειρια απο καποια γνωστη σου που ξερει να οδηγαει αλλα πιστευω οτι ειναι ετσι στη μειοψηφια τους και οχι στην πλειοψηφια.

Link to comment
Share on other sites

http://www.interactiveislam.com/forfunonly/wdrivers/carsideways.jpeg

 

 

http://www.interactiveislam.com/forfunonly/wdrivers/poof.jpeg

 

http://www.interactiveislam.com/forfunonly/wdrivers/parkinsubway.jpeg

 

http://www.interactiveislam.com/forfunonly/wdrivers/hoseincar.jpeg

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την BMW 7 series εχει γινει και στο μαγαζι μας... Η κοπελια (δεν υπηρχε περιπτωση να ηταν κατι διαφορετικο!!) ξεκινησε το αμαξι ενω η αντλια ηταν ακομα μεσα και γεμιζε! Ευτυχως πλεον υπαρχει ενα συστημα που και συγκρατει την βενζινη μεσα στο λαστιχο και απλα χωριζει το λαστιχο απο το τελικο της!

Διαφορετικα θα μιλουσαμε για τρελη ζημια!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά παλαιότερα έψαχνα για ταχί. Ε μετά από αρκετή προσπάθεια βρίσκω ένα και τι ήταν ρε παιδειά? Γυναίκα οδηγός...Πάω να μπώ την βλέπω άστο λέω θα πάρω λεωφορείο καλύτερα....Χάζεψε η γυναίκα...:lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Και γυναίκα και ταρίφας; Εγώ θα ντρεπόμουν και θα έμπαινα αφού την είχα σταματήσει. Μέσα στο ταξί βέβαια θα επαναπροσδιόριζα την (ανύπαρκτη) σχέση μου με την θρησκεία...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...