Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] Γυναίκες οδηγοί


tsolakas
 Κοινοποίηση

Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??  

309 members have voted

  1. 1. Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??

    • Είναι καλύτερες στην οδήγηση απο τους άντρες
      28
    • Είναι χειρότερες στην οδήγηση απο του άντρες
      61
    • Καλές είναι, χαζεύουμε και "κάτι" απο το παράθυρο οταν καβαλάμε μηχανάκια..!!
      47
    • Νυχτα το πήρες το δίπλωμα..???
      34
    • Αντε πλύνε κανα πιάτο ΜΩΡΗ...!!!
      92
    • "Αγάπη μου" που είναι ο προφυλακτήρας....?????
      47


Recommended Posts

Συμφωνώ σε αυτά που λέτε για τις γυναίκες οδηγούς .... αλλά εχω δει γυναίκα να κάνει οπιστεν με επικαθύμενο και έπαθα την πλάκα μου !!! :blink::blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατί οι γυναίκες ειδικά δεν παραχωρούν ποτέ προτεραιότητα στους άλλους?? ούτε από στενό δεν σε αφήνουν να βγεις έστω και αν έχει μποτιλιάρισμα μπροστά τους και είναι να σταματήσουν κάθετα σε εσένα...
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

αααα διαφωνω...αν δικαιουσαι προτεραιοτητα θα την παρεις..αν ομως οχι,δεν θα σταματησω (να φαω και βρισιδι απο τους απο πισω) για να περασεις εσυ και ολοι οσοι ειναι απο πισω σου.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αααα διαφωνω...αν δικαιουσαι προτεραιοτητα θα την παρεις..αν ομως οχι,δεν θα σταματησω (να φαω και βρισιδι απο τους απο πισω) για να περασεις εσυ και ολοι οσοι ειναι απο πισω σου.

 

κανεις λαθας,υπαρχουν πολλες περιπτωσεις οπου χρειαζεται να δωσεις προτεραιοτητα για να μην υπαρξει προβλημα στην κυκλοφορια.Και επισης εσεις οι γυναικες λετε συνεχεια οταν σας βλεπουμε στο τιμονι που και που να σας παραχορουμε προτεραιοτητα ενω εσεις δεν το κανετε.Εμεις ειμαστε οι μ***κες και εσεις οι εξυπνες?????Και εγω προσωπικα παραχωρω αρκετες φορες προτεραιοτητα και σε ανδρες και σε γυναικες και δεν εχω ακουσει απο τους πισω ουτε κορνες ουτε βρισιδια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

allo αν εχει κινηση και θα αποφορτισεις την κατασταση.

μιλαμε για νορμαλ συνθηκες.

και η προτεραιοτητα δεν ειναι θεμα φυλου

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ενταξει δεν εννοω να ειστε δυο αυτοκινητα σε μια διασταυρωση να εχει ο αλλος stop και να του παραχωρισεις προτεραιοτητα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει..συγκεκριμενα την πρωτη μερα που οδηγησα αφου ειχα παρει διπλωμα(παρασκευη το ειχα παρει,σαββατο πηγα βολτα)

ειμαι εγω στον δρομο με προτεραιοτητα καπου στην κρηνη και ο αλλος θελει να στριψει.εχει βγει ομως τοσο πολυ-και συνεχιζει να βγαινει ενω με βλεπει να πλησιαζω- που εγω φοβη8ηκα και εκοψα,με αποτελεσμα αυτος να χωθει κανονικα.το ιδιο πηγε να κανει και απο πισω του,αλλα εγω συνεχισα κανονικα με αποτελεσμα να φαω την κορνα μου,να γκρινιαξει ο συνοδηγος μου(ακομα μου το χτυπαει καμια φορα) και να μην καταλαβω σε τι φταιω:(

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γιατί οι γυναίκες ειδικά δεν παραχωρούν ποτέ προτεραιότητα στους άλλους?? ούτε από στενό δεν σε αφήνουν να βγεις [highlight]έστω και αν έχει μποτιλιάρισμα μπροστά τους και είναι να σταματήσουν κάθετα σε εσένα[/highlight]...

αααα διαφωνω...αν δικαιουσαι προτεραιοτητα θα την παρεις..αν ομως οχι,δεν θα σταματησω (να φαω και βρισιδι απο τους απο πισω) για να περασεις εσυ και ολοι οσοι ειναι απο πισω σου.
Αφού το γράφει ο άνθρωπος, μιλάει για περίπτωση όπου ή θα κολλήσεις στον μπροστινό και θα κλείσεις τον άλλο που βγαίνει από το stop ή θα σταματήσεις ένα αυτοκίνητο πιο πίσω για να χωρέσει ο κακομοίρης (και οι λοιποί κακομοίρηδες από πίσω του) να περάσει απέναντι. Ε, από προσωπική στατιστική, η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών θα τον κλείσουν (χωρίς να κερδίσουν οτιδήποτε) ενώ περίπου οι μισοί (μπορεί και περισσότεροι, ακόμα και ταρίφες) άντρες θα το αφήσουν να περάσει.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αντε πλύνε κανα πιάτο ΜΩΡΗ...!!!:lol::lol::lol:

 

τσκ τσκ τσκ..ντροπη.

πολιτισμος και παιδεια υπο το μηδεν!:down:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αντε πλύνε κανα πιάτο ΜΩΡΗ...!!!:lol::lol::lol:

 

πολυ σωστος και γω αυτο ψηφισα τι να λεμε τωρα......αν θυμαται καποιος μια εκπομπη του αμαν τα καθαρματα που ειχαν μια γυναικα στο τιμονι ετοιμη να το φαει και πανω στον ουρανο του αυτοκινητου καθοταν ο χαρος με το δρεπανι......κορυφαια σκηνη για τις γυναικες οδηγους χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Και ο ΧΑΡΟΣ(γυναικες δηλαδη) ξεκιναει:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

να το

 

δειτε και αυτοhttp://www.youtube.com/watch?v=F2IqINuOgZs&feature=related

 

Υ.Γ πραγματικα χαρος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια φορα ειχα βρεθει σε ενα τρακαρισμα υπαιτιος ηταν μια γυναικα......απο τη στιγμη που βρεθηκα εκει μεχρι τη στιγμη που εφυγα η γυναικα δε βγηκε καθολου απο το αμαξι της.....τι εκανε εκει μεσα τοση ωρα;;;απλα ετρεμε ολοκληρη,της ελεγα κυρια μου βγειτε εξω δεν με κοιταζε καν συνεχιζε να τρεμει και να κρατα το τιμονι,απελπιστηκα και εφυγα.(δεν ειχε τραυματιστει απλα ειχε παθει σοκ)καπου στα 30-40 ηταν η ηλικια της
Link to comment
Share on other sites

δειτε και αυτοhttp://www.youtube.com/watch?v=F2IqINuOgZs&feature=related

 

Υ.Γ πραγματικα χαρος

 

Πραγματικα αυτο το βιντεο ειναι τρομερο. Το ειδα πρωτη φορα πριν κανα 5μηνο και ειχα παθει σοκ με τον τυπο ο οποιος δε φοραει ουτε κρανος, ουτε μπουφαν, ουτε τιποτα που να τον προστατευει και οχι μονο δεν παθαινει τιποτα, αλλα δεν τη σαπιζει και στο ξυλο!!! Εγω στη θεση του θα της κοπαναγα το κεφαλι στο τιμονι μεχρι να βγει αιμα και μετα θα της εβαζα το χειροφρενο στον...:X

 

Υπαρχει αλλο ενα κορυφαιο βιντεο με γυναικα οδηγο...

http://www.youtube.com/watch?v=POVaOvog2X0 :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα αυτο το βιντεο ειναι τρομερο. Το ειδα πρωτη φορα πριν κανα 5μηνο και ειχα παθει σοκ με τον τυπο ο οποιος δε φοραει ουτε κρανος, ουτε μπουφαν, ουτε τιποτα που να τον προστατευει και οχι μονο δεν παθαινει τιποτα, αλλα δεν τη σαπιζει και στο ξυλο!!! Εγω στη θεση του θα της κοπαναγα το κεφαλι στο τιμονι μεχρι να βγει αιμα και μετα θα της εβαζα το χειροφρενο στον...:X

 

Υπαρχει αλλο ενα κορυφαιο βιντεο με γυναικα οδηγο...

http://www.youtube.com/watch?v=POVaOvog2X0 :lol:

 

δεν ειναι χιονακια,παγακια ειναι χαχαχαχαχα τι θα κανουμε τωρα με το παγο που ριχνει στο myphone;θα καταστραφουν και οι καλλιεργειες μας wildgirl:p

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα τα βιντεάκια!!! :lol::lol::lol:

Αλλά δεν είναι μόνο για γέλια...:(

Πλάκα-πλάκα, οι περισσότερες θα έπρεπε να είναι στη κουζινα τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα τα βιντεάκια!!! :lol::lol::lol:

Αλλά δεν είναι μόνο για γέλια...:(

Πλάκα-πλάκα, οι περισσότερες θα έπρεπε να είναι στη κουζινα τους!!!

 

:lol::lol:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ακριβως τοσο σχετικο μονο με τις γυναικες αλλα μια φορα εδω στην γειτονια ειδα μια τυπισα με ενα C3 να προσπαθει να παρκαρει με οπισθεν σε χωρο που ανετα χωρουσε και να πεφτει με δυναμη πανω σε ενα Mini Cooper παλιο το οποιο ο τυπος το ειχε τσιλικο και ανακατασκευασμενο.Ε μετα σηκωθηκε και εφυγε τετοια κυρια που ηταν.Δεν αντεξα και του αφησα χαρτακι με τις πινακιδες και οταν επικοινωνησε μετα μαζι μου αυτος μου ειπε οτι του εχει κανει ζημια και τα σχετικα.ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ απλα κατι τετοια σκηνικα γινονται συνεχεια στην γειτονια...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...