Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ontos to xthesino episodio itan apla TELIO

omos dio apories:

1)pios ekopse ta frena tou kakou;;

)mpori na mou exigisi kanis tin istoria ti theopoulas pali; giati den tin katalaba oti tin elege i Sofi

Τα έκοψε ο παλιός δολοφόνος γιατί ήξερε ότι όταν ο νέος σκοτώσει τους 5, μετά θα έρθει η σειρά του (το είχε κρυφακούσει). Σχετικά με την ιστορία της Θεοπούλας, απλά ξαναδές το επεισόδιο... Θα βγει πολύ πεζό αν κάτσουμε εμείς και το διηγηθούμε ξερά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνώμη, εγώ να κάνω μια ερώτηση;

 

Είμαι ο μόνος που πρόσεξε ότι ο χοντρός αστυνόμος είπε ότι το αυτοκίνητο καταστράφηκε ολοσχερώς; Και το ότι όλως τυχαίως, μέσα στο αυτοκίνητο βρέθηκε μόνο το ντοσιέ και δύο πτώματα σε άριστη κατάσταση, χωρίς ούτε γρατζουνιά στο πρόσωπο...

Και το ότι δεν βρέθηκε ούτε άδεια κυκλοφορίας (προφανώς), ούτε καν μια ψεύτικη ταυτότητα ή δίπλωμα. Είπαμε, κακός-κακός, αλλά αν τον σταματούσε τροχονόμος τι θα έκανε; Θα τον πυροβολούσε εξ επαφής;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, εγώ να κάνω μια ερώτηση;

 

Είμαι ο μόνος που πρόσεξε ότι ο χοντρός αστυνόμος είπε ότι το αυτοκίνητο καταστράφηκε ολοσχερώς; Και το ότι όλως τυχαίως, μέσα στο αυτοκίνητο βρέθηκε μόνο το ντοσιέ και δύο πτώματα σε άριστη κατάσταση, χωρίς ούτε γρατζουνιά στο πρόσωπο...

Και το ότι δεν βρέθηκε ούτε άδεια κυκλοφορίας (προφανώς), ούτε καν μια ψεύτικη ταυτότητα ή δίπλωμα. Είπαμε, κακός-κακός, αλλά αν τον σταματούσε τροχονόμος τι θα έκανε; Θα τον πυροβολούσε εξ επαφής;

 

Κι εγώ το πρόσεξα αυτό αλλά μάλλον έγινε... "συγγραφική αδεία" :p

 

Ελπίζω πλέον να σταματήσουν όλοι να μαντεύουν τι θα γίνει παρακάτω! Απόσο παρακολούθησα τα "σενάρια" εδώ κανείς δεν έπεσε μέσα.

 

Μετά το άθλιο προπροηγούμενο επεισόδιο ο Καπουτζίδης δείχνει σταδιακά να επανέρχεται όπως και οι ερμηνείες των ηθοποιών. Πιθανόν επειδή πέρασε και η "γιουροβίζιον" (στην οποία αν και την απεχθάνομαι, έκανε καταπληκτική δουλειά) και ασχολήθηκε περισσότερο. Όχι πάντως ότι έχει φτάσει τη σπιρτάδα των πρώτων επεισοδίων, ελπίζω να γίνει στη συνέχεια. Στο ραδιόφωνο σήμερα (Village νομίζω) έλεγαν ότι θα ξαναβάλουν επαναλήψεις γιατί δεν θέλει να κάνει βιαστικά επεισόδια. Αν αληθεύει καλό θα του κάνει (για να το τραβήξε κι άλλη σεζόν) και θα μας κάνει γιατί κατάλαβε τι έγινε και θα είναι ποιοτικότερα τα επόμενα.

 

Συμφωνώ ότι το θέμα με τη Θεοπούλα και τη Σόφι τράβηξε λίγο αλλά ήταν πολύ καλό και πέρασε πολύ καλά μυνήματα γι'αυτούς τους ανθρώπους που οι περισσότεροι θεωρούν ελαφρά τη καρδία βαρεμένους και αυτούς που τους κάνουν "παρέα"!

KCB
Link to comment
Share on other sites

htane gia tous euaisthitous auto to epeisodio..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

KAKOΣ: "Είμαι εδώ με τη γιαγιά σου, Σπύρο"

ΣΠΥΡΟΣ: "Κοίτα σύμπτωση, και εγώ με τη γιαγιά μου είμαι εδώ"

 

Όταν το άκουσα, σε συνδυασμό με το ύφος έκπληξης στο πρόσωπο του Σπύρου, λύθηκα!

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να σταματησουμε να αυτοσχεδιαζουμε επισοδεια...

ετσι κι αλλιως σε λιγο θα το δειχνει μονο επαναληψεις...λογο eurovission.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ποπο! Τώρα τι θυμήθηκα! Η αφαίρεση των φρένων του κακού μου θύμισε Μαρία της Γειτονιάς (θυμάστε το Μεξικάνικο...). Και εκεί η σατανική Σοράγια έβαλε κάποιον να αφιρέσει τα φρένα από το αυτοκίνητο του πλούσιου που είχε την ανάπειρη κόρη (Οσβάλντο αν θυμάμαι καλά) και ο ίδιος σκοτώθηκε! Μήπως από εδώ πήρε την ιδέα ο Καπουτζίδης;
Link to comment
Share on other sites

Ποπο! Τώρα τι θυμήθηκα! Η αφαίρεση των φρένων του κακού μου θύμισε Μαρία της Γειτονιάς (θυμάστε το Μεξικάνικο...). Και εκεί η σατανική Σοράγια έβαλε κάποιον να αφιρέσει τα φρένα από το αυτοκίνητο του πλούσιου που είχε την ανάπειρη κόρη (Οσβάλντο αν θυμάμαι καλά) και ο ίδιος σκοτώθηκε! Μήπως από εδώ πήρε την ιδέα ο Καπουτζίδης;

les?!?!:wacko:

k vlepontas polu para pente, na arxisoun na mas aresoun sapounoperes px xouanita i parthena?!?:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση:Η Θεοπούλα πως κατάφερε και βγήκε από το σπίτι αφού την είχαν κλειδωμένη;;;έσπασε καμια πόρτα μήπως;;:blink:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση:Η Θεοπούλα πως κατάφερε και βγήκε από το σπίτι αφού την είχαν κλειδωμένη;;;έσπασε καμια πόρτα μήπως;;:blink:

Είχε το μαχαίρι ρε συ... Δε φαβάταν κανέναν και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επαναληψεις?? Καπου διαβασα κατι για επαναληψεις..Αμαν πια.

"οχι αλλο καρβουνο"

εεε επαναληψεις ηθελα να πω.... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Logw tis apousias mou sto ekswteriko (Slovenia), xanw ta epeisodia tou Para Pente (apo to 17o kai meta). Mou ta apostellei enas filos ki etsi ta lamvanw kai ta vlepw me kapoia kathysterisi.

Xthes loipon elava kai etreksa amesws na dw to 19o epeisodio.

 

Mia aporia: -Pws o kakos mporese kai mpike sto spiti tou Spyrou, enw i porta itan kleidwmeni, prin ton vrei i Theopoula???

 

Mia ypenthimisi : -Aftos pou ekane ton odontiatro, den einai aftos pou ekane ton kompioutera sto "Eimaste ston aera"???

 

Mia paratirisi : -Korufaio to plano me pou deixnei apo pisw ti Theopoula kai tin konti sto idio thranio, me tin konti na tin pernaei ena kefali!!!!!

 

Ena sxolio : Otan mou eixe steilei aftos o filos mou minuma oti akouse pws sto epomeno epeisodio (20o) kapoios pethainei, entelws xaritologwntas apantisa gia tria asxeta (prin dw to 19o epeisodio panta) proswpa - gia tin konti, gia ton Tzak kai gia ton ...aderfo tou neou kakou!!!

Telika plaka plaka epesa mesa gia to poios pethainei (an kai den exw dei akoma to 20o epeisodio - to anamenw me agwnia).

Fainetai pantws, etsi opws katalava apo to 19o epeisodio, na eprepe na fygoun oi neoi kakoi apo ti mesi kai na eksafanistoun entelws ta ixni tous, afou ikseran ta panta, akomi kai tin Ntalia, kai o aderfos gnwrize......:X

 

Korufaio : -Stin erwtisi 27B pou sas ekane i kokkinomalla ti apantisi dwsate????????:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[ Αφαιρέθηκαν αρκετά μηνύματα,όσα αφορούσαν ή σχολίαζαν ανυπόστατες φήμες. Δε θα επιτραπεί τίποτα ανάλογο ξανά στο μέλλον. Συνεχίζουμε με το σχολιασμό της σειράς ]

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά βρε nelly, αλλά εγώ ένα αστείο πήγα να κάνω στον popota για τον sourvaivor και τις φήμες του... τι έκανα και έφαγα διώξιμο;; :( :( :cry: :cry:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Eφυγαν όλα τα μηνύματα που σχολίαζαν τις φήμες και φυσικά τον SOURVAIVOR. Που είναι το παράξενο; :confused:

 

Δε σημαίνει ότι έκαναν κάτι κακό όλοι όσοι αφαιρέθηκαν μηνύματά τους! Απλά σταματήστε να σχολιάζετε χαζά πράγματα που διαβάζετε ;)

 

(Αν αφαιρέθηκε κάτι που δεν έπρεπε όντως ή έμεινε κάτι που έπρεπε να φύγει,συγχωρέστε με και στείλτε μου pm-ένα μυαλό είναι και τα μηνύματα ήταν πάνω από 100!)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας πει καποιος αν ξερει, την Δευτερα θα εχει παλι επαναληψη????

Το site του mega δεν εχει βαλει ακομα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει ρε συ... Λέει επεισόδιο 20ο!

 

Αν ήταν και είχε καινούργιο δεν θα έδειχνε πιστεύεις ΣΥΝΕΧΕΙΑ trailer όπως και κάθε βδομάδα άλλωστε?? ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Επανάληψη θα έχει. Η διαφήμιση που παίζει από ό,τι έμαθα από Ελλάδα είναι του προηγούμενου επεισοδίου..

 

Επίσης θα βάλει επανάληψη τώρα, επεισόδια καινούρια μέχρι τη Μ. Δευτέρα (όχι τη Μ. Δευτέρα), μετά επαναλήψεις μέχρι και 1η Μαΐου, και μετά δύο νέα επεισόδια στις 8 και 15 Μαΐου και τέλος. Αυτή είναι η πιθανότερη εκδοχή που κυκλοφορεί.

Link to comment
Share on other sites

Επανάληψη θα έχει. Η διαφήμιση που παίζει από ό,τι έμαθα από Ελλάδα είναι του προηγούμενου επεισοδίου..

 

Επίσης θα βάλει επανάληψη τώρα, επεισόδια καινούρια μέχρι τη Μ. Δευτέρα (όχι τη Μ. Δευτέρα), μετά επαναλήψεις μέχρι και 1η Μαΐου, και μετά δύο νέα επεισόδια στις 8 και 15 Μαΐου και τέλος. Αυτή είναι η πιθανότερη εκδοχή που κυκλοφορεί.

Δηλαδή θες να πεις ότι εχουν μείνει 4 επεισόδια μόνο?

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει ρε συ... Λέει επεισόδιο 20ο!

 

Αν ήταν και είχε καινούργιο δεν θα έδειχνε πιστεύεις ΣΥΝΕΧΕΙΑ trailer όπως και κάθε βδομάδα άλλωστε?? ;)

 

Δεν βλεπω και πολυ τηλεοραση λογω χρονου, το 20ο που εχει στο Mega το ειδα αλλα ειναι αυτο που λενε οτι οταν θες κατι πολυ, δεν θες να πιστεψεις αυτο που βλεπεις και δεν σ'αρεσει. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω και πολυ τηλεοραση λογω χρονου, το 20ο που εχει στο Mega το ειδα αλλα ειναι αυτο που λενε οτι οταν θες κατι πολυ, δεν θες να πιστεψεις αυτο που βλεπεις και δεν σ'αρεσει. :)

 

 

Σε καταλαβαίνω φίλε μου :( :(

 

Ακόμα προσπαθώ να χωνέψω την διάψευση της φήμης για 4 καινούργια επεισόδια από Φιλαράκια... Πίκρα....άσε :cry:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θες να πεις ότι εχουν μείνει 4 επεισόδια μόνο?

Σύμφωνα με αυτό το σενάριο ναι. Αλλά και πάλι τονίζω ότι δεν είναι από επίσημη πηγή.. (ξέρετε εσείς). Βέβαια κυκλοφορεί και η φήμη (στο ασανσερ), ότι θα γίνουν κάπως αλλιώς τα πράγματα με επανάληψη και τη μεθεπόμενη Δευτέρα. Δεν μπορώ να επιβεβαιώσω τίποτα (απο κάποιον μπατζανάκη), απά τα παραθέτω.

 

SRV φιρί φιρί το πάς για πρόωρα μπάνια φέτος.. επίσης τα πολλαπλά accounts απαγορεύονται.

Link to comment
Share on other sites

Στο site του Mega αναφέρει πως θα παιχτεί το επεισόδιο 20 - το προηγούμενο.

 

SRV σταμάτα να γράφεις ανακρίβειες και οι υπόλοιποι,επιτέλους,σταματηστε να τις σχολιάζετε! Εχουμε όλοι καταλάβει περί τίνος πρόκειται,αφήστε να αναλάβουν οι υπεύθυνοι και μη γεμίζετε το θέμα με off topic συνέχεια.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...