Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για σένα όμως το λες και μόνος σου, για τους περισσότερους όμως είναι μία από τις κορυφαίες!! Και για μένα φυσικά, η σειρά λέει τρελλά και βγάζει πολύ γέλιο μπαίνει άνετα στο τοπ-10 των καλύτερων σειρών της ελληνικής τηλεόρασης!!

Πάντα προσωπικά μιλάω. Δεν είμαι εκπρόσωπος ούτε εντολέας κανενός άλλωστε. ;)

 

Anyway γούστα είναι αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντα προσωπικά μιλάω. Δεν είμαι εκπρόσωπος ούτε εντολέας κανενός άλλωστε. ;)

 

Anyway γούστα είναι αυτά. :)

 

Πάντως Bayern δεν την έχεις παρακολουθήσει ιδιαίτερα (όπως λες και συ μόνος σου), άρα δεν μπορείς ακόμα να έχεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη. ;)

 

Πάντως αυτό που την κάνει να ξεχωρίζει από άλλες κωμικές σειρές είναι η ποιότητα γενικότερα του σήριαλ, που όλα είναι προσεχτικά επιλεγμένα ακόμα και η μουσική των τίτλων του σήριαλ (ήδη γίνεται χαμός με το εν λόγω ringtone για κινητά). :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Bayern δεν την έχεις παρακολουθήσει ιδιαίτερα (όπως λες και συ μόνος σου), άρα δεν μπορείς ακόμα να έχεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη. ;)

Όλα τα επεισόδια έχω δει. ;)

Απλά κάπου στη πορεία έχασα τη συνέχεια της υπόθεσης. :!:

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα επεισόδια έχω δει. ;)

Απλά κάπου στη πορεία έχασα τη συνέχεια της υπόθεσης. :!:

 

Φαντάσου πόσο καλά βρε το παρακολουθούσες!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου πόσο καλά βρε το παρακολουθούσες!!! :lol: :lol:

Ε ναι μωρέ. Δεν θα κάνω και διατριβή πάνω στο πάρα 5. Είπαμε για να περνάει η ώρα είναι. Άσε που δεν έχω και καλή μνήμη. :p

Εσύ που το παρακολουθείς με προσοχή, σεβασμό και δέος, μπορείς να με βοηθήσεις στα κενά που έχω; :D

Link to comment
Share on other sites

 

Ισως αυτή τη Δευτέρα να ήταν ένα βιαστικό επεισόδιο ωστε να καλυφθεί η θέση μιας και στο προηγούμενο είχε επανάληψη (λόγο προβλήματος/αδυναμίας γυρισμάτων; ). Πάντως το επόμενο πιστεύω θα είναι παρα πολύ καλύτερο.

το προηγούμενο, δεν ήταν επανάληψη, αλλά κανονικό :!:

 

Εγώ έχω δει μόνο το μισό μέχρι τώρα, αλλά ευτυχώς που στην σκηνή που πήραν οι γιαγιάδες τηλέφωνο τον αρναούτογλου, ήμουν σε καναπέ με χώρο για να χτυπιέμαι :D :lol:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

kathe epeisodio kai kalytero!kathe epeisodio kai megalytera noumera!40%meridio thletheashs auth thn deutera enw to paralolouthisan mexri kai 2.000.000 thletheates!
Link to comment
Share on other sites

...απλά κορυφή παιδιά, δεν το συζητώ!!

 

Σε αυτό το επεισόδιο η ΜΟΝΟΠΟΛΗ έδωσε ρέστα.. ρε την άτιμη την Ντάλια!! ΧαχαχαχΑ

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πράγματι άπαιχτο...ειδικά εκεί που ήθελε η Ντάλια να πάρει πίτσες με ένα πάκο 500eura λοοολ όσο το θυμάμε και τα νιει και τα λιει μου έρχετε να ξεράσω απο τα γέλια...
Link to comment
Share on other sites

diavaste ti tha ginei sto epomeno epeisodio...

I drasi arxizei...

 

Περιγραφή:

Δύσκολες στιγμές ζει η αγαπημένη μας παρέα. Μετά από πολλές αναποδιές και "έξοδα" θα καταφέρουν να τρυπώσουν στο ατελιέ της Ζάννας Ιωάννου. Η μυστηριώδης γυναίκα όμως, θα τους περιμένει εκείνο το μοιραίο βράδυ και θα τους καταδώσει στους κακούς. Η ζωή τους πλέον κρέμεται από μία κλωστή. Τους κλείνουν σε μία απομακρυσμένη αποθήκη και τοποθετούν μία ωρολογιακή βόμβα που θα εκραγεί σε μία ώρα. Λίγο πριν τη μοιραία στιγμή εξομολογούνται τα πιο κρυφά τους μυστικά. Θα γλυτώσουν άραγε; :cry: :blink: :worry:

 

Stous 31 Dromous...
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείτε τα spoiler tags σε περίπτωση που θα αποκαλύψετε κάτι που άλλοι ίσως δε γνωρίζουν.

 

Επίσης,το παρόν thread δεν είναι φτιαγμένο για ανταλλαγές τραγουδιών,ringtones κλπ. Υπάρχει το κατάλληλο θέμα στο My Music.

 

Έχει ειπωθεί πολλές φορές,ας ειπωθεί άλλη μια:

Το τραγούδι της σειράς υπάρχει στο DC++ σίγουρα και μπορείτε να το βρείτε έτσι : "Hmouna aggelos tou Tsarli - Danai Fabilli"

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρήστε... όπου κι αν πας την επόμενη μέρα της σειράς (Τρίτη) θα ακούσεις να λένε "Αμαλίιια" :lol: :lol:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αφαιρέθηκαν δύο μηνύματά μου (9 Δεκεμβρίου) που απευθύνονταν στον Nemo18 και αναφέρονταν στα spoiler tags?:what:

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αφαιρέθηκαν δύο μηνύματά μου (9 Δεκεμβρίου) που απευθύνονταν στον Nemo18 και αναφέρονταν στα spoiler tags?:what:

Γιατί η Moderator πρόσθεσε στο post του Nemo18 τα spoiler tags που έλειπαν και έτσι τα posts σου δεν είχαν νόημα. Επίσης είμαστε και εκτός θέματος. Αν πάλι θες να επικοινωνήσεις με τον Nemo18, μπορείς να του στείλεις ένα PM :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η Moderator πρόσθεσε στο post του Nemo18 τα spoiler tags που έλειπαν και έτσι τα posts σου δεν είχαν νόημα. Επίσης είμαστε και εκτός θέματος. Αν πάλι θες να επικοινωνήσεις με τον Nemo18, μπορείς να του στείλεις ένα PM :rolleyes:

 

Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση. Πιστεύω πως όλα τα posts έχουν νόημα, έστω και μόνο γι΄αυτόν που τα γράφει. Επικοινώνησα ήδη με τον Nemo μέσω των posts που σβήστηκαν. Και για να μην είμαστε εκτός θέματος πάλι

ΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ. ΝΑΙ!!! ΠΟΛΥ!!!

Happy?

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

ok gia ta spoiler tags...alla den katalava gia poio logo prepei na ta vazoyme...

 

Για να μην ενοχλείς άλλους που δεν θέλουν να μάθουν τη συνέχεια από εσένα αλλά να τη δουν κατευθείαν. Δεν καταλαβαίνεις ότι τους το "χαλάς" (spoil)?

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

ok guys to piasa!!!sorry :X

to mono sigoyro oti simera tha exoyme exelixi sto ergo!!!

Ναι ναι και αν είδατε το τρέιλερ για το αποψινό επεισόδιο, προβλέπεται μεγάλη αγωνία... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος

να δω πως θα ξεφύγουν! Γιατί τώρα πλέον που θα μάθουνε ποιοι είναι η ιστορία θα αλλάξει ριζικά

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

kati asxeto:

giati kratan toso ligo ta episodia?

einai simtomatiko oti telionoun{11} para pede???????????

ειδικά σε αυτή τη σειρά το mega εχει υπερβάλει με την ακρίβεια του. 21.59 αρχίζει ορισμένες φορές η περίληψη του προηγούμενου ώστε 22.00 νταν να πέσει η καινούρια σκηνή.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...