Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απορώ γιατί στα τελευταία 2 επεισόδια έχουν εξαφανιστεί οι δευτερεύοντες ρόλοι..

 

Πατέρας, ξαδέρφη Φώτη, Συμπεθέρα Ζουμπουλίας..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Yparxei kapoios logos k eixan epanalipsi?

kapoio provlima me kapoion apo tous ithopoious?

 

Όχι, απλώς οι πρωταγωνιστές της σειράς έχουν αυξημένες υποχρεώσεις αυτό τον καιρό και δεν προλαβαίνουν να γυρίσουν τα επεισόδια εγκαίρως. Αυτό είν' όλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί στα τελευταία 2 επεισόδια έχουν εξαφανιστεί οι δευτερεύοντες ρόλοι..

 

Πατέρας, ξαδέρφη Φώτη, Συμπεθέρα Ζουμπουλίας..[/quote

 

Αυτό ακριβώς ήταν που δε μου άρεσε και μένα στα προηγούμενα επεισόδια;)

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά δεν κόλλαγαν οι υπόλοιποι ρε παιδιά...

 

Στην προηγούμενη "δύσκολη φάση" με την απαγωγή της Ζουμπουλίας, ΕΠΡΕΠΕ οι άλλοι να βοηθήσουν για να πετύχει το σχέδιο...

 

Στην συγκεκριμένη περίπτωση ήταν ΟΛΟΙ σε κίνδυνο...και έπρεπε να δράσουν μόνοι τους...

 

Αν έβαζε και φάσεις με τους άλλους θα λέγαμε πάλι πως το κάνει για να μεγαλώσει το επεισόδιο...;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απο τη στιγμή που ξερούν όλοι (περα απο τους πέντε) για τη δολοφονία του υπουργού (βασικα πόσα ακριβώς ξέρουν; ) θα περίμενε κανείς να αλλάξει περισσότερο η υπόθεση
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

χορεψαν???τωρα ανοιξα την τηλεοραση και δεν το ειδα...

δεν πειραζει θα το δω αυριο στα μεσημεριανα:p

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τωρα καταλαβα γιατι δεν ειχε νεο επεισοδιο απο το ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ! Ειχαν μαθηματα χορου !!!

ΤΕΛΕΙΟΙ !!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε που θα φτασει το σμπρωξιμο..

 

Όπου και να φτάσει...το αξίζουν...εδώ έχει φάει τόσο σπρώξιμο ο Ρώμας μερ το κρύα αστεία,γιατί όχι και κάτι πιο φρέσκο??

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όπου και να φτάσει...το αξίζουν...εδώ έχει φάει τόσο σπρώξιμο ο Ρώμας μερ το κρύα αστεία,γιατί όχι και κάτι πιο φρέσκο??

Εδώ βγάλανε τους πρωταγωνιστές του 50-50 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα αμα μου πεις οτι ο Καπουτζιδης ηταν καλος σαν παρουσιαστης στη eurovision θα αυτομαστιγωθω βλεποντας παρα5 μεχρι τελους!!!

 

Εδώ βγάλανε τους πρωταγωνιστές του 50-50

 

Τουλαχιστον ατυχης η συγκριση με 3 απο τους καλυτερους κωμικους που υπαρχουν αυτη τη στιγμη..

Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα αμα μου πεις οτι ο Καπουτζιδης ηταν καλος σαν παρουσιαστης στη eurovision θα αυτομαστιγωθω βλεποντας παρα5 μεχρι τελους!!!

 

Δεν ξέρω αν ήταν καλός ή όχι...εγώ αυτό που ξέρω είναι οτι είναι ένα νέο παιδί που και γράφει καλά και χιούμορ έχει και ωραία τα λέει...

 

Και επίσης αυτό που ξέρω ακόμα είναι πως δεν έβλεπα την ώρα να τελειώσει η Βισση και να ξαναδώ τα παιδιά (Μακρυπούλια/Καπουτζίδη)...

 

Δεν είπα ούτε και θα πω (τουλάχιστον όχι ακόμα) πως ο Καπουτζίδης είναι ο νέος Καζαντζάκης ούτε πως θα πρεπει να τον ανακηρύξουμε Εθνικό Ήρωα επειδή γράφει μια πολύ ωραία σειρά!

 

Τουλαχιστον ατυχης η συγκριση με 3 απο τους καλυτερους κωμικους που υπαρχουν αυτη τη στιγμη..

 

Εδώ συμφωνώ μαζί σου...τα άτομα δεν παίζονται...:lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα αμα μου πεις οτι ο Καπουτζιδης ηταν καλος σαν παρουσιαστης στη eurovision θα αυτομαστιγωθω βλεποντας παρα5 μεχρι τελους!!!

 

Δε θα το πω εγώ. Το είπανε οι περισσότεροι άνθρωποι με τους οποίους μίλησα τις επόμενες μέρες. Δε νομίζω να είναι τυχαίο.

 

Και για να σε προλάβω άνθρωποι από διάφορους χώρους. Από συμφοιτητές μέχρι καθηγητές και ηλικιωμένους..

 

Τουλαχιστον ατυχης η συγκριση με 3 απο τους καλυτερους κωμικους που υπαρχουν αυτη τη στιγμη..

Οι άνθρωποι μια χαρά κωμικοί είναι, αυτό που αντιπροσώπευαν/προωθούσαν όμως εκεί (σίριαλ 50 50) δεν συγκρίνεται με το πάρα 5 ούτε είναι κάτι το ιδιαίτερο.

 

Ένα σίριαλ από τα πολλά της φετινής σεζόν που σε 2 χρόνια δε θα θυμάται κανένας.

Link to comment
Share on other sites

...Ένα σίριαλ από τα πολλά της φετινής σεζόν που σε 2 χρόνια δε θα θυμάται κανένας...

 

χα χα χα :lol: :lol: :lol:

 

τώρα θα κάνεις τον nrg να τα πάρει άγρια..!!!

 

Προβλέπω μαραθώνια συζήτηση πάλι. κρίμα που δουλεύω πρωί και πρέπει να την πέσω για ύπνο...:p :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα

 

τώρα θα κάνεις τον nrg να τα πάρει άγρια..!!!

 

Προβλέπω μαραθώνια συζήτηση πάλι. κρίμα που δουλεύω πρωί και πρέπει να την πέσω για ύπνο..

 

Κατι ξερεις εσυ ατιμουτσικο :lol: :lol: :lol: Κανονιστε εγω στις 6 πρεπει να ξυπνησω :lol: :lol: :lol:

 

Ενταξει δε μπορω να πω και πολλα, σιγουρα το παρα5 το βλεπει περισσοτερος κοσμος. Αλλα ο ποιοτικος κοσμος βλεπει 50-50 :wacko: :rotfl: :w00t:

 

Προσωπικα μου εχει αρεσει πολυ το 50-50, εχω δει πολλες φορες (τουλαχιστον 3) το καθε επισοδειο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ήταν καλός ή όχι...εγώ αυτό που ξέρω είναι οτι είναι ένα νέο παιδί που και γράφει καλά και χιούμορ έχει και ωραία τα λέει...

E ναι. Γι' αυτό ας αρκεστεί εκεί. Δεν είναι ανάγκη να τον τρώμε στη μάπα κάθε μέρα, σε όλα τα show και εκπομπές. Το πολύ το κύριε ελέησον...

Εκεί που λέγαμε πως δεν είχαμε μαιντανούς, βρήκαμε ολόκληρο μάτσο (5) φέτος :p

Link to comment
Share on other sites

E ναι. Γι' αυτό ας αρκεστεί εκεί. Δεν είναι ανάγκη να τον τρώμε στη μάπα κάθε μέρα, σε όλα τα show και εκπομπές. Το πολύ το κύριε ελέησον...

Εκεί που λέγαμε πως δεν είχαμε μαιντανούς, βρήκαμε ολόκληρο μάτσο (5) φέτος :p

Σε αυτό θα πρωσυπογράψω. Η υπερβολική έκθεση στα μέσα κάνει κακό και στους ίδιους αλλά και στο σίριαλ.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δε μπορω να πω και πολλα, σιγουρα το παρα5 το βλεπει περισσοτερος κοσμος. Αλλα ο ποιοτικος κοσμος βλεπει 50-50 :wacko: :rotfl: :w00t:
:rolleyes: :rolleyes:

Τι σημαίνει ποιοτικός κόσμος?

Όσοι βλέπουν το παρα πέντε δεν είναι ποιοτικοί?

:down:

Εαν ήταν ποιοτικός ο κόσμος όπως τον φαντάζεσαι δεν θα υπήρχε η τηλεόραση.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Ενταξει δε μπορω να πω και πολλα, σιγουρα το παρα5 το βλεπει περισσοτερος κοσμος. Αλλα ο ποιοτικος κοσμος βλεπει 50-50 :wacko: :rotfl: :w00t:

 

 

Σίγουρα, όλοι οι ποιοτικοί βλέπουν 50-50. Ανάμεσά τους και η κορυφαία ποιοτική παρουσιάστρια ποιοτικής εκπομπής με ποιοτικά θέματα, Χρ. Λαμπίρη, που έχει δηλώσει φανατική του 50-50

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παρα πέντε δεν είχε επανάληψη την Δευτέρα επειδή είχαν πρόβες για την παρουσία τους στο Αρίων. Προφανώς το Mega έχει δώσει τέτοια ελευθερία στον Καπουτζίδη, να αργεί τα επεισόδια αν δεν είναι έτοιμα. (Απο επαναλήψεις άλλο που δε θέλει το κανάλι -αφορμή ζητάει).

 

Επίσης αυτοί που δίνουν τα βραβεία δεν πηγαίνουν για να "σμπρωχτούν", ούτε ως μαϊντανός. Πόσο μάλλον όταν τους βάζουν να χορεύουν και να τραγουδούν και να προκαλούν γέλιο... Για να δώσουν ενδιαφέρον και τηλεθέαση πήγαν.

 

Btw το 50-50 δεν είναι καν ενδιαφέρον. Αστείο ίσως αλλά και αυτό που και που.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Μπα, πάρε παράδειγμα το Lost και το Prison Break... Το πρώτο έχει διακοπές 1-2 μήνες και το δεύτερο το διακόψαν τον Νοέμβρη και ξανάρχισω πριν μια βδομάδα..

Το ξερω,βλεπω και γω.Επειδη γινεται στο Lost πρεπει να γινει και στο παρα 5?

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...