Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia Autos Pou den fainete h fatsa tou dhladh o arxhgos legetai Dimitrhs Petropoulos kai paizei sthn diafhmhsh ths cosmote pou einai sthn kouzina kai diafimizei ta programmata ths cosmote

auto einai gnosto edo kai poli kairo

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia Autos Pou den fainete h fatsa tou dhladh o arxhgos legetai Dimitrhs Petropoulos kai paizei sthn diafhmhsh ths cosmote pou einai sthn kouzina kai diafimizei ta programmata ths cosmote

 

yeap:wink:

http://idata.over-blog.com/0/02/75/37/gifs3/fusion.gif
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν θα εχει καινουριο επεισοδιο...κ την προηγουμενη φορα που δεν θα ειχε,μεχρι το σαββατο εδειχναν το νουμερο του επεισοδιου χωρις περιγραφη κ το σαββατο βαλλανε οτι θα εχει επαναλληψη.

οντως πολυ κουραστικο αυτο που κανουν!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ειπώθηκε ήδη: το ότι υπάρχουν ανδρικές παντόφλες στο σπίτι δείχνει ότι υπάρχει ένας άνδρας στο σπίτι, και σίγουρα κυκλοφορεί σχετικά άνετα. Άρα, μάλλον κρύβεται στο σπίτι, υπό την προστασία του Αρχηγού.

 

Η πόρτα δεν ήταν κλειδωμένη, όταν ανέβηκαν η Ντάλια και η Αγγέλα. Την κλείδωσαν αυτές όταν μπήκαν.

 

Στον τοίχο του σπιτιού, όταν η Φωτεινή τηλεφωνεί στον Αρχηγό, υπάρχει η γκραβούρα ενός άνδρα, ο οποίος πιθανώς είναι και ο Καστέλης.

 

Οι δύο γυναίκες όταν αντικρύζουν αυτόν που είναι στον επάνω όροφο (γιατί δεν μπορεί παρά να είναι άνθρωπος αυτός που έκανε τους θορύβους) αντιδρούν διαφορετικά: η Αγγέλα μένει έκπληκτη, η Ντάλια αντιδρά με φόβο κολλώντας στον τοίχο. Την φοβισμένη έκφραση της Ντάλιας την είδαμε μόνο όταν αποκαλύφθηκε η σύμπτωση του αεροπορικού δυστυχήματος που συνδέει τους Πέντε, αναφερόμενη στον πατέρα του Αλέξη.

 

oraia ola ayta.thelo na prostheso oti h ekfrash ton ginaikon edeixne san na vlepoun kati dysaresto..eidika ths ntalias!toulaxiston etsi mou fanhke.:confused:

o antras pou menei ekei einai pithanotata o kastelhs.kykloforei aneta opos eipes logo...pantoflas alla h foteinh ton kryvei..giati omos??:wacko: k giati sokaristikan h aggela k h ntalia otan ton eidan?giati profanos ayton eidan,anthropo eidan!!!!:eek: ektos ki an eixe ki alla mesa to domatio.omos h foteinh otan tis eide na anevainoun pano,panikovlithike men alla voithia zhthse apo ton aorato(ston opoio apo oti eidame empneei sevasmo).efoson menei kapoios pano giati den tou fonakse,giati den ekane ekeinos kati,ti einai aytos o kastellhs telospanton mouggos,fyto,fantasma?:dizzy: :angry:

pantos sth foto htan o stayrianidhhs!!:secret:

Link to comment
Share on other sites

Είδαν κάποιον άνθρωπο και μάλλον άντρα που τον γνωρίζουν και οι δύο. Ποντάρω στον έτσι της Ντάλιας από το κάμπινγκ, το μπακάλη :p
Link to comment
Share on other sites

Είδαν κάποιον άνθρωπο και μάλλον άντρα που τον γνωρίζουν και οι δύο. Ποντάρω στον έτσι της Ντάλιας από το κάμπινγκ, το μπακάλη :p

pou ton thimithikes auton??

Link to comment
Share on other sites

Aμαν!! Φτάνουν τα προγνωστικά!! Τη Δευτέρα (αυτή ή την άλλη δεν ξέρω παίζει ακόμα:lol: !)θα δούμε!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν θα εχει καινουριο επεισοδιο...κ την προηγουμενη φορα που δεν θα ειχε,μεχρι το σαββατο εδειχναν το νουμερο του επεισοδιου χωρις περιγραφη κ το σαββατο βαλλανε οτι θα εχει επαναλληψη.

οντως πολυ κουραστικο αυτο που κανουν!

yeap,to mega to exi pari poli pano tou mou fenete i oxi?:p

http://idata.over-blog.com/0/02/75/37/gifs3/fusion.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

μαλλον δεν θα εχει καινουριο επεισοδιο...κ την προηγουμενη φορα που δεν θα ειχε,μεχρι το σαββατο εδειχναν το νουμερο του επεισοδιου χωρις περιγραφη κ το σαββατο βαλλανε οτι θα εχει επαναλληψη.

οντως πολυ κουραστικο αυτο που κανουν!

yeap,to mega to exi pari poli pano tou mou fenete i oxi?:p

 

to mega allo pou den 8elei na exei para5 tin deutera eite original eite se epanalipsi, panta 8a exei sponsores na xorigisoun tin agapineni mas seira.gia mena ftaiei o kapoutzidis kai i etairia ektelesis tis paragogis,kai eilikrina den katalavainw giati argoun toso na paradosoun ta nea episodia. vevaios auto 8a isxiei ean pragmati 8a exoume neo episodio ka8e 15 meres.en anamoni deutera konti giorti.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει καινούριο επεισόδιο την Δευτέρα. Αν είχε, θα το έλεγε στους τίτλους τέλους του επεισοδίου που πέρασε. Τουλάχιστον αυτό έχω προσέξει ότι κάνουν μέχρι τώρα...
Link to comment
Share on other sites

to megaa allo pou den 8elei na exei para5 tin deutera eite original eite se epanalipsi, panta 8a exei sponsores na xorigisoun tin agapineni mas seira.gia mena ftaiei o kapoutzidis kai i etairia ektelesis tis paragogis,kai eilikrina den katalavainw giati argoun toso na paradosoun ta nea episodia. vevaios auto 8a isxiei ean pragmati 8a exoume neo episodio ka8e 15 meres.en anamoni deutera konti giorti.

 

O Καπουτζίδης δήλωσε ότι τυχόν καθυστερήσεις στα γυρίσματα οφείλονται σε δικές του επαγγελματικές υποχρεώσεις λόγω Eurovision.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

O Καπουτζίδης δήλωσε ότι τυχόν καθυστερήσεις στα γυρίσματα οφείλονται σε δικές του επαγγελματικές υποχρεώσεις λόγω Eurovision.

aman me tin Eurovision mas eskase autos o anthropos:lol:

http://idata.over-blog.com/0/02/75/37/gifs3/fusion.gif
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα σε καποιο περιοδικο πως τα γυρισματα του προηγουμενου επεισοδιου ειχαν καθυστερησει γιατι ειχε μολυνθει το ματι της Αγγελικης Λαμπρη (Αγγελα) και κολλησε και η Σμαραγδα Καρυδη (Νταλια)!Απο τη αλλη ο Καπουτζιδης δεν προλαβαινει να γραψει τα επεισοδια ποσο μαλλον να γυριστουν και για αυτο το λογο καθυστερουν!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα σε καποιο περιοδικο πως τα γυρισματα του προηγουμενου επεισοδιου ειχαν καθυστερησει γιατι ειχε μολυνθει το ματι της Αγγελικης Λαμπρη (Αγγελα) και κολλησε και η Σμαραγδα Καρυδη (Νταλια)

 

Ότι πιο χαζό έχω ακούσει:p :stupid: :stupid:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ότι πιο χαζό έχω ακούσει:p :stupid: :stupid:

Δεν ξερω αν ειναι χαζο ή οχι το διαβασα στο TiVo σε μια συνεντευξη της Ζουμπουλιας!Ισως να ψαχνουν δικαιολογιες για να δικαιολογησουν τις επαναληψεις!:)

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

εγώ βρίσκω κάπως δικαιολογημένες τις καθυστερήσεις. Ο καπουτζίδης είχε υπόψη του ένα συγκεκριμένο σενάριο με προκαθορισμένα επεισόδια. Ανανενόντας τη σειρά για ακόμη μία χρονιά, πρέπει να σκεφτεί πώς θα αλλάξει σενάριο και πλοκή έτσι ώστε να συνεχίσει την επιτυχία της σειράς.
Life is what WE make it!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι χαζο ή οχι το διαβασα στο TiVo σε μια συνεντευξη της Ζουμπουλιας!Ισως να ψαχνουν δικαιολογιες για να δικαιολογησουν τις επαναληψεις!:)

 

Ναι βρε δεν εννοούσα πως τα βγάζεις από το κεφάλι σου προφανώς!!!

Απλά θεωρώ χαζό το να προβάλουν δικαιολογίες τύπου Παπακαλιάτη (για να σας θυμήσω, για να μας πείσει πως δεν είχε πρόβλημα θεαματικότητας η σειρά του λύσσαξε πως αρρώστησαν κάποιοι σημαντικοί συντελεστές της σειράς!! Χα χα χα!)

 

Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί στο παρα 5 που δεν έχει ποροβλήματα τηλεθέασης (το αντίθετο μάλιστα!!) λένε τέτοια χαζά!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα σε καποιο περιοδικο πως τα γυρισματα του προηγουμενου επεισοδιου ειχαν καθυστερησει γιατι ειχε μολυνθει το ματι της Αγγελικης Λαμπρη (Αγγελα) και κολλησε και η Σμαραγδα Καρυδη (Νταλια)!Απο τη αλλη ο Καπουτζιδης δεν προλαβαινει να γραψει τα επεισοδια ποσο μαλλον να γυριστουν και για αυτο το λογο καθυστερουν!!!!

Συγγνώμη,άλλη λέγαν Καραγκιόζη(Μαυρομάτη)άλλη την έπαθε την μόλυνση.:lol: :lol: Πάντως εγώ πιστεύω οτι τους τιμώρησε ο θεος:blink: :blink::p Άλλη φορά να είναι συνεπείς στις υποχρεώσεις τους γιατί ο Θεός θα ρίξει φωτιά και θα τους κάψει:p :p :happy:

Link to comment
Share on other sites

τι αλλο θα ακουσουμε για τις επαναληψεις...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

εγώ βρίσκω κάπως δικαιολογημένες τις καθυστερήσεις. Ο καπουτζίδης είχε υπόψη του ένα συγκεκριμένο σενάριο με προκαθορισμένα επεισόδια. Ανανενόντας τη σειρά για ακόμη μία χρονιά, πρέπει να σκεφτεί πώς θα αλλάξει σενάριο και πλοκή έτσι ώστε να συνεχίσει την επιτυχία της σειράς.

Έτσι τον δικαιολογό και εγώ εν μέρη.Αλλά εάν καθηστερεί να κάνει τα επεισόδια λόγω άλλων υποχρεώσεων του (βλ eurovision)ε, εγώ αυτό το βρίσκω εντελώς αντιεπαγγελματικό.Δεν λέω έχει ταλέντο ο άνθρωπος,αλλά έπρεπε να κάνει τις επιλογές του.Απο την στιγμή που γνώριζε πως δεν θα μπορέσει να ανταποκριθεί σε όλα εγκαίρως έπρεπε να διαλέξει.Όπως λέει και μια παροιμία ‘δύο καρπούζια κάτω απο μία αμασκάλη δεν χωράνε‘;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρεμα.. όπως γίνεται και στην Αμερική έτσι και το Παρα Πέντε παίρνει κάποιες κενές Δευτέρες.

Είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό και μεγάλες σειρές στην Αμερική κάνουν πάυση για 2, 3 ακόμη και 4 μη πω 5 βδομάδες.

Και αυτό για να υπάρχουν επεισόδια μέχρι το τέλος της σεζόν και να μη τελειώσει η σειρά στη μέση..

 

Τα άλλα που γράφονται στα περιοδικά απο μη έγκυρες πηγές μη τα πιστεύετε και πολύ.

Ο Καπουτζίδης πιστεύω ολοκλήρωσε τα σενάρια, μιας και η σειρά δεν νομίζω να υπερβεί τα 26 επεισόδια το οποίο είναι το μάξιμουμ για τις περισσότερες σειρές ξένες και ελληνικές.

Τώρα στο θέμα production/παραγωγής, απ'όσο μας ενημερώνει ο Καπουτζίδης μέσω της ΤV μάλλον υπάρχει τουλάχιστο ένα επεισόδιο γυρισμένο.

 

P.S. Αντιεπαγγελματίας θα ήταν αν τελείωνε η σειρά μέσα του Φεβράρη η κάτι και δε κανόνιζε τα σχέδια του.

Ναι έχει τη Eurovision αλλά δεν πρέπει να τον φάτε τον άνθρωπο.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Έτσι τον δικαιολογό και εγώ εν μέρη.Αλλά εάν καθηστερεί να κάνει τα επεισόδια λόγω άλλων υποχρεώσεων του (βλ eurovision)ε, εγώ αυτό το βρίσκω εντελώς αντιεπαγγελματικό.Δεν λέω έχει ταλέντο ο άνθρωπος,αλλά έπρεπε να κάνει τις επιλογές του.Απο την στιγμή που γνώριζε πως δεν θα μπορέσει να ανταποκριθεί σε όλα εγκαίρως έπρεπε να διαλέξει.Όπως λέει και μια παροιμία ‘δύο καρπούζια κάτω απο μία αμασκάλη δεν χωράνε‘;)

 

συμφωνώ μόνο που πιθανόν όταν έκλεινε για eurovision να μήν είχε κλεισει για συνέχιση της σειράς....λέμε τώρα! :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Nai ala to para5 den einai kamia amerikaniki seira apo autes pou exoun tromeres skines drasis oste i epeksargasia sto montaz na einai duskoli.anyway . Emeis tin agapame tin seira akoma kai 2 fores to mina na mas tin provaloun emeis 8a tin vlepoume giati exei kanei tin diafora sta ellinika tileoptika dedomena.

Link to comment
Share on other sites

"Άλλα λόγια θκείε παπα." που λέει και η παροιμία.

Εγω δε σου είπα κορίτσι μου γλυκό ότι οι Αμερικάνικες διακόπτονται λόγω του μοντάζ, μη διαβάζουμε ό,τι θέλουμε.

Άλλα είπα, ειπα ότι διακόπτονται για λίγο διάστημα για να μην τελειώσουν μεσα της σεζόν.

Και λάθος έκφραση .. όχι δυο φορές τη βδομάδα, αλλά ένα επεισόδιο κάθε δυό βδομάδες ήθελες να πείς.. ;)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...