Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα επίσημα ότι θα συνεχιστεί και του χρόνου...

Δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα αλλά τον αφήνουν στο mega να το σταματήσει, είναι που είναι πλέον ο χαιδεμένος του θα του τάξουν πολλά και θα το ψήσουν το θεωρώ σίγουρο άσε που φαντάζομαι και ο ίδιος θα το ήθελε μιας και η σειρά δε πάει απλά καλά όπως οι Σαββατογεννημένες αλλά σκίζει με απίστευτα νούμερα!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άντε να δούμε πως θα περάσουν 3 εβδομάδες χωρίς "Παρά πέντε"!!:( :cry:

Δεν πειράζει θα αρκεστούμε στις επαναλήψεις!!

Να ρωτήσω κάτι ψιλοάσχετο;;Το κομμάτι που παίζεται την ώρα που μιλά ο Φώτης στην τηλεόραση και τον παρακολουθούν οι υπόλοιποι πώς λέγεται;;

Καλά Χριστούγεννα!!!!!:) :)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πως θα περάσουν 3 εβδομάδες χωρίς "Παρά πέντε"!!:( :cry:

Δεν πειράζει θα αρκεστούμε στις επαναλήψεις!!

Να ρωτήσω κάτι ψιλοάσχετο;;Το κομμάτι που παίζεται την ώρα που μιλά ο Φώτης στην τηλεόραση και τον παρακολουθούν οι υπόλοιποι πώς λέγεται;;

Καλά Χριστούγεννα!!!!!:) :)

Mporeis na ta katevaseis kiolas gia na min perimeneis to Mega na ta valei... :P

Aparetiti proipo8esi DSL kai ipomoni!

Καλά Χριστούγεννα!!!!!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειχατε προσεξει το πρωτο επεισοδιο οπου αρχιζει με αυτους να ειναι δεμενοι στις ραγες του τραινου. Μετα τους τιτλους της αρχης λεει: "12 μηνες πριν". Μηπως αυτο θα ειναι το τελος της σειρας?
http://fun.diadiktyo.net/fotos/jpg/TN/TN_169.JPG
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι ο Καπουτζίδης έιχε όλο το σενάριο στο μυαλό του πριν ξεκινήσει η σειρά. Τώρα αν αυτό είναι η αρχή του τέλους ή το τέλος το ίδιο, καλύτερα να μην το ξέρουμε... :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα την αίσθηση ότι η παρέα ήταν μαλωμένοι για λίγες βδομάδες. Δεν κατάλαβα ότι μάλωσαν για τόσους μήνες.:blink:

Κι εγώ... :confused: Που φάνηκε οτι πέρασαν μήνες από τη μέρα του τσακωμού;

 

Κάποια στιγμή έπρεπε να συμβεί και αυτό για να δεθούν πιο πολύ. Καλύτερα που το έκανε τώρα. Το όλο story ταίριαζε για Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο.:) Από γέλιο δεν είχε και πολύ. Για να μην πω καθόλου. (Εάν εξαιρέσεις τα Πατήσια της Ντάλιας:tease: :tease: ). Πιστεύω ότι ο Κ. μάλλον θα ήθελε να δώσει ένα άλλο ύφος σε αυτό το επεισόδιο (λόγο Χριστουγέννων και τσακωμού). Δεν νομίζω να το έκανε λόγο έλλειψης έξυπνου σεναρίου.

Ακριβώς

 

Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι ότι όλοι τους είχαν κάποιο πρόσωπο στο αεροπλάνο. Νομίζω ότι το τραβάει πολύ το πράγμα:alien: :alien: :alien: Καλύτερα να είχαν συναντηθεί τυχαία…

Όντως. Το σκότωσε τελείως σ' εκείνο το σημείο. Τι ηλίθια ιδέα ήταν αυτή; :down:

 

Χαλαρά, το καλύτερο επεισόδιο πάντως μέχρι τώρα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειχατε προσεξει το πρωτο επεισοδιο οπου αρχιζει με αυτους να ειναι δεμενοι στις ραγες του τραινου. Μετα τους τιτλους της αρχης λεει: "12 μηνες πριν". Μηπως αυτο θα ειναι το τελος της σειρας?

Δεν ξέρω εάν είναι το τέλος της σειράς πάντως εάν περάσει το τρένο στην ώρα του μάλλον θα είναι το δικό τους τέλος:lol: :lol: Πλάκα κάνω.Αλλά δεν νομίζω να είναι το τέλος.Μάλλον κάποιο απο τα τελευταία επεισόδια θα είναι:)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι ότι όλοι τους είχαν κάποιο πρόσωπο στο αεροπλάνο. Νομίζω ότι το τραβάει πολύ το πράγμα:alien: :alien: :alien: Καλύτερα να είχαν συναντηθεί τυχαία…
Όντως. Το σκότωσε τελείως σ' εκείνο το σημείο. Τι ηλίθια ιδέα ήταν αυτή; :down:
Εντάξει, είναι παρατραβηγμένο, αλλά δεν είπε κανείς ότι η ιστορία βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα. Θέλει προφανώς να τονίσει ιδιαίτερα το ρόλο της μοίρας.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 23:00 έχει το πρώτο επεισόδιο σε επανάληψη, οπότε όποιος έχει TV Tuner στον υπολογιστή και μπορεί, ας το γράψει. Είναι το μόνο επεισόδιο που δεν υπάρχει στο blue-whiteGT (υπάρχει δηλαδή αλλά δεν είναι και στην καλύτερη ποιότητα...)
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Και τι σημαίνει αυτό; Οτι μπορούμε να γράφουμε οτι βλακεία μας έρθει;

Είπαμε, λίγο κράτει... Ούτε σε ταινία επιστημονικής φαντασίας δε θα έστεκε τέτοια κοτσάνα. :X

Δεν κατάλαβα, δηλαδή πρέπει να μην έχει στοιχεία φαντασίας μια σειρά; Ή μήπως όλες οι άλλες σειρές είναι ρεαλιστικές;

Link to comment
Share on other sites

Είδα το πρώτο επεισόδιο και έπαθα πλάκα.

Κρίμα που δε μπορώ να δω όλη τη σειρά, να ναι καλά το eMule! :D

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μερικά μηνύματα από συγκεκριμένα μέλη γράφονται επίτηδες για να προκαλέσουν αντιδράσεις και άλλα,από μέλη που δε μπορούν να συγκρατήσουν το φανατισμό τους. Σε πρώτη φάση αφαιρούνται,σε δεύτερη κλειδώνει το θέμα μέχρι να ξαναρχίσει η σειρά με το καλό.Ευχαριστώ.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ειναι να κλειδωθει το θεμα για 2 εβδομαδες επειδη μερικοι εχουν κοντρες :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Η σειρά είναι τέλεια!!!Θεοπούλα για πάντα όλα τα λεφτά κάτω η κοντή!!Μήπως παιδιά ξέρεται που θα βρώ το midi (ringtone) της σειράς? Καλή πρωτοχρονία και χρόνια πολλά
Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα το χθεσινό,γιορτινό επεισόδιο της σειράς.

Ειλικρινά μου φάνηκε βαρετό,ανούσιο και χωρίς ενδιαφέρον.

 

Ελπίζω τα υπόλοιπα επεισόδια να είναι κλάσης ανώτερα...

Ειδάλλως θα μου φανεί παράλογη η τόσο μεγάλη ανταπόκριση που έχει στο τηλεοπτικό κοινό το <<Στο Παρά 5>>.

 

Δεν ήταν γιορτινό επεισόδιο αλλά το πρώτο σε επανάληψη. Σχεδόν πάντα, τα πρώτα επεισόδια σειρών δεν είναι πετυχημένα γιατί πρέπει να γίνει παρουσίαση των χαρακτήρων και της υπόθεσης, φαντάζομαι θα το έχεις προσέξει. Το συγκεκριμένο δεν ήταν κακό πάντως απ' ό,τι θυμάμαι.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν γιορτινό επεισόδιο αλλά το πρώτο σε επανάληψη. Σχεδόν πάντα, τα πρώτα επεισόδια σειρών δεν είναι πετυχημένα γιατί πρέπει να γίνει παρουσίαση των χαρακτήρων και της υπόθεσης, φαντάζομαι θα το έχεις προσέξει. Το συγκεκριμένο δεν ήταν κακό πάντως απ' ό,τι θυμάμαι.

Βασικά ο δενιόρ είδε το γιορτινό επεισόδιο την Κυριακή. Σε αυτό αναφέρεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα το χθεσινό,γιορτινό επεισόδιο της σειράς.

Ειλικρινά μου φάνηκε βαρετό,ανούσιο και χωρίς ενδιαφέρον.

Ποιό γιορτινό επεισόδιο; Υπήρξε γιορτινό επεισόδιο;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στις 19/12 υπήρχε το 12ο (ε εντάξει τώρα γιορτινό δε το λες με τα γεγονότα που συνέβησαν, μόνο τα χριστουγεννιάτικα δεντράκια και η Πρωτοχρονιά το έκανα γιορτινό).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Η σειρά είναι τέλεια!!!Θεοπούλα για πάντα όλα τα λεφτά κάτω η κοντή!!Μήπως παιδιά ξέρεται που θα βρώ το midi (ringtone) της σειράς? Καλή πρωτοχρονία και χρόνια πολλά

Μου φαίνεται ότι στο thread "ήχοι για το κινητό σας" η κάτι παρόμοιο, το έχει ανεβάσει καποιος σε midi. Τσέκαρε το. Πήγαινε στις 5 τελευταίες σελίδες. Εκεί πρέπει να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στις 19/12 υπήρχε το 12ο (ε εντάξει τώρα γιορτινό δε το λες με τα γεγονότα που συνέβησαν, μόνο τα χριστουγεννιάτικα δεντράκια και η Πρωτοχρονιά το έκανα γιορτινό).

 

A, OK, ευχαριστώ. Ναι, Denior, το συγκεκριμένο ήταν βαρετό, κουραστικό και ανούσιο αλλά συνήθως η σειρά είναι πολύ καλή.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Η σειρά είναι τέλεια!!!Θεοπούλα για πάντα όλα τα λεφτά κάτω η κοντή!!Μήπως παιδιά ξέρεται που θα βρώ το midi (ringtone) της σειράς? Καλή πρωτοχρονία και χρόνια πολλά

 

ορίστε :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Ποτε ξαναρχιζει?Στις 9/01 ή 16/01!

Δε λεω ωραια η επαναληψη ποτε δε βαριεμαι αυτη τη σειρα αλλα θελω να δω το παρακατω.....

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...