Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλή σειρά αλλά... αυτό το χθεσινό ρε παιδιά δεν ήταν φινάλε κωμικής σειράς...

Με άλλα λόγια... απαράδεκτο φινάλε...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol: :lol: θεικό!!

όσον αφορά το θέμα "κλείστε την TV και βγείτε έξω", ας μην είμαστε και τόσο κακοί. Αυτό που ήθελε να πει είναι να μην αποβλακωνόμαστε ώρες ατελείωτες στην TV! αν και είναι λίγο άκυρο γιατί πλέον η γενιά μας αποβλακώνεται μπροστά στον υπολογιστή και δεν βγαίνει έξω!:rolleyes:

 

Mα γιατί δε βλέπουμε πέρα από τη μύτη μας;; :mad:

Όταν έλεγε τηλεόραση, οθόνη ή όπως το είπε τέλος πάντως εννοούσε γενικά να μην αποβλακωνόμαστε μπροστά από μια οθόνη (όχι μόνο την τηλεόραση).

 

Δηλαδή τι έπρεπε να κάνει; Να δείχνει τον Σπύρο να κάθεται μπροστά σε μια οθόνη υπολογιστή επειδή σήμερα οι νέοι παίζουν πολύ computer; Έλεος ρε παιδιά, μη ζητάμε συνεχώς μασημένη τροφή!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημα με αυτό που μου απάντησες είναι η έλειψη σαφήνειας.

Τι δείχνει κάπως άκυρο; (ένα επεισόδιο καλύπτει πολλές μέρες -αυτό κάλυψε και χρόνια).

 

Τι περιμένες (το περιμέναμε είναι άκυρο) διαφορετικό;

 

Oπως το παρει κανεις...Εγω για το τελος μπορει να περιμενα κατι διαφορετικο,ισως κι εσυ επισης,οπως και πολλοι αλλοι φανταζομαι.

Το θεμα ειναι οτι τελειωσε μια απο τις πιο επιτυχημενες σειρες της ελληνικης τηλεορασης και πλεον παμε για αλλα...

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Τέλος με ρεκόρ στο «Παρά πέντε»

 

Παρα 5

 

21:45-22:00 45.5%

22:00-22:15 50.5%

22:15-22:30 66.8%

22:30-22:45 61.2%

22:45-23:00 68.3%

23:00-23:15 61.1%

23:15-23:30 62.9%

 

Ανατροπή :confused:

 

23:30-23:45 42.6%

23:45-24:00 32.3%

24:00-24:15 43.3%

24:15-24:30 40.5%

24:30-24:45 50.3%

24:45-01:00 46.2%

01:00-01:15 49.3%

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μ' άρεσε πάρα πολύ το τέλος. Ειλικρινά περίμενα να μη μου αρέσει, αλλά τελικά και με άγγιξε και με εξεπληξε σε κάποια σημεία με κάποιες καταστάσεις τις οποίες δεν περίμενα να συμβούν.

 

Επίσης έκλεισε με καταπληκτικό τρόπο, πιστεύω, όλα τα κενά και τις απορίες που είχαμε. Ποιά ακριβώς ήταν η Αμαλία, με ποιούς πέντε ήταν εκείνο το flashback που είδαμε πριν ενάμιση χρόνο, γιατί οι γιαγιά Σοφία ήθελε να κάνει όσο πιο πολλά πράγματα μπορούσε...

 

Γενικά, δε με πείραξε που δεν είχε πολύ γέλιο το φινάλε. Θεωρώ πως ήταν το καλύτερο που μπορούσε να γίνει. Μπράβο στον Καπουτζίδη γιατί έχει ταλέντο και το απέδειξε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο Καπουτζίδη σ' ευχαριστούμε για το υπέροχο φινάλε που μας επεφύλαξες !!!

 

τί να πρωτοπω :

 

- για την ανατροπή του να λυθεί η υπόθεση πριν τους τίτλους αρχής ώστε να εισαχθούμε σε ένα μεγάλο επεισόδιο ολοκλήρωσης της πορείας των χαρακτήρων ?

 

- για την εξήγηση του ποια ήταν τελικά η Αμαλία ?

 

- για τη γιαγιά Σοφία και τη Θεοπούλα ?

 

- για το μαθητικό τετράδιο των εκπλήξεων ?

 

- για τα ... διδυμάκια της Ντάλιας ?

 

- για το μήνυμα που πέρασε με την οροθετική ?

 

- για τις ιαχές : Ι-ΜΠΙ-ΖΑ !!! Ι-ΜΠΙ-ΖΑ !!!

 

 

Πλάνταξα στο κλάμα, και γέλαγα συγχρόνως ... Γιώργο, μας "αποτελείωσες" ...

 

το μήνυμα: αφήστε την τηλεόραση, και πάρτε τους κολλητούς σας για μπανάκι και γέλιο !!!!!!

εγγυημένη διασκέδαση και αληθινή ζωή ... το καλοκαιράκι το "τραβάει" ...

 

και κλείνω με το τραγούδι των τίτλων τέλους:

 

Life's a piece of shit,

When you look at it.

Life's a laugh and death's a joke it's true.

You'll see it's all a show.

Keep 'em laughing as you go.

Just remember that the last laugh is on you.

And...

 

Always look on the bright side of life !!!!

Always look on the right side of life !!!!

Melvin Udall: Judging from your eyes, I'd say you were fifty.

Carol: Judging from your eyes, I'd say you were kind.

 

-->"As Good As It Gets"

Link to comment
Share on other sites

always look to the bright side of life... το θυμάστε αυτό; Life of Brian, το τραγουδανε οι σταυρωμένοι και χορεύουν μαζί με τους σταυρούς τους...

 

Πω πω τελείως άσχετο, δεν ταίριαζε με τίποτα. Η τρομερή ειρωνία των Python σε ένα επεισόδιο που θύμιζε τον Κατήφορο του Δαλιανίδη, ιεροσυλία.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι εχω μεινει με ενα κενο?Στην Νταλια οταν εγινε το ατυχημα δεν μιλουσε κανεις.αυτη αναρωτιοταν γιατι αλλα το ερωτημα εμεινε ετσι..

Μηπως επειδη δεν ηταν συγγενης?

 

Δεν της μιλουσαν γιατι ο πατερας της ηταν υπευθυνος για την πτωση του αεροπλανου.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τελείως άσχετο, δεν ταίριαζε με τίποτα.

 

Ταίριαζε. Το επεισόδιο μιλούσε για θάνατο αγαπημένων προσώπων, ανίατες ασθένεις, αποχωρισμούς. Και για το πως βρίσκεις δύναμη και συνεχίζεις παρ'όλα αυτά.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

:respect: :respect:

Mόλις είδα το επεισόδιο , γιατί χθες είχα βγει.. πω πω πλάνταξα στο κλάμα! Και δεν κλαίω σχεδόν ποτέ με σίριαλς και ταινίες ρε γμτο! :(

 

Tο φινάλε δε θα μπορούσε να είναι καλύτερο!! Οκ, δεν είχε πολύ γέλιο (εκτός από ορισμένες σκηνές, όπως τα παιδιά της Ντάλιας :lol:) αλλά γενικά ήταν φανταστικό!

 

Πριν διαβάσει ο Σπύρος το τετράδιο της γιαγιάς του, ομολογώ πως είχα παραξενευτεί , αφού δεν έβλεπα που αποσκοπούσε ο θάνατός της,παρά μόνο στη στεναχώρια των τηλεθεατών. Όταν όμως άνοιξε το ημερολόγιο, ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ!!! Ακόμη και η φωνή της Κουμαριανού ήταν συγκλονιστική.

 

Άλλα στιγμιότυπα που μου άρεσαν τρελά ήταν το τηλεφώνημα του κακού στο Σπύρο,το γράμμα της μητέρας του Βενετόπουλου (κι εκεί δάκρυσα, ρε παιδιά τι έπαθα!!! :wacko:) και ο τρόπος σύνδεσης της Αμαλίας με το όλο στόρι.

 

Eπίσης η ερμηνεία της Θεοπούλας όταν συνειδητοποίησε το θάνατο της φίλης της ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! Εξαιρετικό ύφος. :respect:

 

Το μόνο που μου φάνηκε λίγο άκυρο ήταν η 6ετής άγνοια του Αλέξη για τα παιδιά του.:wacko:

 

Χίλια μπράβο στον Καπουτζίδη που μας χάρισε την καλύτερη σειρά της ελληνικής τηλεόρασης (για μένα τουλάχιστον, μη με φάτε!! :lol:)!!! :up: :up:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους τους συντελεστές της σειράς, ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για τις Δευτέρες, που είχαμε κάτι να περιμένουμε!!!:)

 

Εμένα μου άρεσε καταπληκτικά το τελευταίο επεισόδιο. Η σκηνή με το θάνατο της γιαγιάς του Σπύρου ήταν εκπληκτικά δοσμένη, το παράπονο της Θεοπούλας επίσης... Αλλά στο τέλος ("Ίμπιζα! Ίμπιζα!") μάς ξαναέδειξαν τις γιαγιάδες όπως τις είχαμε συνηθίσει, ώστε να μας μείνει η εικόνα τους χαρούμενη!

 

Πάντως, ακόμα και αν είχαμε καταλάβει ότι η Αμαλία είναι νεκρή, μη μου πείτε ότι δεν ανατριχιάσετε όταν στο σπίτι της κοπέλας στη Ρόδο η κάμερα έκανε κοντινό πλάνο στη φωτογραφία της!

 

Ο Αλέξης, σε εκείνη τη σκηνή με τα δίδυμα, τι γλυκός που ήταν!!!

 

Ωραίο εύρημα και το τηλεφώνημα του τύπου με τα μαύρα στο Σπύρο για τα συλλυπητήρια, όπως και η διαπίστωση: "Έπρεπε να είμαστε στο άλλο στρατόπεδο".

 

Και η ατάκα: "Να διαβάσουμε ένα παραμύθι;" "Ναι". "Ωραία, διάβασέ μας ένα!!!":lol:

 

Τι να πω; Θα μου λείψει η σειρά. Ήδη νιώθω περίπου όπως όταν τελειώνει το Μουντιάλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω; Θα μου λείψει η σειρά. Ήδη νιώθω περίπου όπως όταν τελειώνει το Μουντιάλ.

 

Xαχαχα :lol: :lol: :lol: έτσι ακριβώς!!!! Ωραία παρομοίωση! :cool:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ταίριαζε. Το επεισόδιο μιλούσε για θάνατο αγαπημένων προσώπων, ανίατες ασθένεις, αποχωρισμούς. Και για το πως βρίσκεις δύναμη και συνεχίζεις παρ'όλα αυτά.

 

Αν διαβάσεις τους στίχους ξερά και αποκομμένα ταιριάζει απόλυτα, όποιος έχει δει το Life of Brian όμως ξέρει ότι το νόημα του τραγουδιού ήταν εντελώς ειρωνικό.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει το (άριστο) life of Brian. Φυσικά και η ταινία δεν έχει καμμιά σχέση με το παρα πέντε.

 

Το τραγούδι δε χρησιμοποιήθηκε για να μας θυμίσει την ταινία. Για τους στίχους του χρησιμοποιήθηκε (και κυρίως για το refrain).

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ντρέπομαι λίγο, αλλά και εγώ ψιλοπλάνταξα γιατί βλέποντας το όλο θέμα με τη γιαγιά Σοφία εγώ σκεφτόμουν τη δική μου γιαγιά που υπεραγαπούσα και έχασα πριν λίγα χρόνια. Και στο καπάκι να χτυπιέμαι στα πατώματα από το γέλιο! Αυτό θέλει μεγάλη μαεστρία! Έδωσε ρέστα ο Καπουτζίδης χθες...Χίλια μπράβο!
Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε τώρα.. όλα τα λεφτά το τελευταίο επεισόδιο.. Εκεί που έδειξε τους δύο κακούς στο προαύλιο της φυλακής δεν σας θύμισε λίγο Μιχαλάκη Σκοφιλντ?:p Anyway... πάμε για άλλα..
The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω για τις εκπληκτικές ερμηνείες των 2 γιαγιαδων στο δραματικο σημειο. Και η "γιαγια Σοφια" οταν αποχαιρετουσε το Σπυρο και η ερμηνεια της "Θεοπουλας" οταν καταλαβε οτι πεθανε η φιλη της.

Σ-υ-γ-κ-λ-ο-ν-ι-σ-τ-ι-κ-ε-ς και οι δυο τους.

Από τις πιό αληθινες και απλα ανθρωπινες ερμηνειες χωρις υπερβολες που εχω δει ποτε σε ελληνικο και ξενο σινεμα/TV.

Οποιος εχει ζησει τετοιες στιγμες στη ζωη του ξερει γιατι μιλαω.

 

Και ενα τεραστιο μπραβο και στο σκηνοθετη, γιατι οι σκηνες αυτες θα μπορουσαν να ειχαν βγει σαν φθηνο μελοδραμα ή χωρις συναισθημα.

 

Γενικα θα επρεπε να συγχαρουμε το σκηνοθετη, εχει μεγαλο μεριδιο στο τελικο αποτελεσμα. Τα καλα κειμενα και οι καλοι ηθοποιοι δεν παραγουν παντα καλες σειρες/ταινειες αν ο σκηνοθετης ειναι μπαμιας, μη το ξεχναμε αυτο.

 

L.

Link to comment
Share on other sites

Mα γιατί δε βλέπουμε πέρα από τη μύτη μας;; :mad:

Όταν έλεγε τηλεόραση, οθόνη ή όπως το είπε τέλος πάντως εννοούσε γενικά να μην αποβλακωνόμαστε μπροστά από μια οθόνη (όχι μόνο την τηλεόραση).

 

Δηλαδή τι έπρεπε να κάνει; Να δείχνει τον Σπύρο να κάθεται μπροστά σε μια οθόνη υπολογιστή επειδή σήμερα οι νέοι παίζουν πολύ computer; Έλεος ρε παιδιά, μη ζητάμε συνεχώς μασημένη τροφή!

μη συγχίζεσαι, απλά είπα τη γνώμη μου, ούτε τον κατηγόρησα γιατί το έκανε έτσι και όχι αλλιώς, ούτε είπα πως δεν μου άρεσε!

καλέ γιατί αρπαζεστε έτσι?

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

ΤΟΡ-10 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑΣ 18/6/2007

 

1 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ 66,0%

2 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ 44,2%

3 ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ 44,4%

4 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ 22,1%

5 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ 31,1%

6 ΕΡΩΤΑΣ 30,8%

7 DEAL 30,7%

8 ΑΝ Μ'ΑΓΑΠΑΣ 15,3%

9 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ 15,7%

10 MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ 24,5%

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΡ-10 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑΣ 18/6/2007

ΤΙΤΛΟΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΑΡΞ ΛΗΞΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΜΛ (000) ΤΜΛ% ΜΡΔ%

1 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ MEGA 22:01 23:35 1:11 2931 31,3 66,0

2 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ MEGA 21:16 21:54 0:32 1296 13,9 44,2

3 ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ MEGA 23:40 25:14 1:17 1292 13,8 44,4

4 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ANTENNA 23:19 24:19 0:45 875 9,4 22,1

5 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ MEGA 19:00 19:58 0:46 704 7,5 31,1

6 ΕΡΩΤΑΣ ANTENNA 18:53 19:58 0:47 690 7,4 30,8

7 DEAL ANTENNA 17:58 18:52 0:39 561 6,0 30,7

8 ΑΝ Μ'ΑΓΑΠΑΣ ALPHA 21:24 22:17 0:41 524 5,6 15,3

9 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ ANTENNA 21:13 22:18 0:50 504 5,4 15,7

10 MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ MEGA 19:59 21:02 0:59 468 5,0 24,5

 

τζαμπα κοπος αδερφε!εδω χαλασε ο κοσμος απο το πρωι σε καναλια,ραδιοφωνα,εφημεριδες! δεν ασχολουνται με τιποτα αλλο παρα με το παρα πεντε!το κανανε το μεγιστο εθνικο μας γεγονος!μια σειρα ηταν κ τιποτα παραπανω!κ για να τα πουμε αληθειες δεν ηταν κ τιποτα ιδιαιτερη σειρα!5ατομα κυνηγουσαν αλλα τοσα κ στο ενδιαμεσο πετουσαν κ καμια ατακα ,τις οποιες κ εμεις τις λεμε απλα επειδη τις ακους απο την τηλεοραση κ απο καποια ατομα με ιδιαιτεροτητες εγιναν σουξε!ε οχι κ οτι μας διδαξε ο καπουτζιδης ηθος κ κοινωνικα μηνυματα!ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλεις φίλε. Το χθεσινό επεισόδιο είχε μεγάλη τηλεθέαση και είναι φυσικό σήμερα να σχολιάζεται (και δε με ενδιαφέρουν τι κάνουν οι πρωινές και μεσημεριανές εκπομπές που έχουν κεντρικά θέματα πολύ χειρότερα/αδιάφορα συμβάντα).

 

Ειλικρινά πάντως είναι στιγμές που πιστεύω ότι αν πάτωνε το Παρα πέντε ή κοβόταν πριν τελειώσει, κάποιοι θα κάναν πάρτυ -λες και επιτεύχθηκε κάποιος ιερός σκοπός τους- επειδή ποτέ δε κατάλαβαν γιατί αρέσει σε πολλούς και δεν αρέσει στους ίδιους... Χαλαρώστε.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλεις φίλε. Το χθεσινό επεισόδιο είχε μεγάλη τηλεθέαση και είναι φυσικό σήμερα να σχολιάζεται (και δε με ενδιαφέρουν τι κάνουν οι πρωινές και μεσημεριανές εκπομπές που έχουν κεντρικά θέματα πολύ χειρότερα/αδιάφορα συμβάντα).

 

Ειλικρινά πάντως είναι στιγμές που πιστεύω ότι αν πάτωνε το Παρα πέντε ή κοβόταν πριν τελειώσει, κάποιοι θα κάναν πάρτυ -λες και επιτεύχθηκε κάποιος ιερός σκοπός τους- επειδή ποτέ δε κατάλαβαν γιατί αρέσει σε πολλούς και δεν αρέσει στους ίδιους... Χαλαρώστε.

 

εγω δεν ειπα οτι δεν ειχε τηλεθεαση απλα καποιος που δεν ειδε το επεισοδιο η ελλειπε απο ελλαδα δεν χρειαζονταν να δει τα νουμερα της agb για να καταλαβει τι εγινε κ να μαθει τα ποσοστα του, διοτι ηταν αναμενομενο να κανει τηλεθεαση μετα απο τοσο καιρο διαφημισεις του κ επειδη ολοι σημερα με αυτο ασχολουνταν που σημαινει οτι το ειδαν!δεν νομιζω να υπερβαλω απλα θεωρω οτι ασχοληθηκαμε παραπανω απ' οτι θα επρεπε για ενα σιριαλ!

Link to comment
Share on other sites

καλό επεισόδιο ήταν και γενικά η σειρά ήταν πολύ καλή, φαίνεται ότι έχει ταλέντο ο Καπουτζίδης, εμένα όμως με εκνεύρισε το γεγονός ότι λίγη ως μηδενική σημασία δόθηκε στη δολοφονία της Ελευθερίας, δεδομένου ότι σε κάθε επεισόδιο γινόταν αναφορά σε αυτή και στο 'μυστήριο' που κρυβόταν. Περίμενα να ακούσω κάποιο τρελό κινητρο και τελικά φαίνεται ότι το έκαναν για πλάκα...

 

Με τιμά που κάθησα και είδα Πρετεντέρη μήπως ακούσω από εκεί το λόγο? :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλό επεισόδιο ήταν και γενικά η σειρά ήταν πολύ καλή, φαίνεται ότι έχει ταλέντο ο Καπουτζίδης, εμένα όμως με εκνεύρισε το γεγονός ότι λίγη ως μηδενική σημασία δόθηκε στη δολοφονία της Ελευθερίας, δεδομένου ότι σε κάθε επεισόδιο γινόταν αναφορά σε αυτή και στο 'μυστήριο' που κρυβόταν. Περίμενα να ακούσω κάποιο τρελό κινητρο και τελικά φαίνεται ότι το έκαναν για πλάκα...

 

Με τιμά που κάθησα και είδα Πρετεντέρη μήπως ακούσω από εκεί το λόγο? :p

Μα έχει δοθεί απάντηση... Δεν το έκαναν για κάποιο συγκεκριμένο λόγο. Κι αυτό είναι το χειρότερο, ότι το έκαναν για πλάκα (αν θυμάμαι μάλιστα προηγήθηκε βιασμός; )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...