Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουτε και στο δικο μου ειναι....αν παρατηρησατε την οθονη δεν φταιει ο φωτισμος αλλα το χρωμα των πληκτρων δλδ στην φωτο τα πληκτρα της συσκευης ειναι λευκα ενω στις δικες μας μαυρα!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ουτε και στο δικο μου ειναι....αν παρατηρησατε την οθονη δεν φταιει ο φωτισμος αλλα το χρωμα των πληκτρων δλδ στην φωτο τα πληκτρα της συσκευης ειναι λευκα ενω στις δικες μας μαυρα!!!!

 

Ναι , ή λευκά ή διάφανα.Δεν με τρέλανε πάντως αυτός ο φωτισμός.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Παντως να πω και την κακια μου γί'αυτο το τηλεφωνο το μονο χρωμα που αξιζει ειναι το μαυρο....Το ειδα χθες σε λευκο και ηταν χαλιααααααα!!!!!

 

Σε μαυρο ειναι ποιο επισημο και πιο αγριο!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως να πω και την κακια μου γί'αυτο το τηλεφωνο το μονο χρωμα που αξιζει ειναι το μαυρο....Το ειδα χθες σε λευκο και ηταν χαλιααααααα!!!!!

 

Σε μαυρο ειναι ποιο επισημο και πιο αγριο!!!!

 

Εννοείται!

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Αντε , καλά , σε συγχωρούμε!!:D :p

 

Ρε παιδιά , ο φωτισμός των πλήκτρων σε εσάς είναι έτσι??:blink: :blink:

 

http://www.mobilmania.cz/Article/BigImgGSMNew.asp?path=%2FFiles%2FObrazky%2Fart19%2FSonyEricssonW900i%2F&file=%2F67.jpg

 

Σε εμένα πάλι όχι:worry:

 

Γαμάτο! Φαντάζομαι ότι θα μπορούσαμε να βρούμε λευκή πρόσοψη από το ebay.co.uk και να το κάνουμε και εμείς έτσι...

 

Όμως δεν ξέρω πόσο εύκολα ανοίγει το W900... Το Κ750 άνοιγε εύκολα αλλά ήταν μουφο-κατασκευή γενικότερα :blink:

 

Το W900 έχει μια από τις καλύτερες ποιότητες κατασκευής που έχω δει ποτέ σε κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

Ο THEjB και ο PropheT έχουν δίκιο, λόγω συνήθειας άρχισα να γράφω για το W800. :dizzy:

Παιδιά να με συγχωρείτε... :sorry:

:)

Respect στον φίλο τον Πέτρο που έχει το θάρρος να παραδεχτεί το λάθος του. :respect:

 

Βρε παιδιά η φωτο είναι πραγματική; Δεν φαίνεται καθόλου το περίγραμμα του κινητού...Μήπως πήρανε το πληκτρολόγιο από το άσπρο και το κολλήσανε σε μαύρο φόντο; :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αντε , καλά , σε συγχωρούμε!!:D :p

 

Ρε παιδιά , ο φωτισμός των πλήκτρων σε εσάς είναι έτσι??:blink: :blink:

 

http://www.mobilmania.cz/Article/BigImgGSMNew.asp?path=%2FFiles%2FObrazky%2Fart19%2FSonyEricssonW900i%2F&file=%2F67.jpg

 

Σε εμένα πάλι όχι:worry:

etc einai sta aspra w900 nomizw :P

Link to comment
Share on other sites

etc einai sta aspra w900 nomizw :P

Μόνο στα άσπρα είναι έτσι. Στα μαύρα φωτίζεται μόνο το περίγραμμα των γραμμάτων και του αριθμού :) .

ΥΓ: Η φώτο είναι τραβηγμένη σε σκοτάδι απλώς ;) :ρ

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Τελικά .mp4 αρχεία παίζει? Το δικό μου τα βλέπει μόνο σαν ήχους. Ήχο ακούω εικόνα όμως nada :-(

Τη μετατροπή την έκανα με το PSP Video 9 φτιάχνοντας φυσικά το ανάλογο profile σύμφωνα με οδηγίες που βρήκα στο net γι αυτό το σκοπό.

 

Sugestions and tips are welcome.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Τελικά .mp4 αρχεία παίζει? Το δικό μου τα βλέπει μόνο σαν ήχους. Ήχο ακούω εικόνα όμως nada :-(

Τη μετατροπή την έκανα με το PSP Video 9 φτιάχνοντας φυσικά το ανάλογο profile σύμφωνα με οδηγίες που βρήκα στο net γι αυτό το σκοπό.

 

Sugestions and tips are welcome.

 

Έχεις επιλέξει audio mp4 format.Γι αυτό και σου μετέτρεψε μόνο τον ήχο από το video;)

Σίγουρα υπάρχει και video mp4(mpeg4) στις επιλογές του προγράμματος μετατροπής που χρησιμοποίησες.

Τσέκαρε το και αν δεν υπάρχει...άλλαξε converter:rolleyes:

 

Κάτι άλλο:

Έχει δοκιμάσει κανείς να χρησιμοποιήσει micro MS με το W900?

Στην SE που ρώτησα δεν με διαβεβαίωσαν για την συμβατότητα.Μάλλον λένε και κάτι τέτοια....

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια.... Που χρησιμευει και πως χρησιμοποιουμε τα 'προγραμματακια'(Presenter, MediaPlayer και Desktop) στον απομακρισμενο ελεγχο???:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Xρειαζεται μπλουτουθ στο πισι. Αν εχεις μπορεις να ελεχεις το πισι απ το κινητο(το ποντικι κ.α.).
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!!!!!!!!!! και κατι αλλο εχω ακουσει οτι με τα SE μπορεις μεσω του Bluetooth να παρεις φωτο και αλλα διαφορα αρχεια απο αλλα κινητα χωρις να το παρουν χαμπαρι ισχυει???? Αν ναι πως γινεται???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!!!!!!!!!! και κατι αλλο εχω ακουσει οτι με τα SE μπορεις μεσω του Bluetooth να παρεις φωτο και αλλα διαφορα αρχεια απο αλλα κινητα χωρις να το παρουν χαμπαρι ισχυει???? Αν ναι πως γινεται???

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο:O

ισχυει μονο αν εχεις κινητο Sony Ericsson P990/P910/P900.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oxi se ola ta SE! gia na mporeseis na to kaneis ayto tha prepei na exeis z600 K700 s700 V800 Z800 MONO ean exeis ayta ginetai se kapoion allo pou exei opoiodipote SE! ean exeis ena apo ayta apla pane stis siskeues mou sto bluetooth menu kai se kapoio til pou exeis san aksiopisti siskeuh kai einai SE pata tin epilogi ananeosi perimene ligo kai meta pata ok. meta an deis anti gia tin epilogi ananeosi tha exei tin epilogi perihgisi!! thnx!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση(συγγνωμη αν εχει απαντηθει ηδη). Γιατι το τηλεφωνο εχει την μεγιστη ενταση στους ηχους κλησης μονο οταν σε καλουνε?Θελω να πω, οταν παω στο μενου "Ηχοι " και επιλεγω να ακουσω εναν ηχο (ακομα και με τερμα την ενταση απο τα πλαινα πληκτρα) ακουγεται αρκετα πιο χαμηλα απ'οτι αν με παρουν τηλεφωνο. Καλα, για το Walkman δεν το συζητω, ακουγεται ακομα πιο χαμηλα με το ηχειακι του τηλεφωνου. Ειναι bug?
Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματι αυτο αληθευει αλλα δεν νομιζω πως ειναι προβλημα. Οταν θες να ακουσεις καποιους ηχους το κανεις με την κανονικη διαδικασια και ειναι ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση(συγγνωμη αν εχει απαντηθει ηδη). Γιατι το τηλεφωνο εχει την μεγιστη ενταση στους ηχους κλησης μονο οταν σε καλουνε?Θελω να πω, οταν παω στο μενου "Ηχοι " και επιλεγω να ακουσω εναν ηχο (ακομα και με τερμα την ενταση απο τα πλαινα πληκτρα) ακουγεται αρκετα πιο χαμηλα απ'οτι αν με παρουν τηλεφωνο. Καλα, για το Walkman δεν το συζητω, ακουγεται ακομα πιο χαμηλα με το ηχειακι του τηλεφωνου. Ειναι bug?

 

Νομίζω ότι αυτό γίνεται σε όλα τα SE , οπότε δεν είναι πρόβλημα.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα μηπως ξερεται αν το JABRA BT160 HEADSET ειναι συμβατο με το W900?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα μηπως ξερεται αν το JABRA BT160 HEADSET ειναι συμβατο με το W900?

γιατι να μην ειναι συμβατο,τα περισσοτερα bluetooth hands free και ειδικα της jabra ειναι απολυτως συμβατα με τα περισσοτερα sony ericsson τηλεφωνα,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα προσπαθω να το συνδεσω και δεν μπορω τι γινετε ρε γαμοτο!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν μπορω να συνδεσω το bluetooth μου και ειναι και Sony Ericsson!!!

 

Ρε παιδια εχει χρησιμοποιησει κανεις εκτενως το handsfree-radio που ερχεται με το 900? Πολλες φορες ενω το εχω συνδεδεμενο προσπαθω να αλλαξω κομματι και αυτο εχει χασει την επαφη ή εκει που καθεται μου πεταει μηνυμα στην οθονη οτι συνδεεται και δεν λειτουργουν τα κουμπια του. Υποψιαζομαι οτι το προβλημα ειναι θεμα software καθως αν το βγαλω και το ξανασυνδεσω ολα ειναι οκ.

 

Εχει κανεις παρομοιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν κανει καλη επαφη και καθως κουνιεται αποσυνδεεται??? Για κοιταξε το....

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...