Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ειμαι εντελως απογοητευμενος, εχω παραγκειλει εδω και 1,5 μηνα το W800 απο τη Vadafone και ακομα ερχεται...δεν υπαρχει πουθενα εδω Θεσσαλονικη, και και κανεις δεν ξερει ποτε θα ερθει!

Ξερει κανεις κατι σχετικο?

Μου φαινεται οτι τελικα θα ανανγκαστω να παρω το k750i.

Και εγω το παρηγγηλα πριν 15 μερες. Μου ειπαν το αργοτερο τελη Νοεμβριου.

Θα δειξει... παντως απ'οτι ξερω σε Γερμανούς το έχουν, και αλλου πιστεύω. Παντως Πλαισιο ουτε για δειγμα. Αυτοί λένε για Δεκέμβριο, αλλα ούτε μ'αυτους βγαζεις ακρη. το Κ750 αρχες του μηνα λεγαν 13 πιασαμε και ουτε φωνη...Εγω θα περιμένω μέχρι τέλη του μήνα και αν οχι μπορει να το ψαξω αλλου.

Καλη Τυχη

 

ΥΓ: αν το ψαξεις αλλου στειλε κανενα μυνημα για τα αποτελεσματα της ερευνας.

....
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το παρηγγηλα πριν 15 μερες. Μου ειπαν το αργοτερο τελη Νοεμβριου.

Θα δειξει... παντως απ'οτι ξερω σε Γερμανούς το έχουν, και αλλου πιστεύω. Παντως Πλαισιο ουτε για δειγμα. Αυτοί λένε για Δεκέμβριο, αλλα ούτε μ'αυτους βγαζεις ακρη. το Κ750 αρχες του μηνα λεγαν 13 πιασαμε και ουτε φωνη...Εγω θα περιμένω μέχρι τέλη του μήνα και αν οχι μπορει να το ψαξω αλλου.

Καλη Τυχη

 

ΥΓ: αν το ψαξεις αλλου στειλε κανενα μυνημα για τα αποτελεσματα της ερευνας.

 

 

Εχω γραψει σε προηγουμενο ποστ για το πως καταφερα και το αγορασα εγω!Αν εχετε επιδοτηση και ειστε συνδρομητες της Βονταφον ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να σας το δωσουν εστω και αν το εχουν!!Παρτε την Βονταφον και ρωτηστε που υπάρχει διαθεσημο!Θα σας πουν!Και αν πατε και σας πουν οτι δεν υπάρχει ενημερωστε την Βονταφον και θα δειτε.....!

Για τις αλλες εταιριες υπαρχει παντου!Ειδικα στον Γερμανο!

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός έχει κομμάτια αλλά η τιμή είναι ακόμα 424Ε!

Σε online καταστήματα το βρίσκεις με 369Ε (συγκεκριμένα στο 9volto)

Link to comment
Share on other sites

kalimera paides...agorasa proxtes ena kainourio W800i apo ote-shop,exei thn teleutaia ekdosh firmware(R1N035) ki omws entelws 3afnika xtes svistikan oles oi fwto kai ta video pou eixa perasei apo to pc,oxi ta mp3 omws...3erei kaneis giati mporei na egine auto,mhpws na to paw sthn sonyericsson?!

Να σε ρωτήσω κάτι;;;

με την έκδοση που έχει το κινητό σου διαβάζει ελληνικά στα id3 tag?(v1 όχι version 2)

Γιατί έχω κάνει update στην τελευταία έκδοση και δεν διαβάζει.Έχω την αίσθηση ότι στην δική σου διάβαζε!

 

Για το πρόβλημα που λες σε εμένα έχω παρατηρήσει γενίκότερα να μη διαχειρίζεται σωστά τα αρχεία όταν το συνδέω στο pc και μάλον δεν το γλιτώνω τον card reader.Φόρμαρε τη απο το κινητό για αρχή και βλέπεις.

 

άκυρο! είχα μια παλαιότερη έκδοση, αλλα τέλως πάντων σε εσένα διαβάζει τα ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Otan kanw copy sto ms ginetai apelpistika arga.

Xerei kaneis giati??

An nai iparxei kanenas tropos gia pio grigora giati ipotithetai oti h sindesh einai usb 2.0 ?

Κινητό είναι όχι card reader! σε σχέση με άλλα κινητά είναι αρκετά γρήγορο!

Η μόνη λύση είναι να πάρεις έναν card reader, είτε σε floppy tray κτλπ έχει διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι;;;

με την έκδοση που έχει το κινητό σου διαβάζει ελληνικά στα id3 tag?(v1 όχι version 2)

Γιατί έχω κάνει update στην τελευταία έκδοση και δεν διαβάζει.Έχω την αίσθηση ότι στην δική σου διάβαζε!

 

Για το πρόβλημα που λες σε εμένα έχω παρατηρήσει γενίκότερα να μη διαχειρίζεται σωστά τα αρχεία όταν το συνδέω στο pc και μάλον δεν το γλιτώνω τον card reader.Φόρμαρε τη απο το κινητό για αρχή και βλέπεις.

 

άκυρο! είχα μια παλαιότερη έκδοση, αλλα τέλως πάντων σε εσένα διαβάζει τα ελληνικά;

kalimera file mou.emena diavazei ta ellhnika swsta kai me kefalaious e8nikous xarakthres...ki egw mallon 8a parw card reader :)

Link to comment
Share on other sites

Paidia 2 erwthsoules:

1. Yparxei tropos na anoigei h grammh otan me kaloun kai exw syndedemeno to bluetooth, xwris na pataw kanena koumpi???

2. Yparxei kanena programmataki pou na dhmiourgei profil? (Ayto pou me endiaferei einai na mhn exei hxo eiserxomenou mhnymatos alla na exei hxo eiserxomenhs klhshs)

Eyxaristw!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να αρχίσουμε μ'ένα καθαρό θέμα κι ευελπιστώντας να μην επαναληφθούν τα ίδια ατοπήματα του προηγούμενου (βλέπε ανάλωση των ίδιων ερωτημάτων-απαντήσεων).

Το προηγούμενο παραμένει και μπορεί να το διαβάσει όποιος θέλει για να του λυθούν όποιες απορίες είχαν ειπωθεί. :)

Γειά σας παιδιά....

πήρα πρίν λίγες μέρες το w800i και μου παρουσιάζει πρόβλημα στο joystick...

το έχει παρουσιάσει σε κανένα από εσάς?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά....

πήρα πρίν λίγες μέρες το w800i και μου παρουσιάζει πρόβλημα στο joystick...

το έχει παρουσιάσει σε κανένα από εσάς?

Ναι έχω και εγώ πρόβλημα με το joystick θέλει αρκετή δύναμη για να εκτελέσει την κινήσει προς τα πάνω. Αν το κάνω απαλά προς τα πάνω το πιάνει σαν εντολή προς τα μέσα. Το πήγα στη ΣΕ και μου είπαν ότι αν δεν βελτιωθεί μετά από χρήση να το πάω να το ανοίξουν. Μάλλον αύριο θα το πάω.

Link to comment
Share on other sites

Paidia 2 erwthsoules:

1. Yparxei tropos na anoigei h grammh otan me kaloun kai exw syndedemeno to bluetooth, xwris na pataw kanena koumpi???

2. Yparxei kanena programmataki pou na dhmiourgei profil? (Ayto pou me endiaferei einai na mhn exei hxo eiserxomenou mhnymatos alla na exei hxo eiserxomenhs klhshs)

Eyxaristw!!!

 

1.οχι δεν γινεται.. :(

 

2.γινεται να δημιουργησεις διαφορετικο προφιλ,αλλα δεν μπορει να αλλαξεις τον ηχο του μηνυματος οταν δεχεσαι αρχεια μεσω bluetooth :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ο ηχος του μυνηματος αλλαζει σε κατι αλλο π.χ. mp3 η wav???

Se oti 8eleis allazei, pas apo ton hxo kai ton orizeis san hxo mynhmatos

make god laugh...
Link to comment
Share on other sites

paidia exw perasei kai tin teleytaia ekdosi logismikoy kai ksafnika xanontai dedomena apo tin memory card... exeis kaneis to idio problima????

se emena me thn teleutaia ekdosh den diaxeirizetai kala ta arxeia apo to pc,bgazei sfalmata fakelous me kinezika tklp, kai den diavazei ellhnika sta id3 tag... apo oti katalava thelei prosoxi sti metafora, liga liga kai arga..

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας ανμπορω να αλλαξω προσοψη στο 800???θελω πολυ να το παρω και ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο κ750 αλλα κολλαω στην εμφανιση του ρε γμτ!!δεν μου αρεσει το ασπρο.κατα τα αλλα σε μενου και ταχυτητα νομιζω ειναι ανωτερο του κ750 σωστα???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

paidia exw perasei kai tin teleytaia ekdosi logismikoy kai ksafnika xanontai dedomena apo tin memory card... exeis kaneis to idio problima????

 

 

kai egw eixa to idio provlima.

Mou svistike entelws to ms.

Oti eixa apo mp3,foto,video,themes ktl xathikan xoris logo !!!!

Kanenas xerei giati??

Link to comment
Share on other sites

ΦΤΑΙΕΙ η καινουργια αναβαθμιση !

Γυριστε ολοι στην προηγουμενη (R1L μεσω Davinciteam) και θα ησυχασετε !

 

καρατσεκαρισμενο (3 φορες) ειναι bug που πιθανον να διορθωθει με επομενο firmware

 

πολυ πιθανον να συμβαινει μονο με καρτες μεγαλου μεγεθους (εγω εχω

1gb )...αν και δε το νομιζω

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας ανμπορω να αλλαξω προσοψη στο 800???θελω πολυ να το παρω και ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο κ750 αλλα κολλαω στην εμφανιση του ρε γμτ!!δεν μου αρεσει το ασπρο.κατα τα αλλα σε μενου και ταχυτητα νομιζω ειναι ανωτερο του κ750 σωστα???

 

Πάρε ένα K750i full housing σε silver ή black από εδώ και με τη βοήθεια ενός μίνι Τ6 κατσαβιδιού και λίγη υπομονή το κάνεις ένα ωραιότατο Κ750i outside / W800i inside.

Κατά τα άλλα τα δυο κινητά είναι ΙΣΑΞΙΑ σε μενού, ταχύτητα, απόδοση ήχου/κάμερας κλπ φορώντας και τα δύο την αντίστοιχη R1N035 έκδοση.

H MONH ΔΙΑΦΟΡΑ είναι το flight mode και ο εκτεταμένος media player που έχει το W800i.!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα K750i full housing σε silver ή black από εδώ και με τη βοήθεια ενός μίνι Τ6 κατσαβιδιού και λίγη υπομονή το κάνεις ένα ωραιότατο Κ750i outside / W800i inside.

Κατά τα άλλα τα δυο κινητά είναι ΙΣΑΞΙΑ σε μενού, ταχύτητα, απόδοση ήχου/κάμερας κλπ φορώντας και τα δύο την αντίστοιχη R1N035 έκδοση.

H MONH ΔΙΑΦΟΡΑ είναι το flight mode και ο εκτεταμένος media player που έχει το W800i.!!!

μα εγω αποτι εχω ρωτησει και εχω διαβασει απο το φορουμ το Κ750 εχει αρκετα προβλματα σαν λογισμικο.δε ειναι δλδ και πολυ σταθερο τηλ.ειναι οντως ετσι???μπορουν καποιοι κατοχοι του 800 να μου πουν αν εχουν προβληματα με το λογισμικο??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

μα εγω αποτι εχω ρωτησει και εχω διαβασει απο το φορουμ το Κ750 εχει αρκετα προβλματα σαν λογισμικο.δε ειναι δλδ και πολυ σταθερο τηλ.ειναι οντως ετσι???μπορουν καποιοι κατοχοι του 800 να μου πουν αν εχουν προβληματα με το λογισμικο??

Τα προβλήματα στο λογισμικό του 750 που τα είδες; εκτός αν εννοείς τα προβλήματα που είχαν παρουσιαστεί στην υπηρεσία αναβάθμισης για ένα διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι..εγω εχω κατι προβληματα με τα θεματα.δηλαδη...μπορει να χανετε το backround δ απο το θεμα που εχω..η πχ ο κυκλος που κυκλωνει στο κεντρικο μενου το καθε εικονιδιο που διαλεγεις ενω πιο πριν ειχε καπιο σχεδιακι τωρα χανετε και γινεται μαυρο.. η αλλαζουν τα χρωμata του θεματος..τι λετε να φταιει?Ευχαριστω..!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...