Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ερωτηξη: σας κανει κ σας μαλακιες το joystick???? ρε γαμωτο παω να διαχειριστω αρχεια κ το joystick κανει οτι του κ.....σει any ideas???

Υ.Γ. ξερετε γιατι γ...ται το walkman??? περναω ελληνικα τραγουδια μεσα κ αλλα τα διαβαζει το walkman κανονικα κ αλλα κινεζικα...

Link to comment
Share on other sites

ερωτηξη: σας κανει κ σας μαλακιες το joystick???? ρε γαμωτο παω να διαχειριστω αρχεια κ το joystick κανει οτι του κ.....σει any ideas???

Υ.Γ. ξερετε γιατι γ...ται το walkman??? περναω ελληνικα τραγουδια μεσα κ αλλα τα διαβαζει το walkman κανονικα κ αλλα κινεζικα...

ελληνικά τραγούδια? ενοείς με ελληνικό όνομα; θα έπρεπε να τα διαβάζει!

εκεί που υπάρχει πρόβλημα είναι στο id3 tag ver 2 που δέν διαβάζει ελληνικά.. με την R1L και επίσης μετά το τελευταίο update στην R1NA005 δεν διαβάζει ούτε και στο ver 1 idetag ελληνικά! Ελπίζω να διορθωθεί σε κάποια νεότερη έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

mou aresei pou otan piga sto plaisio kai rotisa an to w800 einai elatwmatiko mou ipan oti kanena kinito den ihe parousiasei provlima twra meso ton minimatwn sas kai tou (provlimatikou) mou kinitou katalavaino oti einai ligo asta na pane , skepazoun tin katastasi gia na poulisoun. sto w800 mou kamia fora ebaine to tragoudi me allon titlo i adegrafe oli tin playlist tou media player sto kinito to piga gia anavathmisi mou evgalan oti xreiazetai alagi plaketa kai to perimeno 35 meres peripou ................ 8elo to w800 mou piso :cry:
http://www.karaiskaki.gr/_img/olympiacos.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παραλαβω το w800i στα χερια μου :)

 

Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η τελευταια εκδοση που κυκλοφορει;

Μπορειτε να μου πειτε οποιος το αναβαθμισε τελος παντων με τη τελευταια εκδοση τι βελτιωσεις ειδε;

 

Θα με βοηθησει πολυ, πριν περασω τηλεφωνα κλπ να το κανω μια αναβαθμιση αν χρειαστει.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παραλαβω το w800i στα χερια μου :)

 

Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η τελευταια εκδοση που κυκλοφορει;

Μπορειτε να μου πειτε οποιος το αναβαθμισε τελος παντων με τη τελευταια εκδοση τι βελτιωσεις ειδε;

 

Θα με βοηθησει πολυ, πριν περασω τηλεφωνα κλπ να το κανω μια αναβαθμιση αν χρειαστει.

ακομη δεν το πηρες στα χερια σου και θελεις να το κανεις και αναβαθμιση :cry:

παρτο στα χερια σου πρωτα με το καλο κανε οτι ειναι να κανεις :shifty: δουλεψε'το ενα διαστημα και αν υπαρξει προβλημα τοτε να την κανεις την αναβαθμιση σου.

αλλα τωρα δεν υπαρχει λογος,μην τα ισοπεδωνουμε ολα :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 00:16

RAVER

 

ακομη δεν το πηρες στα χερια σου και θελεις να το κανεις και αναβαθμιση

παρτο στα χερια σου πρωτα με το καλο κανε οτι ειναι να κανεις δουλεψε'το ενα διαστημα και αν υπαρξει προβλημα τοτε να την κανεις την αναβαθμιση σου.

αλλα τωρα δεν υπαρχει λογος,μην τα ισοπεδωνουμε ολα

 

Μαλλον δεν ΔΙΑΒΑΣΕΣ καλα αυτα που εγραψα και ρωτησα. Η απαντηση σου ηταν ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΟΧΗ.

 

Τετοιες συμβουλες μπορω να τις παρω και απο πωλητη γνωστης αλυσιδας.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν ΔΙΑΒΑΣΕΣ καλα αυτα που εγραψα και ρωτησα. Η απαντηση σου ηταν ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΟΧΗ.

 

Τετοιες συμβουλες μπορω να τις παρω και απο πωλητη γνωστης αλυσιδας.

μαλλον εσυ εισαι λιγο περισσοτερο επιθετικος απ'οτι πρεπει :O εγω σου απαντησα με επιχειρηματα αλλα εσυ δεν θες να το καταλαβεις :wacko:

καλως :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το πήγα στη Teleservice και αφού προσπάθησαν να περάσουν τη τελευταία έκδοση λογισμικού και το κινητό την αρνιόταν πεισματικά (θυμίζω, νεκρό από το κουτί ήταν), μου το άλλαξαν με καινούργιο (την ίδια μέρα), μου πέρασαν και την R1NA005 και το κινητό πετάει!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

P.S.: Δεν ξέρω αν αυτό μετράει, αλλά έχω "δόντι" στη Teleservice (ε, και με 21 SonyEricsson & 5 Siemens, πώς να μην έχω αφού με βλέπουν τακτικότατα)!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

21+5=26 κινητά έχεις;;;

 

έχω ακούσει άλλους με 2 με 3, αλλά με 26...??

 

εκτός αν έχεις επιχείρηση (γενικά ικανοποιημένος απο τα sony?)

Link to comment
Share on other sites

21+5=26 κινητά έχεις;;;

 

έχω ακούσει άλλους με 2 με 3, αλλά με 26...??

 

εκτός αν έχεις επιχείρηση (γενικά ικανοποιημένος απο τα sony?)

 

Μη το ψάχνεις, είμαι τρελός γενικά με τα ηλεκτρονικά. Τα κινητά μου είναι 35 αυτή τη στιγμή και φυσικά είναι όλα σε άψογη κατάσταση. Τα δε ενεργά είναι 5 κάθε μέρα. Έχω 2 συνδρομές Vodafone (η μία εταιρική), 1 Cosmote (εταιρική) και 2 Tim (προσωπικές). Για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται, μόνο στο ένα αυτοκίνητο (το δικό μου) έχω 7 car kits (2 bluetooth και 5 καλωδιωτά) και στο άλλο (της συζύγου) άλλα 4 (1 bluetooth και 3 καλωδιωτά). Φυσικά, όλα αυτά τα κινητά ακολουθούνται από 5 ακουστικά bluetooth και θήκες και βάσεις γραφείου και περίεργα εισαγώμενα καπάκια και προσόψεις και καλώδια για PC και Bluetooth dongles και....η λίστα δε τελειώνει!

Άλλοι συλλέγουν γραμματόσημα και άλλοι νομίσματα. Εγώ συλλέγω κινητά!!!

 

Από τη SonyEricsson είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δε μου πέθανε ποτέ κινητό της (σε αντίθεση με κάτι Nokia...) και γι' αυτό αποτελούν την πλειοψηφία μου.

 

Επόμενος στόχος: Qtek 9000 ή SonyEricsson P990 (όποιο έρθει πρώτο, ή μου κάνει πρώτο κλικ).

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Έμεινα :)

πραγματικά όμως...

 

καλή συνέχεια λοιπόν, και που θα πάει θα το πάρω και εγώ το W800

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει το τηλ αυτο ο αδερφος μου 7 μερες.Σημερα ετσι χωρις λογο εβγαλε κοληματακι το κεντρικο πληκτρο navigator.ψιλοκολαγε στην κινηση προς τα πανω.αφου το κινησε πολλες φορες επανηρθε στα ισα του.Εχει γενικα προβλημα το τηλεφωνο με το κεντρικο πληκτρο?μηπως μπαινει ευκολα σκονη μεσα?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει το τηλ αυτο ο αδερφος μου 7 μερες.Σημερα ετσι χωρις λογο εβγαλε κοληματακι το κεντρικο πληκτρο navigator.ψιλοκολαγε στην κινηση προς τα πανω.αφου το κινησε πολλες φορες επανηρθε στα ισα του.Εχει γενικα προβλημα το τηλεφωνο με το κεντρικο πληκτρο?μηπως μπαινει ευκολα σκονη μεσα?

Ευχαριστω πολυ

Υποθέτω ότι το κινητό είναι "αρκετά γεμάτο" στην εσωτερική μνήμη και στην εξωτερική. Από ότι έχω δει, όταν αυτό συμβαίνει, αργεί να διαβάσει "την επόμενη κίνηση" του κεντρικού πλήκτρου που λες. Τουλάχιστον αυτό είδα προσωπικά. (Αναμονή για το νέο firmware - σε λίγες ημέρες -. Τα προβλήματα με την εξωτερική κάρτα μνήμης στην αντιγραφή μεγάλων αρχείων και τα όποια άλλα προβλήματα που υπάρχουν μέχρι στιγμής στο λειτουργικό, θα ξεπεραστούν λογικά).

 

Αν αυτό δεν συμβαίνει (δεν έχει δηλαδή ο αδερφός σου γεμάτες τις μνήμες του κινητού), ίσως τότε να υπάρχει πρόβλημα στον "μοχλό". Αν π.χ. το ξανακάνει αυτές τις ημέρες, τότε πρέπει να το πάει στο κατάστημα που το αγόρασε και να τους πει για το πρόβλημα.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

re paidia merikes erotiseis giato kinito an mporeite na apantisete

1.to ksipnitiri xtipaei otan einai klisto?

2.poso krataei peripo i mpataria tou me normal xrisi?

3.i othoni-kamera tou me sigrisi ta sharp pou exoun tis kaliteres,kai sigekrimena to gx20 pou eixa ego,megali i diafora metaksi tous?theoritika prepei tou w800 na einai poli kalitera,isxuei pragmati?

kai telos,an perilamvanei usb kalodio gia sindesi me to pc

thanks

Link to comment
Share on other sites

re paidia merikes erotiseis giato kinito an mporeite na apantisete

1.to ksipnitiri xtipaei otan einai klisto?

2.poso krataei peripo i mpataria tou me normal xrisi?

3.i othoni-kamera tou me sigrisi ta sharp pou exoun tis kaliteres,kai sigekrimena to gx20 pou eixa ego,megali i diafora metaksi tous?theoritika prepei tou w800 na einai poli kalitera,isxuei pragmati?

kai telos,an perilamvanei usb kalodio gia sindesi me to pc

thanks

 

1. Ναι

2. 3-4 ημέρες (όμως είναι τελείως σχετικό αυτό - ανάλογα την χρήση του)

3. Στην οθόνη του υπολογιστή είναι καλύτερη - αν και δεν είδα εμφανή διαφορά και στην οθόνη του ίδου του κινητού. Με του 903 π.χ. δεν είναι μεγάλη η διαφορά, αλλά έχει μεγάλη σημασία το πως τραβάς την φωτογραφία (γενικώς ισχύει για όλα τα κινητά αυτό). Αν π.χ. το βάλεις να βγάλει μια φωτογραφία, στον αυτόματο φωτισμό, με τον χρονοδιακόπτη και το αφήσεις σε ένα σημείο μόνο του το κινητό να βγάλει την φωτογραφία, θα βγει πιο καθαρή σε σχέση με το να κρατάς το κινητό και να βγάλεις την φωτογραφία εσύ.

4. Περιλαμβάνει καλώδιο σύνδεσης με το pc (usb).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι το κινητό είναι "αρκετά γεμάτο" στην εσωτερική μνήμη και στην εξωτερική. Από ότι έχω δει, όταν αυτό συμβαίνει, αργεί να διαβάσει "την επόμενη κίνηση" του κεντρικού πλήκτρου που λες. Τουλάχιστον αυτό είδα προσωπικά. (Αναμονή για το νέο firmware - σε λίγες ημέρες -. Τα προβλήματα με την εξωτερική κάρτα μνήμης στην αντιγραφή μεγάλων αρχείων και τα όποια άλλα προβλήματα που υπάρχουν μέχρι στιγμής στο λειτουργικό, θα ξεπεραστούν λογικά).

 

Αν αυτό δεν συμβαίνει (δεν έχει δηλαδή ο αδερφός σου γεμάτες τις μνήμες του κινητού), ίσως τότε να υπάρχει πρόβλημα στον "μοχλό". Αν π.χ. το ξανακάνει αυτές τις ημέρες, τότε πρέπει να το πάει στο κατάστημα που το αγόρασε και να τους πει για το πρόβλημα.

Δε το εχει καθολου φορτωμενο το τηλεφωνο.Θα δειξει.Σε ευχαριστω πολυ φιλε

Link to comment
Share on other sites

Δε το εχει καθολου φορτωμενο το τηλεφωνο.Θα δειξει.Σε ευχαριστω πολυ φιλε

"Να δείξει" (χτύπα ξύλο βέβαια), αλλά σε λίγες ημέρες :) (εντός εγγύησης).

Να το πάει άμεσα στο κατάστημα που το πήρε, σε περίπτωση που το ξανακάνει, τις επόμενες 4-5 ημέρες.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΤΡΑΒΑΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΩ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ?
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ Ο ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΕ ΤΟ Η/Υ?ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ?
Link to comment
Share on other sites

πως φορτώνω εφαρμογες/παιχνιδια που ειναι σε μορφη .rar?

 

δοκιμασα να τα εισαγω οπως ειναι στο w800 και δεν αποσυμπιεζονται στους φακελους εφαρμογες/παιχνιδια

 

ευχαριστω

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...