Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Just now, winer said:

ναι φίλε δυστυχώς έχω διαβάσει σε ένα φόρουμ δεν υποστηρίζει WiFi calling

εσενα κάνει ηχογράφηση με wifi calling ή δεν χρησιμοποιεις wifi calling;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 minute ago, arxontas2323 said:

 

μια ερωτηση,με wifi calling δεν κάνει εγγραφη;γιατι με 4g μου κανει κανονικά εγγραφή κλήσης

Δεν το χρησιμοποιούσα ποτέ το wifi calling, αλλά αν θυμάμαι καλά, είχα διαβάσει πως δεν δουλεύει όταν είναι ενεργοποιημένο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, arxontas2323 said:

εσενα κάνει ηχογράφηση με wifi calling ή δεν χρησιμοποιεις wifi calling;

δεν χρησιμοποιώ αλλά θυμάμαι ότι δεν το υποστηρίζει. καλά κάνεις και ρωτάς αλλά είμαστε τυχεροί πού μπορούμε και γράφουμε και με bluetooth και με ακουστικά και τέλεια κιόλας.

Just now, spinmaths said:

Δεν το χρησιμοποιούσα ποτέ το wifi calling, αλλά αν θυμάμαι καλά, είχα διαβάσει πως δεν δουλεύει όταν είναι ενεργοποιημένο.

 δηλαδή φίλε το έφτιαξες τώρα ηχογραφεί?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, winer said:

δεν χρησιμοποιώ αλλά θυμάμαι ότι δεν το υποστηρίζει. καλά κάνεις και ρωτάς αλλά είμαστε τυχεροί πού μπορούμε και γράφουμε και με bluetooth και με ακουστικά και τέλεια κιόλας.

 δηλαδή φίλε το έφτιαξες τώρα ηχογραφεί?

παιζει απο την πρωτη στιγμη να δουλευε αλλα δοκίμαζα συνεχεια με wifi calling μιας και το χρησιμοποιω συνέχεια,μόλις έσβησα wifi δούλεψε αμέσως

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Just now, arxontas2323 said:

παιζει απο την πρωτη στιγμη να δουλευε αλλα δοκίμαζα συνεχεια με wifi calling μιας και το χρησιμοποιω συνέχεια,μόλις έσβησα wifi δούλεψε αμέσως

ταλαιπωρήθηκες άδικα αν ρώταγες θα στο έλεγα αλλά όλα καλά

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, arxontas2323 said:

παιζει απο την πρωτη στιγμη να δουλευε αλλα δοκίμαζα συνεχεια με wifi calling μιας και το χρησιμοποιω συνέχεια,μόλις έσβησα wifi δούλεψε αμέσως

Ωραία τότε. Τώρα αν σου είναι απαραίτητο το wifi calling, γυρνάς πάλι σε EUX αναγκαστικά.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, spinmaths said:

Ωραία τότε. Τώρα αν σου είναι απαραίτητο το wifi calling, γυρνάς πάλι σε EUX αναγκαστικά.

Υπάρχει το wifi calling ,απλα δεν κάνει ηχογράφηση μέσω αυτού

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα είμαι λίγο προκλητικός σε μερικούς... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ασχολούμεθα διαβάζοντας μηνύματα αναφορικά με μία ΠΑΡΑΝΟΜΗ διαδικασία (ηχογράφηση κλήσεων). Αν κάποιοι το θεωρούν τόσο σημαντικό, ας ανταλλάξουν προσωπικά μηνύματα.

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Just now, stsalkit said:

Καλησπέρα σε όλους. Θα είμαι λίγο προκλητικός σε μερικούς... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ασχολούμεθα διαβάζοντας μηνύματα αναφορικά με μία ΠΑΡΑΝΟΜΗ διαδικασία (ηχογράφηση κλήσεων). Αν κάποιοι το θεωρούν τόσο σημαντικό, ας ανταλλάξουν προσωπικά μηνύματα.

Καλησπερα. Εδώ είναι φόρουμ βοήθειας και ενημέρωσης για οποιοδήποτε πρόβλημα. Τώρα Αν σε ενοχλεί το συγκεκριμένο θέμα πολύ απλά δεν το διαβάζεις...

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, winer said:

Καλησπερα. Εδώ είναι φόρουμ βοήθειας και ενημέρωσης για οποιοδήποτε πρόβλημα. Τώρα Αν σε ενοχλεί το συγκεκριμένο θέμα πολύ απλά δεν το διαβάζεις...

Αγαπητέ μου, δεν πρόκειται για ένα μύνημα που μπορείς να προσπεράσεις... εδώ έχουμε 2+ σελίδες αναφορικά με (επαναλαμβάνω) ΠΑΡΑΝΟΜΗ χρήση του κινητού!

Edited by stsalkit
Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Just now, stsalkit said:

Αγαπητέ μου, δεν πρόκειται για ένα μύνημα που μπορείς να προσπεράσεις... εδώ έχουμε 2+ σελίδες αναφορικά με (επαναλαμβάνω) ΠΑΡΑΝΟΜΗ χρήση του κινητού!

Αγαπητε είμαστε τόσο παράνομοι όσο που βάζουμε σπασμένα προγράμματα και μη μου πείτε ότι δεν βάζετε και παιχνίδια. Αλλά οκ μπορεί και να μη βάζετε. Υπήρχε ένα πρόβλημα το θέμα λύθηκε αυτό λέγεται βοήθεια. Ομως δεν καταλαβαίνω γιατί το συζητάμε ακόμα? Όταν γράφω για ωραίες εφαρμογές τότε είμαι καλος ή βοηθάω σε κάποια δυσκολία ενός φίλου εδώ μέσα? Επισης για να το κλείσω έλειπα αρκετό καιρό από το φόρουμ για κάποιες τετοιου τύπους λογοκρισιες.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stsalkit said:

Αγαπητέ μου, δεν πρόκειται για ένα μύνημα που μπορείς να προσπεράσεις... εδώ έχουμε 2+ σελίδες αναφορικά με (επαναλαμβάνω) ΠΑΡΑΝΟΜΗ χρήση του κινητού!

παρανομο είναι οταν πας να το χρησιμοποιησεις σε κάποιο δικαστήριο χωρίς την συγκατάθεση του συνομιλητή.Αν πάρεις την συγκατάθεση,τίποτα δεν είναι παράνομο.Οπότε να προσέχουμε τι λέμε.

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, winer said:

Αγαπητε είμαστε τόσο παράνομοι όσο που βάζουμε σπασμένα προγράμματα και μη μου πείτε ότι δεν βάζετε και παιχνίδια. Αλλά οκ μπορεί και να μη βάζετε. Υπήρχε ένα πρόβλημα το θέμα λύθηκε αυτό λέγεται βοήθεια. Ομως δεν καταλαβαίνω γιατί το συζητάμε ακόμα? Όταν γράφω για ωραίες εφαρμογές τότε είμαι καλος ή βοηθάω σε κάποια δυσκολία ενός φίλου εδώ μέσα? Επισης για να το κλείσω έλειπα αρκετό καιρό από το φόρουμ για κάποιες τετοιου τύπους λογοκρισιες.

Λυπάμαι που δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά μεταξύ "σπασμένων προγραμμάτων" και ηχογράφησης κλησεων!!!
Πληροφοριακά και μόνο, δεν έχω "σπασμένα προγράμματα" στο κινητό μου ούτε αλλού, ούτε παιγνίδια. 

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Just now, stsalkit said:

Λυπάμαι που δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά μεταξύ "σπασμένων προγραμμάτων" και ηχογράφησης κλησεων!!!
Πληροφοριακά και μόνο, δεν έχω "σπασμένα προγράμματα" στο κινητό μου ούτε αλλού, ούτε παιγνίδια. 

μία χαρά καταλαβαίνω αγαπητέ και επίσης για να το κλείσουμε γιατί νιώθω λες και μιλάω με παιδάκι ενώ εγώ είμαι 50 χρονών δεν το κάναμε στο δικό σου κινητό το κάναμε στο δικό μας και εκεί κάνουμε ότι θέλουμε χωρίς λογοκρισία και σε όποιον αρέσει. Επίσης ούτε εγώ έχω σπασμένα προγράμματα ούτε εφαρμογές.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, arxontas2323 said:

παρανομο είναι οταν πας να το χρησιμοποιησεις σε κάποιο δικαστήριο χωρίς την συγκατάθεση του συνομιλητή.Αν πάρεις την συγκατάθεση,τίποτα δεν είναι παράνομο.Οπότε να προσέχουμε τι λέμε.

Δυστυχώς κάνεις λάθος! (το λέω μετά λόγου γνώσης). Η πράξη της ηχογράφησης χωρίς την ΡΗΤΗ αποδοχή και των δύο μερών είναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ από μόνη της - είτε την χρησιμοποιήσεις αργότερα είτε όχι.

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Just now, stsalkit said:

Δυστυχώς κάνεις λάθος! (το λέω μετά λόγου γνώσης). Η πράξη της ηχογράφησης χωρίς την ΡΗΤΗ αποδοχή και των δύο μερών είναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ από μόνη της - είτε την χρησιμοποιήσεις αργότερα είτε όχι.

 ότι τρώμε τόση ώρα το φόρουμ με αυτή τη διαφωνία δεν είναι περιττό ε? σου απάντησε ο φίλος από ότι είδα Δεν έχω να πω τίποτε άλλο καλή συνέχεια

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, winer said:

μία χαρά καταλαβαίνω αγαπητέ και επίσης για να το κλείσουμε γιατί νιώθω λες και μιλάω με παιδάκι ενώ εγώ είμαι 50 χρονών δεν το κάναμε στο δικό σου κινητό το κάνανε στο δικό μας και εκεί κάνουμε ότι θέλουμε χωρίς λογοκρισία και σε όποιον αρέσει. Επίσης ούτε εγώ έχω σπασμένα προγράμματα ούτε εφαρμογές.

Σου "ρίχνω" 15 χρόνια! Διάβασε το πρώτο μου μύνημα (...γιατί πρέπει οι υπόλοιποι να διαβάζουμε ότι παράνομο κάνεις(-ετε) στο δικό σου κινητό). Καλημέρα σου!

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stsalkit said:

Δυστυχώς κάνεις λάθος! (το λέω μετά λόγου γνώσης). Η πράξη της ηχογράφησης χωρίς την ΡΗΤΗ αποδοχή και των δύο μερών είναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ από μόνη της - είτε την χρησιμοποιήσεις αργότερα είτε όχι.

αυτό σου έγραψα,απο την στιγμή που παίρνεις την συγκατάθεση του συνομιλητή σου μπορεις να το χρησιμοποιήσεις μέχρι και σε δικαστήριο.Αρα για ποια παράνομη χρήση του κινητού μου μιλάς; και για να τα λέμε όλα μιλάμε για λειτουργία της samsung και ούτε καν 3ης εφαρμογής.

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Just now, stsalkit said:

Σου "ρίχνω" 15 χρόνια! Διάβασε το πρώτο μου μύνημα (...γιατί πρέπει οι υπόλοιποι να διαβάζουμε ότι παράνομο κάνεις(-ετε) στο δικό σου κινητό). Καλημέρα σου!

τώρα εξηγούνται όλα ότι δεν ς αρέσει φιλαράκο μην το κάνεις  στο κινητό σου δεν σε αναγκάζει κανείς. επίσης δεν είσαι εσύ μόνο εδώ μέσα είναι τόσα άλλα άτομα που τους ενδιέφερε αυτή η λειτουργία.

Just now, arxontas2323 said:

αυτό σου έγραψα,απο την στιγμή που παίρνεις την συγκατάθεση του συνομιλητή σου μπορεις να το χρησιμοποιήσεις μέχρι και σε δικαστήριο.Αρα για ποια παράνομη χρήση του κινητού μου μιλάς; και για να τα λέμε όλα μιλάμε για λειτουργία της samsung και ούτε καν 3ης εφαρμογής.

 Έλα ντε είναι μία λειτουργία που την έχει samsung από μόνη της απλά την είχε απενεργοποιημένη.

 

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η εφαρμογή της σαμσουνγκ που βλέπουμε τη θερμοκρασία; thermal guardian νόμισα ότι είναι αλλά δεν το βρίσκω σε κανένα store. 

 

Ευχαριστώ πολύ 

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antwny said:

Παιδιά ποια είναι η εφαρμογή της σαμσουνγκ που βλέπουμε τη θερμοκρασία; thermal guardian νόμισα ότι είναι αλλά δεν το βρίσκω σε κανένα store. 

 

Ευχαριστώ πολύ 

Κατέβασε την εφαρμογή Good Guardians από το Galaxy store. Μέσα εκεί θα δεις μερικά χρήσιμα utilities ένα από τα οποία είναι αυτό που ψάχνεις.

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Έχετε ενεργοποιημένη την εύρεση κινητού? Ποια είναι η γνώμη σας για αυτό το feature; Σας τρώει μπαταρία?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Έχετε ενεργοποιημένη την εύρεση κινητού? Ποια είναι η γνώμη σας για αυτό το feature; Σας τρώει μπαταρία?
Ενεργοποίησε την. Όλα τρώνε μπαταρία είτε λιγότερο είτε περισσότερο αλλά είναι κάτι πολύ καλό. Πιστεύω από μόνη της δεν καταναλώνει. Αυτό που καταναλώνει μπαταρία είναι η τοποθεσία! Όμως έχει τόσο καλή μπαταρία που δεν υπάρχει λόγος να μην είναι όλα ανοιχτά και ειδικά τα futures που είναι χρήσιμα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dark_Lord said:

Έχετε ενεργοποιημένη την εύρεση κινητού? Ποια είναι η γνώμη σας για αυτό το feature; Σας τρώει μπαταρία?

εννοείται το έχω το είχα και στο s20 ultra. από ότι έχω διαβάσει σε ξένο φόρουμ και μπορώ να κρίνω και από μένα  Δεν θεωρώ ότι τρώει μπαταρία.

Just now, costsa41 said:

Ενεργοποίησε την. Όλα τρώνε μπαταρία είτε λιγότερο είτε περισσότερο αλλά είναι κάτι πολύ καλό. Πιστεύω από μόνη της δεν καταναλώνει. Αυτό που καταναλώνει μπαταρία είναι η τοποθεσία! Όμως έχει τόσο καλή μπαταρία που δεν υπάρχει λόγος να μην είναι όλα ανοιχτά και ειδικά τα futures που είναι χρήσιμα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οντως η τοποθεσία τρώει μπαταρία και πολοι φίλοι μου την έχουν ενεργοποιημένη συνεχώς ενώ θα μπορούσαν απλά μέσω του bixby routines να ενεργοποιείται στις συγκεκριμένες εφαρμογές που χρειάζονται GPS τόσο απλά...

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dark_Lord said:

Έχετε ενεργοποιημένη την εύρεση κινητού? Ποια είναι η γνώμη σας για αυτό το feature; Σας τρώει μπαταρία?

Στο note 10 plus που έχω την χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα. Μπαίνω κοιτάω και βγαίνω. Δεν αφήνω ανοιχτά θέση και δεδομένα. Δεν έχω διαπιστώσει καμία τρελή κατανάλωση. Δοκίμασε τη και μόνος σου για να έχεις καλύτερη άποψη.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...