Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

15 minutes ago, spyros_mad_doc said:

Ότι δηλαδή εμείς φταίμε που συμβαίνουν αυτά και τα γράφουμε. Έχεις δίκιο κι εγώ δεν καταλαβαίνω 

παιδιά είναι όντως περίεργο και πρέπει να το λύσουμε. Μήπως όντως έχει αλλάξει λόγω αναβάθμιση λογισμικού? θα ήταν καλό να συγκρίνουμε!

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδιά είναι όντως περίεργο και πρέπει να το λύσουμε. Μήπως όντως έχει αλλάξει λόγω αναβάθμιση λογισμικού? θα ήταν καλό να συγκρίνουμε!
Δεν υπάρχει καμία αναβάθμιση λογισμικού. Όλοι την ίδια αναβάθμιση έχουμε. Τώρα αν σε μένα και σε σένα λειτουργεί και σε κάποιους όχι τι συμπέρασμα μπορούμε να βγάλουμε; Εγώ πάντα μιλάω με αποδείξεις και για αυτό ανέβασα και τη φωτογραφία για να μην υπάρχει καμία αμφισβήτηση. Και φυσικά πολλά τηλέφωνα το έχουν δεν κατάλαβα γιατί αυτό να μην το κάνει και ποιος φταίει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, costsa41 said:

Δεν υπάρχει καμία αναβάθμιση λογισμικού. Όλοι την ίδια αναβάθμιση έχουμε. Τώρα αν σε μένα και σε σένα λειτουργεί και σε κάποιους όχι τι συμπέρασμα μπορούμε να βγάλουμε; Εγώ πάντα μιλάω με αποδείξεις και για αυτό ανέβασα και τη φωτογραφία για να μην υπάρχει καμία αμφισβήτηση. Και φυσικά πολλά τηλέφωνα το έχουν δεν κατάλαβα γιατί αυτό να μην το κάνει και ποιος φταίει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εδώ θα διαφωνήσω γιατί πολλοί που έχουμε αλλάξει το csc δεν έχουμε πάρει π.χ. όπως εγω την αναβάθμιση του Αυγούστου. Επίσης το γεγονός ότι έχουμε screenshot που αποδεικνύει ότι έχει θέμα όπως περιγράφτηκε είναι πολύ περίεργο!

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

εδώ θα διαφωνήσω γιατί πολλοί που έχουμε αλλάξει το csc δεν έχουμε πάρει π.χ. όπως εγω την αναβάθμιση του Αυγούστου. Επίσης το γεγονός ότι έχουμε screenshot που αποδεικνύει ότι έχει θέμα όπως περιγράφτηκε είναι πολύ περίεργο!
Να μη διαφωνείς καθόλου. Αυτή η λειτουργία υπήρχε και θα υπάρχει! Το σκριν που ανέβηκε ήταν απόλυτα σωστό. Αν όμως το κάνει κάποιος με τον τρόπο που είπα τότε όλα πάνε καλά. Βλέπεις λοιπόν ότι όλα είναι θέμα του πώς λειτουργείς το τηλέφωνο, με τι συνθήκες και τι εφαρμογές του έχεις βάλει ή του σκαλίζεις πράγματα που δε γνωρίζεις; Από την αρχή υπήρχε αυτή η λειτουργία και θα συνεχίσει να υπάρχει σε όλες τις αναβαθμίσεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok, το τηλεφωνο θελει να μας τρελάνει... Σε καποιους λειτουργει η ασυρματη+ενσυρματη φόρτιση και σε καποιους οχι...

Εχω την τελευταια αναβαθμιση με security patch Αυγούστου. Εσβησα και τα δεδομενα και το hotspot του κινητου, μήπως κανει κανενα ...conflict, και εβαλα να φορτίσω τα buds pro, μήπως το Galaxy Watch 3 ειναι δυστροπο.

Το αποτελεσμα σταθερα το ιδιο. Δόνηση, διακοπη της ασυρματης φορτισης, και εικονιδιο στη μπαρα ειδοποιησεων.

Δεν εχω αλλαξει csc, δεν εχω κανει ρουτ, και δεν ξερω τι μπορει να φταιει. 

Τρελαθείτε μαζι μας...

Screenshot_20220731-175015_One UI Home.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, costsa41 said:

Να μη διαφωνείς καθόλου. Αυτή η λειτουργία υπήρχε και θα υπάρχει! Το σκριν που ανέβηκε ήταν απόλυτα σωστό. Αν όμως το κάνει κάποιος με τον τρόπο που είπα τότε όλα πάνε καλά. Βλέπεις λοιπόν ότι όλα είναι θέμα του πώς λειτουργείς το τηλέφωνο, με τι συνθήκες και τι εφαρμογές του έχεις βάλει ή του σκαλίζεις πράγματα που δε γνωρίζεις; Από την αρχή υπήρχε αυτή η λειτουργία και θα συνεχίσει να υπάρχει σε όλες τις αναβαθμίσεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πώς να μη διαφωνώ όταν ξαναλέω δεν έχουμε πάρει όλοι την αναβάθμιση του Αυγούστου λόγω csc. Επίσης δεν υπάρχει εγγύηση ότι θα λειτουργεί αυτή η λειτουργία για πάντα γιατί δεν θα είναι η πρώτη φορά που η samsung αλλάζει κάτι στα καλά καθούμενα... τέλος πάντων εγώ θεωρώ ότι είναι ένα μυστήριο και τα παιδιά που το περνάνε δεν δικαιολογείται και δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση ότι φταίνε αυτοί και δεν κάνουν κάτι σωστά. Να είναι κάνα κόλλημα παίζει.

13 minutes ago, nikosdoc said:

Ok, το τηλεφωνο θελει να μας τρελάνει... Σε καποιους λειτουργει η ασυρματη+ενσυρματη φόρτιση και σε καποιους οχι...

Εχω την τελευταια αναβαθμιση με security patch Αυγούστου. Εσβησα και τα δεδομενα και το hotspot του κινητου, μήπως κανει κανενα ...conflict, και εβαλα να φορτίσω τα buds pro, μήπως το Galaxy Watch 3 ειναι δυστροπο.

Το αποτελεσμα σταθερα το ιδιο. Δόνηση, διακοπη της ασυρματης φορτισης, και εικονιδιο στη μπαρα ειδοποιησεων.

Δεν εχω αλλαξει csc, δεν εχω κανει ρουτ, και δεν ξερω τι μπορει να φταιει. 

Τρελαθείτε μαζι μας...

Screenshot_20220731-175015_One UI Home.jpg

φίλε μία επιβεβαίωση επειδή το κινητό samsung είναι γενικά δύστροπο! ο φορτιστής που έχεις είναι  original  samsung?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikosdoc said:

Ok, το τηλεφωνο θελει να μας τρελάνει... Σε καποιους λειτουργει η ασυρματη+ενσυρματη φόρτιση και σε καποιους οχι...

Εχω την τελευταια αναβαθμιση με security patch Αυγούστου. Εσβησα και τα δεδομενα και το hotspot του κινητου, μήπως κανει κανενα ...conflict, και εβαλα να φορτίσω τα buds pro, μήπως το Galaxy Watch 3 ειναι δυστροπο.

Το αποτελεσμα σταθερα το ιδιο. Δόνηση, διακοπη της ασυρματης φορτισης, και εικονιδιο στη μπαρα ειδοποιησεων.

Δεν εχω αλλαξει csc, δεν εχω κανει ρουτ, και δεν ξερω τι μπορει να φταιει. 

Τρελαθείτε μαζι μας...

Screenshot_20220731-175015_One UI Home.jpg

αυτό τώρα ότι έχεις την τελευταία αναβάθμιση με ανησυχεί λιγάκι εγώ δεν την έχω κάνει γιατί δεν μου έχει έρθει ακόμα!  Καλό θα ήταν να γράψει οποίος έχει το ίδιο πρόβλημα και αναβάθμιση έχει Αυγούστου η προηγούμενη?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, winer said:

φίλε μία επιβεβαίωση επειδή το κινητό samsung είναι γενικά δύστροπο! ο φορτιστής που έχεις είναι  original  samsung?

Με έβαλε σε σκέψεις η πρότασή σου, τί μπορεί να γίνεται με τον φορτιστή, ο οποίος είναι οριτζιναλ, παλιότερος όμως και σκεφτηκα να δοκιμάσω με τον καινουριο 45W... 

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!

Ειχα απενεργοποιημένη τη γρηγορη φορτιση. Μόλις την ενεργοποίησα, όλα λειτουργησαν όπως έπρεπε!

(και με τον παλιο και με τον καινουριο...)

Edited by nikosdoc
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikosdoc said:

Με έβαλε σε σκέψεις η πρότασή σου, τί μπορεί να γίνεται με τον φορτιστή, ο οποίος είναι οριτζιναλ, παλιότερος όμως και σκεφτηκα να δοκιμάσω με τον καινουριο 45W... 

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!

Ειχα απενεργοποιημένη τη γρηγορη φορτιση.

Μόλις την ενεργοποίησα, όλα λειτουργησαν όπως έπρεπε...

το θέμα λύθηκε και είμαστε όλοι χαρούμενοι!

32 minutes ago, costsa41 said:

Να μη διαφωνείς καθόλου. Αυτή η λειτουργία υπήρχε και θα υπάρχει! Το σκριν που ανέβηκε ήταν απόλυτα σωστό. Αν όμως το κάνει κάποιος με τον τρόπο που είπα τότε όλα πάνε καλά. Βλέπεις λοιπόν ότι όλα είναι θέμα του πώς λειτουργείς το τηλέφωνο, με τι συνθήκες και τι εφαρμογές του έχεις βάλει ή του σκαλίζεις πράγματα που δε γνωρίζεις; Από την αρχή υπήρχε αυτή η λειτουργία και θα συνεχίσει να υπάρχει σε όλες τις αναβαθμίσεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

φίλε επέμενα και τελικά είχες δίκιο εσύ σου ζητάω συγνώμη. Το θέμα είναι ότι έφτιαξε και είμαστε όλοι ικανοποιημένοι

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, winer said:

το θέμα λύθηκε και είμαστε όλοι χαρούμενοι!

φίλε επέμενα και τελικά είχες δίκιο εσύ σου ζητάω συγνώμη. Το θέμα είναι ότι έφτιαξε και είμαστε όλοι ικανοποιημένοι

Νομίζω ότι ακριβώς για αυτό το λόγο ακολουθούμε αυτό το forum, ωστε μέσα από τη συζήτηση και τις ιδέες που έχει ο καθένας να λύνουμε τα προβλήματά μας και να μαθαίνουμε καλύτερα τις συσκευές μας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikosdoc said:

Νομίζω ότι ακριβώς για αυτό το λόγο ακολουθούμε αυτό το forum, ωστε μέσα από τη συζήτηση και τις ιδέες που έχει ο καθένας να λύνουμε τα προβλήματά μας και να μαθαίνουμε καλύτερα τις συσκευές μας.

Ετσι είναι! Όλοι μαθαίνουμε από τον άλλον. Με στεναχωρεί μιας και το ανέφερες που δεν έχουμε ένα θέμα για ωραίες εφαρμογές για το κινητό μας εγώ προσωπικά ασχολούμαι πάρα πάρα πολύ με εφαρμογές και υπάρχουν πάρα πολλές αξιόλογες αλλά δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει ενδιαφέρον και για αυτό ασχολούμαι με τα ξένα φόρουμ. Είναι κρίμα όμως γιατί θα μπορούσαμε να έχουμε και εμείς...

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν τα ξέρει όλα!! Όλοι μαθαίνουμε από τους άλλους. Απλά είναι κάποια πράγματα που είναι βασικά και άλλα που δεν τα βάζει ο νους μας ότι μπορεί να φταίνε όπως στην συγκεκριμένη κατάσταση. Για εφαρμογές κατά καιρούς ανέβαζα κάποιες άλλες λόγω τρολ αυτά τα μηνύματα χάνονται. Θα προσπαθήσω να γράψω κάποιες και όποιος άλλος θεωρεί ότι υπάρχει χρήσιμη εφαρμογή να τη βάζει οπωσδήποτε βοηθάει όλους μας. Το έλεγα από την αρχή και θα το λέω συνέχεια. Δεν υπάρχει άλλο τηλέφωνο όπως αυτό σε όλα του!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω ότι και εμένα μου έχει τύχει 2-3 φορές να με καλέσουν,να απαντήσω αλλά ουσιαστικά να μην έχει απαντηθεί η κλήση,το τηλέφωνο να συνεχίζει να κουδουνίζει και μετά από λίγο να κάνει επανεκκίνηση 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, costsa41 said:

Κανείς δεν τα ξέρει όλα!! Όλοι μαθαίνουμε από τους άλλους. Απλά είναι κάποια πράγματα που είναι βασικά και άλλα που δεν τα βάζει ο νους μας ότι μπορεί να φταίνε όπως στην συγκεκριμένη κατάσταση. Για εφαρμογές κατά καιρούς ανέβαζα κάποιες άλλες λόγω τρολ αυτά τα μηνύματα χάνονται. Θα προσπαθήσω να γράψω κάποιες και όποιος άλλος θεωρεί ότι υπάρχει χρήσιμη εφαρμογή να τη βάζει οπωσδήποτε βοηθάει όλους μας. Το έλεγα από την αρχή και θα το λέω συνέχεια. Δεν υπάρχει άλλο τηλέφωνο όπως αυτό σε όλα του!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




 

έτσι είναι όπως τα λες φίλε. όσον αφορά τις εφαρμογές αν αρχίσεις εσύ θα συνεχίσω εγώ όπως είπα ασχολούμαι πάρα πολύ με τις εφαρμογές και ψάχνω πάντα τις πιο λειτουργικές τις πιο περίεργες τις πιο πρωτότυπες! Αν δω να υπάρχει ενδιαφέρον θα το συνεχίσω αλλιώς όχι.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, winer said:

έτσι είναι όπως τα λες φίλε. όσον αφορά τις εφαρμογές αν αρχίσεις εσύ θα συνεχίσω εγώ όπως είπα ασχολούμαι πάρα πολύ με τις εφαρμογές και ψάχνω πάντα τις πιο λειτουργικές τις πιο περίεργες τις πιο πρωτότυπες! Αν δω να υπάρχει ενδιαφέρον θα το συνεχίσω αλλιώς όχι.

Τις περιμένω πως και πως!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alex61 said:

Τις περιμένω πως και πως!!!!! 

τώρα με ξεσήκωσες! αν δεν αρχίσει ο φίλος θα αρχίσω εγώ σε λιγάκι σίγουρα θα βάζω το link για να την κατεβάσετε θα εξηγώ ότι κάνει ακριβώς και δεν είναι αναγκαστικό να σας αρέσει απλά ένα like ένα dislike ένα σχόλιο φτάνει! να είστε σίγουροι επειδή ασχολούμαι χρόνια με εφαρμογές έχω πολύ πρωτότυπες εφαρμογές να μοιραστώ! 🙂

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες που έχω στο τηλέφωνο.
Adobe fill and sign. Για έγγραφα και υπογραφή με το πενάκι μας
All miror screen εφαρμογή για αντικατοπτρισμο οθόνης σε Android tv υπάρχει και σαν εφαρμογή στην τηλεόραση.
Backdrops και wall pix ωραίες ταπετσαρίες για το τηλέφωνο μας.
Math πρωτοτυπος υπολογιστής πολυ καλός που θα σας εκπλήξει με τις επιλογές που έχει.
Multi calculator υπάρχει εφαρμογή και για το ρολόι παράλληλα.
Φυσικά εννοείται το nice lock με την αντίστοιχη εφαρμογή τον downloader για τις εφαρμογές του good lock που μερικές είναι θαυμάσιες.
Μερικές από αυτές που έχω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

(1) ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ: Κάποιες ίσως είναι αγορασμενες κάποιες free

Αυτές τις έχω στο κινητό μου και είναι οι εξής:

Smart scroll -auto scroll: Αυτή η εφαρμογή είναι από τις αγαπημένες γιατί πολύ απλά με γλιτώνει από το σκρολάρισμα! Αφού δώσετε τις απαραίτητες άδειες μπορείτε όποιες εφαρμογές θέλετε και επιλέξετε εσείς όλες τις εφαρμογές η κάποιες πατώντας το εικονίδιο που θα εμφανίζεται να κάνεις scroll στην ταχύτητα που θέλετε εσείς.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nine.to.five.pp.smartscroll&hl=el&gl=US

Zero cleaner: Αυτη η εφαρμογούλα κάνει το πολύ απλό πράγμα να καθαρίζει την προσωρινή μνήμη από όλες τις εφαρμογές ενώ κανονικά  θα χρειαζόταν να το κάνουμε εμείς μόνοι μας και ειδικά όταν έχεις πάρα πολλές εφαρμογές είναι αδύνατο! Εμένα Πρώτη φορά μου βρήκε 10gb άχρηστα αρχεία των εφαρμογών που κρατάνε για να ανοίγουνε πιο γρήγορα τα λεγόμενα cache!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dp.cachemaster&hl=el&gl=US

BVR recorder: Όπως λέει και ο τίτλος είναι μία εφαρμογή η οποία μπορεί και γράφει βίντεο ενώ η οθόνη είναι μαύρη η μπορείτε να έχετε ανοιχτά μία εφαρμογή π.χ. το facebooη και ο ...κατάσκοπος βίντεο να γράφει μία χαρά!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arbelsolutions.BVRUltimate&hl=el&gl=US

Super status bar: Αυτή η εφαρμογή δίνει περισσότερες ενέργειες στο status bar όπως να ανοίγουμε εφαρμογές να χαμηλώνουμε τη φωτεινότητα με ένα swype ή τον ήχο αν παίζει μουσική και πολλά άλλα!

https://play.google.com/store/search?q=super+status+bar&c=apps&hl=el&gl=US

 black screen: Αυτή η εφαρμογή δίνει τη δυνατότητα να σβήσει η οθόνη μας ώστε να μην καίει μπαταρία και pixels αλλά να τρέχει όποια εφαρμογή θέλουμε όπως π.χ. το YouTube!

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.japp.blackscreen&hl=el&gl=US

Αυτά  για σήμερα! Όπως είπα γιατί μου αρέσει να είμαι ειλικρινής θα δω αν υπάρχει ανταπόκριση έχω να μοιραστώ πάρα πολλές εφαρμογές και ενημερώνομαι  πολύ συχνά γιατί ακολουθώ κάποιους ξένους youtubers. Να στε όλοι καλά και όπως είδατε μου τρώει αρκετό χρόνο αλλά αν αξίζει θα το συνεχίσω.

 

Edited by winer
προσθήκη
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον αυτό με τις εφαρμογές.Ευχαριστουμε πολύ και...we want more..

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dimitris2k said:

Πολύ ενδιαφέρον αυτό με τις εφαρμογές.Ευχαριστουμε πολύ και...we want more..

Χαιρομαι! Μες στη βδομάδα θα κάνω το λιγότερο δυο ποστ με 5 εφαρμογές το καθενα

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, spyros_mad_doc said:

Εντελώς τυχαία και θα το έγραφα κι εγώ αλλά δεν πρόλαβα.... Προχθές ήθελα να στείλω μέσω viber φωτογραφίες που τραβούσα μέσω εφαρμογής. Δεν ξέρω αν έχει σχέση ότι ήταν το φλας ανοιχτό πάντως τραβούσα τη φωτογραφία και το κινητό έκανε reboot. Κι αυτό έγινε τέσσερεις φορές. Μπορεί να είναι bug του viber. Ας δοκιμάσει και κάποιος άλλος 

Το δοκίμασα και το κάνει και σε εμένα 9/10 φορές. Και το κουφό είναι ότι μετά το reboot μπαίνει μόνο του σε ανοιχτόχρωμο mode ενώ πριν ήταν σκουρόχρωμο!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dark_Lord said:

Το δοκίμασα και το κάνει και σε εμένα 9/10 φορές. Και το κουφό είναι ότι μετά το reboot μπαίνει μόνο του σε ανοιχτόχρωμο mode ενώ πριν ήταν σκουρόχρωμο!

παιδιά μόλις το δοκίμασα και εγώ και δεν μου το κάνει. τράβηξα φωτογραφία μέσω viber και με φλας ανοιχτό μία χαρά την έστειλε.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δοκίμασα όταν το είπαν τα παιδιά και ούτε σε μένα το κάνει. Το Viber το απόγευμα είχε αναβάθμιση πάντως.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Κανείς δεν τα ξέρει όλα!! Όλοι μαθαίνουμε από τους άλλους. Απλά είναι κάποια πράγματα που είναι βασικά και άλλα που δεν τα βάζει ο νους μας ότι μπορεί να φταίνε όπως στην συγκεκριμένη κατάσταση. Για εφαρμογές κατά καιρούς ανέβαζα κάποιες άλλες λόγω τρολ αυτά τα μηνύματα χάνονται. Θα προσπαθήσω να γράψω κάποιες και όποιος άλλος θεωρεί ότι υπάρχει χρήσιμη εφαρμογή να τη βάζει οπωσδήποτε βοηθάει όλους μας. Το έλεγα από την αρχή και θα το λέω συνέχεια. Δεν υπάρχει άλλο τηλέφωνο όπως αυτό σε όλα του!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




 

Κώστα να σε ρωτήσω κάτι .Στις μεμβράνες που έβαλες από Αμαζον έβαλες και το προστατευτικό των καμερών από πίσω ?Ρωτάω για να δω αν θα εφαρμόζουν καλά με τη θήκη.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, winer said:

Καλημερα. Νέος πανεύκολος τρόπος για αλλαγή του csc χωρίς να χρειάζεται αγορά πόντων και sam key. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά όσοι θέλετε κάντε το με δική σας ευθύνη δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος από ότι λέει και είναι γρήγορο και εύκολο. Ειδικά όσοι θέλετε να έχετε ηχογράφηση κλήσεων! Μην ξεχάσετε να αφαιρέσετε την κάρτα sim. https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4&ab_channel=SystemHacks

Ποιο  csc προτείνουμε ωστε να τ έχουμε ολα;και μην παίρνουμε update κάνα μήνα μετά απο τους άλλους 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...