Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Μου εξαφανίζονται ολόκληρα άλμπουμ από την συλλογή και αναγκάζομαι να επαναφέρω τις φωτό από το google fotos.εχει συμβεί σε κανέναν;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φώτο και ζουμ... Ολα τα λεφτά... 

20220721_104212.jpg

20220721_103822.jpg

1500μετρα ζουμ

20220721_104150.jpg

Ξέρουμε αν έχει τον τηλεφωνο δυνατότητα ηχογραφήσεις κλείσεις? Έχω και τον Note 10 plus 5g και έχει 

Link to comment
Share on other sites

Παραλία κάτω από ομπρέλα με 5g . Διαβάζω εδώ, σερφαρω και έπαιξα και ένα παιχνίδι. Δείτε θερμοκρασία. Exynos και ξέρω ψωμί. Αφιερωμένο στους γνωστούς αγνώστους..... Το τηλέφωνο πετάει σε όλα του!! 6eeb2ae24883bbcad196bd53d194d963.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Παραλία κάτω από ομπρέλα με 5g . Διαβάζω εδώ, σερφαρω και έπαιξα και ένα παιχνίδι. Δείτε θερμοκρασία. Exynos και ξέρω ψωμί. Αφιερωμένο στους γνωστούς αγνώστους..... Το τηλέφωνο πετάει σε όλα του!! 6eeb2ae24883bbcad196bd53d194d963.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πού είναι η θερμοκρασία; Δε φαίνεται τίποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το έδωσα το σάπιο!!! Σε σύγκριση  το s21 ultra είναι πολύ καλύτερη  συσκευή σύγκριση ότι έχει καλύτερες  κάμερες ακόμα και στο βίντεο 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Anlibafojo said:

Πού είναι η θερμοκρασία; Δε φαίνεται τίποτα.

 

Αυτές οι φωτογραφίες που ανέβασα εγώ για το ζουμ 

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες πως μπορώ να έχω παντού σκοτεινό ακόμα κ στις ιστοσελίδες που διαβάζω όπως εδώ στο forum βλέπω πολλούς που ανεβάζετε να έχετε ακόμα κ εδώ σκοτεινό φόντο. Το έκανα από τις επιλογες προγραμματιστή αλλά και πάλι κάποια site κάποιες εφαρμογές είναι σε λευκό. Χρησιμοποιώ Google Chrome. 

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε τη μπαρα και βρες τη σκοτεινη λειτουργια.

Καποιες εφαρμογες δεν το υποστηριζουν και στο chrome λογικα θα υπαρχει στις ρυθμισεις.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Και μετά το αστείο της ημέρας που διαβάσαμε ελπίζω αυτή τη φορά να δείχνει τους 37 βαθμούς. 80a7946440b5c88c697202447405b73b.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, avgouleo2 said:

Φώτο και ζουμ... Ολα τα λεφτά... 

20220721_104212.jpg

20220721_103822.jpg

1500μετρα ζουμ

20220721_104150.jpg

Ξέρουμε αν έχει τον τηλεφωνο δυνατότητα ηχογραφήσεις κλείσεις? Έχω και τον Note 10 plus 5g και έχει 

Στο note 10 plus (οχι 5g) έχω το cube ACR και δουλευει αψογα. Το έχω ρυθμίσει να φαίνεται και το μικρόφωνο δεξια στην οθόνη  ώστε να επιλέγω ποια κληση  θα ηχογράφησω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, costsa41 said:

Και μετά το αστείο της ημέρας που διαβάσαμε ελπίζω αυτή τη φορά να δείχνει τους 37 βαθμούς. 80a7946440b5c88c697202447405b73b.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φίλε μου με ποιό app εμφανίζεται η θερμοκρασία εκεί;;

34 minutes ago, Dimitris_w said:

Επιτέλους το έδωσα το σάπιο!!! Σε σύγκριση  το s21 ultra είναι πολύ καλύτερη  συσκευή σύγκριση ότι έχει καλύτερες  κάμερες ακόμα και στο βίντεο 

Επιτέλους το έδωσες γιατί λογικά ούτε η συσκευή δεν θα άντεχε τη γκρίνια σου.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, costsa41 said:

Και μετά το αστείο της ημέρας που διαβάσαμε ελπίζω αυτή τη φορά να δείχνει τους 37 βαθμούς. 80a7946440b5c88c697202447405b73b.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φίλε μου η θερμοκρασία που έχεις βάλει πάνω αριστερά να φαίνεται είναι η θερμοκρασία του κινητού σωστά; με ποιο τρόπο το έχεις βάλει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, GMF80 said:

Κατεβασε τη μπαρα και βρες τη σκοτεινη λειτουργια.

Καποιες εφαρμογες δεν το υποστηριζουν και στο chrome λογικα θα υπαρχει στις ρυθμισεις.

Ναι την έχω βάλει την σκοτεινή λειτουργία από το κινητό κ στο chrome έλεγα μήπως γίνεται κ υπαρχει κ στα υπόλοιπα βλέπε site όπως εδώ στο forum  ή εφαρμογες που δε μπαίνει,   με κάποια ρύθμιση που δε ξέρω...  ευχαριστώ πάντως... 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, costsa41 said:

Και μετά το αστείο της ημέρας που διαβάσαμε ελπίζω αυτή τη φορά να δείχνει τους 37 βαθμούς. 80a7946440b5c88c697202447405b73b.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τώρα μάλιστα! 😂 

Link to comment
Share on other sites

Battery temperature και cpu temperature. Είναι δυο εφαρμογές.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites




Battery temperature και cpu temperature. Είναι δυο εφαρμογές.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι, στο σήμα που εμφανίζεται το 5G το έχει μέσα σε περίγραμμα, στο δικό μου έχει μόνο 5G αλλά χωρίς περίγραμμα... έχεις κάποια ρύθμιση?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites





Φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι, στο σήμα που εμφανίζεται το 5G το έχει μέσα σε περίγραμμα, στο δικό μου έχει μόνο 5G αλλά χωρίς περίγραμμα... έχεις κάποια ρύθμιση?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Όχι τίποτα έτσι το βγάζει στη wind. Δεν έχω κάνει κάτι ούτε χρειάστηκε. Με το που υπάρχει 5g το πιάνει αμέσως έτσι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περσινο σχολιο απο το S21 Ultra. Θυμιζει κατι?
 
586142132_Screenshot_20220723-163412_SamsungInternet.thumb.jpg.a16c5440cf7e7ba19cc3918666d02595.jpg
Το ότι προσπαθούν κάποιοι, νομίζοντας ότι μας δουλεύουν , αυτό το έχουμε καταλάβει εδώ και καιρό. Απλά κάποιοι τσιμπάνε και για άλλους είναι το ψωμί τους γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν. Το τηλέφωνο είναι η κορυφή στο Android αυτή τη στιγμή και τα μάτια μας το αποδεικνύουν, οτιδήποτε κι αν γραφτεί εδώ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λιγο εψαξα  να δω αν θυμαμαι καλα. Και σχολια για λαγκ, για υπερθεμανση και προβλημα στα βιντεο....

Τους πρωτους μηνες που ειχα το S20+ διαβαζωντας το φορουμ πιστευες οτι πηρες κινεζια των 80 ευρω... Σαπακι το ανεβαζαν, σαπακι το κατεβαζαν! Εγω που το κρατησα 26 μηνες το ευχαριστηθηκα περισσοτερο και απο το S7 Edge που για την εποχη του ηταν κορυφη. Βεβαια και αυτο το εκραζαν τοτε 

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, costsa41 said:

Το ότι προσπαθούν κάποιοι, νομίζοντας ότι μας δουλεύουν , αυτό το έχουμε καταλάβει εδώ και καιρό. Απλά κάποιοι τσιμπάνε και για άλλους είναι το ψωμί τους γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν. Το τηλέφωνο είναι η κορυφή στο Android αυτή τη στιγμή και τα μάτια μας το αποδεικνύουν, οτιδήποτε κι αν γραφτεί εδώ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Χαχαχα και αν πας στο περιεχόμενο των συνομιλιών τους μια γκρίνια, μια μιζέρια και άκρατο θράσος. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα . Μάλλον σύντομα θα αποκτήσω και εγώ ενα 256αρι από Vodafone. Έχω μερικές ερωτήσεις .

1. Το 256αρι έρχεται αποκλειστικά με 12gb ram ή παίζει να είναι 8ρι ?

2. Τα τηλέφωνα που δίνει η Vf είναι branded ?

3. Είμαι fan του γυαλιού , αλλά και εξαιτίας των παιδιών 7 και 2 ετών , δεν μπορώ να πάω σε ζελατίνα γιατί θα κλάψουμε κάποια στιγμή. Whitestone = μονόδρομος για σωστή λειτουργία του δακτυλικου ή παίζει και κάτι άλλο .

4. Από θήκες εκτός των original τι άλλο προτείνετε σε συνεργασία με το Whitestone? 

Ευχαριστώ 

 

Γιάννης 

Link to comment
Share on other sites



Καλησπέρα στην παρέα . Μάλλον σύντομα θα αποκτήσω και εγώ ενα 256αρι από Vodafone. Έχω μερικές ερωτήσεις .
1. Το 256αρι έρχεται αποκλειστικά με 12gb ram ή παίζει να είναι 8ρι ?
2. Τα τηλέφωνα που δίνει η Vf είναι branded ?
3. Είμαι fan του γυαλιού , αλλά και εξαιτίας των παιδιών 7 και 2 ετών , δεν μπορώ να πάω σε ζελατίνα γιατί θα κλάψουμε κάποια στιγμή. Whitestone = μονόδρομος για σωστή λειτουργία του δακτυλικου ή παίζει και κάτι άλλο .
4. Από θήκες εκτός των original τι άλλο προτείνετε σε συνεργασία με το Whitestone? 
Ευχαριστώ 
 
Γιάννης 


Εύχομαι σύντομα να μπεις στην παρέα.
1 Ναι με 12 ram το 256
2 Αν πάρουμε παράδειγμα του Γερμανού λογικά θα είναι branded αλλά δεν έχει να κάνει ίδια είναι και όπως έχει αποδειχθεί μετά από μερικές ημέρες παίρνουν κι αυτά τις αναβαθμίσεις.
3 Νομίζω είναι το καλύτερο γυαλί και θα σου πουν τον τρόπο τα παιδιά που το έχουν τοποθετήσει.
4 Για θήκες δεν είναι ανάγκη να πάρεις της Samsung. Μπες Amazon και έχει φανταστικές θήκες. Πιστεύω θα βρεις αυτή που σου ταιριάζει και φυσικά με λιγότερα χρήματα από αυτές που πουλάει η Samsung.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fagotistas said:

Καλησπέρα στην παρέα . Μάλλον σύντομα θα αποκτήσω και εγώ ενα 256αρι από Vodafone. Έχω μερικές ερωτήσεις .

1. Το 256αρι έρχεται αποκλειστικά με 12gb ram ή παίζει να είναι 8ρι ?

2. Τα τηλέφωνα που δίνει η Vf είναι branded ?

3. Είμαι fan του γυαλιού , αλλά και εξαιτίας των παιδιών 7 και 2 ετών , δεν μπορώ να πάω σε ζελατίνα γιατί θα κλάψουμε κάποια στιγμή. Whitestone = μονόδρομος για σωστή λειτουργία του δακτυλικου ή παίζει και κάτι άλλο .

4. Από θήκες εκτός των original τι άλλο προτείνετε σε συνεργασία με το Whitestone? 

Ευχαριστώ 

 

Γιάννης 

Καλησπέρα.  Στα 1 και 2 σου απάντησε ο costsa41. Για τζαμάκι ναι το Whitestone είναι μονόδρομος. όσο για το αποτύπωμα δεν θα έχεις ουσιαστικό πρόβλημα αλλά μετά την εγκατάσταση πρέπει να ξαναπεράσεις τα αποτυπώματα. Κάποιοι λένε ότι μετά το πρώτο ψήσιμο θέλει για 15'' πάτημα με το δάκτυλο στο σημείο του αναγνώστη (εγώ δεν το έκανα) και μετά το τελικό ψήσιμο και λένε ότι δουλεύουν άψογα έτσι. δες και κάποια βιντεάκια  γι  βοήθεια. Για θήκη εγώ επιλέγω spigen είναι σχετικά φτηνές και πολύ καλές σε προστασία. Πάντως, αν το πάρεις θα το ευχαριστηθείς πολύ, είναι τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

Απορω γιατι ειναι κακο να εχεις κλειστα πραγματα οταν δεν τα χρησιμοποιεις.

Δλδ στο σπιτι σου που δεν ειναι και συνδεδεμενο σε μπαταρια εχεις ανοιχτα ολα τα φωτα και ολες τις συσκευες γιατι ετσι πρεπει? 🤣

Παντως εχει πλακα η φαση. Σαν παιδακια νηπιαγωγειου "το δικο μου ειναι καλυτερο απο το δικο σου"...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...