Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χωρις volte δουλευει μετα το update?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μετα το update απο τις 12 και με κλειστο volte δεν εχω χασει κληση.Και δεν υπαρχει ουτε η καθυστερηση ουτε διακοπες κατα τη διαρκεια των κλησεων.Δειχνει να επιλυθηκε!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vagelispyro said:

Το volte το βγάζουμε μετά την ενημέρωση; 

οτι θες εσυ!!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, domigr said:

οτι θες εσυ!!

Παιδιά, οι μόνοι από Ελλάδα που δεν έχουμε λάβει την αναβάθμιση, είμαστε εμείς από Γερμανό?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gm87 said:

Παιδιά, οι μόνοι από Ελλάδα που δεν έχουμε λάβει την αναβάθμιση, είμαστε εμείς από Γερμανό?

Ναι 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, costsa41 said:

Πάντως θα πρέπει το θέμα με τις κλήσεις να έχει φτιαχτεί σε όλους!!! Από το πρωί που έγινε η ενημέρωση στην περιοχή μου έχω σταθερά σχεδόν τέσσερεις με πέντε γραμμές εκεί που είχα δύο με τρεις. Βέβαια δεν έχει να κάνει γιατί δεν έχανα καμία κλήση και δεν έχω μέτρο σύγκρισης και, πιστεύω, δεν έχει να κάνει με τις γραμμές τόσο πολύ, αλλά οι κλήσεις είναι τέλειες.
Παιδιά δεν υπάρχει η μπαταρία του!!!!! Για.... Φεράρι είναι πολύ οικονομική στο θέμα μπαταρία χαχαχα!!! 19ώρες 7 ώρες οθόνη 28%. Δύο ώρες δεδομένα.
Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Το δικό μου έχει μέχρι τώρα μια γραμμή μετά βίας χωρίς βέβαια να έχω πρόβλημα με χαμένες κλήσεις. Όταν πάρω την ενημέρωση, βλέπεις Γερμανός είναι αυτός, Θα δω αν αλλάξει κάτι. Αν και πιστεύω ότι είναι θέμα κεραιών κυψέλης στην περιοχή γιατί και με το NOTE9 δεν είχα περισσότερες γραμμές. 

Καλά για την μπαταρία ούτε λόγος! Μου βγάζει 22 ώρες με 4,5 με 5 ώρες οθόνη με 25% μπαταρία και δυο ώρες δεδομένα με ραδιόφωνο ανοιχτό. Και αν είχα και ποιο καλό σήμα φαντάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, anergos13 said:

Η τελευταια εκδοση το FB σας τρωει μπαταρια?

Περναω ενα παλαιοτερο apk ,εχω απερνεργοποιησει τις αυτοματες αναβαθμισεις απο play και παντα κανει αναθαθμιση στην τελευταια ... wtf???

 

5 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Ναι το ειχα γράψει και εδώ. Αδικαιολογητα πολυ

Όταν λέτε τρώει μπαταρία σε τι % γιατί στο δικό μου με 13 ώρες από τη φόρτιση είναι 2,6% κατανάλωση και με 30 λεπτά  χρήση της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Anlibafojo said:

 

Όταν λέτε τρώει μπαταρία σε τι % γιατί στο δικό μου με 13 ώρες από τη φόρτιση είναι 2,6% κατανάλωση και με 30 λεπτά  χρήση της εφαρμογής.

14% με 19 λεπτά ενεργή στις 12 ώρες...κάτι παίζει στάνταρ..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τις κλήσεις που αργεί χωρίς Volte μου το έκανε και στο S20 Ultra. Μου το έκανε και σε όλα τα κινητά.
Και είναι λογικό γιατί ενώ είσαι σε 4g κεραία, γυρίζει σε 3g ή 2g κεραία, γι αυτό και η καθυστέρηση αυτή.
Ερώτηση τώρα το phone info έχει κάποιο θέμα? Μου βγάζει λάθος soc?e92ae196897eb6421d0e2d444c83dfd7.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pank said:

Πάντως αυτό με τις κλήσεις που αργεί χωρίς Volte μου το έκανε και στο S20 Ultra. Μου το έκανε και σε όλα τα κινητά.
Και είναι λογικό γιατί ενώ είσαι σε 4g κεραία, γυρίζει σε 3g ή 2g κεραία, γι αυτό και η καθυστέρηση αυτή.
Ερώτηση τώρα το phone info έχει κάποιο θέμα? Μου βγάζει λάθος soc?e92ae196897eb6421d0e2d444c83dfd7.jpg

Επίσης λέει ότι είσαι root.και εμένα ότι να ναι μου έβγαζε και δεν ξανασχοληθηκα

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Επίσης λέει ότι είσαι root.και εμένα ότι να ναι μου έβγαζε και δεν ξανασχοληθηκα
Ναι ότι να ναι. Το έβαλα για να δω ημερομηνία. Απεγκατάσταση άμεσα.
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dark_Lord said:

14% με 19 λεπτά ενεργή στις 12 ώρες...κάτι παίζει στάνταρ..

Τις τελευταίες ημέρες ούτε 4 ώρες δε μου βγάζει sot με το κωλο facebook. Εκτός αν δεν έκατσε καλά η εκμάθηση μοτίβων χρήσης από την αρχή σε αυτή τη συσκευή 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pank said:
11 minutes ago, Strofigkas said:
Επίσης λέει ότι είσαι root.και εμένα ότι να ναι μου έβγαζε και δεν ξανασχοληθηκα

Ναι ότι να ναι. Το έβαλα για να δω ημερομηνία. Απεγκατάσταση άμεσα.

Εμένα ημερομηνία μου δείχνει 26/3 το phone info και 29/3 το imei check. Στην τύχη τη βάζουν?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dark_Lord said:

Τις τελευταίες ημέρες ούτε 4 ώρες δε μου βγάζει sot με το κωλο facebook. Εκτός αν δεν έκατσε καλά η εκμάθηση μοτίβων χρήσης από την αρχή σε αυτή τη συσκευή 

Το Facebook μας έχει αλλάξει τα φώτα......

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dark_Lord said:

14% με 19 λεπτά ενεργή στις 12 ώρες...κάτι παίζει στάνταρ..

Ε σίγουρα. Δοκίμασες απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση μήπως στρώσει;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Anlibafojo said:

Ε σίγουρα. Δοκίμασες απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση μήπως στρώσει;

Είναι το επόμενο που θα κάνω αύριο!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dark_Lord said:

Είναι το επόμενο που θα κάνω αύριο!

Στο guardians μου βγάζει 36% από το fb τις τελευταίες 24 ώρες!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Gm87 said:

Εμένα ημερομηνία μου δείχνει 26/3 το phone info και 29/3 το imei check. Στην τύχη τη βάζουν?

Ναι ισχυει εχουν μια διαφορα 2 - 3 μερες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το game launcher που πήρε update , πρέπει να κάνουμε κάτι για απενεργοποίηση ή κάτι άλλο? Ή έγινε κάτι αυτόματα ? Φλασιά έφαγα

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domigr said:

Ναι ισχυει εχουν μια διαφορα 2 - 3 μερες

Ποιος από τους δύο λέει τη σωστή ημερομηνία? Γνωρίζω ότι η μεταξύ τους διαφορά είναι ελάχιστη, οπότε δεν έχει καμία σημασία, αλλά θα ήθελα να γνωρίζω ποια από τις δύο πηγές είναι πιο αξιόπιστη γενικότερα. Προσωπικά, εντόπισα αρκετά λάθη στο phone info και σε άλλα θέματα πέραν της ημερομηνίας, οπότε περισσότερο θα εμπιστευόμουν το imei check.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ μήπως επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων εφαρμογών κάπως, όχι των παιχνιδιών, δεν ασχολούμαι με τα παιχνίδια πέρα από καμία χαζομάρα. Λέω μήπως έχασα κάτι 

Edited by Antwny
Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Antwny said:

Εννοώ μήπως επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων εφαρμογών κάπως, όχι των παιχνιδιών, δεν ασχολούμαι με τα παιχνίδια πέρα από καμία χαζομάρα. Λέω μήπως έχασα κάτι 

Εαν δεν ασχολησε με παιχνιδια απενεργοποιησε το .

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...