Jump to content

Huawei Watch GT 3


r31134
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Μου περνάει αυτή την ενημέρωση που είναι 150 mb . Wtf κ με αυτή που είχα περάσει πρόσφατα είχα τρομερή διαχείριση μπαταρίας. 

Screenshot_20230925_193809_Huawei Health.jpg

Screenshot_20230925_192857_Huawei Health.jpg

Κ έχει το ίδιο λογισμικό βλέπω. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα, υπάρχει κάνεις που να έχει το λουράκι το titanium του gt3pro & να ενδιαφέρεται να το πουλήσει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βγήκε και η 1η κινέζικη beta για το GT3/PRO με Harmony OS 4.

What's new:
- New animation of icon behavior (when Application Grid is selected). The icons are not hidden outside the screen, but are reduced in size.
- You can view application names in grid mode. To display application names, rotate the button to zoom in.
- Added the ability to enable automatic screen locking during training. To unlock it, you need to hold the spinner.
- Added the ability to lock the spinner during training. To unlock it, you need to hold the spinner.
- Added the ability to turn on the clock screen when receiving notifications.
- The interface display has been optimized, the font and color have become clearer, and key information has become more attractive.
- Alarms can be automatically sorted according to the alarm time
- Improved exercise experience in some scenes, more accurate movement data

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανένα λινκ να δούμε σε κανένα βιντεακι πως είναι; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Έχεις κανένα λινκ να δούμε σε κανένα βιντεακι πως είναι; 

https://www.bilibili.com/video/BV1pC4y1e7c7/

Όπως είναι το GT4... να δούμε πόσες λειτουργίες θα πάρει στο τέλος γιατί λογικά δεν θα τα δώσουν όλα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω το Huawei Watch GT 4 (green) και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: το συνδέω με bluetooth με το tablet Samsung Tab S9 plus 5G (το οποίο λειτουργεί ως κινητό τηλέφωνο με sim). Έχω περάσει και την εφαρμογή health και όλα εντάξει.

Το θέμα: όταν λαμβάνω κλήση στο tablet, το ρολόι δείχνει μόνο το κόκκινο κουμπί της απόρριψης κλήσης και όχι της απάντησης (δεν υπάρχει πράσινο κουμπί), με μια σημείωση πάνω πάνω ότι είναι συνδεδεμένες "πολλές" bluetooth συσκευές (μάλλον εννοεί στο τηλέφωνο).

Το θέμα είναι ότι έλεγξα και βλέπω ότι το bt του tablet μόνο με το ρολόι είναι συνδεδεμένο και όχι με κάποια άλλη περιβάλλουσα συσκευή. Το ίδιο και το bt του ρολογιού, μόνο στο κινητό είναι συνδεδεμένο.

Τι μπορεί να φταίει;

Edited by philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχει βγει καινούργια αναβάθμιση κ επιτέλους φτιάξανε  το lag . Εγώ πρώτη φορά το βλέπω τόσο σφαίρα το menu του χωρίς κολλήματα να κατεβάζεις την κουρτίνα κ να σκαλώνει.  Μένει να δούμε κ από μπαταρία τι έφτιαξαν αν κ βλέπω τα ίδια επίπεδα να είναι. 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, challenge143 said:

Έχει βγει καινούργια αναβάθμιση κ επιτέλους φτιάξανε  το lag . Εγώ πρώτη φορά το βλέπω τόσο σφαίρα το menu του χωρίς κολλήματα να κατεβάζεις την κουρτίνα κ να σκαλώνει.  Μένει να δούμε κ από μπαταρία τι έφτιαξαν αν κ βλέπω τα ίδια επίπεδα να είναι. 

Ποια έκδοση έχει η νέα αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, panoslvd said:

Ποια έκδοση έχει η νέα αναβάθμιση?

Έχει βγει η 4000111 κ ως δια μαγείας είναι τρομερή αναβάθμιση ως προς το θέμα lag . Εγώ έκανα για αρχή μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων κ μετά την αναβάθμιση καθαρά γιατί είναι και μεγάλη κ το αποτέλεσμα στο δικό μου ρολόι εξεπλάγην γιατί παλιά έτρωγε κάτι πολύ μικρά σκαλωματα όταν κατέβαζες κουρτίνα ή έπαιζες αριστερά δεξιά την οθόνη γρήγορα.  Δεν ξέρω πως το κατάφεραν αλλά έγινε τρομερά γρήγορη ή ανταπόκριση.  Όσο για την μπαταρία δεν βλέπω καμία διαφορά προς το καλύτερο το ίδιο ακριβώς μου φαίνεται. 

( για τους φίλους που έχουν το mod health θα πρέπει να κατεβάσετε την ποιο καινούργια έκδοση γιατί δεν θα παίζει.  ) 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, challenge143 said:

Έχει βγει η 4000111 κ ως δια μαγείας είναι τρομερή αναβάθμιση ως προς το θέμα lag . Εγώ έκανα για αρχή μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων κ μετά την αναβάθμιση καθαρά γιατί είναι και μεγάλη κ το αποτέλεσμα στο δικό μου ρολόι εξεπλάγην γιατί παλιά έτρωγε κάτι πολύ μικρά σκαλωματα όταν κατέβαζες κουρτίνα ή έπαιζες αριστερά δεξιά την οθόνη γρήγορα.  Δεν ξέρω πως το κατάφεραν αλλά έγινε τρομερά γρήγορη ή ανταπόκριση.  Όσο για την μπαταρία δεν βλέπω καμία διαφορά προς το καλύτερο το ίδιο ακριβώς μου φαίνεται. 

( για τους φίλους που έχουν το mod health θα πρέπει να κατεβάσετε την ποιο καινούργια έκδοση γιατί δεν θα παίζει.  ) 

Κατέβασα την τελευταία έκδοση του Health,  τίποτα ακόμα. Εμένα και τώρα σταθερό, κανένα lag, βασικά ποτέ δεν είχα, το καλύτερο smartwatch που έχω πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Με την επίσημη εφαρμογή Huawei Health δεν έρχεται? Έχω την τελευταία version της εφαρμογής. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mol said:

Την πέρασα σε gt runner

 Διαφορά δε κατάλαβα σε κάτι.

Με το Huawei Health την πέρασες?

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, panoslvd said:

 

Κάνε υπομονή πιστεύω σε 1 βδομάδα θα έρθει σε όλους.  Εγώ πάντως στην τελευταία αναβάθμιση που έκανα όπως είχα αναφέρει πλέον η συσκευή ρολαρει απίστευτα τέλεια.  Δεν ξέρω τι δεν μου είχε κάτσει καλά πριν κ σε κάθε επανεκκίνηση που θα έκανα στο ρολόι στην αρχή της χρήσης του όταν κατέβαζα κουρτίνα και μετά αριστερά δεξιά κομπιαζε για λίγο στην αρχή.  Τώρα εξαφανίστηκε τελείως αυτό το σύμπτωμα κατά τ άλλα καλοδεχουμενο το μενού όπως το κάνανε άλλα τίποτα το ιδιαίτερο.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...