Jump to content

Realme GT Master Edition


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Θέλω να δώσω το δικό μου, . Το έβαλα αγγελία σε γειτονικό site. Αν το θέλει κάποιος ,, προσωπικό μήνυμα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έφτασε Απρίλιος και είμαστε ακόμα με Security Update του Δεκεμβρίου, τι γίνεται? παράτησαν και τα security Updates?

Link to comment
Share on other sites

απ ότι βλέπω στο Ιντερνετ ειχαν πει θα πάρει 2 εκδόσεις android και 3 χρόνια security patches, άρα μέχρι τον Αύγουστο του 2024 θα πρέπει να δώσουν και άλλα security patches, για να δούμε 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ και ο αδερφός μου έχουμε περίπου δύο χρόνια το τηλέφωνο, και κατά τύχη εχθές είδαμε ότι και στα δύο έχουμε σκιές στην οθόνη. Σαν τις lcd τις παλιές οθόνες. Ξέρουμε κάτι για αυτό; Μπορεί να διορθωθεί κάπως; Το έχουν και άλλοι;;; Διάβασα τις τελευταίες σελίδες αλλά δεν αναφέρθηκε πουθενά 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, tasos259 said:

Ρε παιδιά εγώ και ο αδερφός μου έχουμε περίπου δύο χρόνια το τηλέφωνο, και κατά τύχη εχθές είδαμε ότι και στα δύο έχουμε σκιές στην οθόνη. Σαν τις lcd τις παλιές οθόνες. Ξέρουμε κάτι για αυτό; Μπορεί να διορθωθεί κάπως; Το έχουν και άλλοι;;; Διάβασα τις τελευταίες σελίδες αλλά δεν αναφέρθηκε πουθενά 

Αυτό συνήθως το παθαίνουν οι amoled οθόνες αν έχεις λευκά θέματα και φουλ φωτεινότητα. Με αλλαγή οθόνης μόνο φτιάχνει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chios said:

Αυτό συνήθως το παθαίνουν οι amoled οθόνες αν έχεις λευκά θέματα και φουλ φωτεινότητα. Με αλλαγή οθόνης μόνο φτιάχνει.

Από την αρχή το έχω σε σκούρη λειτουργία και σχετικά χαμηλή φωτεινότητα. Έχω λενοβο α806, , Xiaomi , δέκα χρόνων περίπου και δεν έχουν παρουσιάσει τέτοια θέματα. Ειλικρινά μετανιώνω που πήρα φέτος το δεκαρι στον γιο μου 

Link to comment
Share on other sites

On 27/4/2024 at 6:35 ΜΜ, tasos259 said:

Ρε παιδιά εγώ και ο αδερφός μου έχουμε περίπου δύο χρόνια το τηλέφωνο, και κατά τύχη εχθές είδαμε ότι και στα δύο έχουμε σκιές στην οθόνη. Σαν τις lcd τις παλιές οθόνες. Ξέρουμε κάτι για αυτό; Μπορεί να διορθωθεί κάπως; Το έχουν και άλλοι;;; Διάβασα τις τελευταίες σελίδες αλλά δεν αναφέρθηκε πουθενά 

Το ίδιο παρατήρησα και στο δικό μου, 2 χρονών η συσκευή, με σκούρο θέμα και σκοτεινή λειτουργία. 

Στης κόρης μου που της πήρα ένα ίδιο μεταχειρισμένο, δεν έχει κάποια σκιά.

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να βγάλετε φωτο να δούμε τι εννοείτε με την σκια? εμένα κλείνει 2.5 χρόνια και δεν έχω παρατηρήσει κατι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...