Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες στις πληροφορίες της εφαρμογής, στην ενότητα μπαταρία, μήπως είναι στο περιορισμένο. Αν ναι, βάλε το στο βελτιστοποιημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

38 minutes ago, Mark_K said:

Δες στις πληροφορίες της εφαρμογής, στην ενότητα μπαταρία, μήπως είναι στο περιορισμένο. Αν ναι, βάλε το στο βελτιστοποιημένη.

το εχω στο χωρις περιορισμο!

Link to comment
Share on other sites

Είναι περίεργο όντως. Το μόνο που σκέφτομαι μετά είναι μήπως είναι θέμα δικτύου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

έχω προσέξει κι εγώ flickering, και διαβάζοντας τα τελευταία ποστ εδώ για το θέμα, όντως μου συνέβαινε σε συγκεκριμένα σημεία, που περνούσα με το αυτοκίνητο και είχα ανοικτούς χάρτες. Οπότε ερωτήσεις:

Στο σέρβις απλά λέω ότι κάνει αυτό το πράγμα, και είμαστε οκ;

Στη συσκευή θα χρειαστεί να κάνω κάποιο backup?

Πως παραδίδω; Θα μου πουν κι αυτοί, αλλά ας είμαστε σίγουροι

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Mark_K said:

Είναι περίεργο όντως. Το μόνο που σκέφτομαι μετά είναι μήπως είναι θέμα δικτύου.

της εθνικης ερχονται κανονικα 

και στην προηγουμενη συσκευη το ιδιο θεμα ειχα

αρα ειναι θεμα εφαρμογης πρεπει να ειναι ξυπνιο το τηλ για να ερθει !!  😮

Link to comment
Share on other sites

Στο χρήση δεδομένων κινητής συσκευής (ακριβώς πάνω από το μπαταρία στις ρυθμίσεις εφαρμογής), είναι ενεργοποιημένο το "να επιτρέπεται η χρήση δεδομένων παρασκηνίου";

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα
έχω προσέξει κι εγώ flickering, και διαβάζοντας τα τελευταία ποστ εδώ για το θέμα, όντως μου συνέβαινε σε συγκεκριμένα σημεία, που περνούσα με το αυτοκίνητο και είχα ανοικτούς χάρτες. Οπότε ερωτήσεις:
Στο σέρβις απλά λέω ότι κάνει αυτό το πράγμα, και είμαστε οκ;
Στη συσκευή θα χρειαστεί να κάνω κάποιο backup?
Πως παραδίδω; Θα μου πουν κι αυτοί, αλλά ας είμαστε σίγουροι
Πάρε back up και διαγραφή δεδομένων, την συσκευή συνήθως την ζητάνε ξεκλειδωτη για τούς ελέγχους μετά την επισκευή.
Εμένα μου άλλαξαν οθόνη, μητρική , καλωδιοταινία και μπαταρία

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ran_tan_plan said:

Πάρε back up και διαγραφή δεδομένων, την συσκευή συνήθως την ζητάνε ξεκλειδωτη για τούς ελέγχους μετά την επισκευή.
Εμένα μου άλλαξαν οθόνη, μητρική , καλωδιοταινία και μπαταρία

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ποιά μητρική;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, evris2013 said:

Ποιά μητρική;

Ρε συ γιατί δεν διαβάζεις τίποτα; γιατί τρολάρεις όλη μέρα και γίνεσαι το λιγότερο κουραστικός και γεμίζεις το θέμα με χαζές ερώτησης; άνοιξε το Νετ διάβασε από τι αποτελείται ένα τηλέφωνο αν είναι δυνατόν να έρχονται ειδοποιήσεις από τις άσχετες ερωτήσεις που κάνεις, ποια μητρική; είναι ερώτηση αυτή; πέντε χρόνων είσαι; έλεος 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, sotosok said:

Ρε συ γιατί δεν διαβάζεις τίποτα; γιατί τρολάρεις όλη μέρα και γίνεσαι το λιγότερο κουραστικός και γεμίζεις το θέμα με χαζές ερώτησης; άνοιξε το Νετ διάβασε από τι αποτελείται ένα τηλέφωνο αν είναι δυνατόν να έρχονται ειδοποιήσεις από τις άσχετες ερωτήσεις που κάνεις, ποια μητρική; είναι ερώτηση αυτή; πέντε χρόνων είσαι; έλεος 

Δεν ήξερα ότι θα πρέπει να είμαστε τελειόφοιτοι για να ρωτάμε εδώ μέσα! Αν δεν θες να απαντήσεις μην απαντάς. Κι αυτά που γράφεις κάθε φορά για μένα είναι κουραστικά. Έλεος, ασχολήσου με κάποιον άλλον επιτέλους. Κάθεστε από πάνω συνεχώς 2 3 άτομα και βάζετε γελάκια κάθε φορά και να μου την λέτε συνεχώς!!! 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής και το Α52s είναι αυτό που μάλλον θα αγοράσω. Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει η αγορά του τώρα, μιας και είναι συσκευή του 21. Να το πάρω ή να κοιτάξω τις εναλλακτικές σε αυτά τα χρήματα; Ευχαριστώ πολύ.

Nokia 5120 - Nokia 6600 - Nokia 6120 - Nokia 5000 - Sony Ericsson Xperia Neo V
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, evris2013 said:

Δεν ήξερα ότι θα πρέπει να είμαστε τελειόφοιτοι για να ρωτάμε εδώ μέσα! Αν δεν θες να απαντήσεις μην απαντάς. Κι αυτά που γράφεις κάθε φορά για μένα είναι κουραστικά. Έλεος, ασχολήσου με κάποιον άλλον επιτέλους. Κάθεστε από πάνω συνεχώς 2 3 άτομα και βάζετε γελάκια κάθε φορά και να μου την λέτε συνεχώς!!! 

Κουράσες ρε φίλε πως να στο πω ρωτάς πράγματα και δεν κάνεις το παραμικρό για να μάθεις το οτιδήποτε μια απλή αναζήτηση έλεος λυπήσου μας 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, sotosok said:

Κουράσες ρε φίλε πως να στο πω ρωτάς πράγματα και δεν κάνεις το παραμικρό για να μάθεις το οτιδήποτε μια απλή αναζήτηση έλεος λυπήσου μας 

Τι να ανοίξω βιβλία για να δω τι εννοείτε με τη μητρική; Αν ήταν να τα μαθαίνω από αλλού όλα δεν χρειαζόταν να ρωτάω εδώ. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Mark_K said:

Στο χρήση δεδομένων κινητής συσκευής (ακριβώς πάνω από το μπαταρία στις ρυθμίσεις εφαρμογής), είναι ενεργοποιημένο το "να επιτρέπεται η χρήση δεδομένων παρασκηνίου";

Ειναι ανοιχτό!

Link to comment
Share on other sites

Τι να ανοίξω βιβλία για να δω τι εννοείτε με τη μητρική; Αν ήταν να τα μαθαίνω από αλλού όλα δεν χρειαζόταν να ρωτάω εδώ. 
Νταξει τώρα, τα θέλει ο ...... Με αυτά που γράφεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Kastrato11 said:

Καλησπέρα,

Είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής και το Α52s είναι αυτό που μάλλον θα αγοράσω. Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει η αγορά του τώρα, μιας και είναι συσκευή του 21. Να το πάρω ή να κοιτάξω τις εναλλακτικές σε αυτά τα χρήματα; Ευχαριστώ πολύ.

Γεια σου φίλε

το Α52s θα παίξει γερά και το 23 από ότι φαίνεται..ίσως όμως πρέπει να κοιτάξεις και εναλλακτικές ( πχ Α54 η S21 Fe)γιατί είναι και 1χρονο και 8 μήνες το κινητό... αλλά και αν αποφασίσεις να το αγοράσεις δεν θα εχεις κάνει λαθος

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, taliban said:

Νταξει τώρα, τα θέλει ο ...... Με αυτά που γράφεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ ή κάποιοι άλλοι; Μια ερώτηση έκανα και το κάνατε κυπριακό. Αν σας πειράζουν οι ερωτήσεις μου απλά μην απαντάτε! Τόσο δύσκολο είναι;

4 ώρες πριν, Kastrato11 said:

Καλησπέρα,

Είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής και το Α52s είναι αυτό που μάλλον θα αγοράσω. Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει η αγορά του τώρα, μιας και είναι συσκευή του 21. Να το πάρω ή να κοιτάξω τις εναλλακτικές σε αυτά τα χρήματα; Ευχαριστώ πολύ.

Θα έχει μια μεγάλη ενημέρωση ακόμα τουλάχιστον (Android 14). 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, ran_tan_plan said:

Πάρε back up και διαγραφή δεδομένων, την συσκευή συνήθως την ζητάνε ξεκλειδωτη για τούς ελέγχους μετά την επισκευή.
Εμένα μου άλλαξαν οθόνη, μητρική , καλωδιοταινία και μπαταρία

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, evris2013 said:

Εγώ ή κάποιοι άλλοι; Μια ερώτηση έκανα και το κάνατε κυπριακό. Αν σας πειράζουν οι ερωτήσεις μου απλά μην απαντάτε! Τόσο δύσκολο είναι;

 

Oι ερωτήσεις πάνω στο θέμα της συσκευής  φυσικά και δεν πειραζουν, αυτό που πειράζει όμως είναι οι γενικές ερωτήσεις, επιπέδου τεχνολογικού ΄΄νηπιαγωγείου΄΄ .

Αν θεωρείς λοιπόν εσύ ότι η ερώτηση σου ΄΄ποια  μητρική ΄΄ δεν είναι άσχετη εντελώς, πάω και εγώ πάσο σηκώνοντας τα χέρια ψηλά 🙂 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Oι ερωτήσεις πάνω στο θέμα της συσκευής  φυσικά και δεν πειραζουν, αυτό που πειράζει όμως είναι οι γενικές ερωτήσεις, επιπέδου τεχνολογικού ΄΄νηπιαγωγείου΄΄ .
Αν θεωρείς λοιπόν εσύ ότι η ερώτηση σου ΄΄ποια  μητρική ΄΄ δεν είναι άσχετη εντελώς, πάω και εγώ πάσο σηκώνοντας τα χέρια ψηλά  
Ερώτηση ποια μητρική την θεωρώ τρολαρισμα, για το κινητό του θέματος μιλάμε ποια μητρική θα εννοούσαμε του λάπτοπ; Ανούσιες ερωτήσεις πραγματικά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βρε παιδιά μην τον πιάνουμε από τα μούτρα το παλικάρι, θα μπορούσατε να μην του απαντήσετε.  Πάμε παρακάτω όλα καλά συνεχίζουμε μην χαλάμε το νήμα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μολις μου εσκασε η αναβαθμιση σε 5.1 δεν ξερω αν ηρθε και σε σας..καντε ενα check

Και ειναι 1433,54 MB 

Edited by billmes1981

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billmes1981 said:

Καλησπερα παιδια.Μολις μου εσκασε η αναβαθμιση σε 5.1 δεν ξερω αν ηρθε και σε σας..καντε ενα check

Και ειναι 1433,54 MB 

τώρα που κοίταξα και γω ναι ήρθε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...