Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

54 minutes ago, sotosok said:

Να βεβαιώσω και εγώ ότι κάνει γρατζουνιές αν είναι σκληρή η θήκη, τώρα για την ποιότητα του πλαστικού στο πίσω μέρος όλοι θα θέλαμε να είναι κάπως διαφορετική σου δίνει την αίσθηση πλαστικούρας και φτηνιάρικου

20230329_190636.thumb.jpg.da18e54a2a3e21313f3b7416a4aa9997.jpg 

Εδώ θα συμφωνήσω, αν και έχω θήκη μαλακή σιλικόνης κι εγώ και δεν έχει πάθει τίποτα στους 6 μήνες που το έχω. Όσο το είχα γυμνό για μικρό χρονικό διάστημα λεκιάζει εύκολα και αφήνει αποτυπώματα. Ευτυχώς καθαρίζουν εύκολα. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γιατί δεν υπάρχουν εντυπώσεις για την 5.1 απο τούς βιαστικούς πού  την έβαλαν?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tsiou55 said:

Γιατί δεν υπάρχουν εντυπώσεις για την 5.1 απο τούς βιαστικούς πού  την έβαλαν?

Εσύ δεν την έβαλες;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχουν εντυπώσεις για την 5.1 απο τούς βιαστικούς πού  την έβαλαν?
Σε 5 ώρες τι εντυπώσεις να προλάβουμε να έχουμε; Εκ πρώτης όψεως λύθηκαν θέματα όπως το διπλό χτύπημα για το σβήσιμο της οθόνης με τον nova και το πληκτρολόγιο της Samsung. Τώρα μπαταρία κλπ το παρακολουθούμε να δούμε πως θα πάει.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, sgatzo said:

Σε 5 ώρες τι εντυπώσεις να προλάβουμε να έχουμε; Εκ πρώτης όψεως λύθηκαν θέματα όπως το διπλό χτύπημα για το σβήσιμο της οθόνης με τον nova και το πληκτρολόγιο της Samsung. Τώρα μπαταρία κλπ το παρακολουθούμε να δούμε πως θα πάει.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν κ δεν την έχω περάσει ακόμα αλλά στα άλλα κινητά με την 5.1 έχει φτιάξει κατά πολύ η μπαταρία. Θεωρώ κ εδώ θα είναι πολύ καλή. 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως στο θεμα μπαταριας ειδα μια διαφορα σε σχεση με πριν αλλα και σε αυτo που ειπε ο nplatis

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία επιβεβαιώνω και εγώ ότι υπάρχει διαφορά προς το καλυτερο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ παλι στο team🙂!Επανέρχομαι για το θεμα της οθονης στο τρεμοπεγμα,εχει φτιαξει μετα το service,δουλευει αψογα,οπως δουλεύει αψογα σε ολα,καμια σχεση οπως οταν το αγορασα,ακομα και η μπαταρια που μου αλλαξαν κραταει πολυ περισσοτερο απο τι πριν και οταν λεω πριν εννοω απτην αρχη που το πηρα..Πια το φορτιζω ανα 2 μερες...Οσο αφορα την 5.1 δεν εχει αλλαξει κατι,σταθερα στα ιδια κ ακομα καλυτερα

Edited by StathisTas1989
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, StathisTas1989 said:

Καλησπερα κ παλι στο team🙂!Επανέρχομαι για το θεμα της οθονης στο τρεμοπεγμα,εχει φτιαξει μετα το service,δουλευει αψογα,οπως δουλεύει αψογα σε ολα,καμια σχεση οπως οταν το αγορασα,ακομα και η μπαταρια που μου αλλαξαν κραταει πολυ περισσοτερο απο τι πριν και οταν λεω πριν εννοω απτην αρχη που το πηρα..Πια το φορτιζω ανα 2 μερες...Οσο αφορα την 5.1 δεν εχει αλλαξει κατι,σταθερα στα ιδια κ ακομα καλυτερα

Εκτός από μπαταρία και οθόνη τι άλλο αλλάξατε;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Προβληματα με την 5.1..
Οι ειδοποιησεις δεν φαινονται "αναλυτικα" στην οθονη κλειδωματος αν και το εχω ενεργοποιησει (σε εκεινο το σημειο μου κρασαρε και μου εβγαλε να κλεισει την εφαρμογη ή αναμονη).Πρεπει να κανω και κατι αλλο για να εμφανιζονται?

Προβληματα με την 5.1..
Οι ειδοποιησεις δεν φαινονται "αναλυτικα" στην οθονη κλειδωματος αν και το εχω ενεργοποιησει (σε εκεινο το σημειο μου κρασαρε και μου εβγαλε να κλεισει την εφαρμογη ή αναμονη).Πρεπει να κανω και κατι αλλο για να εμφανιζονται?
...cfb6d8e9c04f5c8af6ae77f4c53d10da.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, evris2013 said:

Εκτός από μπαταρία και οθόνη τι άλλο αλλάξατε;

Οθονη,μπαταρια,κονεκτορα,αυτα μου αλλαξαν τα οποια ηταν σημειωμενα στο χαρτι που παρελαβα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Εκτός από μπαταρία και οθόνη τι άλλο αλλάξατε;

Σελίδα 183 έχει απαντήσει ο άνθρωπος και έχεις κάνει και like από κάτω. ΕΛΕΟΣ!!!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ο κονέκτορας τι είναι ??????😁😁😁

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, seranata said:

Σελίδα 183 έχει απαντήσει ο άνθρωπος και έχεις κάνει και like από κάτω. ΕΛΕΟΣ!!!

Εσένα ρώτησα;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εφτιαξε με επαναφορα μεσα απο το μενου(που κανουμε clear cash).Δεν το ξανα εκανε..τι να πω..

Quote

 

 

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Εσένα ρώτησα;

Παλικαρια μου δεν μου αρεσουν οι ψιλοεντασεις σε  forum,αυτο το ειδα και στην προηγουμενη σελίδα για τη μητρική που εγραψε καποιος.....ειμαστε εδω για να απανταμε σε οτι ρωταει ο καθενας ακομα και αν εχει απαντηθεί,ειτε ειναι (χαζο) αυτο που ρωταει και ποσο μαλλον για κατι που μπορει να εχει γραφτει καιρο πριν κ το ιδιο ατομο να ρωταει κ ξανα αργοτερα ακομα και το ιδιο ατομο που το χει αναφερει απο πριν...λογικο να μην θυμάται καποιος το username  του αλλου ειδικα οταν περναει καιρος κ εμφανιζονται αλλα μηνυματα αλλων....Πανω κατω ολοι μας το εχουμε κάνει αυτο,απλα επειδη ερωτηθηκα εγω δεν θελω προστριβές,ας ξαναερωτηθω παλι και θα απαντησω παλι δεν εχω προβλημα.Υπαρχουν αυτοι που δυστυχως δεν διαβαζουν τις σελιδες απτην αρχη οταν π.χ.εχουν θεμα με το κινητο ας πουμε..ρωτανε θεματα τα οποία εχουν ειδη απαντηθει...Γιαυτο ολοι μας  οσοι γραφουμε εδω ειμαστε για να μιλαμε ομορφα και καλά!🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StathisTas1989 said:

Παλικαρια μου δεν μου αρεσουν οι ψιλοεντασεις σε  forum,αυτο το ειδα και στην προηγουμενη σελίδα για τη μητρική που εγραψε καποιος.....ειμαστε εδω για να απανταμε σε οτι ρωταει ο καθενας ακομα και αν εχει απαντηθεί,ειτε ειναι (χαζο) αυτο που ρωταει και ποσο μαλλον για κατι που μπορει να εχει γραφτει καιρο πριν κ το ιδιο ατομο να ρωταει κ ξανα αργοτερα ακομα και το ιδιο ατομο που το χει αναφερει απο πριν...λογικο να μην θυμάται καποιος το username  του αλλου ειδικα οταν περναει καιρος κ εμφανιζονται αλλα μηνυματα αλλων....Πανω κατω ολοι μας το εχουμε κάνει αυτο,απλα επειδη ερωτηθηκα εγω δεν θελω προστριβές,ας ξαναερωτηθω παλι και θα απαντησω παλι δεν εχω προβλημα.Υπαρχουν αυτοι που δυστυχως δεν διαβαζουν τις σελιδες απτην αρχη οταν π.χ.εχουν θεμα με το κινητο ας πουμε..ρωτανε θεματα τα οποία εχουν ειδη απαντηθει...Γιαυτο ολοι μας  οσοι γραφουμε εδω ειμαστε για να μιλαμε ομορφα και καλά!🙂

Στάθη μην ταΐζεις τα τρολλ σε παρακαλώ πάμε παρακάτω 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StathisTas1989 said:

Παλικαρια μου δεν μου αρεσουν οι ψιλοεντασεις σε  forum,αυτο το ειδα και στην προηγουμενη σελίδα για τη μητρική που εγραψε καποιος.....ειμαστε εδω για να απανταμε σε οτι ρωταει ο καθενας ακομα και αν εχει απαντηθεί,ειτε ειναι (χαζο) αυτο που ρωταει και ποσο μαλλον για κατι που μπορει να εχει γραφτει καιρο πριν κ το ιδιο ατομο να ρωταει κ ξανα αργοτερα ακομα και το ιδιο ατομο που το χει αναφερει απο πριν...λογικο να μην θυμάται καποιος το username  του αλλου ειδικα οταν περναει καιρος κ εμφανιζονται αλλα μηνυματα αλλων....Πανω κατω ολοι μας το εχουμε κάνει αυτο,απλα επειδη ερωτηθηκα εγω δεν θελω προστριβές,ας ξαναερωτηθω παλι και θα απαντησω παλι δεν εχω προβλημα.Υπαρχουν αυτοι που δυστυχως δεν διαβαζουν τις σελιδες απτην αρχη οταν π.χ.εχουν θεμα με το κινητο ας πουμε..ρωτανε θεματα τα οποία εχουν ειδη απαντηθει...Γιαυτο ολοι μας  οσοι γραφουμε εδω ειμαστε για να μιλαμε ομορφα και καλά!🙂

Δεν θα μπορούσες να το εκφράσεις καλύτερα! 😉 Όταν κρίνουν τα αλλότρια εξ ιδίων μη περιμένεις και πολλά. Εγώ ήμουν ο... "ένοχος" για τις "χαζές" ερωτήσεις! 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, StathisTas1989 said:

Παλικαρια μου δεν μου αρεσουν οι ψιλοεντασεις σε  forum,αυτο το ειδα και στην προηγουμενη σελίδα για τη μητρική που εγραψε καποιος.....ειμαστε εδω για να απανταμε σε οτι ρωταει ο καθενας ακομα και αν εχει απαντηθεί,ειτε ειναι (χαζο) αυτο που ρωταει και ποσο μαλλον για κατι που μπορει να εχει γραφτει καιρο πριν κ το ιδιο ατομο να ρωταει κ ξανα αργοτερα ακομα και το ιδιο ατομο που το χει αναφερει απο πριν...λογικο να μην θυμάται καποιος το username  του αλλου ειδικα οταν περναει καιρος κ εμφανιζονται αλλα μηνυματα αλλων....Πανω κατω ολοι μας το εχουμε κάνει αυτο,απλα επειδη ερωτηθηκα εγω δεν θελω προστριβές,ας ξαναερωτηθω παλι και θα απαντησω παλι δεν εχω προβλημα.Υπαρχουν αυτοι που δυστυχως δεν διαβαζουν τις σελιδες απτην αρχη οταν π.χ.εχουν θεμα με το κινητο ας πουμε..ρωτανε θεματα τα οποία εχουν ειδη απαντηθει...Γιαυτο ολοι μας  οσοι γραφουμε εδω ειμαστε για να μιλαμε ομορφα και καλά!🙂

Φίλε μου, δεν έχεις την παραμικρή ευθύνη σε κάτι εσύ. Μιλάμε για χρόνιο "πρόβλημα" εδώ...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις και από εμένα για το One UI 5.1.

Η συσκευή εξακολουθεί να είναι σβέλτη και ομαλή στη λειτουργία της. Δεν έχω δει κάποιο λαγκάρισμα στις εφαρμογές, ενώ και η διάρκεια της μπαταρίας είναι αρκετά βελτιωμένη. Το υπολογίζω χοντρικά σε 20-25%.

Έγινε σωστή δουλειά από τη Samsung, είμαι πολύ ευχαριστημένος και βλέπω να πηγαίνω μαζί της για ενάμιση χρόνο ακόμη, πριν εμφανιστούν τα γνωστά ζουζούνια για αλλαγή συσκευής👍😉

Edited by green dragon
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη βελτίωση στην μπαταρία πράγμα πολύ σημαντικό, έχει πάρει και λίγο ταχύτητα σε όλες τις εντολές

Link to comment
Share on other sites

Εχει μετρησει κανεις sot 100-0 με και χωρις 120hz  σε σχεση με πριν?

Θα με κανετε να τη βαλω στο τελος

(εμενα τωρα με εξοικονομηση παει 50% 5 ωρες SOT)

Υπαρχει περιπτωση να λυθει το προβλημα με την οθονη που οταν εχω κακο σημα σε δεδομενα 4g και εξοικονομηση πεταει κατι ασχετα στιγμιαια ?

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...