Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα μετά την τελευταία αναβάθμιση μου κάνει ένα κουλό ενώ έχω δεδομένα και μπαίνω στο internet δεν μου εμφανίζει το σύμβολο του 4G το κάνει σε άλλους;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κρατάς πατημένο το power button μέχρι να κάνει επανεκκίνηση. Αυτό γίνεται σε όλα τα Android τηλέφωνα.
Αυτό έκανα αλλά δεν δούλεψε και τώρα που το ξαναδοκιμάζω μόνο με συνδυασμό έντασης κάτω κάνει επανεκκίνηση

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Μπορούμε να βρούμε την γραμματοσειρά από το samsung s7 edge ποία είναι?Και αν Μπορούμε να την βάλουμε στο a52s?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Είσαι απίστευτος φίλε, αλίμονο να περιμέναμε ώρες να κλείσει από μπαταρία για μια επανεκκίνηση.
Τόσο εγώ όσο και 3 αλλά άτομα που προσπαθησαν με οποιοδήποτε συνδυασμό να το κάνουν επανεκκίνηση απέτυχαν.
Εδώ δεν είναι διαγωνισμός γνώσεων και καλά είναι να αφήσεις τους χαρακτηρισμους

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsiou55 said:

Έχει βάλει κάποιος προστατευτικό τζαμάκι κάμερας?

Αφου είναι εσωτερικά του πλαισίου της κάμερας το τζαμάκι..Για πιο λόγο να βάλεις; Και σίγουρα δεν θα έχει την ίδια διαύγεια άν του βάλεις..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsiou55 said:

Έχει βάλει κάποιος προστατευτικό τζαμάκι κάμερας?

Μην κάνεις  το λάθος να βάλεις  τζαμακι  πίσω  στην κάμερα.  Θα σου χαλάει  όλες τις λήψεις η διάθλαση  του φωτός 

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update August μου φαίνεται πιο ωραία η εικόνα στη Οθόνη ιδέα μου είναι ?χαχα

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Jim30 said:

Μετά το update August μου φαίνεται πιο ωραία η εικόνα στη Οθόνη ιδέα μου είναι ?χαχα

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σου φαίνεται. Το ίδιο άψογη είναι! 😜

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Μην κάνεις  το λάθος να βάλεις  τζαμακι  πίσω  στην κάμερα.  Θα σου χαλάει  όλες τις λήψεις η διάθλαση  του φωτός 

Αυτό το έχω παρατηρήσει στο iPhone της γυναίκας μου!αλλά από  φόβο ρωτάω!αν και μου έχουν πει σε κάποιο μαγαζί εάν βάλεις μόνο σε κάθε φακό και όχι μονοκόμματο δεν θα υπάρχει θέμα διάθλασης ΛΕΝΕ!!

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι παρατήρησα σε βίντεο με 1080/60 fps δουλεύει το ois μπορεί και κάποιος άλλος να το επιβεβαιώσει?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Shinig said:

Απ ότι παρατήρησα σε βίντεο με 1080/60 fps δουλεύει το ois μπορεί και κάποιος άλλος να το επιβεβαιώσει?

στο δικο μου οταν το ενεργοποιεις πεφτει στα 30 fps

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πώς απενεργοποιώ τις ειδοποιήσεις συμβουλές πχ διατήρησε το τηλέφωνο σας ασφαλές 

Link to comment
Share on other sites

Σε καποια διαφήμιση στο ιντερνετ πηρε το ματι μου A52s 5g Εnterprise edition. Γνωρίζει κανεις τι ειναι αυτο? Εχει καποια διαφορα απο τις αλλες εκδοσεις της συσκευης?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, christos_087 said:

Σε καποια διαφήμιση στο ιντερνετ πηρε το ματι μου A52s 5g Εnterprise edition. Γνωρίζει κανεις τι ειναι αυτο? Εχει καποια διαφορα απο τις αλλες εκδοσεις της συσκευης?

Οχι .

9 ώρες πριν, Shinig said:

Απ ότι παρατήρησα σε βίντεο με 1080/60 fps δουλεύει το ois μπορεί και κάποιος άλλος να το επιβεβαιώσει?

Το ois δουλευει στο 4Κ/30 και στο 1080/30.

7 ώρες πριν, tsiou55 said:

Πώς απενεργοποιώ τις ειδοποιήσεις συμβουλές πχ διατήρησε το τηλέφωνο σας ασφαλές 

Καθε εφαρμογη που σε ζαλιζει με ειδοποιησεις πας πχ. Ρυθμισεις -εφαρμογες-συμβουλες μπαινεις μεσα πας ειδοποιησεις και κανεις αποκλεισμο.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Shinig said:

Απ ότι παρατήρησα σε βίντεο με 1080/60 fps δουλεύει το ois μπορεί και κάποιος άλλος να το επιβεβαιώσει?

ois μάλλον eis εννοείς για σταθεροποίηση βίντεο. Δεν έχει σταθεροποίηση στα 1080p/60fps..

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !Γνωρίζω ότι το eis είναι μόνο 30fps αλλά τραβάω στα 60 fps βλέπω ότι όταν κουνάω το κινητό ο αισθητήρας ο μεσαίος που είναι και ο κύριος αισθητήρας κουνιέται!Μπορεί να είναι και η ιδέα μου βέβαια!(Προφανώς και τραβάω τα μούτρα μου για να το δω αυτό!😆

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω φορτιστή στα 25W με καλώδιο και μάλλον όχι από γνωστή αλυσίδα λόγω του κόστους οπότε σκέφτομαι να αγοράσω μέσω internet. Σε αυτή την περίπτωση, όμως, διαβάζω πως κυκλοφορούν πολλές απομιμήσεις φορτιστών samsung. Ξέρει κάποιος φίλος κάποιο/α κριτήριο/α 'αναγνώρισης'  των διαφορών ανάμεσα σε αυθεντικό και απομίμηση φορτιστή samsung;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τον γνήσιο 25άρι με καλώδιο από το e-shop με 18,90... Θεωρώ ότι είναι καλύτερα να κινηθείς σε κάτι τέτοιο. Ακόμα και απλά με καλώδιο άλλης εταιρείας πολλές φορές μου έχει τύχει είτε να μην φορτίζει με την ταχύτητα που πρέπει είτε να μην το αναγνωρίζει ο υπολογιστής.

Edited by tassosmer
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Tasos30 said:

Θέλω να αγοράσω φορτιστή στα 25W με καλώδιο και μάλλον όχι από γνωστή αλυσίδα λόγω του κόστους οπότε σκέφτομαι να αγοράσω μέσω internet. Σε αυτή την περίπτωση, όμως, διαβάζω πως κυκλοφορούν πολλές απομιμήσεις φορτιστών samsung. Ξέρει κάποιος φίλος κάποιο/α κριτήριο/α 'αναγνώρισης'  των διαφορών ανάμεσα σε αυθεντικό και απομίμηση φορτιστή samsung;

https://www.skroutz.gr/s/19434150/Samsung-Φορτιστής-με-Θύρα-USB-C-και-Καλώδιο-USB-C-25W-Μαύρος-EP-TA800X-Bulk.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Υπάρχει κάποιο όφελος εάν αλλάξουμε το csc του τηλεφώνου σε EUR? Το δικό μου είναι vgr (που δεν το γνώριζα κατά την αγορά του και με είχαν διαβεβαιώσει πως δεν είναι vodafone branded μάλιστα) και σκέφτομαι εάν αξίζει να μπω στη διαδικασία αλλαγής του eur, η οποία δεν είναι απλή πλέον.

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos30 said:

Καλημέρα παιδιά. Υπάρχει κάποιο όφελος εάν αλλάξουμε το csc του τηλεφώνου σε EUR? Το δικό μου είναι vgr (που δεν το γνώριζα κατά την αγορά του και με είχαν διαβεβαιώσει πως δεν είναι vodafone branded μάλιστα) και σκέφτομαι εάν αξίζει να μπω στη διαδικασία αλλαγής του eur, η οποία δεν είναι απλή πλέον.

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι νε τις τελευταίες ενημερώσεις από την samsung,  Δεν είναι και ιδιαίτερα δύσκολο να αλλάξεις το csc.

Ένα Credit απο sam key χρειάζεται.

Ούτε format ούτε τίποτα 

 

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, nik187 said:

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι νε τις τελευταίες ενημερώσεις από την samsung,  Δεν είναι και ιδιαίτερα δύσκολο να αλλάξεις το csc.

Ένα Credit απο sam key χρειάζεται.

Ούτε format ούτε τίποτα 

 

Πόσο κοστίζουν τα 6 credits που ζητάει; δεν μπορώ να βρω αγορά μόνο 6 credits.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...