Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

40 minutes ago, evris2013 said:

Ακόμα και να πάρει AI, δεν θα έχει όλες τις δυνατότητες που θα έχει η σειρά S. 

Nαι εννοειται βεβαια,κουτσουρεμενη θα ειναι,αλλά μονο που θα την παρει ειναι ψυχολογική ανάταση

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

52 minutes ago, sgatzo said:

Αυτό το μήνα ενημερώσεις ασφαλείας δεν θα έρθουν; Ολοκληρώθηκαν για εμάς;

Ολοκληρώθηκαν οι ενημερώσεις Android. Για ασφαλείας μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2025 αν έχει 4 χρόνια. Η συσκευή είναι του 2021. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, adi32 said:

εχουμε κανα κολπο για ηχογραφηση κλησεων ? 

Είχα αυτήν την εφαρμογή στην αρχή. Για 6 μήνες περίπου. 

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.appstar.callrecorder

Αλλά μετά σταμάτησε να μου δείχνει ποιά κλήση καταγράφει. Έδειχνε μόνο τον αριθμό χωρίς το όνομα και την αφαίρεσα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, evris2013 said:

Ολοκληρώθηκαν οι ενημερώσεις Android. Για ασφαλείας μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2025 αν έχει 4 χρόνια. Η συσκευή είναι του 2021. 

Σε ευχαριστώ, μου έκανε εντύπωση ότι άργησε λίγο αυτό το μήνα και είπα μήπως σταμάτησε και τις ασφαλείας 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, sgatzo said:

Σε ευχαριστώ, μου έκανε εντύπωση ότι άργησε λίγο αυτό το μήνα και είπα μήπως σταμάτησε και τις ασφαλείας 

Έχουν αργήσει και παραπάνω κάποιες φορές. Συνήθως 15 με 20 κάθε μήνα έρχονται. Ανάλογα και την rom που έχεις. Αν έχεις Cosmote rom αργεί λίγο παραπάνω. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα αυτο 

https://www.youtube.com/watch?v=lDkiK4_VSRA&t=157s

το αλλαξα σαν ILO που λεει αλλα δεν εμφανιστηκε το call recording 

Kατεβασα και την πιο νεα εκδοση και εχει καποιες επιλογες αλλα οχι την ILO

Link to comment
Share on other sites

Από τις αρχές του γενάρη μέχρι και τώρα μου έχει συμβεί τρεις φορές σε εισερχόμενη κλήση να ασπρίζει η οθόνη και να μην εμφανίζονταο τα εικονίδια απάντησης και απόρριψης.

Έχει συμβεί σε κάποιον αυτή η συμπεριφόρα;

Edited by juno
Link to comment
Share on other sites

Εχω θεμα με τη φορτιση του κινητου απο την αρχη που το πηρα, πολλες φορες φορτιζε αργα , αντι για τη γρηγορη φορτιση, εμπαινα στο μενου επελεγα παλι τη γρηγορη φορτιση και εστρωνε !! το τελευταιο καιρο ουτε αυτο πιανει και αλλες φορες φορτιζει κανονικα και αλλες οχι, αναλογα με τις ορεξεις του!!! υπαρχει καποια λυση?? σε 2 μηνες τελειωνει η εγγυηση!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, anetost said:

Εχω θεμα με τη φορτιση του κινητου απο την αρχη που το πηρα, πολλες φορες φορτιζε αργα , αντι για τη γρηγορη φορτιση, εμπαινα στο μενου επελεγα παλι τη γρηγορη φορτιση και εστρωνε !! το τελευταιο καιρο ουτε αυτο πιανει και αλλες φορες φορτιζει κανονικα και αλλες οχι, αναλογα με τις ορεξεις του!!! υπαρχει καποια λυση?? σε 2 μηνες τελειωνει η εγγυηση!!

Service πριν λήξει η εγγύηση.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, andreas545 said:

Αργεί η ενημέρωση Φεβρουαρίου....πρέπει να τεστάρουν το UI 6.1 τα πουλάκια μου 🤗 

Μπορεί να εξηγήσει καποιος γιατί οσοι εχουμε το Α52 4G δεν έχουμε πάρει ακόμα android 14 και ΟΝΕ UI 6.0; Ουτε το security update του Ιανουαρίου δέν έχουμε πάρει..Μας παράτησε τελείως η Sami;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nikos_96 said:

Μπορεί να εξηγήσει καποιος γιατί οσοι εχουμε το Α52 4G δεν έχουμε πάρει ακόμα android 14 και ΟΝΕ UI 6.0; Ουτε το security update του Ιανουαρίου δέν έχουμε πάρει..Μας παράτησε τελείως η Sami;

Τώρα την ενδιαφέρει μόνο το s24, γιατί αφού έκανε πειραματόζωα τους πελάτες, αποφάσησε να δεί τα λάθη της και έπεσε με τα μούτρα στο update μετά το τόσο κράξιμο πού έπεσε, έτσι μείνανε όλοι οι άλλοι δυστηχώς πίσω, ελπίζω κάποτε να καταλάβει ότι τα κινητά κυκλοφορούν όταν είναι πλήρως έτοιμα και όχι όποτε έχει ανάγκη η εταιρεία τα χρήματα, και πελάτες της έιναι και αυτοί πού έχουν επιλέξει την μεσαία κατηγορία και όχι μόνο αυτοί που προτιμούν την ακριβή σειρά.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Nikos_96 said:

Μπορεί να εξηγήσει καποιος γιατί οσοι εχουμε το Α52 4G δεν έχουμε πάρει ακόμα android 14 και ΟΝΕ UI 6.0; Ουτε το security update του Ιανουαρίου δέν έχουμε πάρει..Μας παράτησε τελείως η Sami;

Εχει παρει andoid 14 μονο Ρωσια και Καζακσταν απο αρχες γεναρη  οι υπολοιπες χωρες εχουν παραμεινει στο androιd 13 για την ωρα. Η συσκευη δεν προοριζοταν ποτε για Ευρωπη εχει ελαχιστη διανομη σε μερικα δικτυα ευρωπαικα "Brand" και εσυ παιρνεις λειτουργικο με την Ονομασια "Europe" ενα γενικο λειτουργικο για ολες τις ευρωπαικες χωρες δεν υπαρχει ξεχωριστο για καθε ευρωπαικη χωρα.

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, s_nova said:

Εχει παρει andoid 14 μονο Ρωσια και Καζακσταν απο αρχες γεναρη  οι υπολοιπες χωρες εχουν παραμεινει στο androιd 13 για την ωρα. Η συσκευη δεν προοριζοταν ποτε για Ευρωπη εχει ελαχιστη διανομη σε μερικα δικτυα ευρωπαικα "Brand" και εσυ παιρνεις λειτουργικο με την Ονομασια "Europe" ενα γενικο λειτουργικο για ολες τις ευρωπαικες χωρες δεν υπαρχει ξεχωριστο για καθε ευρωπαικη χωρα.

 😉

Λάθος έκανα πιο πάνω και δεν ξέρω πως να διαγράψω το emoji. ☺️

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, parlapipas25 said:

Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος τρόπος να διαγράψουμε τις εφαρμογές της Samsung χωρίς root;

Για κοίταξε αυτό .Έχω καιρό να το δουλέψω

 

https://xdaforums.com/t/tool-adb-appcontrol-1-8-3-ultimate-app-manager-debloat-tool-tweaks.4147837/

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και είναι γενικά για προεγκατεστημένες εφαρμογές που δεν σε αφήνει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. 

Από όταν χάλασε η type c  και αλλάχτηκε  ,δεν έχω καλό σημα. Την άλλαξαν 2η φορά και παλι τα ιδια. Ήταν τυχαίο?Εσάς από σημα δουλεύουν κανονικά τα τηλέφωνα?

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, martinacos said:

Καλησπέρα σε όλους. 

Από όταν χάλασε η type c  και αλλάχτηκε  ,δεν έχω καλό σημα. Την άλλαξαν 2η φορά και παλι τα ιδια. Ήταν τυχαίο?Εσάς από σημα δουλεύουν κανονικά τα τηλέφωνα?

Ευχαριστώ 

Μήπως στην περιοχή που μένεις δεν έχεις καλό σήμα η φταίει ο πάροχος σου ; το έχεις συγκρίνει δίπλα δίπλα με άλλη συσκευή με τον ίδιο παροχο;  εγώ σε vodafone Κερατσίνι δεν έχει καλό σήμα .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, challenge143 said:

Μήπως στην περιοχή που μένεις δεν έχεις καλό σήμα η φταίει ο πάροχος σου ; το έχεις συγκρίνει δίπλα δίπλα με άλλη συσκευή με τον ίδιο παροχο;  εγώ σε vodafone Κερατσίνι δεν έχει καλό σήμα .

Έχω σύγκριση σε με προηγούμενες μέρες,ήταν ικανοποιητικό, ακόμα και δίπλα με συσκευές που έχουμε την ίδια εταιρία εγώ έχω το λιγότερο σημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

έχω βάλει το newpipe για να αποφεύγω τις διαφημίσεις στο youtube όμως ιδανικά θέλω όταν ανοίγω ένα link youtube από το samsung browser να ανοίγει στο newpipe. έχω απενεργοποιήσει την εφαρμογη yt όμως μου ανοίγει το λινκ στον browser. Υπάρχει κάποιος τρόπος να ανοίγουν όλα τα λινκ από παντού στο newpipe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...