Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

14 ώρες πριν, evris2013 said:

Ιουλίου και Αυγούστου ήρθαν στην ώρα τους. 

Με csc: EUR πρώτη φορά δεν μου έχει έρθει ακόμα. Μέχρι τώρα τις έπαιρνε πρώτο. Χρόνια πολλά σε όλους, ιδιαίτερα στους εορτάζοντες!!

Edited by Andrgry
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

30 minutes ago, Andrgry said:

Με csc: EUR πρώτη φορά δεν μου έχει έρθει ακόμα. Μέχρι τώρα τις έπαιρνε πρώτο. Χρόνια πολλά σε όλους, ιδιαίτερα στους εορτάζοντες!!

+1

 

mi a1 / mi a3 / Samsung A52s 5G

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Andrgry said:

Με csc: EUR πρώτη φορά δεν μου έχει έρθει ακόμα. Μέχρι τώρα τις έπαιρνε πρώτο. Χρόνια πολλά σε όλους, ιδιαίτερα στους εορτάζοντες!!

Με COS πάντα τελευταίος τις παίρνω. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Andrgry said:

Τελικά σήμερα το πρωί ήρθε η αναβάθμιση, CSC: EUR.

Αύριο μεθαύριο θα έρθει και σε μένα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα το μεσημέρι μου ήρθε η ενημέρωση Αυγούστου σε COS/COS. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για το γνωστο προβλημα με την οθονη που εμφανιζει παρασιτα σε ασθενες σημα ποιο αλλο σερβις προτεινετε εκτος απο τη Smartec (ειναι μακρια και ειναι μονο πρωι)

Εχει παει κανεις στο σερβις στη Γλυφαδα ?

https://service-samsung-glyfada.business.site/

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, adi32 said:

Για το γνωστο προβλημα με την οθονη που εμφανιζει παρασιτα σε ασθενες σημα ποιο αλλο σερβις προτεινετε εκτος απο τη Smartec (ειναι μακρια και ειναι μονο πρωι)

Εχει παει κανεις στο σερβις στη Γλυφαδα ?

https://service-samsung-glyfada.business.site/

Προσωπικα δεν εχω παει, αλλα ακουγεται οτι ειναι καλο οπως και της καλλιθεας.

Link to comment
Share on other sites

σοφοκλεους 180 καλλιθεα..ολα τα samsung εκει τα πηγαινα..αψογοιservice!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,  μετα το τελευταίο update παρατήρησα πως όταν ανοίγω NFC & Bluetooth ενώ δουλεύουν κανονικά δεν εμφανίζεται το εικονίδιο στην γραμμή ειδοποιησεων. Παρατήρησα επίσης πως μόνο για το Bluetooth  ανοίγω συνδέω τα ακουστικά μου και μετά εμφανίζεται το εικονίδιο. Το nfc όμως ενώ δουλεύει κανονικά συνεχίζει να μη εμφανίζεται. Πάντα μετά από κάθε αναβάθμιση κάνω επανεκκίνηση το κινητό όπως και σχεδόν κάθε μέρα. Έχετε και εσείς αντίστοιχο πρόβλημα?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riptor01 said:

Καλησπέρα,  μετα το τελευταίο update παρατήρησα πως όταν ανοίγω NFC & Bluetooth ενώ δουλεύουν κανονικά δεν εμφανίζεται το εικονίδιο στην γραμμή ειδοποιησεων. Παρατήρησα επίσης πως μόνο για το Bluetooth  ανοίγω συνδέω τα ακουστικά μου και μετά εμφανίζεται το εικονίδιο. Το nfc όμως ενώ δουλεύει κανονικά συνεχίζει να μη εμφανίζεται. Πάντα μετά από κάθε αναβάθμιση κάνω επανεκκίνηση το κινητό όπως και σχεδόν κάθε μέρα. Έχετε και εσείς αντίστοιχο πρόβλημα?

 

Όχι κανένα πρόβλημα. Και τα δύο (NFC, Bluetooth) εμφανίζονται κανονικά πάνω στην οθόνη. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, evris2013 said:

Όχι κανένα πρόβλημα. Και τα δύο (NFC, Bluetooth) εμφανίζονται κανονικά πάνω στην οθόνη. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Σήμερα το έψαξα και άλλο και μέσα από την εφαρμογή samsung members. Έχουν και άλλοι πρόβλημα και σε άλλες συσκευές μετά το update. 

Εντωμεταξύ κάποιοι προτείνουν σαν λύση να γίνει εκκαθάριση cache και data από τις ρυθμίσεις εφαρμογές nfc αλλά ουτε σε εμένα δούλεψε 

Edited by riptor01
Link to comment
Share on other sites

Οσοι κανατε την γνωστη επισκευη  με αλλαγη οθονης μπαταριας κλπ ειδατε μετα καποια διαφορα στο κινητο σε μπαταρια κια οθονη?

Εμενα το προβλημα παρουσιαζεται παρα πολυ σπανια και δισταζω μην εχω τιποτα μπλεξιματα χειροτερα (διαβαζω στο google οτι σε αλλους εχει δαχτυλιες η καμερα βαζουν ελαττωματικα ανταλακτικα κλπ )

Υποχρεωτικα σου σβηνουν τα παντα ? Σου κανουν και update υποχρωτικα ? Γιατι εγω δεν εχω κανει τις τελευταιες αναβαθμισεις και θελω να μεινει εται ακουγοντας τα διαφορα προβληματα που βγαινουν 

Προτιμοτερο να το στειλω smartec για πιο σιγουρα?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, adi32 said:

Οσοι κανατε την γνωστη επισκευη  με αλλαγη οθονης μπαταριας κλπ ειδατε μετα καποια διαφορα στο κινητο σε μπαταρια κια οθονη?

Εμενα το προβλημα παρουσιαζεται παρα πολυ σπανια και δισταζω μην εχω τιποτα μπλεξιματα χειροτερα (διαβαζω στο google οτι σε αλλους εχει δαχτυλιες η καμερα βαζουν ελαττωματικα ανταλακτικα κλπ )

Υποχρεωτικα σου σβηνουν τα παντα ? Σου κανουν και update υποχρωτικα ? Γιατι εγω δεν εχω κανει τις τελευταιες αναβαθμισεις και θελω να μεινει εται ακουγοντας τα διαφορα προβληματα που βγαινουν 

Προτιμοτερο να το στειλω smartec για πιο σιγουρα?

Έκανα όλες τις αναβαθμίσεις χωρίς προβλήματα έως τώρα. 11 μήνες το έχω. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν το έχω στο παντελόνι πατιούνται κουμπιά και κλειδώνει το τηλέφωνο για αρκετά λεπτά, γιατί μάλλον πατιέται ο αισθητήρας δακτυλικών.
Τι πρέπει να κάνω για να σταματήσει;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@adi32 αν θες να έχεις κεφάλι ήσυχο πήγαινε το smartec . Μην αφήσεις την συσκευή να περάσει η εγγύηση.  Αν διαβάσεις για την συγκεκριμένη αντιπροσωπεία έχει καλές κριτικές κ όσοι το έχουν πάει μέσα από εδώ μόνο θετικά σχόλια θα ακούσεις και μιλάμε για ναυαρχίδες ..... 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikoseggo3 said:

Ρε παιδιά όταν το έχω στο παντελόνι πατιούνται κουμπιά και κλειδώνει το τηλέφωνο για αρκετά λεπτά, γιατί μάλλον πατιέται ο αισθητήρας δακτυλικών.
Τι πρέπει να κάνω για να σταματήσει;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ήμουν στο σούπερ και κλείδωσε για 10 λεπτά. Έλεος. Τώρα το βάζω κωλοτσεπη με την οθόνη προς τα έξω.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Έκανα όλες τις αναβαθμίσεις χωρίς προβλήματα έως τώρα. 11 μήνες το έχω. 

Ειμαι της άποψης ότι δουλεύει καλά δεν το πειράζουμε ειδικά όταν δεν υπάρχει επιστροφή. 

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στο σούπερ και κλείδωσε για 10 λεπτά. Έλεος. Τώρα το βάζω κωλοτσεπη με την οθόνη προς τα έξω.
Πήγαινε στις ρυθμίσεις - οθόνη - προστασία οθόνης από τυχαία αγγίγματα και ενεργοποίησε τον διακόπτη μπας και λυθεί το πρόβλημα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, sgatzo said:

Πήγαινε στις ρυθμίσεις - οθόνη - προστασία οθόνης από τυχαία αγγίγματα και ενεργοποίησε τον διακόπτη μπας και λυθεί το πρόβλημα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έτσι το είχα. Τώρα το ξαναβγαλα μήπως αυτό έφταιγε. Επίσης είχα να κλειδώνει σε 5 δευτερόλεπτα. Το έκανα 0.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, adi32 said:

Ειμαι της άποψης ότι δουλεύει καλά δεν το πειράζουμε ειδικά όταν δεν υπάρχει επιστροφή. 

Σε καμία συσκευή δεν χρειάστηκε να κάνω υποβάθμιση. Δεν είχα θέματα για να το πάω πίσω. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι της άποψης ότι δουλεύει καλά δεν το πειράζουμε ειδικά όταν δεν υπάρχει επιστροφή. 
Σωστή από μία άποψη αυτό που λες, αλλά το θέμα είναι να έχουμε και τα τελευταία security patch , αλλιώς είναι άχρηστο το τηλέφωνο χωρίς ασφάλεια, με τόσες κάρτες περασμένες μέσα και τράπεζες είναι ένα θέμα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις - οθόνη - προστασία οθόνης από τυχαία αγγίγματα και ενεργοποίησε τον διακόπτη μπας και λυθεί το πρόβλημα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έχω ενεργοποιήσει από την αρχή αλλά πάλι τα ίδια

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nikoseggo3 said:

Το έχω ενεργοποιήσει από την αρχή αλλά πάλι τα ίδια

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μήπως έχεις ενεργό το διπλό τάπ για σβήσιμο κ ενεργοποίηση οθόνης; Αν ναι αφαίρεσε το.

Edited by apogee

mi a1 / mi a3 / Samsung A52s 5G

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ενεργό ναι
Θα το δοκιμάσω

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορεί να φταίει και το πάντα ενεργό δακτυλικο αποτύπωμα ακόμα και με κλειστή οθόνη

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...