Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

7 minutes ago, s_nova said:

Screenshot_20230614_224452_Galaxy Themes.jpg

τι βλέπουμε ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

στο 4pda είδα ότι ξεκίνησε το update του Ιουνίου με μέγεθος 310,70 mb. Οπότε είναι μονο security patch

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, evris2013 said:

Περιμένουμε κάτι άλλο εκτός από το security patch Ιουνίου; 

λογικά όχι 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχει προβλημα κάποιος με την συγκεκριμενη αναβαθμιση??Ενω την κατεβαζει βγαζει σφάλμα και ζηταει να το συνδεσω σε υπολογιστή με συγκεκριμενη εφαρμογη για να το κανω εγκατάσταση. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, jtkar said:

Εχει προβλημα κάποιος με την συγκεκριμενη αναβαθμιση??Ενω την κατεβαζει βγαζει σφάλμα και ζηταει να το συνδεσω σε υπολογιστή με συγκεκριμενη εφαρμογη για να το κανω εγκατάσταση. 

Όχι, κατευθείαν σε δευτερόλεπτα.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jtkar said:

Εχει προβλημα κάποιος με την συγκεκριμενη αναβαθμιση??Ενω την κατεβαζει βγαζει σφάλμα και ζηταει να το συνδεσω σε υπολογιστή με συγκεκριμενη εφαρμογη για να το κανω εγκατάσταση. 

Κάποιο κόλλημα μήπως; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με την 3EWE1 και μπορώ να πω ότι το κινητό με αυτή την έκδοση πραγματικά φυσάει. Και από θέμα μπαταρίας.

Οπότε θα κρατηθώ προς το παρόν και δεν θα κάνω την αναβάθμιση μέχρι να ακούσω ότι όλα είναι ρολόι a68b7aa2e1dde65ef89e0d2ebcc8504d.jpg

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, siberiantiger said:

Εγώ είμαι με την 3EWE1 και μπορώ να πω ότι το κινητό με αυτή την έκδοση πραγματικά φυσάει. Και από θέμα μπαταρίας.

Οπότε θα κρατηθώ προς το παρόν και δεν θα κάνω την αναβάθμιση μέχρι να ακούσω ότι όλα είναι ρολόι emoji4.pnga68b7aa2e1dde65ef89e0d2ebcc8504d.jpg

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Οποίος δεν κάνει χρήση κινητού έχει μεγάλη αυτονομία 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, jtkar said:

Εχει προβλημα κάποιος με την συγκεκριμενη αναβαθμιση??Ενω την κατεβαζει βγαζει σφάλμα και ζηταει να το συνδεσω σε υπολογιστή με συγκεκριμενη εφαρμογη για να το κανω εγκατάσταση. 

Αν δεν τα καταφέρεις αναγκαστικά πέρασε την μέσο υπολογιστή απλά να ξέρεις θα σου περάσει όλη την ρομ από την αρχή χωρίς να χάσεις τίποτα. (Κάνε ένα clear πριν

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, siberiantiger said:

Εγώ είμαι με την 3EWE1 και μπορώ να πω ότι το κινητό με αυτή την έκδοση πραγματικά φυσάει. Και από θέμα μπαταρίας.

Οπότε θα κρατηθώ προς το παρόν και δεν θα κάνω την αναβάθμιση μέχρι να ακούσω ότι όλα είναι ρολόι emoji4.pnga68b7aa2e1dde65ef89e0d2ebcc8504d.jpg

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

3EWE1 τι είναι;;;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3EWE1 τι είναι;;;
May 2023 OneUI 5.1 Update (A528BXXU3EWE1)

Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η τελευταία ενημέρωση. Γρήγορο στην καθημερινή χρήση και βελτιωμένη αυτονομία σε σχέση με τις προηγούμενες. Περιμένουμε την αναβάθμιση να μας καταστρέψουν τη ζωή...

mi a1 / mi a3 / Samsung A52s 5G

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις την περνάω και εγώ σε cosmote. Για να δούμε......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια ενημερωση ειναι ιουνιου οχι μαιου.
 
1863107620_Screenshot_20230620_182457_Softwareupdate.thumb.jpg.6db183c5272712a32bd0ad3ca07bda9c.jpg
Συγνώμη για το off-topic

Πως είναι από θέμα μπαταρίας το Poco F5 pro και το S23 Ultra?

Ρωτάω επειδή διάβασα ότι έχεις αυτές τις 2 συσκευές.

Ευχαριστώ!

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, siberiantiger said:

Συγνώμη για το off-topic

Πως είναι από θέμα μπαταρίας το Poco F5 pro και το S23 Ultra?

Ρωτάω επειδή διάβασα ότι έχεις αυτές τις 2 συσκευές.

Ευχαριστώ!

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Μπαταρια και τα δυο βγαζουν 6.30 εως 8 ωρες αναλογα . Το poco f5 το απλο βγαζει λιγο καλυτερη μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Για να μην ψαχνω μια μια την σελιδα για τον αν εχει αναφερθει προηγουμενα παρομοιο θεμα ειπα να ρωτησω μπας και γλιτωσω χρονο. Το τηλεφωνο το τελευταιο διαστημα εχει αναπτυξει υπερβολικο battery drain στο idle δηλαδη οταν ειναι κλειστη η οθονη. Δηλαδη χανει περι το 10% απο το βραδυ μεχρι το πρωι.Με ολα κλειστα ( wifi data bluetooth gps και τα συναφη). Λογικα καποια σαπια εφαρμογη δεν αφηνει το κινητο να μπει σε deep sleep. Απλα το αναφερω μηπως εχει τυχει και σε καποιον αλλο. Να αναφερω οτι το κινητο φοραει ακομα την μαμα εκδοση Android (δεν εχει αναβαθμιστει ποτε μην ρωτατε γιατι ).

Οταν δουλευω το κινητο το ποσοστο της μπαταριας πεφτει βασανιστικα αργα σχεδον οπως οταν το πηρα καινουργιο. Δεν το χρησιμοποιω πολυ εντος σπιτιου μονο οταν βγαινω εκτος γι αυτο και η μπαταρια του ειναι σε καλη κατασταση ακομα. 

Εφαρμογες εχω πολυ καιρο να εγκαταστησω οποτε δεν αλλαξε κατι .

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jimaska said:

Καλησπερα σε ολους. Για να μην ψαχνω μια μια την σελιδα για τον αν εχει αναφερθει προηγουμενα παρομοιο θεμα ειπα να ρωτησω μπας και γλιτωσω χρονο. Το τηλεφωνο το τελευταιο διαστημα εχει αναπτυξει υπερβολικο battery drain στο idle δηλαδη οταν ειναι κλειστη η οθονη. Δηλαδη χανει περι το 10% απο το βραδυ μεχρι το πρωι.Με ολα κλειστα ( wifi data bluetooth gps και τα συναφη). Λογικα καποια σαπια εφαρμογη δεν αφηνει το κινητο να μπει σε deep sleep. Απλα το αναφερω μηπως εχει τυχει και σε καποιον αλλο. Να αναφερω οτι το κινητο φοραει ακομα την μαμα εκδοση Android (δεν εχει αναβαθμιστει ποτε μην ρωτατε γιατι ).

Οταν δουλευω το κινητο το ποσοστο της μπαταριας πεφτει βασανιστικα αργα σχεδον οπως οταν το πηρα καινουργιο. Δεν το χρησιμοποιω πολυ εντος σπιτιου μονο οταν βγαινω εκτος γι αυτο και η μπαταρια του ειναι σε καλη κατασταση ακομα. 

Εφαρμογες εχω πολυ καιρο να εγκαταστησω οποτε δεν αλλαξε κατι .

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Αναβάθμιση άμεσα να γλιτώσεις από όλα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...