Jump to content

Ιοί, αντιβιοτικά, Νέοι Ιοί - Προσοχή όχι Hoaxes


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς το συγκεκριμένο πρόγραμμα;;; Αξίζει;;; είναι καλύτερο απο Norton;;; Γιατί κάτι τέτοιο ακούγεται....

 

Πάντως ό,τι και να'ναι ΣΙΓΟΥΡΑ είναι πιο ελαφρύ από το Norton!:wacko: :wacko:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς το συγκεκριμένο πρόγραμμα;;; Αξίζει;;; είναι καλύτερο απο Norton;;; Γιατί κάτι τέτοιο ακούγεται....
Είναι ποιο καλό από Norton και ο υπολογιστής σου γίνεται ξαφνικά ποιo γρήγορος μια και δεν καταλαβαίνεις την ύπαρξή του στο background! :)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως...:p

Απο τότε που το έβαλα έχει χαλαρώσει ο "Ναός μου" :lol:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

kai sygkritika me karpersky?
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

μόλις έβαλα nod32 διαπίστωσα ότι είχα mail με ιούς που ο nortonas δεν τα είχε πιάσει. Με τον Nortona το μηχάνημα σερνοταν!

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

To xrisimopoiw ki'egw edw kai arketo kairo kai den exw to paramikro problima. Apsogo pragmatika, kammia sxesi me norton klp pou sou trone th mish mnhmh tou sistimatos.
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

To exw edw kai miso xrono!!!Eimai apolyta ikanopoihmenos...Sta + tou programmatos to poly grhgora scan twn arxeiwn!!!

Όντως. Η διαφορά στην ταχύτητα του scan είναι πολύ μεγάλη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οντως ειναι απο α καλυτερα αλλα εκανα καποιες δοκιμες με το καινουργιο kaspersky (2006) και παρατηρησα οτι μερικους ιους δεν τους εβρισκε το nod32 σε αντιθεση με το kaspersky.....Kατι trojan τα ειχα βαλει γενικα να βρουνε
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

kaspersky και nod 32 υποτίθεται ότι είναι τα καλύτερα. Αλλά το βασικό με όλα τα antivirus είναι να είναι ενημερωμένα.
Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιώ και εγώ εδώ και 7-8 μήνες, είμαι πολύ ευχαριστημένος, τόσο στην εύρεση των διαφόρων απειλών όσο και στο ότι είναι πιο ελαφρύς.

Βέβαια όπως αναφέρθηκε παραπάνω δεν τα βρίσκει όλα για αυτό καλό είναι να χρησιμοποιούνται μαζί με κάποιο άλλο πρόγραμμα.

Διαχειριση ξενοδοχειου

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

εβαλα απο σποντα nod32 και μου αρεσε τοσο πολυ που πηγα και το πληρωσα οταν ελειξε το trial (Δε κανω πλακα)

 

Συγκριτικα με το Νορτον που ειχα πριν, ειναι πολυ πιο ελαφρυ, πολυ πιο γρηγορο στο scanning, λιγοτερα ΜΒ σε ενημερωσεις ( 3ερετε ποσσεσ φορεσ θελει το νορτον 2005 σε μια καθαρη εγκατασταση να του κανεις ρεσταρτ??????) και το κυριοτερο ολο τσιμπαει ιουσ που δεν βλεπει το Νορτον. (Αποδεδειγμενο απο ανεξαρτητες μετρησεις αυτο)

 

Βαλτε το και βαλτε το νομιμο....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι συμβαίνει με το Panda Antivirus και έχει σταματήσει να κάνει ανανεώσεις;

Ευχαριστώ

 

an ine trial stamataei na kanei ananeoseis nomizo 30 meres meta tin egkatastasi. gia na sinexisi na kanei prepei na ginis sindromitis.

otan pas apo to menu na pas update-> updates settings prepei na valis tous kodikous, mono etsi tha sinexisi na kanei ananeoseis.

 

ego to exo egkatestimeno se 2 ipologistes tin ekdosi titanium 2006 antivirus+ antispyware, ine poli kalo, to meionektima tou ine oti ine poli vari.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι συμβαίνει με το Panda Antivirus και έχει σταματήσει να κάνει ανανεώσεις;

Ευχαριστώ

προφανως το εχεις ''αγορασμενο'',ε?

Δεν ξερω γιατι,μου το εκανε και μενα.Οτι εκδοση ειχα χρησιμοποιησει,μετα απο καποιες μερες σταματουσε να κανει ανανεωση

Link to comment
Share on other sites

Δοθείσης ευκαιρίας παιδιά το f-secure το έχει, το ξέρει κανείς; τι λέει;

 

Αν χρησιμοποιήσεις την έκδοση 5.44 που είναι μόνο Αntivirus,όχι Ιnternet security,firewall κλπ κανένα προβλημα-Είναι πολύ ελαφριά, χρησιμοποιεί ίδια την μηχανή αναζήτισης με τις "κορυφαίες' εκδόσεις της εταιρίας ,και εχει τις ίδιες αναβαθμίσεις-Καλύτερα παραμετροποιήσιμο από το Νοd32 ,καθώς βρίσκει ιούς μέσα σε συμπιεσμένα αρχεία-Φυσικά θα πρέπει να το "αγοράσεις" και να το βρείς γιατί δεν "κυκλοφορεί" σχετικά εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Για το δωρεάν antivir personal 7.0 ποιά είναι η άποψή σας; Το έχω εδώ και 5 μήνες και μόνο καλά λόγια έχω. Θέλω την άποψη και άλλων.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιήσεις την έκδοση 5.44 που είναι μόνο Αntivirus,όχι Ιnternet security,firewall κλπ κανένα προβλημα-Είναι πολύ ελαφριά, χρησιμοποιεί ίδια την μηχανή αναζήτισης με τις "κορυφαίες' εκδόσεις της εταιρίας ,και εχει τις ίδιες αναβαθμίσεις-Καλύτερα παραμετροποιήσιμο από το Νοd32 ,καθώς βρίσκει ιούς μέσα σε συμπιεσμένα αρχεία-Φυσικά θα πρέπει να το "αγοράσεις" και να το βρείς γιατί δεν "κυκλοφορεί" σχετικά εύκολα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ τα βρήκα και τα έχω και τα δύο "νόμιμα" και όπως είδα είναι τα ίδια ως προς antivirus,spyware end firewall απλώς χρησιμοποιώ το f-secure internet security που έχει επιπλέον γονικό έλεγχο και ανεπιθύμητη αλληλογραφία αν και δεν τα χρησιμοποιώ για την ώρα επειδή δεν μου χρειάζονται.

(Υπ 'οψιν δε ότι είναι και στα Ελληνικά, οπότε είναι πλήρως κατανοητό).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...