Jump to content

Welcome!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 678
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
η StAvRiNoULa τωρα ειναι το μικροτερο μελος μας???
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις και τα προφίλ των χρηστών αναλυτικά θα βρεις χρήστες που η ηλικία τους είναι μόλις ενός έτους :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (19 Ιούλ. 2004 , 19:51)

 

Αν κοιτάξεις και τα προφίλ των χρηστών αναλυτικά θα βρεις χρήστες που η ηλικία τους είναι μόλις ενός έτους :p

 

iNCubO σε ζητάνε! :p

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παρών Παρών

ΥΓ τόσο καιρό και τώρα το είδα αυτό το ποστ

Και ας μην σχολιασω τα μυνηματα που έστειλα στον webmaster του unwired και δεν μου απάντησε ποτέ.

Ας είναι καλά ενα φιλαράκι που μου είπε για το myphone αν και νόμιζε ότι ήταν άλλη ομάδα-site

Link to comment
Share on other sites

Τι βαρετή καλοκαιρινή μέρα κι αυτή.. ευτυχώς που με τα αμέτρητα posts του myPhone είχα κάτι να κάνω (ναι, το ομολογώ, μέχρι στιγμής έχω διαβάσει σχετικά λίγα) -- αλλά διαβάζοντας αυτό το συγκεκριμένο thread.. ε, δε μπορώ παρά να δηλώσω κι εγώ το παρόν μου, έστω και αρκετούς μήνες μετά από την εγγραφή μου, υποσχόμενη ότι κάποια στιγμή θα έχω διαβάσει όλα τα περασμένα posts και θα είμαι up-to-date :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Earendil (26 Αύγ. 2004 , 17:33)

 

Γιατί κατά τα άλλα όλοι λίγο πολύ έχουμε τη φιλοδοξία να φόρεσουμε τις "δάφνες"!

 

το έχουμε στο αίμα μας φιλε μου :D :cool:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...