Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν περιμένα να έχει τέτοιο τέλος. Unexpected.

Θέτω τα εξής ερωτήματα:

 

1.Αυτό με τον Franklin σαν πολύ πρόχειρα δεν έγινε;

2.Αυτό το Sona τι είναι πάλι με όλο τον υπόκοσμο;

3.Was that Bellick?

4.Και αυτός με την άσπρη ποδιά γιατί θέλει τον Scoffield;

5.Μήπως τα charges στον Linc ήταν μέρος ενός σχεδίου για να δουν την αντίδραση του Michael;

6.Ο papi τι γίνεται τελοσπάντων;

7.Που είναι η Maricruz;

 

:confused:

 

GOD I'M NOT GONNA MAKE IT 'TILL AUGUST. :hypno: :w00t:

 

1. Κάπως έτσι φάνηκε.

2. Φυλακές είναι. Τι περίμενες να δεις; Κοστουμαρισμένους κύριους να πίνουν τσάι και να συζητούν για τη μεγάλη νίκη του Adonson στο λακρός;:p

3. Ναι. Ο Μπέλικ ήταν. Καινούριο τον κάναν.

4. Ελπίζουμε να μάθουμε στη 3η σεζόν.

5. Θα μπορούσε.

6. Who the **** is papi?

7. Βλέπε 4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι περίμενες να δεις; Κοστουμαρισμένους κύριους να πίνουν τσάι και να συζητούν για τη μεγάλη νίκη του Adonson στο λακρός;

:lol::lol::respect:

 

6. Who the **** is papi?

Μετεξεταστέος!:p

Link to comment
Share on other sites

SEASON 3 ΑΠΟ ΤΗΝ WIKIPEDIA:

 

[edit] Season 3

Series creator Paul Scheuring has commented that the third season will consist of most of the original cast with new additions and that the overall theme will be "redemption".[7] The plot will continue from the second season finale, where most of the main characters have ended up in Panama with four characters incarcerated in prison. Although the conspiracy storyline has not finished, the third season's plot will be "as different in tone as Season 2 was from Season 1".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε κάποιος πιο πάνω, η 3η season ή θα μας αφήσει με ανοιχτά τα στόματα, ή θα είναι πατάτα.

Πιστεύω είναι κρίσιμη season καθώς η σειρά ήταν προκαθορισμένη για μονάχα 2.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα charges στον Linc ήταν μέρος ενός σχεδίου για να δουν την αντίδραση του Michael;

 

Είναι αυτό που λέμε Κολιάτσου - Παγκράτι μέσω Λαμίας...

Δολοφονήθηκαν τόσοι άνθρωποι, αλλάξανε τρεις πλανητάρχες (sic), κυβερνήτες κλπ. για να δουν τί θα κάνει ο Michael? Αν ισχύει αυτό, που είναι πολύ πιθανό, θα είναι εξαιρετικά απογοητευτικό και ηλίθιο.

 

ΥΓ. Μεταξύ Maricruz lover και Papi προτιμώ το (Α), πιο παραστατικό :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι ενα, οτι χαθηκανε τα λεφτα.

Αφου βρηκε τον κινεζο πρακτορα στη θαλασσα η αστυνομια θα πηρε και τα λεφτα.

Ο πρακτορ μαχοουν ειναι στην ιδια φυλακη;

Η απορια μου ειναι γιαι τωρα θελουν τον μαικλ ζωντανο. Δεν εξυπηρετει σε τιποτα.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι ενα, οτι χαθηκανε τα λεφτα.

Αφου βρηκε τον κινεζο πρακτορα στη θαλασσα η αστυνομια θα πηρε και τα λεφτα.

Ο πρακτορ μαχοουν ειναι στην ιδια φυλακη;

Η απορια μου ειναι γιαι τωρα θελουν τον μαικλ ζωντανο. Δεν εξυπηρετει σε τιποτα.

Ο κινέζος γενικά πετούσε πάντα ωραίες ατάκες, του πάει πολύ ο ρόλος αυτός, αλλά ειδικά το ότι πετάει την τσάντα στη θάλασσα και λέει «νομίζεις ότι νοιάζομαι για ένα χαρτζηλίκι 5 εκατομμυρίων δολλαρίων;» είναι κορυφαίο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο κινέζος γενικά πετούσε πάντα ωραίες ατάκες, του πάει πολύ ο ρόλος αυτός, αλλά ειδικά το ότι πετάει την τσάντα στη θάλασσα και λέει «νομίζεις ότι νοιάζομαι για ένα χαρτζηλίκι 5 εκατομμυρίων δολλαρίων;» είναι κορυφαίο. :lol:

 

Συμφωνώ με τις ατάκες αλλά γενικά ήταν αρκετά σπαστικός και αχώνευτος .... :p :p

 

Πάντως είμαι απόλυτα σίγουρος ότι κάποιον/κάποια αντάξιο (ή και καλύτερο) θα βρουν να τον αντικαταστήσει .... :D :D

 

Γενικά το φινάλε άφησε άριστες εντυπώσεις και υψηλής έντασης αναμονή για ανάλογης ποιότητας συνέχεια.... Ίδομεν... :rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

"Σποιλερ"

Ρε παιδια, εγω γιατι δε θυμαμαι καθολου τη σκηνη που φαινεται να πυροβολουν τον Κελερμαν? :worry:

Το επεισοδιο ηταν περιεργο. Αυτα με την καινουργια φυλακη δεν τα καταλαβα.. Τι θελει να ας πει ο ποιητης αραγες...? Τι Σονα και Σονια και Λιτσα...:rolleyes:

 

Αλλά ομολογω οτι στεναχωρηθηκα περισσοτερο για τα money. Τοσα χερια αλλαξανε. Τόσοι ανθρωποι τα επιδιώξαν. Και με το που φτασαν στα επιθυμητα χερια, χάθηκαν. Ουτε 1 ευρωπουλο δεν προλαβαν να ξοδεψουν...

Link to comment
Share on other sites

H SweetChild εννοεί ότι με το που έφτασαν στα επιθυμητά χέρια [i.e. Linc & Michael] δεν κατάφεραν να ξοδέψουν τίποτα.

Εγώ νομίζω πως ο Michael ξοδεψε για να αγοράσει το σκάφος του Μahone και τη μαριχουάνα, άρα χρησίμευσαν κάπου.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα ότι παίζει Prison Break στο Filmnet3 και μου έκανε εντύπωση που βρίσκεται στο 6ο επεισόδιο της 2ης season. Πολύ καλά για τα ελληνικά δεδομένα.
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειδα κι εγω το τελευταιο επεισοδιο...

Τι ναι αυτο; Εκει που περιμενεις να ξεκαθαρισουν μερικα εστω πραγματα, πεταγοντουσαν σαν μανιταριακια τα ερωτηματικα και οι ανατροπες...

Παμε λοιπον:

 

Τι σκατα ειναι αυτη η Σονα κι ειναι τοσο σημαντικο και ξεχωριστο μερος απο τις υπολοιπες φυλακες που το αναφερουν τοσα επεισοδια τωρα;

Επιτελους παει ο Κινεζουλης, αχτι τον ειχα...

Ο Λινκ δεν μπορουσε να επιστρεψει για τα λεφτα;

Τον Κελερμαν δεν σκεφτηκα ουτε λεπτο οτι δεν τον σκοτωσαν τελικα! Μην μου δινετε φρουδες ελπιδες σας παρακαλω, ηταν η λατρεια μου...:cry: :( :( :( (μετα τον T-Bag φυσικα...:p )

Οσο για τον γερο, ενας θεος ξερει τι ρολο βαραει αν και πιστευω οτι τελικα θα αποδειχθει οτι για τον Μαικλ πηγαιναν απο την αρχη ή κατι τετοιο και θα μας κουφανει...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Τι σκατα ειναι αυτη η Σονα κι ειναι τοσο σημαντικο και ξεχωριστο μερος απο τις υπολοιπες φυλακες που το αναφερουν τοσα επεισοδια τωρα;

Επιτελους παει ο Κινεζουλης, αχτι τον ειχα...

Ο Λινκ δεν μπορουσε να επιστρεψει για τα λεφτα;

Τον Κελερμαν δεν σκεφτηκα ουτε λεπτο οτι δεν τον σκοτωσαν τελικα! Μην μου δινετε φρουδες ελπιδες σας παρακαλω, ηταν η λατρεια μου...:cry: :( :( :( (μετα τον T-Bag φυσικα...:p )

Οσο για τον γερο, ενας θεος ξερει τι ρολο βαραει αν και πιστευω οτι τελικα θα αποδειχθει οτι για τον Μαικλ πηγαιναν απο την αρχη ή κατι τετοιο και θα μας κουφανει...

 

 

 

Oχι, πως να επιστρεψει ο Λινκ τα λεφτα αφου θα τα βρηκε η αστυνομια διλπα στο πτωμα(?) του κινεζου,, που δε ξερουμε οτι πεθανε με μια σφαιρα.

Ξεχνα τον Κελερμαν, εκανε το καθηκον του και τωρα τεζα.:p

Ο γερος λογικα ειναι μεγαλογιατρος και εχει καποια ψηλη θεση στην "εταιρια".

Το ερωτημα ειναι γιατι θελει τον Μαικλ ζωντανο και να αποδρασει καθως και τι στο καλο ειναι η Σονα και πως ηξεραν οτι θα καταληξει αυτος εκει...

 

 

 

Ο T-BAG ξοδεψε χρηματα απο τα 5,000,000 δολλαρια

O T-Bag ειπε οτι εφαγε περιπου 150Κ, συν καποια που μοιραστηκαν οταν βρηκαν τα λεφτα, συν αυτα που εδωσε ο Μαικλ στον παναμεζο πρεζεμπορα τα οποια ηταν αρκετα πανω απο 100Κ αφου τοσα θα επαιρνε αμοιβη αν τον εδινε, συν καποια για το σκαφος...

Πολυ σπαταλοι ρε παιδι μου...

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειδα κι εγω το τελευταιο επεισοδιο...

Τι ναι αυτο; Εκει που περιμενεις να ξεκαθαρισουν μερικα εστω πραγματα, πεταγοντουσαν σαν μανιταριακια τα ερωτηματικα και οι ανατροπες...

 

ζηλεψε το λοστ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Στον τρίτο κύκλο θα παίζουν οι ίδιοι πρωταγωνιστές?Η πλοκή θα είναι τελείως διαφορετική?Κάτι διάβασα πιο πάνω αλλά δεν κατάλαβα...
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια. Όσοι ήταν στο φινάλε του 2ου season θα είναι και στο 3ο.

Νομίζω η Σάρα θα χαθεί για λίγο επειδή είναι έγκυος στη πραγματικότητα..

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η Σάρα θα χαθεί για λίγο επειδή είναι έγκυος στη πραγματικότητα..

Μήπως σχεδιαστεί και καμιά εγκυμοσύνη και στη σειρά με τον Μάικλ ίσως; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...