Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια και καταγγελια εχω κανει και τιποτα !απλα θα μου απαντησει το νομικο τουσ τμημα !εχουνε περασει κατι μηνεσ και τιποτα !απλα μασ κοροιδευουνε!αν θελετε οσοι θελουν και εχουνε προβληματα με την hol ασ μαζευτουμε να κανουμε ομαδικη καταγγελια στην εετ με κοινοποιηση σε αυτουσ η ακομη και να παμε απο ταγραφεια τουσ ομαδικα και να ζητησουμε να σταματησουνε να μασ κοροιδευουνε!!περιμενω απλα εμαιλ στο wind@pathfinder.gr για να οργανωθουμε και να δωσουμε εκταση στην ατελειωτη κοροιδια !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλε βασιλη απο τις 14 αυτου του μηνα ειμαι με ενεργοποιηση μεν αλλα χωρις νετ και τηλεφωνο.Την παρασκευη πρωι βρηκα απο ενα πολυ καλο και ευγεναστατο προισταμενο του οτε της περιοχης μου και ενω μου εξηγησε οτι δεν ειναι υποχρεωμενος να μου απαντησει,μου ειπε τεκμηριωμενα οτι το προβλημα ειναι-ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΣΤΟ ΒΡΟΓΧΟ ΜΑς- και πιστεψε με ειναι οτι πιο "τεχνικο"εχω ακουσει αυτον τον καιρο.Τερμα τα ψεμματα φταιει ο οτε,τη δευτερα εχει χαμηλες πτησεις στα γραφεια τους.Μια ο οτε μου εχει κανει ζημια στο καφαο μια οτι καπου κοπηκε ο χαλκος αποτον οτε μεχρι το σπιτι,και ενα σωρο λαλακιες.Οσο για το καρτοτηλεφωνο που λες οτι δινουν ειναι με το ιδιο νουμερο γιατι με καινε τρομερα οι εισερχομενες που χανω.......

 

ΑΓΓΕΛΙΑ

Ζητηται ταλιμπαν με αριστη γνωση και χειρισμου εκρηκτικων,για ντου σε γραφεια γνωστης εταιρειας τηλεπικοινωνιων......

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο σεπτέμβρη περιμένω να μπώ στο ιδιόκτητο! τουλάχιστον έχω 2ΜΒ και κάνω την δουλειά μου... Την άλλη εβδομάδα που θα είμαι Αθήνα θα πάω και θα τους χέσω!!! Υποτίθεται ότι είμαι κ παλιός πελάτης και θα το έκαναν γρήγορα!

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να μην σε θυμούνται προσωρινά και σαν πελάτη ,μετά την αναβάθμιση του λογισμικού τους στα συστήματά τους.:X

 

Επίσης είναι πια γνωστό ότι δίνουν "προτεραιότητα" στους νεους πελάτες γιατί θεωρούν τους παλιούς σίγουρους:!:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να μην σε θυμούνται προσωρινά και σαν πελάτη ,μετά την αναβάθμιση του λογισμικού τους στα συστήματά τους.:X

 

Επίσης είναι πια γνωστό ότι δίνουν "προτεραιότητα" στους νεους πελάτες γιατί θεωρούν τους παλιούς σίγουρους:!:

 

ε καλα μην εισαι και τοσο σιγουρος για τους καινουργιους πελατες......

Παντως γενικα στο ιδιο καζανι βραζουμε

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΓΕΛΙΑ

Ζητηται ταλιμπαν με αριστη γνωση και χειρισμου εκρηκτικων,για ντου σε γραφεια γνωστης εταιρειας τηλεπικοινωνιων......

Εύκολο...

Δεν χρειάζεται να σαι ταλιμπάν για να τους τα κάνεις γης μαδιάμ...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας πω και εγώ την δικιά μου ιστορία για την HOL, όπου είμαι πολλά χρόνια συνδρομητής και δεν είχα ως τώρα κανένα παράπονο. Νομίζω ότι έχει αρκετό ενδιαφέρον.

 

Μέρος πρώτο.

Καταρχήν να σας πω ότι έχω μια συνδρομή internet 1024/256 kbit/s όπου πριν από ένα χρόνο μου την αναβαθμίσανε δωρεάν σε 2048/256 kbit/s.

Αρχές Σεπτέμβρη έλαβα ένα e-mail το οποίο έλεγε ότι λόγω αναβάθμισης τον μηχανημάτων της θα μου ανεβάσουνε την ταχύτητα στα 6Mbit/s χωρίς επιπλέον χρέωση και αμέσως είπα, ουαου αυτή είναι εταιρία. :up: Μόνο που η χαρά δεν κράτησε για πολύ.

Αρχές Νοεμβρίου η ταχύτητα γίνεται 500/500Kbit/s. Μετά από πολλές προσπάθειες ένα Σάββατο καταφέρνω να μιλήσω με τον τεχνικό και αφού ελέγχουμε τα πάντα μου λέει ότι υπάρχει πρόβλημα συγχρονισμού και ότι θα το έδινε την Δευτέρα ως επείγον για να διορθωθεί άμεσα!!

Μέχρι σήμερα το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει.

 

Μέρος δεύτερο.

Αρχές Αυγούστου ακυρώνω την πιστωτική μου κάρτα και βγάζω μια καινούργια. Παίρνω στην HOL τηλέφωνο!!! για να τους ενημερώσω για τον νέο αριθμό και μου λένε να στείλω με fax όλα τα στοιχεία μου.

Στέλνω το fax και παίρνω τηλέφωνο!!! ”…κορίτσια πήρατε το fax; - Ναι το πήραμε.

Η ιστορία επαναλαμβάνετε τρεις φορές!!! γιατί το fax τελικά χανότανε ώσπου τον 10/2007 βλέπω την χρέωση στην πιστωτική μου και φωνάζω ζήτω και όλεεε.:yahoo:

Και αν νομίζετε ότι η ιστορία τελειώνει εδώ γελιέστε.

Για τους δυο επόμενους μήνες δεν μου έρχεται καμία χρέωση στην πιστωτική και αρχίζουν να με ζώνουν τα φίδια.

Πριν από δυο μέρες με παίρνουν τηλέφωνο και διαπιστώνω ότι οι δυο τελευταίες χρεώσεις έγιναν στην ακυρωμένη κάρτα και φυσικά δεν εισπράχτηκαν και τον αριθμό της καινούργιας δεν τον έχουνε.:shock::w00t::dizzy::tease:

 

Όπως καταλαβαίνετε και αυτή η εταιρία προσαρμόστηκε στα ελληνικά δεδομένα, του μπάχαλου και του ωχ βρε αδερφέ ποιος τους γ…. τα λεφτά να πάρουμε.

Εδώ δεν μπορούν να διαχειριστούν ένα fax και να καταχωρίσουν έναν αριθμό στην εξέλιξη της τεχνολογίας θα είναι συνεπείς.

Το κακό είναι από ότι ακούω και διαβάζω ότι παρόμοια γίνονται και στις υπόλοιπες εταιρίες.

Άντε πολλά είπα. Σας εύχομαι καλή χρονιά και σύντομα να ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σας πω ότι έχω μια συνδρομή internet 1024/256 kbit/s όπου πριν από ένα χρόνο μου την αναβαθμίσανε δωρεάν σε 2048/256 kbit/s.

Αρχές Σεπτέμβρη έλαβα ένα e-mail το οποίο έλεγε ότι λόγω αναβάθμισης τον μηχανημάτων της θα μου ανεβάσουνε την ταχύτητα στα 6Mbit/s χωρίς επιπλέον χρέωση και αμέσως είπα, ουαου αυτή είναι εταιρία. :up: Μόνο που η χαρά δεν κράτησε για πολύ.

Αρχές Νοεμβρίου η ταχύτητα γίνεται 500/500Kbit/s. Μετά από πολλές προσπάθειες ένα Σάββατο καταφέρνω να μιλήσω με τον τεχνικό και αφού ελέγχουμε τα πάντα μου λέει ότι υπάρχει πρόβλημα συγχρονισμού και ότι θα το έδινε την Δευτέρα ως επείγον για να διορθωθεί άμεσα!!

Μέχρι σήμερα το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει.

 

Κάπως έτσι ήμουν και εγώ.Είχα 2048/256 HOL μέσω ΟΤΕ και έλαβα e-mail ότι από τη HOL ότι θα μου 4πλασιάσει τη ταχύτητα δωρεάν βάζοντας με στο ιδιόκτυτο της δίκτυο.Αφού πέρασαν 2 μήνες από τότε που πήρα το e-mail και ήμουν ακόμη στα 2048/256,η ταχύτητα έπεσε στα 512/512.Ωραία λέω,σε 1-2 εβδομάδες θα με βάλουν στα 8mbit.Αμ δε.Αφού πέρασε 1+ μήνας,τους έστειλα ένα e-mail ότι θα με χάσουν από πελάτη και ότι θα μεταβώ στο δίκτυο του ΟΤΕ.Την επόμενη μέρα ακριβώς (τονίζω ότι ήταν κυριακή) με πήρε τηλέφωνο ένας τεχνικός της HOL και του εξήγησα πως έχει η κατάσταση.Ε,σε 10' είχα πάει στα 8mbit έτσι απλά.Δηλαδή άμα δε τους απειλήσεις δουλειά δε κάνεις.:ninja:

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα καταρχας σε ολους Ειμαι κι εγω ενας πελατης της HOL αλλοτε ευτυχισμενος και αλλοτε δυστιχισμενος αλλα ετσι για πλακα μπορειτε να γραψετε τι ταχυτητες εχετε δει????

 

Εγω παντως doubleplay 24mb ειδα για καμια βδομαδα download γυρω στα 400-500 ΕΣΕΙΣ???? Μετα αστα..................

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι ήμουν και εγώ.Είχα 2048/256 HOL μέσω ΟΤΕ και έλαβα e-mail ότι από τη HOL ότι θα μου 4πλασιάσει τη ταχύτητα δωρεάν βάζοντας με στο ιδιόκτυτο της δίκτυο.Αφού πέρασαν 2 μήνες από τότε που πήρα το e-mail και ήμουν ακόμη στα 2048/256,η ταχύτητα έπεσε στα 512/512.Ωραία λέω,σε 1-2 εβδομάδες θα με βάλουν στα 8mbit.Αμ δε.Αφού πέρασε 1+ μήνας,τους έστειλα ένα e-mail ότι θα με χάσουν από πελάτη και ότι θα μεταβώ στο δίκτυο του ΟΤΕ.Την επόμενη μέρα ακριβώς (τονίζω ότι ήταν κυριακή) με πήρε τηλέφωνο ένας τεχνικός της HOL και του εξήγησα πως έχει η κατάσταση.Ε,σε 10' είχα πάει στα 8mbit έτσι απλά.Δηλαδή άμα δε τους απειλήσεις δουλειά δε κάνεις.:ninja:

 

Mαλλον αστεία το λές φιλαράκο "για απειλές" επειδή απλά "σου έκατσε" . Δεν διαβαζεις παραπάνω να δεις πόσοι κάνουν το ίδιο και δεν βρίσκουν άκρη στο μπάχαλο ?:X

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον αστεία το λές φιλαράκο "για απειλές" επειδή απλά "σου έκατσε" . Δεν διαβαζεις παραπάνω να δεις πόσοι κάνουν το ίδιο και δεν βρίσκουν άκρη στο μπάχαλο ?:X

Φυσικά,μα γι αυτό έβαλα και το smilie (άμα δεν επικοινωνούσα μαζί τους θα με θυμόντουσαν μετά από κανα 6μηνο).Ένας φίλος μου περιμένει 2+ μήνες για να μπει στα 24mbit και τους έχει τρελάνει στα τηλέφωνα και τα e-mail χωρίς αποτέλεσμα.:X (το κακό είναι ότι εγώ του πρότεινα να μπει στο double play της HOL.Ακόμα με κυνηγάει :p)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

γιατι θα πληρωνεις 100 ευρω στον ΟΤΕ?

 

Καλά,απ΄όσα έγραψα αυτό έχεις να σχολιάσεις μόνο; :confused:

Anyway,λοιπόν για πες μου πόσο θα πληρώνω μηνιαίως στον ΟΤΕ για να έχω 2 διαφορετικά νούμερα,να έχω σχεδόν όλες τις ψηφιακές ευκολίες και internet έως και 24mbps;Αν το ποσό σου βγει μεγαλύτερο από 21.60 μην την γράψεις την απάντηση γιατί τόσο χρεώνει η HOL :rolleyes:

 

φιλε βασιλη απο τις 14 αυτου του μηνα ειμαι με ενεργοποιηση μεν αλλα χωρις νετ και τηλεφωνο.Την παρασκευη πρωι βρηκα απο ενα πολυ καλο και ευγεναστατο προισταμενο του οτε της περιοχης μου και ενω μου εξηγησε οτι δεν ειναι υποχρεωμενος να μου απαντησει,μου ειπε τεκμηριωμενα οτι το προβλημα ειναι-ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΣΤΟ ΒΡΟΓΧΟ ΜΑς- και πιστεψε με ειναι οτι πιο "τεχνικο"εχω ακουσει αυτον τον καιρο.Τερμα τα ψεμματα φταιει ο οτε,τη δευτερα εχει χαμηλες πτησεις στα γραφεια τους.Μια ο οτε μου εχει κανει ζημια στο καφαο μια οτι καπου κοπηκε ο χαλκος αποτον οτε μεχρι το σπιτι,και ενα σωρο λαλακιες.Οσο για το καρτοτηλεφωνο που λες οτι δινουν ειναι με το ιδιο νουμερο γιατι με καινε τρομερα οι εισερχομενες που χανω.......

 

 

Ναι είναι το ίδιο νούμερο με το σταθερό που έχεις τώρα.Βασικά σου κάνουν προώθηση το σταθερό σου σε ένα νούμερο voda,και όσοι σε παίρνουν στο σταθερό χτυπάει αυτό.Χρεώσεις κανονικά όπως το dp δηλαδή δωρεάν αστικά+υπεραστικά.Ποιότητα συνομιλίας υπό το μηδέν αλλά από το τίποτα κάτι είναι και αυτό.

Πήγαινε στα γραφεία και κάνε φασαρία.Έτσι απλά.Λυπάμαι που το λέω αλλά είναι η μόνη λύση που μπορεί να αποδώσει + την καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά,απ΄όσα έγραψα αυτό έχεις να σχολιάσεις μόνο; :confused:

Anyway,λοιπόν για πες μου πόσο θα πληρώνω μηνιαίως στον ΟΤΕ για να έχω 2 διαφορετικά νούμερα,να έχω σχεδόν όλες τις ψηφιακές ευκολίες και internet έως και 24mbps;Αν το ποσό σου βγει μεγαλύτερο από 21.60 μην την γράψεις την απάντηση γιατί τόσο χρεώνει η HOL :rolleyes:

 

Δηλαδή Βασίλη το ΜΟΝΟ που μετράει για σένα είναι η τιμή?

 

Εφόσον λοιπόν ψάχνεις το ΑΠΟΛΥΤΩΣ φτηνότερο και δε θες να ακούσεις ΚΑΝ για κάτι που κάνει πάνω απο21.60 δεν είναι λογικό να περιμένεις ότι κάτι δε θα είναι το ίδιο καλό με μια άλλη υπηρεσία που είναι λίγο ακριβότερη?

 

Και για να μη νομίζεις ότι σου κάνω τον έξυπνο, τι πάτησα και εγώ με τον ίδιο τρόπο…πήγα στο φτηνότερο λέγοντας έλα μωρέ όλα τα ίδια είναι και το μετάνιωσα… (Αφού άκουγα για μήνες ότι «φταίει ο ΟΤΕ».)

 

 

Αν δεν έχεις πληρώσει ακόμα άσε τα πειράματα… πολλές φορές θα το μετανιώσεις στο μέλλον….

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή Βασίλη το ΜΟΝΟ που μετράει για σένα είναι η τιμή?

….

καλησπερα και καλη χρονια !

οπως το τονίζεις και δεν ειναι μονο η τιμη αλλα και οι υπηρεσιες!

γιατι να δίνω 100€ ενω μπορώ να εχω της ιδιες υπηρεσίες (και περισσότερες) με 20€

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όμως είναι συνδιασμός και των δύο παραγόντων ....και απλά η τιμή στην περίπτωσή μας λειτουργεί ως δέλεαρ ,ενώ αν ήταν λίγο ακριβότερη να ήταν καλύτερα τα πράγματα σε υπηρεσίες?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια !

οπως το τονίζεις και δεν ειναι μονο η τιμη αλλα και οι υπηρεσιες!

γιατι να δίνω 100€ ενω μπορώ να εχω της ιδιες υπηρεσίες (και περισσότερες) με 20€

 

Πως ειπαμε οτι βγαινουν αυτα τα 100 ευρω????

Επισης αν με τα 20 ευρω ειχες τις ιδιες υπηρεσιες, δε θα υπηρχε αυτο το thread!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Πως ειπαμε οτι βγαινουν αυτα τα 100 ευρω????

Επισης αν με τα 20 ευρω ειχες τις ιδιες υπηρεσιες, δε θα υπηρχε αυτο το thread!

και αν ειχε καλές τιμες ο οτε ΔΕΝ θα υπήρχε η εταιρία(HOL) ΕΔΩ και χρονια λογω μονοπωλίου τα πληρώναμε και τοτε ειχαμε προβληματα (12 μηνες για μια νεα τηλεφωνική συνδεση) παντα στης καινούριες υπηρεσίες δεν ειναι ολα τελεια !

 

ΕΦΑΠΑΞ ΤΕΛOΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΟΤΕ € 52,38

ADSL Πρόσβαση Τέλος Ενεργοποίησης € 41,64

ασύρματο modem ISDN SAGEM FAST 1540WG +65€

Παγιο isdn € 18,921

αριθμος msn € 0,87

conn-x 24576/ 1024 Kbps με OnDSL Home Αορίστου 29,9€/μηνα

ADSL 24576/1024 προσβαση € 18,12

Μηνιαίο τέλος συντήρησης τηλεφωνικής συσκευής 1,19 € (προαιρετικό)αλλα στο χρεωνουν χωρις ενημέρωση !!

φραγη κλησεων € 3,69

Τριμερη επικοινωνια € 1,39

Aπεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις € 16

+αναλυτικός λογαριασμος (μονο με αιτηση σε καταστημα οτε) με χρεωση ???? €

--------------------------------------------------------

ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ 159€ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΑ 90,17 € + βαλε

 

γι'αυτο όποιος θελει δίνει 100€ το μηνα για να ειναι ολα τέλεια και ρόδινα , εγω προτιμώ να δωσω 65% λιγοτερα και ας ταλαιπωρηθώ λιγο !

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !

Link to comment
Share on other sites

Internet με Connx τώρα τα έχεις πακέτο με 29 ευρω +router των 69ευρω δώρο.Oπότε τα παραπάτω προς το παρόν δεν ισχύουν :

 

ADSL Πρόσβαση Τέλος Ενεργοποίησης € 41,64

conn-x 24576/ 1024 Kbps με OnDSL Home Αορίστου 29,9€/μηνα

ADSL 24576/1024 προσβαση € 18,12

ασύρματο modem ISDN SAGEM FAST 1540WG +65€

Link to comment
Share on other sites

Επίσης από το Γενάρη έχει ανακοινωθεί πακέτο All-In-One από τον OTE,και bonus τιμών για τους πελάτες που είναι χρόνια συνδρομητές (αν το εγκρίνει η ΕΕΤΤ ) ,και το ακριβότερος σταδιακα θα φθίνει ,ειδικά όταν μεγάλο πακέτο μετοχών έχει πλέον η Marfin και φοβάται πλάγια εξαγορά αν συνεχίσει να χάνει πελάτες :X

 

Η κάθε HOL επρεπε να είχε προβλέψει ότι κάποτε θα "ξυπνούσε" και ο "κοιμισμένος γίγαντας":!:

Link to comment
Share on other sites

Lol makis_thess σε λίγο θα μας βάλεις και το ποσοστό από τον φόρο που πληρώνεις που πάει στον ΟΤΕ. :lol:

29,9 είναι το μήνα τα 24Μbps.

Για 24 γραμμή σου δίνουν δωρεάν ασύρματο ρούτερ. Οπότε δεν πληρώνεις εξοπλισμό.

To conn-x δεν έχει τέλος ενεργοποίησης.

Οπότε σούμα για 24Mbps από ΟΤΕ:

1. conn-x 24Μbps (πρόσβαση + οτενετ) = 29,9€

2. Πάγιο ISDN το μήνα = € 18,921 .

3. Βάλε κανά 5€ για msn, συντήρηση συσκευής κλπ (αναγνώριση είναι δωρεάν στην ISDN).

Kαι άμα γουστάρεις μπορείς να βάλεις προεπιλογή σε κάποιον εναλλακτικό και να εκμεταλλευτείς από εκεί κανένα πακέτο με δωρεάν χρόνο ομιλίας κλπ.

Ένα μεγάλο συν σε όλα αυτά ότι προσφέρονται πανελλαδικά, γιατί αν περιμένουμε από forthnet και λοιπούς να μας καλύψουν «καλό 2010»...

Δεν λέω ότι δεν είναι σημαντικά πιο ακριβός ο ΟΤΕ, απλά δεν είναι τόσο τραγικά πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις altec i call (voip τηλεφωνία) με 11,5 αστικά και υπεραστικά προς όλους(σου δίνουν κατάλληλο router + συσκευή)

+ 30 ευρώ για την 24αρα

+15 ευρω για την pstn

 

με λιγότερο από 60 ευρώ το μήνα έχεις ένα πολύ καλό πακέτο τηλεφωνίας + ίντερνετ.

 

Πάντως ας περιμένουμε και το all in one τον Γενάρη και μετά τα λέμε :)

 

Και όσο για την ποιότητα του internet ούτε συζήτηση.Όχι σαν τους εναλλακτικούς που δυστυχώς είναι τρελό λαχείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!!!

 

Να σας πω τα δικά μου τα χαϊρια με την hol...

 

Ημέρα ενεργοποίησης 31/12.

 

Το πρωί χτές συνδέομαι όλα οκ με το internet αλλά χωρίς τηλεφωνία...

 

Το μεσημέρι δεν έχω ούτε διαδίκτυο...

 

Μετά από ατελείωτες ώρες αναμονής μπορεί και 10 συνολικά (θεέ μου πόσα θα πληρώσω από το κινητό...), ανακαλύψαμε ότι ο λογαριασμός μου είναι ανενεργός!!!!!!

 

Παίρνω πάλι στην πώληση και μου λένε έιναι φυσιολογικό! Δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα, είναι πιλοτικό!

 

Αλλά η τεχνική υπηρεσία έλεγε άλλα...ξαναπήρα σε αυτήν και μου είπαν ότι θα στείλουν μειλ κάπου και θα φτιαχτεί μέχρι αύριο το μεσημέρι...για τί δεν έχουν ξαναδεί κάτι τέτοιο!

 

6 διαφορετικοί τεχνικοί 6 διαφορετικές απόψεις!!!!

 

Εν τω μεταξύ δεν έχουμε τηλέφωνο γιορτινές μέρες και οι γονείς μου θα πάθουν εγκεφαλικό!

 

Τι άλλο να κάνω πια?????

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!!!

 

Να σας πω τα δικά μου τα χαϊρια με την hol...

 

Ημέρα ενεργοποίησης 31/12.

 

Το πρωί χτές συνδέομαι όλα οκ με το internet αλλά χωρίς τηλεφωνία...

 

Το μεσημέρι δεν έχω ούτε διαδίκτυο...

 

Μετά από ατελείωτες ώρες αναμονής μπορεί και 10 συνολικά (θεέ μου πόσα θα πληρώσω από το κινητό...), ανακαλύψαμε ότι ο λογαριασμός μου είναι ανενεργός!!!!!!

 

Παίρνω πάλι στην πώληση και μου λένε έιναι φυσιολογικό! Δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα, είναι πιλοτικό!

 

Αλλά η τεχνική υπηρεσία έλεγε άλλα...ξαναπήρα σε αυτήν και μου είπαν ότι θα στείλουν μειλ κάπου και θα φτιαχτεί μέχρι αύριο το μεσημέρι...για τί δεν έχουν ξαναδεί κάτι τέτοιο!

 

6 διαφορετικοί τεχνικοί 6 διαφορετικές απόψεις!!!!

 

Εν τω μεταξύ δεν έχουμε τηλέφωνο γιορτινές μέρες και οι γονείς μου θα πάθουν εγκεφαλικό!

 

Τι άλλο να κάνω πια?????

 

Μπήκες σε πιλοτική λειτουργία την χειρότερη στιγμή.

 

Δυστυχώς υπομονή γιατί στο 13844 δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες σε πιλοτική λειτουργία την χειρότερη στιγμή.

 

Δυστυχώς υπομονή γιατί στο 13844 δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη

 

:(

Γιατί τη χειρότερη στιγμή?

Λόγω γιορτών?

 

Μάλλον θα φύγω από την εταιρεία...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...