Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την πρώτη φορά που θα εγκαταστήσεις τον opera και θα του βάλεις να σου βρει ένα site αυτό δεν φορτώνει αυτόματα.Την μπάρα που υπάρχει χαμηλά θα πρέπει να την τραβήξεις μόνος σου με το πενάκι

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν φτανει ουτε εκει.Με το που αρχιζει να κανει install to οπερα σταματαει γιατι λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει στο internet.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σίγουρος ότι έχεις σωστά την ημερομηνία στο κινητό σου τότε κανε το router σου ένα restart και ξαναδοκιμασε

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αλλο νομιζω.

 

ο.κ απο το δικο του μπαινω,αλλα δεν μπορω να μπω απο opera.

 

Ο.Κ παιδια!Σας ευχαριστω πολυ ολους.Εφτιαξε!

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλο.Μεσα απο services-internet service-settings-profiles επρεπε να διαλεξω wifi profile.Αν δεν το εχει εξ αρχης το τηλ. το φτιαχνεις μονο σου στο add new.

 

Τελικα ειμαι πολυ καντεμης.Ενω ο.κ με το internet τωρα εχω αλλο προβλημα.Μου εχει μπλοκαρει η sim1 στο wlan only mode και δεν μπορω να κανω κληση.Αυτο ειναι εδω (Settings-network setup-sim1 network setup-Preferred mode).Οποιοδηποτε αλλο mode διαλεξω μου γραφει unfinished.

Μπορει κανας χριστιανος να βοηθηση γιατι τα εχω δει ολα?

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2942777&highlight=allowed+to+dial#post2942777

 

3 λεπτά δουλειά είναι για να φτιάξει.Είναι ένα bug που έχουν ορισμένα κινέζικα κινητά αυτό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Tο call button ειναι το πρασινο κουμπι phone?Αν ναι,δεν πιανει ο κωδικος αυτος.Ξερεις κανενα αλλο τροπο?
Link to comment
Share on other sites

Πάς εκεί που είναι για να πάρεις τηλ και βάζεις αυτόν τον κωδικό.Το έχω δοκιμάσει,αποκλείεται να μην σου πιάσει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

δεν μας γραφεις αναλυτικα τι εκανες για να μην πληκτρολογεις καθε φορα τον κωδικο του ρουτερ
Link to comment
Share on other sites

Δεν βαζω κανενα κωδικο router.Δεν εχω κωδικο στο router.

 

Εχεις δικιο trackera.Απλος εχει γραψει τον κωδικο λαθος αυτος.Στο ξενο forum ειναι ο σωστος και πιανει.(http://forum.gsmhosting.com/vbb/show...67&postcount=3).

Μηπως ξερετε εδω στην Ελλαδα τι GSM frequency εχουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ο.κ θα το δοκιμασω.

 

Εφτασα μεχρι και στο βημα 10 και στο 11 κολησα.Λεει Press the Menu button (second from the left, the one with the seven small dots on it) κατι δεν παει καλα.

Ποιο ειναι ρε παιδια το κουμπι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα.Σημερα αγορασα το tck tv35.υπαρχει προγραμμα που μπορω να δω οτι εχει το τηλεφωνο,και τον τηλεφωνικο καταλογο.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

δλδ καλα παει το κινιτο ι μουφα το βρηκα σε ενα μαγαζι στο σκρουτζ με 190 τα ακσιζει μιπως ειναι αργο γιατι δν ειδα πουθενα να λεει για επεξεργαστη
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δλδ καλα παει το κινιτο ι μουφα το βρηκα σε ενα μαγαζι στο σκρουτζ με 190 τα ακσιζει μιπως ειναι αργο γιατι δν ειδα πουθενα να λεει για επεξεργαστη

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...