Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 ώρες πριν, georgeavl3 said:

Ναι με Google Pay είναι πανεύκολο. Περνάς την κάρτα και δουλεύει ακόμα και αν είναι κλειδωμένο το κινητό, αν και εγώ για σιγουριά το ξεκλειδώνω πάντα. Δεν χρειάζεται να ανοίγει η εφαρμογή πριν.

Poco X3 Pro


 

Πως το ρυθμιζουμε να ξεκλειδωνει πριν; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν την καταλαβα την ερώτηση

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην 13.0.2 και μου ηρθε η 13.0.3 η οποιοα λεει ειναι 3.1gb. Γιατι ειναι τοσο μεγαλη η αναβαθμιση ενω σε αλλους αν δεν κανω λαθος βγηκε περιπου 300mb ?

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έκανα τρεις φορές την αναβάθμιση ΟΤΑ. Η 1η ήρθε στα 250 MB η 2η στα 950 και η 3η στα 3.1GB

Poco X3 Pro

Link to comment
Share on other sites

On 29/7/2022 at 6:41 ΜΜ, georgeavl3 said:

Δεν την καταλαβα την ερώτηση

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για να πληρωσεις να πρεπει να το ξεκλειδωσεις πρωτα.

Πως κανουμε αυτη τη ρυθμιση; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση στην εφαρμογή του Google Pay. Το max επιτρεπόμενο πόσο στην Ελλάδα με κλειδωμένη συσκευή είναι 50€. Μετά από εκεί απαιτείται το ξεκλείδωμα για να γίνει η συναλλαγή. Στις ρυθμίσεις NFC του κινητού πάλι δε βρήκα επιλογή να ενεργοποιείται μόνο μετά το ξεκλείδωμα.

Poco X3 Pro

Link to comment
Share on other sites

συμβαινει σε αλλον να ανοιγει η ανοικτη ακροαση ενω μιλας απο μονη της ? Γινεται σχεδον σε καθε κληση και ειναι ενοχλητικο.

 

Edited by rebelos
--NickB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, η ενημέρωση εφαρμογών συστήματος κολλάει σε κάποιον άλλο;

Εμένα μου δείχνει ότι υπάρχουν 2 νέες αλλά κολλάει, βασικά δεν ξεκινάει να κατεβάζει και εμφανίζει μήνυμα. Έκανα διαγραφή μνήμης και επανεκκίνηση αλλά τίποτα....

Καμία ιδέα κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχουν εγκατασταθεί ήδη οι ενημερωσεις και η εφαρμογή είναι χαζή και δεν το καταλαβαίνει. Σε εμένα δεν εμφανίζεται τέτοιο μήνυμα

Poco X3 Pro



Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, η ενημέρωση εφαρμογών συστήματος κολλάει σε κάποιον άλλο;
Εμένα μου δείχνει ότι υπάρχουν 2 νέες αλλά κολλάει, βασικά δεν ξεκινάει να κατεβάζει και εμφανίζει μήνυμα. Έκανα διαγραφή μνήμης και επανεκκίνηση αλλά τίποτα....
Καμία ιδέα κάποιος;
Κι εμένα το ίδιο. Τώρα το είδα...

Edit : κάνε απεγκατασταση ενημερώσεων να στρώσει...

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, SERS1612 said:

Κι εμένα το ίδιο. Τώρα το είδα...

Edit : κάνε απεγκατασταση ενημερώσεων να στρώσει...

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωστόόός!!!

Ευχαριστώ 

Edited by lokar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 25/7/2022 at 9:16 ΜΜ, kostasw said:

Για να έμεινες με την 13.0.1 μάλλον ποτέ. 

Πλάκα κάνω βέβαια. Και να μην σού έρθει κατέβασε την και περνά την μόνος σου 

καλησπερα,
και εγω ειμαι ακομα με την 13,0,1

υπαρχει σταθερη εκδοση για κατεβασμα ?

που ?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η 13.0.3 είναι Stable Beta ακόμη

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει πάρει κανενας καμμια αναβάθμιση? Ακόμα με την 13.0.1 και δεν βγάζει πιο νέα. 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου κάνει τα εξής προβληματα, το messenger απλά ανοίγει και δεν μπαίνει σε καμμια συνομιλία, σε διάφορα σαητ όταν μπεις δεν κάνει κύλιση κάτω, πρέπει να το κάνεις προφιλ ντεσκτοπ για να κατέβει, επίσης όταν κάνεις επανεκκίνηση έχει αρκετά δευτερόλεπτα τα τετραγωνακια του loading. Σας κάνει τίποτα παρόμοιο ή είναι οι εφαρμογές? Πχ το messenger lite δουλεύει καλά... 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Κάνε εκκαθάριση δεδομένων και δες αν έφτιαξε. Ειδάλλως, απεγκατάσταση της εφαρμογής και εκ νέου εγκατάσταση.

POCO X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Όταν βάζω τα ακουστικά στο τηλέφωνο και μιλάω με άλλους, δεν με ακούν. Τα ακουστικά σε άλλο τηλέφωνο δουλεύουν κανονικά στην ομιλία. Για μουσική δεν έχω πρόβλημα. Τι μπορεί να φταίει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθεια σας

εδώ και λίγες μέρες όταν προσπαθώ να ανοίξω ένα pdf στο κάτω μέρος αριστερά δείχνει μια εφαρμογή και δεξιά 3 τελείες ( περισσότερα ) όταν πατάω στα περισσότερα δεν μου δείχνει ποιές εφαρμογές είναι διαθέσιμες για άνοιγμα του pdf αλλά ανοίγει με μια τυχαία εφαρμογή , κάνοντας πίσω και πατώντας πάλι στο περισσότερα το ανοίγει με άλλη εφαρμογή κ.ο.κ . Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο ?

iphone 1st gen - iphone 3gs - iphone 4 - iphone 4s

htc one x

letv x800 us

xiaomi mi 9t

Poco x3 pro

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, mpomptefeli said:

Καλησπέρα. Όταν βάζω τα ακουστικά στο τηλέφωνο και μιλάω με άλλους, δεν με ακούν. Τα ακουστικά σε άλλο τηλέφωνο δουλεύουν κανονικά στην ομιλία. Για μουσική δεν έχω πρόβλημα. Τι μπορεί να φταίει.

Δεν έχουν όλα τα ακουστικά και όλα τα τηλέφωνα την ίδια διάταξη στο βύσμα.
Δες πχ τα δύο τελευταία σε αυτή την εικόνα:
main-qimg-9e4cabefdad7aa45894ec8206949f6b1

Εάν το τηλέφωνο και τα ακουστικά έχουν διαφορετική διάταξη, ακούς αλλά δεν λειτουργεί το μικρόφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθεια σας
εδώ και λίγες μέρες όταν προσπαθώ να ανοίξω ένα pdf στο κάτω μέρος αριστερά δείχνει μια εφαρμογή και δεξιά 3 τελείες ( περισσότερα ) όταν πατάω στα περισσότερα δεν μου δείχνει ποιές εφαρμογές είναι διαθέσιμες για άνοιγμα του pdf αλλά ανοίγει με μια τυχαία εφαρμογή , κάνοντας πίσω και πατώντας πάλι στο περισσότερα το ανοίγει με άλλη εφαρμογή κ.ο.κ . Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο ?
Το πρόβλημα το δημιουργεί η τελευταία έκδοση του Mi Browser. Εάν δεν το χρησιμοποιείς απεγκατέστησέ το (αν σε αφήσει - αλλιώς επανέφερε την προηγούμενη έκδοση) και το πρόβλημα σου θα λυθεί :)

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με το άνοιγμα των pdf, όπως το περιγράφει πιο πάνω ο φίλος.... Οπότε είναι όντως θέμα του τελευταίου update του Mi Browser...

POCO X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 8:58 ΠΜ, topmar said:

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με το άνοιγμα των pdf, όπως το περιγράφει πιο πάνω ο φίλος.... Οπότε είναι όντως θέμα του τελευταίου update του Mi Browser...

POCO X3 Pro via Tapatalk
 

To ιδιο ακριβως και στο f3. Aπεγκατασταση του browser και τελος το προβλημα

Edited by tasosdimas
Link to comment
Share on other sites

Βασικά υπάρχει καλύτερη λύση, χρήση Opera Browser εδώ και καιρό και τέλος τα χαζά προβλήματα του Mi Browser.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά υπάρχει καλύτερη λύση, χρήση Opera Browser εδώ και καιρό και τέλος τα χαζά προβλήματα του Mi Browser.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν ήταν πρόβλημα που δημιουργουνταν κατά την χρήση του mi browser, αλλά πρόβλημα που δημιουργούσε ο mi browser. Δεν είχε σχέση με το ποιόν browser χρησιμοποιείς.

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...