Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να αναφερω ενα προβλημα, μηπως εχει συμβει σε καποιον. 

X3 256 ειναι στη φορτιση και ξαφνικα αρχιζει μα κανει συνεχεια επανεκινησεις ασταματητα. Το βγαζω απο το φορτιστη, κραταω πατημενο το power ανοιγει και δουλευει κανονικα. 

Να περιμενω καμια στραβη; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, tasosdimas said:

Να αναφερω ενα προβλημα, μηπως εχει συμβει σε καποιον. 

X3 256 ειναι στη φορτιση και ξαφνικα αρχιζει μα κανει συνεχεια επανεκινησεις ασταματητα. Το βγαζω απο το φορτιστη, κραταω πατημενο το power ανοιγει και δουλευει κανονικα. 

Να περιμενω καμια στραβη; 

Για δοκίμασε άλλο φορτιστή να δεις.

Με τον μαμά το φορτίζεις;

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, tasosdimas said:

Να αναφερω ενα προβλημα, μηπως εχει συμβει σε καποιον. 

X3 256 ειναι στη φορτιση και ξαφνικα αρχιζει μα κανει συνεχεια επανεκινησεις ασταματητα. Το βγαζω απο το φορτιστη, κραταω πατημενο το power ανοιγει και δουλευει κανονικα. 

Να περιμενω καμια στραβη; 

Έχει αναφερθεί σε κάποια μοντέλα ο ένοχος είναι το power buton, δεν πατάει σωστά και έχει αυτό το αποτέλεσμα.

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, dimitrisioak said:

Έχει αναφερθεί σε κάποια μοντέλα ο ένοχος είναι το power buton, δεν πατάει σωστά και έχει αυτό το αποτέλεσμα.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λες να είναι αυτό το θέμα;; Άιντε να το δοκιμάσω κι αυτό....

Λοιπόν, έκανα απεγκατάσταση την τελευταία έκδοση του We Connect Go (2.17.10 του Νοε) από το Google Play, εγκατέστησα το Aptoide και από εκεί κατέβασα την προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής We Connect Go (2.17.9 του Ιουλ).

Κατεβαίνω στο αυτοκίνητο για δοκιμή τώρα και σας ενημερώνω!

Update: Με την παλαιότερη αυτή έκδοση, συνδέθηκε σε 5"

Όμως τώρα, δεν εμφανίζονται καθόλου τα αρχεία των διαδρομών, εδώ και 3 έτη, είναι κενά! Άχρηστο που συνδέθηκε λοιπόν.

Άρα φταίει η εφαρμογή, η έκδοση αυτή η τελευταία και όχι το update του κινητού!

Δοκιμάζω τώρα το update από το Google Play στην εφαρμογή, μπας και δουλέψουν σωστά όλα.

Τι τραβάμε ρε παιδιά.... Χαχαχαχα

Update: Δεν συνδέεται ξανά, μετά από το update από το Google Play.

Τώρα δοκιμάζω άλλη λύση, απεγκατάσταση ξανά, κατέβασμα τελευταίας έκδοσης από το Aptoide αυτή τη φορά και εκ νέου δοκιμή.... Και πάλι δεν συνδέεται, αλλά τουλάχιστον έφτιαξε το αρχείο όλο, εμφανίζονται σωστά τα δεδομένα όλα!

Τέλος πάντων, αρκετά σας κούρασα κι εσάς, θα περιμένω νέα update σε εφαρμογή και κινητό και ότι γίνει.


Poco X3 Pro 6/128








Καλησπέρα παιδιά, σε συνέχεια του ανωτέρω προβλήματος με την εφαρμογή που αναφέρομαι, έκανε εχθές update σε νέα έκδοση η εφαρμογή αλλά το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται, οπότε είναι ξεκάθαρα θέμα του κινητού και του τελευταίου update 13.0.4.0.

Υπάρχει κάποια ένδειξη για το πότε θα πάρει το επόμενο update το κινητό, μπας και φτιάξει το ζήτημα μου;

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καμία ένδειξη δεν υπάρχει. Το κινητό είχε να πάρει Update κοντά 3 μήνες. Παλιότερα ήταν πιο μικρό το διαστημα. Κανείς δεν ξέρει.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τελικά με το τελευταίο update είναι όλα καλά με μπαταρία κτλ. Δεν το έχει κάνει ακόμα ένας φίλος μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους σας.

Έχει κάποιος θέμα με τα update στο Google Play, στη συσκευή;

Ενώ έχω full σήμα WiFi, κολλάει στο 0% ή στο 99% στα update των εφαρμογών που βρίσκει στο Play, και δεν προχωρά φυσικά ούτε στις επόμενες εφαρμογές που βρήκε επίσης update.

Δοκίμασα εκκαθάριση cache, απεγκατάσταση ενημερώσεων Google Play, επανεκκίνηση συσκευής, σύνδεση σε 3 άλλα WiFi, το ίδιο.

Εάν συνδεθώ σε άλλη συσκευή ως Hot-spot, η οποία δίνει WiFi αλλά έχει ίντερνετ από κινητή τηλεφωνία (στο σπίτι μέσα όλα αυτά), τότε τα Updates στο Google Play προχωράνε κανονικά!

Τι στο καλό; Το WiFi του σπιτιού φταίει;; Αφού ίντερνετ, YouTube, συνδεδεμένες TV σε Netflix κλπ όλα δουλεύουν ρολόι στο σπίτι, την ίδια στιγμή!

Καμία ιδέα για επίλυση του προβλήματος;

----------

Ενημέρωση: Σήμερα έφτιαξε το πρόβλημα, δουλεύει ρολόι και κάνει κανονικά τα Updates ....

Mi 9 Lite via Tapatalk





90b6bcdff3c871a1fab86c689bd11ce9.jpg

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά! Παιδιά μου κάνει 5 με 6 φορές την ημέρα επανεκκίνηση.. Γνωρίζετε τίποτα για αυτό; Γκουγκλαρα και είδα ότι το παθαίνουν κι άλλοι αλλά δεν έβγαλα άκρη για το πώς φτιάχνεται..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Ενώ  έχω απενεργοποιήσει να μην κλειδώνει (με κανένα τρόπο) η συσκευή, ξαφνικά εμφανίζεται οθόνη κλειδώματος (με σύρσιμο), παρόλο που στις ρυθμίσεις γράφει οθόνη κλειδώματος απενεργοποιημένη. Ξέρει κάποιος πως διορθώνεται;

Link to comment
Share on other sites



Καλησπέρα σας και καλή χρονιά! Παιδιά μου κάνει 5 με 6 φορές την ημέρα επανεκκίνηση.. Γνωρίζετε τίποτα για αυτό; Γκουγκλαρα και είδα ότι το παθαίνουν κι άλλοι αλλά δεν έβγαλα άκρη για το πώς φτιάχνεται..


Ποια έκδοση ROM έχει; Μήπως κάτι δεν έκατσε καλά στο τελευταίο update; Δοκίμασε να την περάσεις ξανά, εάν σε αφήσει. Εάν όχι, επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και ίσως φτιάξει.

Καλησπέρα και καλή χρονιά!
Ενώ  έχω απενεργοποιήσει να μην κλειδώνει (με κανένα τρόπο) η συσκευή, ξαφνικά εμφανίζεται οθόνη κλειδώματος (με σύρσιμο), παρόλο που στις ρυθμίσεις γράφει οθόνη κλειδώματος απενεργοποιημένη. Ξέρει κάποιος πως διορθώνεται;


Κουλό.... Όντως...

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι θα πάρουμε miui 14 από τους πρώτους.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να το πάρουμε από τους πρώτους. Πέρσι αν θυμάμαι καλά το πήραμε τον Μάρτιο. Κάπως έτσι και τώρα. Εδώ θα το πάρει το απλό Χ3.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2023 at 1:24 ΜΜ, memostrikas said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Ενώ  έχω απενεργοποιήσει να μην κλειδώνει (με κανένα τρόπο) η συσκευή, ξαφνικά εμφανίζεται οθόνη κλειδώματος (με σύρσιμο), παρόλο που στις ρυθμίσεις γράφει οθόνη κλειδώματος απενεργοποιημένη. Ξέρει κάποιος πως διορθώνεται;

Καλησπέρα.Επιλογές προγραμματιστών -παράλειψη κλειδώματος οθόνης

Link to comment
Share on other sites

13.0.6 ήρθε εδώ Πολωνία εχτές.. Για να δούμε αν στρώσει λίγο η συσκευή, Security patch Δεκεμβρίου.

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, tzeskos said:

Καλησπέρα.Επιλογές προγραμματιστών -παράλειψη κλειδώματος οθόνης

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

13.0.6 ήρθε εδώ Πολωνία εχτές.. Για να δούμε αν στρώσει λίγο η συσκευή, Security patch Δεκεμβρίου.
Εγώ με 13.0.9 Global Mi, μόλις την πέρασα, δε βλέπω κάποια διαφορά, όπως δεν έβλεπα και με τα προηγούμενα updates. Επιτέλους security patch.dc7bfa6ac4b164ba40058c2b6aa6ee5c.jpg

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, στην έκδοση SJUEUXM ακόμα τίποτα, στην 13.0.4.0 είμαστε.

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 13.0.6 (SJUEUXM) χτες, δεν την έλαβες;

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, georgeavl3 said:

Βγήκε η 13.0.6 (SJUEUXM) χτες, δεν την έλαβες;

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Ούτε και εμένα ήρθε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 13.0.6 (SJUEUXM) χτες, δεν την έλαβες;

Poco X3 Pro via Tapatalk


Όχι, μόλις έλεγξα ξανά.... Εσύ δηλαδή έχεις πάρει την 13.0.6.0 σε SJUEUXM; 8fb831e00f6c1e45d41c6b4c6d765cde.jpg

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, άλλος πιο πάνω το ανέφερε. Εγώ έχω 13.0.9 (SJUMIXM)

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο link να την κατεβάσω χειροκίνητα;

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...