Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, memostrikas said:

Ισως επειδή εκείνη την στιγμή το κινητό βρίσκεται σε λειτουργία κλήσης, και μιας και η 2η sim δεν βγάζει volte, αυτόματα κόβει τα δεδομένα, και τα κρατάει στην 1η sim. 

Εαν διαλέξεις και την 2η sim για κλήσεις (και ας μην την χρησιμοποιείς, αλλά με ενεργό το volte) δεν θα κόβονται.

Εσύ την ώρα που μιλάς χρειάζεσαι data? 

Η δευτερη καρτα ειναι μονο για ιντερνετ δεν εχει για κλησεις.χρειαζομαι γιατι ειμαι στο ιντερνετ κ συγχρονως να μιλαω.

14 ώρες πριν, memostrikas said:

Εαν έχεις ενεργό το volte δεν θα κόβονται τα δεδομένα!

Η πρωτη sim ειναι cosmote κ ειναι κ για κλησεις με ενεργοποιημένο το volte.η δευτερη ειναι Vodafone μονο data, στην δευτερη δε βγαζει volte .μολις καλω απο την 1η τα data απο την 2η κοβονται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω ένα πρόβλημα με μία σημαντική εφαρμογή στο κινητό, η οποία έπαψε να συνδέεται με το Bluetooth μετά από το update στην 13.0.4.0, που μπορούμε να βρούμε την προηγούμενη έκδοση 13.0.3.0 για να την βάλω ξανά;

Γίνεται εύκολα αυτό το roll over σε προηγούμενη έκδοση ;

Μιλάω για την 13.0.3.0 SJUEUXM, αυτή θέλω να περάσω ξανά, την official.


Poco X3 Pro 6/128







Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/vayu/ εδώ είναι όλα τα firmware, αλλά στην παρούσα φάση για να το γυρίσεις στην 13.0.3 πρέπει να ξεκλειδώσεις fastboot, να κατεβάσεις την fastboot ROM από το site και να την περάσεις με το Xiaomi Flash Tool (χρειάζεται υπολογιστή και όπως σωστά μου έβγαλε το autocorrect, υπομονή). Εννοείται πως με αυτόν τον τρόπο χάνονται όλα τα δεδομενα. Αλλιώς μπορείς να δοκιμάσεις επαναφορά στις εργοστασιακές αν δεν το έχεις κάνει και να δεις αν θα δουλέψει έτσι.

Poco X3 Pro via Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Α, τόσο μεγάλη διαδικασία;; Φτου... Ούτε επαναφορά στις εργοστασιακες ρυθμίσεις θέλω, χάνοντας τα πάντα....

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, topmar said:

Παιδιά επειδή έχω ένα πρόβλημα με μία σημαντική εφαρμογή στο κινητό, η οποία έπαψε να συνδέεται με το Bluetooth μετά από το update στην 13.0.4.0, που μπορούμε να βρούμε την προηγούμενη έκδοση 13.0.3.0 για να την βάλω ξανά;

Γίνεται εύκολα αυτό το roll over σε προηγούμενη έκδοση ;

Μιλάω για την 13.0.3.0 SJUEUXM, αυτή θέλω να περάσω ξανά, την official.


Poco X3 Pro 6/128






 

Googlαρε μήπως και βρεις λύση. Μπορεί και άλλοι να έχουν τέτοιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω ένα πρόβλημα με μία σημαντική εφαρμογή στο κινητό, η οποία έπαψε να συνδέεται με το Bluetooth μετά από το update στην 13.0.4.0, που μπορούμε να βρούμε την προηγούμενη έκδοση 13.0.3.0 για να την βάλω ξανά;

Γίνεται εύκολα αυτό το roll over σε προηγούμενη έκδοση ;

Μιλάω για την 13.0.3.0 SJUEUXM, αυτή θέλω να περάσω ξανά, την official.


Poco X3 Pro 6/128








Σε συνέχεια του μηνύματος αυτού, σήμερα δοκίμασα την σύνδεση άλλου τηλεφώνου μου, ενός Xiaomi Mi 9 Lite, το οποίο συνδέθηκε κανονικά και στο Data Plug και στην εφαρμογή VW We Connect Go (όπου είχα το πρόβλημα σύνδεσης).

Οπότε, εντοπίζεται το πρόβλημα στο κινητό μου Xiaomi Poco X3 Pro, που δημιουργήθηκε από το τελευταίο Security Update που έλαβε στις 8/11 (13.0.4.0), αφού με την προηγούμενη έκδοση 13.0.3.0 δούλευε κανονικά.

Αναγκαστικά θα περιμένω νέο update για να δω μήπως φτιάξει το πρόβλημα.

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια του μηνύματος αυτού, σήμερα δοκίμασα την σύνδεση άλλου τηλεφώνου μου, ενός Xiaomi Mi 9 Lite, το οποίο συνδέθηκε κανονικά και στο Data Plug και στην εφαρμογή VW We Connect Go (όπου είχα το πρόβλημα σύνδεσης).

Οπότε, εντοπίζεται το πρόβλημα στο κινητό μου Xiaomi Poco X3 Pro, που δημιουργήθηκε από το τελευταίο Security Update που έλαβε στις 8/11 (13.0.4.0), αφού με την προηγούμενη έκδοση 13.0.3.0 δούλευε κανονικά.

Αναγκαστικά θα περιμένω νέο update για να δω μήπως φτιάξει το πρόβλημα.

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε να κάνεις forget και re-pair το Data Plug με το κινητό. Το android 12 έχει ανακατέψει λιγάκι τα σχετικά με το Bluetooth (να υποθέσω ότι το ΜΙ 9 Lite που αναφέρεις δεν έχει android 12?). Δεν ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα να αναβαθμίσεις και την εφαρμογή που αναφέρεις.

Είχα παρόμοιο θέμα με το Poco F2 Pro. Μετά την αναβάθμιση σε android 12 συνδεόταν κανονικά και με το dongle και με το Torque Pro αλλά μου ζητούσε κάθε φορά επιβεβαίωση για να ανοίξει και να κλείσει το Bluetooth ενώ ήταν ρυθμισμένο να το κάνει αυτόματα χωρίς να ρωτάει. Τελικά το δικό μου το θέμα λύθηκε με αναβάθμιση του Torque Pro.

Μια άλλη εναλλακτική είναι να κάνεις εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή Bluetooth αλλά θα χάσεις όλα τα pairings που έχεις.

Κάπου εχω διαβάσει ότι σαν τελευταία εναλλακτική μπορείς να κάνεις επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου ή κάπως έτσι. Στα αγγλικά είναι Settings->Connections & sharing->Reset WiFi, mobile networks and Bluetooth. Θα χάσεις όμως όλα τα αποθηκευμένα WiFi passwords και Bluetooth pairings... Οπότε εσύ κρίνεις!

Καλή τύχη!19ab125cb805712cdc0667abed2b8ec6.jpgebb2cd57748aacfd130b635c1be6c572.jpg537a1ee489417d614bbc994433ae54d2.jpg

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@lkint

Καλησπέρα φίλε μου και σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική ενημέρωση για το θέμα μου.

Καταρχήν έχω ήδη κάνει forget και re-pair το Data Plug με το κινητό, 2 φορές κιόλας, αλλά δεν έφτιαξε.

Το Mi 9 Lite όντως είχε Android 11, αλλά επαναλαμβάνω ότι δεν αντιμετωπιζα κανένα πρόβλημα με το υπάρχον X3 Pro και Android 12, εδώ και μήνες, μέχρι το προηγούμενο Σάββατο, πρώτη χρήση της εν λόγω εφαρμογής ξανά μετά από το τελευταίο update (από 13.0.3.0 σε 13.0.4.0).

Η εφαρμογή VW We Connect Go αναβαθμίζεται αυτόματα από το Google Play, είναι η τελευταία έκδοση και δεν φταίει αυτή αφού εμφανίζεται το πρόβλημα με την χρήση της εν λόγω εφαρμογής ξανά μετά από το τελευταίο update του κινητού (από 13.0.3.0 σε 13.0.4.0), οπότε κάτι παίχτηκε με το Bluetooth.

Το παράδοξο είναι ότι βλέπει το κινητό κανονικά στο Bluetooth του το dongle και συνδέεται κανονικά, απλά μέσω της εφαρμογής We Connect Go όταν το ψάχνει για σύνδεση, δεν το βρίσκει (ενώ στο Bluetooth του κινητού είναι ήδη συνδεδεμένο).

Αυτό με την εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή Bluetooth δεν το έκανα, αλλά δεν είναι το ίδιο που έκανα delete την σύνδεση με το dongle και ξανά pairing μαζί του; Μην το κάνω τζάμπα και χάσω όλα τα υπόλοιπα pairings μου...

Την τελευταία λύση, δηλαδή την επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου (στα αγγλικά Settings->Connections & sharing->Reset WiFi, mobile networks and Bluetooth) δεν θα την κάνω, γιατί θα χάσω όλα τα αποθηκευμένα WiFi passwords και Bluetooth pairings, όπως σωστά είπες, πράγμα που δεν θέλω.

Θα δοκιμάσω και την εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή Bluetooth και εάν δεν φτιάξει το πρόβλημα, θα περιμένω ως τελευταία λύση το νεότερο update, είτε στο κινητό είτε στην εν λόγω εφαρμογή, μήπως και φτιάξει το πρόβλημα.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, topmar said:

@lkint

Καλησπέρα φίλε μου και σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική ενημέρωση για το θέμα μου.

Καταρχήν έχω ήδη κάνει forget και re-pair το Data Plug με το κινητό, 2 φορές κιόλας, αλλά δεν έφτιαξε.

Το Mi 9 Lite όντως είχε Android 11, αλλά επαναλαμβάνω ότι δεν αντιμετωπιζα κανένα πρόβλημα με το υπάρχον X3 Pro και Android 12, εδώ και μήνες, μέχρι το προηγούμενο Σάββατο, πρώτη χρήση της εν λόγω εφαρμογής ξανά μετά από το τελευταίο update (από 13.0.3.0 σε 13.0.4.0).

Η εφαρμογή VW We Connect Go αναβαθμίζεται αυτόματα από το Google Play, είναι η τελευταία έκδοση και δεν φταίει αυτή αφού εμφανίζεται το πρόβλημα με την χρήση της εν λόγω εφαρμογής ξανά μετά από το τελευταίο update του κινητού (από 13.0.3.0 σε 13.0.4.0), οπότε κάτι παίχτηκε με το Bluetooth.

Το παράδοξο είναι ότι βλέπει το κινητό κανονικά στο Bluetooth του το dongle και συνδέεται κανονικά, απλά μέσω της εφαρμογής We Connect Go όταν το ψάχνει για σύνδεση, δεν το βρίσκει (ενώ στο Bluetooth του κινητού είναι ήδη συνδεδεμένο).

Αυτό με την εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή Bluetooth δεν το έκανα, αλλά δεν είναι το ίδιο που έκανα delete την σύνδεση με το dongle και ξανά pairing μαζί του; Μην το κάνω τζάμπα και χάσω όλα τα υπόλοιπα pairings μου...

Την τελευταία λύση, δηλαδή την επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου (στα αγγλικά Settings->Connections & sharing->Reset WiFi, mobile networks and Bluetooth) δεν θα την κάνω, γιατί θα χάσω όλα τα αποθηκευμένα WiFi passwords και Bluetooth pairings, όπως σωστά είπες, πράγμα που δεν θέλω.

Θα δοκιμάσω και την εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή Bluetooth και εάν δεν φτιάξει το πρόβλημα, θα περιμένω ως τελευταία λύση το νεότερο update, είτε στο κινητό είτε στην εν λόγω εφαρμογή, μήπως και φτιάξει το πρόβλημα.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Poco X3 Pro 6/128
 

Αυτο που λέει στο playstore ότι για να δουλέψει το We Connect Go θέλει το We Connect Go DataPlug να το πάρεις από έμπορο vw το έχεις πιστεύω ε;

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λέει στο playstore ότι για να δουλέψει το We Connect Go θέλει το We Connect Go DataPlug να το πάρεις από έμπορο vw το έχεις πιστεύω ε;
Χαχαχαχα... Ε, ναι φίλε μου, είπαμε ότι είμαι Πόντιος αλλά όχι κι έτσι... Ξαναλέω ότι έχω 2,5 έτη που χρησιμοποιώ την εφαρμογή αυτή... Χαχαχαχα

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, topmar said:

Χαχαχαχα... Ε, ναι φίλε μου, είπαμε ότι είμαι Πόντιος αλλά όχι κι έτσι... Ξαναλέω ότι έχω 2,5 έτη που χρησιμοποιώ την εφαρμογή αυτή... Χαχαχαχα

Poco X3 Pro 6/128
 

Για να βοηθήσω το λεω: να διαγράψεις την σύζευξη του dongle απο το κινητό, να κάνεις απεγκατάσταση την εφαρμογή, να κλείσεις/ανοίξεις το κινητό και ξανά εγκατάσταση και σύζευξη.

Στην εφαρμογή We Connect Go έχεις ενεργοποιημένη την άδεια για πρόσβαση σε κοντινές συσκευές;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. 

Έχει σταματήσει να ανάβει το led ειδοποίησεων. Είναι κάποιο γνωστό πρόβλημα μετά από κάποιο update ή μεμονωμένο περιστατικό;

Link to comment
Share on other sites

Για να βοηθήσω το λεω: να διαγράψεις την σύζευξη του dongle απο το κινητό, να κάνεις απεγκατάσταση την εφαρμογή, να κλείσεις/ανοίξεις το κινητό και ξανά εγκατάσταση και σύζευξη.
Στην εφαρμογή We Connect Go έχεις ενεργοποιημένη την άδεια για πρόσβαση σε κοντινές συσκευές;
Το ξέρω φίλε μου και σε ευχαριστώ, τα έχω κάνει ήδη αυτά, να τα ξανακάνω μπας και πιάσουν τη 2η φορά λες;;

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, topmar said:

Το ξέρω φίλε μου και σε ευχαριστώ, τα έχω κάνει ήδη αυτά, να τα ξανακάνω μπας και πιάσουν τη 2η φορά λες;;

Poco X3 Pro 6/128
 

Διαβασε να καταλάβεις τι έπαθα εγώ με παρόμοιο πρόβλημα:

το κινητό έβρισκε και συνδεόταν αμέσως με το pioneer στο αμάξι, αλλά η εφαρμογή της pioneer με τίποτα δεν έβρισκε... την πηγή παρόλο που ηταν συνδεδεμένη... 

Τα κατηργησα όλα και την εφαρμογή  και μετά έκανα ξανα από την αρχή την εγκατάσταση εφαρμογής και την σύζευξη, αλλά όχι από τις ρυθμίσεις του κινητού, αλλά απευθείας από την εφαρμογή της pioneer.

Το Bluetooth ηταν κλειστό και με προέτρεψε η εφαρμογή να το ανοίξω κατά την ρύθμιση, και ω του θαύματος εμφανίστηκε η πηγή και συνδέθηκε! 

Καν'το και συ με τον ίδιο τρόπο μήπως και σταθείς τυχερός 

Ξέρω ότι μπορεί να σε ζαλίζω και να κουράζω, αλλά ας εξαντλήσουμε όλες τις πιθανές αιτίες.

ΥΓ1 όλα τα χρόνια που έχω smartphone, μου έχουν τύχει αρκετά κουλά..., και γιαυτό σου γράφω, διότι και στην περίπτωση σου κάτι περίεργο  συμβαίνει!

ΥΓ2 Εχεις κάποιον γνωστό που να έχει ίδιο κινητό να δοκιμάσεις...;

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε, μόλις έκανα ξανά τα βήματα, δηλαδή να διαγράψω  την σύζευξη του dongle απο το κινητό, να κάνω απεγκατάσταση την εφαρμογή, να κλείσω/ανοίξω το κινητό και ξανά εγκατάσταση και σύζευξη.

Έδωσα όλα τα δικαιώματα στην εφαρμογή, τα έκανα όλα, μα τίποτα. Δείχνει κατά τη διάρκεια της προσπάθειας εύρεσης του dongle για κλάσματα δευτερολεπτου ότι το βρήκε μα εξαφανίζεται απευθείας.

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι φταίει η νέα έκδοση που εγκατέστησα, η 13.0.4.0, αφού με την προηγούμενη δούλευε κανονικά.

Δυστυχώς δεν έχω φίλο ή γνωστό με άλλο τέτοιο κινητό για να το δοκιμάσω, εάν έχει άλλη έκδοση, να βεβαιωθώ.

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ είσαι μακριά από εμένα; Είμαι Ξάνθη. Προσφέρομαι αν θες για δοκιμή

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ είσαι μακριά από εμένα; Είμαι Ξάνθη. Προσφέρομαι αν θες για δοκιμή

Poco X3 Pro via Tapatalk


Να είσαι καλά ρε φίλε, σε ευχαριστώ πολύ, είμαι Σέρρες, έλα εδώ να κεράσω σουβλάκια και ακανεδες

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

@topmar

Πιθανώς το έχεις ήδη δοκιμάσει...

Αν το We Connect Go ζητάει το Location και το Nearby permissions, φαντάζομαι τα έχεις ήδη δώσει. Αν όχι, δοκίμασε να τα δώσεις:

Settings->Apps->Permissions->Permissions

Δε μπορεί! Θα τη βρούμε την άκρη!

Καλή τύχη!7a9cca449039a028a421573945c413f4.jpg

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τον κόπο σου φίλε μου, ναι, τα έχω.

Σκέφτομαι να βρω τι ακριβώς άλλαξε το update από την 13.0.3.0 στην 13.0.4.0, μπας και βρω τη ρύθμιση από εκεί, ίσως....

7dd8768db14a719a702535f2dd430f46.jpg01cbae36c0575a1a8cd6e1499f9a4bd1.jpg

Poco X3 Pro 6/128



Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να δοκίμαζες μια (ίσως και δύο) παλιότερες εκδόσεις του We Connect Go? Ο συνδυασμός rom update και ταυτόχρονα σχεδόν update της εφαρμογής μπορεί να προκάλεσε την κατάσταση αυτή (ο μαγικός κόσμος της Miui )0c5591b9fc49417c9023dc84f6e98190.jpg

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λες να είναι αυτό το θέμα;; Άιντε να το δοκιμάσω κι αυτό....

Λοιπόν, έκανα απεγκατάσταση την τελευταία έκδοση του We Connect Go (2.17.10 του Νοε) από το Google Play, εγκατέστησα το Aptoide και από εκεί κατέβασα την προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής We Connect Go (2.17.9 του Ιουλ).

Κατεβαίνω στο αυτοκίνητο για δοκιμή τώρα και σας ενημερώνω!

Update: Με την παλαιότερη αυτή έκδοση, συνδέθηκε σε 5"

Όμως τώρα, δεν εμφανίζονται καθόλου τα αρχεία των διαδρομών, εδώ και 3 έτη, είναι κενά! Άχρηστο που συνδέθηκε λοιπόν.

Άρα φταίει η εφαρμογή, η έκδοση αυτή η τελευταία και όχι το update του κινητού!

Δοκιμάζω τώρα το update από το Google Play στην εφαρμογή, μπας και δουλέψουν σωστά όλα.

Τι τραβάμε ρε παιδιά.... Χαχαχαχα

Update: Δεν συνδέεται ξανά, μετά από το update από το Google Play.

Τώρα δοκιμάζω άλλη λύση, απεγκατάσταση ξανά, κατέβασμα τελευταίας έκδοσης από το Aptoide αυτή τη φορά και εκ νέου δοκιμή.... Και πάλι δεν συνδέεται, αλλά τουλάχιστον έφτιαξε το αρχείο όλο, εμφανίζονται σωστά τα δεδομένα όλα!

Τέλος πάντων, αρκετά σας κούρασα κι εσάς, θα περιμένω νέα update σε εφαρμογή και κινητό και ότι γίνει.


Poco X3 Pro 6/128







Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ήρθε η .4 χωρίς να έχω την .3. 

987 ΜΒ. Το απλό update που σας έβγαλε 400 ΜΒ θα είναι? 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ένα κουλό... Χθες όπως σας είπα μου ήρθε ενημέρωση για update, αλλα δεν είχα μπαταρία για να το ξεκινήσω, σήμερα που πάω να το κάνω μου βγάζει ότι δεν υπάρχει update! Με την 13.0.1 είμαι τελικά! Υπάρχει τρόπος χωρίς root να του κατεβάσω την τελευταία έκδοση? 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις/Σχετικά με το τηλέφωνο/Εκδοση Miui/3 τελείες/Λήψη τελευταίου πακέτου.

Λογικά θα σου κατεβάσει την τελευταία έκδοση.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, TIM-RANGER said:

Ένα κουλό... Χθες όπως σας είπα μου ήρθε ενημέρωση για update, αλλα δεν είχα μπαταρία για να το ξεκινήσω, σήμερα που πάω να το κάνω μου βγάζει ότι δεν υπάρχει update! Με την 13.0.1 είμαι τελικά! Υπάρχει τρόπος χωρίς root να του κατεβάσω την τελευταία έκδοση? 

άν πατήσεις αυτό που σου είπε ο φίλος με την λήψη τελευταίου πακέτου δεν θα κάνεις τίποτα.. θα σου κατεβάσει αυτήν που ήδη έχεις..Πρέπει να περιμένεις..θα σου ξαναέρθει σε μιά δυό μέρες

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...