Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχω το Χiaomi Redmi Note 4X Snapdragon.

Eστειλα ένα sms VODAFONE σε αλλο κινητο στην Ελλαδα, δηλαδη τοπικά.

Ηταν 136 ελληνικοι χαρακτηρες με μικρα γραμματα.

Μου το χρεωσε τριπλο ! Μου ειπε ο υπαλληλος οτι με ελληνικα ειναι 70 χαρακτηρες/sms περιπου!!

Με αγγλικα ειναι οκ στους 160. Πως το λυνω τo θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω το redmi note 3 pro ΜΕ την 800 άρα και πριν είχα το note 3 pro χωρίς την 800 άρα στη wind που είμαι και υποτίθεται ότι την χρησιμοποιεί, η προσωπική μου εμπειρία είναι ότι στην Αθήνα ΔΕΝ είχα καμία διαφορά. Επίσης επαρχία στη Φθιώτιδα τουλάχιστον που το δοκίμασα πάλι ΔΕΝ υπήρχε διαφορά. Γι'αυτό το λόγο πήρα στη γυναίκα μου από το citismarket το 4x χωρίς 800αρα που έχει κ 75€ διαφορά από το global edition.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο κωτσοβολο λογω ελειψης μετρητων:rolleyes: ειναι το 4χ snapdragon και οπου υπαρχει 4g εχω σημα δυνατο.τωρα αν εχει 800 η οχι δεν γνωριζω.

 

Καλα εκανες και γω το ιδιο μην ασχολεισαι με τις μπαντες ασε τους αλλους να ψαχνονται με τα κινεζικα και παραεισαγωγες :) οπου πηγαινεις ανα την ελλαδα μην εχεις ενοια για 800αρες και παπ..... ες.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Eχω το Χiaomi Redmi Note 4X Snapdragon.

Eστειλα ένα sms VODAFONE σε αλλο κινητο στην Ελλαδα, δηλαδη τοπικά.

Ηταν 136 ελληνικοι χαρακτηρες με μικρα γραμματα.

Μου το χρεωσε τριπλο ! Μου ειπε ο υπαλληλος οτι με ελληνικα ειναι 70 χαρακτηρες/sms περιπου!!

Με αγγλικα ειναι οκ στους 160. Πως το λυνω τo θεμα;

Εγκατέστησε από το playstore την εφαρμογή google messages. Τρέξε την εφαρμογή και κάνε τις απαραίτητες ρυθμίσεις ;)

 

Xiaomi Redmi Note 4 Global

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω το redmi note 3 pro ΜΕ την 800 άρα και πριν είχα το note 3 pro χωρίς την 800 άρα στη wind που είμαι και υποτίθεται ότι την χρησιμοποιεί, η προσωπική μου εμπειρία είναι ότι στην Αθήνα ΔΕΝ είχα καμία διαφορά. Επίσης επαρχία στη Φθιώτιδα τουλάχιστον που το δοκίμασα πάλι ΔΕΝ υπήρχε διαφορά. Γι'αυτό το λόγο πήρα στη γυναίκα μου από το citismarket το 4x χωρίς 800αρα που έχει κ 75€ διαφορά από το global edition.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

75 ευρώ διαφορά, δηλαδή πόσο το πήρες, ένα κατοστάρικο? Το global edition έχει 170-180 ευρώ περίπου, ανάλογα το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

75 ευρώ διαφορά, δηλαδή πόσο το πήρες, ένα κατοστάρικο? Το global edition έχει 170-180 ευρώ περίπου, ανάλογα το κατάστημα.

 

Για την ακρίβεια, στο εν λόγω κατάστημα το Redmi Note 4 Global είναι λίγο φθηνότερο, γύρω στο δεκάρικο, από το 4X. Το ξέρω γιατί αγόρασα το 4X και το έκανα αλλαγή με το 4 Global.

Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη το προηγουμενο τηλ.που ειχα ηταν το g3 βλεπω οτι εχει τεραστιες διαφορες και ελειψεις σε λειτουργικο πρωτιστα και σε δευτερο βαθμο στο χαρντγουερ.δεν εχει ταχεια κληση.εκανα καταργηση λογαριασμου στη μι και εχασα ολες τις φωτογραφιες γιατι απλα δεν εχει επιλογη αποθηκευσης σε καρτα.το ξαναλεω πολυ απογοητευση και αν υπαρχει υπψηφιος αγοραστης να το σκεφτει καλα πριν το παρει.συγνωμη αν προσβαλω κανεναν με την γνωμη μου αλλα κρατιεμαι για να μην πω" μακρια" το λεω γιατι βλεπω τους φιλους να αναλονονται στο αν εχει 800αρα μπαντα.εκτως και αν ειναι τοσο εξοικιωμενοι με το λειτουργικο της συσκευης.φιλικα παντα Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη το προηγουμενο τηλ.που ειχα ηταν το g3 βλεπω οτι εχει τεραστιες διαφορες και ελειψεις σε λειτουργικο πρωτιστα και σε δευτερο βαθμο στο χαρντγουερ.δεν εχει ταχεια κληση.εκανα καταργηση λογαριασμου στη μι και εχασα ολες τις φωτογραφιες γιατι απλα δεν εχει επιλογη αποθηκευσης σε καρτα.το ξαναλεω πολυ απογοητευση και αν υπαρχει υπψηφιος αγοραστης να το σκεφτει καλα πριν το παρει.συγνωμη αν προσβαλω κανεναν με την γνωμη μου αλλα κρατιεμαι για να μην πω" μακρια" το λεω γιατι βλεπω τους φιλους να αναλονονται στο αν εχει 800αρα μπαντα.εκτως και αν ειναι τοσο εξοικιωμενοι με το λειτουργικο της συσκευης.φιλικα παντα

 

Ξαναλέω γι αυτό δεν έμεινα παραπάνω απο 1 ωρα με miui και εβαλα Custom rom. Πρεπει να το σκεφτείτε καλύτερα μιας και τουλάχιστον αυτο που πηρα είχε ξεκλείδωτο bootloader... Ειναι η ιδανική λύση σε οποιαδήποτε πρόβλημα (συλλογή file manager κλπ) που εχει miui. Δεν λεω σε σύγκριση με αλλα κινητά (άλλων κατασκευαστων) το miui τρέχει παρα πολύ καλα στα κινητά της xiaomi αλλα εχει προβληματα. Με λιγα λογια η λύση σε οποιοδήποτε πρόβλημα software: Custom rom. Ευκολο, χωρίς πολύ κόπο (ιδικά αν το έχεις ξανακάνει) και το πολυ πολυ να ξανακλειδωσεις το bootloader σε περίπτωση που θες να το πας εγγύηση.

Edited by NikolasSpyr
Link to comment
Share on other sites

75 ευρώ διαφορά, δηλαδή πόσο το πήρες, ένα κατοστάρικο? Το global edition έχει 170-180 ευρώ περίπου, ανάλογα το κατάστημα.

Στα 250 δεν έχει στα καταστήματα της επίσημης αντιπροσωπείας το global?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησε από το playstore την εφαρμογή google messages. Τρέξε την εφαρμογή και κάνε τις απαραίτητες ρυθμίσεις ;)

 

Xiaomi Redmi Note 4 Global

 

Αυτό θα λειτουργήσει και στο LG G2 που έχω τώρα; Εννοώ, θα μπορώ να γράφω στα sms 180 χαρακτήρες με μικρά γράμματα ή θα είναι κεφαλαία;

Android messages λέγεται η εφαρμογή; Γιατί δεν βρίσκω κάτι σε Google messages.

 

Συγγνώμη για το offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα λειτουργήσει και στο LG G2 που έχω τώρα; Εννοώ, θα μπορώ να γράφω στα sms 180 χαρακτήρες με μικρά γράμματα ή θα είναι κεφαλαία;

Android messages λέγεται η εφαρμογή; Γιατί δεν βρίσκω κάτι σε Google messages.

 

Συγγνώμη για το offtopic.

 

Δες να την εχει φτιάξει η google. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.messaging αυτο εδω ειναι.

Και ναι δεν σε περιορίζει στα κεφαλαία.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα λειτουργήσει και στο LG G2 που έχω τώρα; Εννοώ, θα μπορώ να γράφω στα sms 180 χαρακτήρες με μικρά γράμματα ή θα είναι κεφαλαία;

Android messages λέγεται η εφαρμογή; Γιατί δεν βρίσκω κάτι σε Google messages.

 

Συγγνώμη για το offtopic.

 

Ρε φιλε τι λες?ΣΤΟ G2 ΓΡΑΦΕΙ κανονικα με 160 χαρακτηρες και μικρα,στον αποστολεα πανε κεφαλαια.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε τι λες?ΣΤΟ G2 ΓΡΑΦΕΙ κανονικα με 160 χαρακτηρες και μικρα,στον αποστολεα πανε κεφαλαια.

 

Ναι, μάλλον το έθεσα λάθος. Θέλω να γράφω μικρά και να τα παίρνει και ο παραλήπτης με μικρά.

Τέλος πάντων, θα το ψάξω, αν γίνεται αυτό που λέω παραπάνω, στο κατάλληλο νήμα.

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μάλλον το έθεσα λάθος. Θέλω να γράφω μικρά και να τα παίρνει και ο παραλήπτης με μικρά.

Τέλος πάντων, θα το ψάξω, αν γίνεται αυτό που λέω παραπάνω, στο κατάλληλο νήμα.

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Δεν γίνεται σε κανένα απο οσο ξερω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Eχω το Χiaomi Redmi Note 4X Snapdragon.

Eστειλα ένα sms VODAFONE σε αλλο κινητο στην Ελλαδα, δηλαδη τοπικά.

Ηταν 136 ελληνικοι χαρακτηρες με μικρα γραμματα.

Μου το χρεωσε τριπλο ! Μου ειπε ο υπαλληλος οτι με ελληνικα ειναι 70 χαρακτηρες/sms περιπου!!

Με αγγλικα ειναι οκ στους 160. Πως το λυνω τo θεμα;

 

Έχω το ίδιο πρόβλημα με κινητό μάρκας Doogee. Η εφαρμογή της google για sms είναι αρκετά καλή αλλά δεν την χρησιμοποιώ για τον εξής λόγο: όταν γράφω ένα σμσ και βάλω περισσότερους από 1 παραλήπτες τότε αυτόματα μου το μετατρέπει σε MMS. Υποχρεωτική λύση λοιπόν, έβαλα μια εφαρμογή από το store που χρησιμοποιούσα πριν πολλά χρόνια σε android 2,3 ή 4,0,3. Με ενοχλεί η διαφήμιση που φαίνεται αλλά ευτυχώς είναι διακριτική.

Ιδανική λύση για αυτό το θέμα είναι να περάσεις μια επίσημη ελληνική ρομ. Με την επίσημη διαδικασία όπου ξεκλειδώνεις bl. Η διαδικασία είναι καθ'όλα επίσημη και η εγγύηση παραμένει ως έχει.

 

edit: Καλημέρα τζιμάνια. Να ρωτήσω κάτι, τα πολυκαταστήματα που είναι αλυσίδες στην Ελλάδα (μην πω ονόματα, με καταλάβατε) πουλάνε το 4Χ με την επίσημη εγγύηση της InfoQuest? Επίσης, τα κινητά αυτά, άραγε, έχουν την μπάντα 800 ή Β20? Ρωτάω γιατί δεν θέλω να το παίξω ξερόλας.

Ευχαριστώ in advance.

Edited by airtim

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο πρόβλημα με κινητό μάρκας Doogee. Η εφαρμογή της google για sms είναι αρκετά καλή αλλά δεν την χρησιμοποιώ για τον εξής λόγο: όταν γράφω ένα σμσ και βάλω περισσότερους από 1 παραλήπτες τότε αυτόματα μου το μετατρέπει σε MMS. Υποχρεωτική λύση λοιπόν, έβαλα μια εφαρμογή από το store που χρησιμοποιούσα πριν πολλά χρόνια σε android 2,3 ή 4,0,3. Με ενοχλεί η διαφήμιση που φαίνεται αλλά ευτυχώς είναι διακριτική.

Ιδανική λύση για αυτό το θέμα είναι να περάσεις μια επίσημη ελληνική ρομ. Με την επίσημη διαδικασία όπου ξεκλειδώνεις bl. Η διαδικασία είναι καθ'όλα επίσημη και η εγγύηση παραμένει ως έχει.

 

edit: Καλημέρα τζιμάνια. Να ρωτήσω κάτι, τα πολυκαταστήματα που είναι αλυσίδες στην Ελλάδα (μην πω ονόματα, με καταλάβατε) πουλάνε το 4Χ με την επίσημη εγγύηση της InfoQuest? Επίσης, τα κινητά αυτά, άραγε, έχουν την μπάντα 800 ή Β20? Ρωτάω γιατί δεν θέλω να το παίξω ξερόλας.

Ευχαριστώ in advance.

 

Αν κανεις τον κοπο να διαβασεις πιο πισω θα δεις οτι εχει απαντηθει 20 φορες,ΚΑΙ ναι ολες οι μεγαλες αλυσιδες εχουν το κινητο με την 800αρα β20 της ινφο κουεστ.:):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις τον κοπο να διαβασεις πιο πισω θα δεις οτι εχει απαντηθει 20 φορες,ΚΑΙ ναι ολες οι μεγαλες αλυσιδες εχουν το κινητο με την 800αρα β20 της ινφο κουεστ.:):)

 

Φίλος το ξέρω ότι αυτή η ερώτηση έχει καταντήσει σπαστική, και αλήθεια, έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα σε αυτό το thread, όπως έχω διαβάσει και όλα τα μηνύματα στο thread του 4, όπως καταλαβαίνεις το μπέρδεμα είναι αέναο. Σε ευχαριστώ για την απάντηση πάντως.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

κανω update σε προηγουμενη αποψη μου και λεω,μπαταρια δεν υπαρχει προς το παρων καλυτερη (ιδια μπορει),οθονη καθαρη χωρις πιξελιασματα,λειτουργικο καλο αλλα θελει διορθωματα σε εφαρμογες οπως πχ συλλογη,εξερευνηση αρχειων,οχι κατι τρελλο αλλα θελει κατι παραπανω,λειτουργια κλησεων με μεγαλο σφαλμα την εληψη ταχειας κλησης,προσωπικα περασα αλλη εφαρμογη.φωτο την ημερα προς το τελειο,την νυχτα μονο με φλας και μονο κοντινα πλανα,wifi επειδη διαβασα οτι ειναι αργο(στη συνδεση?) δεν προσεξα κατι τετοιο.διαδικασια ροοτ ειναι πονεμενη ιστορια για αλλους καλη και για αλλους χαλι μαυρο.δηλαδη η xiaomi αποφασιζει σε αλλους να δωσει την αδεια και σε αλλους οχι,τρελλα πραγματα.διαδικασια ξεκλειδωματος με αναγνωση αποτυπωματος σε εμενα θελει τουλαχιστο 2 πατηματα,ισως και να φταιω και εγω αλλα παντα σχεδον 2 πατηματα.ο sd επεξεργαστης πολυ καλος για την κατηγορια του,γενικα δεν προσεξα κολληματα/υπερθερμανση.εκεινο που δεν καταλαβα οχι για την συσκευη αυτη μονο ποιος ο λογος μη αφαιρουμενης μπαταριας αφου απο αδιαβροχοποιηση δεν υπαρχει τετοιος λογος(αν βραχει ..βραχηκε),ισως σχεδιαστικα να μην βολευε να ανοιγει το καπακι.καταληκτικα σε σχεση με j5/j7(τα ειχα για μικρο διαστημα) η παρομοια μοντελλα η βαθμολογια που βαζω στα πρωτα 6/10 στο rn4x 9/10 αλλα στο παλιοτερο g3(10/10) που ειχα 7/10,και το αναφερω για να καταληξω οτι ειναι μια συσκευη στην μεση προς τα πανω.και για να τελιωσω με το θεμα αν εχει 800μπαντα τουλαχιστον οσα ειναι εισαγωγης infoqouest ειναι οκ. Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ενας μηνας σχεδον στα χερια μου και θα περιγραψω τα συμπερασματα μου για τους ''νεους''.:)

ΟΘΟΝΗ'' πολυ καλη με καλη πιστοτητα χρωματων και ικανοποιητικη φωτεινοτητα στον ηλιο.

ΗΧΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ''αρκετα δυνατος καθαρος και για τους δυο συνομιλητες.

ΗΧΟΣ ΗΧΕΙΟΥ''αρκετα δυνατος αλλα 2 κλικ ακομα θα τα ηθελα, απο ποιοτητα εγω ειμαι ικανοποιημενος.

ΚΑΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑ''πολυ καλη την ημερα και σε καλο φωτισμο,το βραδυ εχει θεματακι.

ΣΕΛΦΙ ΚΑΜΕΡΑ''καλη αποδοση οπως και η πισω μερα νυχτα κλπ για την τιμη του?ΟΚ.

WI FI,GPS,BLUETOOTH,DATA''δουλευουν απροβληματιστα.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ''αψογο δειχνη πολυ ακριβοτερο και ειναι ποιοτικο.

MIUI''λιγο πελαγωτικο για πρωτη φορα,αλλα αρκετα παραμετροποιησιμο.

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΟΘΟΝΗ''ειναι αλαγκαριστο και λεια αισθηση στην οθονη.

ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ''με gps,bluetooth,κλειστα.data,wi fi,email,gmail,fb,viber,καιρος,ανοιχτα.Σε αυτοματη φωτεινοτητα παντα,παιχνιδια δεν παιζω,βλεπω τιουμπ,σερφαρω,ομιλια,κλπ κραταει απο 100% ως το 20% οθονη 11 ωρες και αναμονη συσκευης 43 ωρες περιπου,αν περιμενω να παει 10% σιγουρα μια ωρα οθονη πλεον βγαζει ανετα,.

''ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ''που και που και μονο στο γιουτιουμπ κολλαει η περιστροφη της οθονης.Αυτααα.

Η συσκευη ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ οσοι το σκεφτονται,στην κατηγορια του δεν εχει ανταγωνισμο''σοβαρο''.:):)

 

Σε σχέση με το lenovo vibe p1 που είχες??? Πως είναι συγκριτικά....?

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το lenovo vibe p1 που είχες??? Πως είναι συγκριτικά....?

 

Καλυτερο σε ολα εκτος εντασης του ηχειου που στο λενοβο "ξεκουφαινει" καμερα ανωτερη βιντεο ανωτερο μνημη ραμ ανωτερο, απο μπαταρια τα ιδια και ισως λιγο καλυτερη του xiaomi και φυσικα η οθονη καλυτερη του

xiaomi στο p1 ηταν καπως σκοτεινή. Οχι οχι το xiaomi υπερτερεί αν και πηρα πρωτη φορά δε το μετανοιωσα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερο σε ολα εκτος εντασης του ηχειου που στο λενοβο "ξεκουφαινει" καμερα ανωτερη βιντεο ανωτερο μνημη ραμ ανωτερο, απο μπαταρια τα ιδια και ισως λιγο καλυτερη του xiaomi και φυσικα η οθονη καλυτερη του

xiaomi στο p1 ηταν καπως σκοτεινή. Οχι οχι το xiaomi υπερτερεί αν και πηρα πρωτη φορά δε το μετανοιωσα.

 

Σ ευχαριστω για την απάντηση σου αν και θεωρώ την μπαταρία και την κάμερα του lenovo vibe p1 λίγο πιο καλή. Η μπαταρία πόσες μέρες κρατάει? Θυμήσου πόσες κράταγε το souper lenovo!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.citismarket.com/xiaomi-redmi-note-4-32gb-snap-grey τουτο εχει την 800αρα μπαντα???

 

Απο σ4 μινι θα παω στο κινηρτο συτο κυριως λογο σχεσης τιμης\αποδοσης

Link to comment
Share on other sites

http://www.citismarket.com/xiaomi-redmi-note-4-32gb-snap-grey τουτο εχει την 800αρα μπαντα???

 

Απο σ4 μινι θα παω στο κινηρτο συτο κυριως λογο σχεσης τιμης\αποδοσης

αν κανω λαθος διορθωστε με αλλα το επισημο που εισαγει η infoqouest για Ελλαδα ειναι το redmi note 4x οπου χ ειναι το αναγνωριστικο και για 800αρα μπαντα. για τα υπολοιπα πρεπει να ρωτατε τους πωλητες για εξακριβωση. υποψιν οτι κατα τα αλλα ειναι ολοιδια note 4-note 4x. εδω εχει ενα καλο review http://www.doctorandroid.gr/2017/06/xiaomi-redmi-note-4x-review.htm (αν απαγορευεται η δημοσιευση λινκ παρακαλω διαγραψτε το)

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω για την απάντηση σου αν και θεωρώ την μπαταρία και την κάμερα του lenovo vibe p1 λίγο πιο καλή. Η μπαταρία πόσες μέρες κρατάει? Θυμήσου πόσες κράταγε το souper lenovo!!!

Αυτη τη στιγμη που σου γραφω ειναι σε λειτουργια το κινητο 2 μερες 6 ωρες και 10 λεπτα με υπολοιπομενο ποσοστο μπαταριας 22% και οθονη ενεργη 10 ωρες και 9 λεπτα μέχρι στιγμης παντα αυτοματη φωτεινοτητα. Και του λενοβο κραταγε τοσο αλλα ειχε 1000 μπερ παραπανω εκανε ομως κακη διαχειριση ενεργειας σε σχεση με τοxiaomi.

Oσο για την κάμερα ειδικα μερα οχι του xiaomi εγω τη βρισκω καλυτερη εχει πιο πολυ λεπτομερεια.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμη που σου γραφω ειναι σε λειτουργια το κινητο 2 μερες 6 ωρες και 10 λεπτα με υπολοιπομενο ποσοστο μπαταριας 22% και οθονη ενεργη 10 ωρες και 9 λεπτα μέχρι στιγμης παντα αυτοματη φωτεινοτητα. Και του λενοβο κραταγε τοσο αλλα ειχε 1000 μπερ παραπανω εκανε ομως κακη διαχειριση ενεργειας σε σχεση με τοxiaomi.

Oσο για την κάμερα ειδικα μερα οχι του xiaomi εγω τη βρισκω καλυτερη εχει πιο πολυ λεπτομερεια.

 

Σ ευχαριστω πολύ για τις πληροφορίες. Καλοδουλεφτο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi
  • The topic was locked
  • This topic was unlocked and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...