Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έπεσε και από εμένα παραγγελία για ένα τεμάχιο Global version μαύρο από ευρωπαϊκή αποθήκη vickmall.

169 ευρώ μαζί με θήκη και τζάμακι δεν είναι άσχημα καυτά την γνώμη μου έτσι όπως έχει γίνει η κατάσταση με το τελωνείο.

 

Αναμονή λοιπόν...

απο vick το πηρα κι εγω πληρωνεις κατι παραπανω αλλα δεν εχεις παρατραγουδα
Link to comment
Share on other sites

Έπεσε και από εμένα παραγγελία για ένα τεμάχιο Global version μαύρο από ευρωπαϊκή αποθήκη vickmall.

169 ευρώ μαζί με θήκη και τζάμακι δεν είναι άσχημα καυτά την γνώμη μου έτσι όπως έχει γίνει η κατάσταση με το τελωνείο.

Αναμονή λοιπόν...

 

απο vick το πηρα κι εγω πληρωνεις κατι παραπανω αλλα δεν εχεις παρατραγουδα

 

Αν μπορείτε δώστε ένα λινκ για να ξέρουμε κι εμείς από πού αλλού μπορούμε να το πάρουμε πέρα από τα σκρουτζομάγαζα, που δεν είναι σίγουρο ότι θα έχουν την 820 κιόλας.

Αλλά, θα είναι με ελληνικό μενού, ελληνικό πληκτρολόγιο κλπ ή πρέπει μετά να τα βάζεις μόνος σου;

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από εμένα.μπηκα στους πελάτες xiaomi και εγώ από lg g3.θ ελω να ρωτησω αν υπάρχει root για την συσκευή ή αν υπάρχει κάποιο λινκ.δεν σας κρύβω ότι λιγάκι μου έπεσε βαρύ το λειτουργικό και θέλω να το ελαφρυνω κάπως.το μοντέλο που πήρα είναι redmi note x4.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το παράγγειλα απο κει και το περιμένω αύριο.

Στο βίντεο που έχουν για παρουσίαση του μοντέλου αναγράφει τον αριθμό 2016102.

αν δεν είναι αυτό που θέλεις καταγγελεια για παραπλάνηση καταναλωτή!!

 

Κοίτα εμένα αυτός είπε πως όλα έτσι είναι σαν το δικό μου με την θήκη να λέει 4χ. Βέβαια το ξέρει ότι πολλα άτομα ψάχνουν για τον 2016102 κωδικό γιατί μου το έδειξε σε ένα χαρτάκι που το είχε σημειωμένο. Αλλά μου λέει αυτά δινω. Αν κάνει ειδική παραγγελία αφού τον έχουν ενημερώσει ότι το θέλουν με τον κωδικό αυτό τότε άλλο αυτό.

 

Παρόλαυτα και το ξαναλέω ότι δεν έχω πρόβλημα μέχρι στιγμής με το 4g, πιάνω συχνά όπως και στο προηγούμενο κινητό. Ίσως επειδή είμαι vodafone. Στη wind δεν γνωρίζω.

Edited by ZTE
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε δώστε ένα λινκ για να ξέρουμε κι εμείς από πού αλλού μπορούμε να το πάρουμε πέρα από τα σκρουτζομάγαζα, που δεν είναι σίγουρο ότι θα έχουν την 820 κιόλας.

Αλλά, θα είναι με ελληνικό μενού, ελληνικό πληκτρολόγιο κλπ ή πρέπει μετά να τα βάζεις μόνος σου;

https://www.vickmall.com/official-global-version-xiaomi-redmi-note-4-5-5-inch-snapdragon-625-3gb-ram-32gb-rom-stock-in-eu-warehouse-black.html

Από εδώ το παρήγγειλα εγώ. Γιατί να μην έχει ελληνικό μενού και πληκτρολόγιο; αφού είναι Global version.

Προσωπικά θα ξεκλειδωθεί bootloader κάι θα μπει κατευθείαν η ελληνική ρομ από την ελληνικη κοινότητα που τα έχει όλα και συμφαιρει

Link to comment
Share on other sites

https://www.vickmall.com/official-global-version-xiaomi-redmi-note-4-5-5-inch-snapdragon-625-3gb-ram-32gb-rom-stock-in-eu-warehouse-black.html

Από εδώ το παρήγγειλα εγώ. Γιατί να μην έχει ελληνικό μενού και πληκτρολόγιο; αφού είναι Global version.

Προσωπικά θα ξεκλειδωθεί bootloader κάι θα μπει κατευθείαν η ελληνική ρομ από την ελληνικη κοινότητα που τα έχει όλα και συμφαιρει

 

Εγώ αυτό θέλω να αποφύγω, να χρειαστεί να περάσω κάτι μόνος μου, γιατί φοβάμαι μήπως κάνω κάνα λάθος. Θέλω δηλαδή να πάρω το κινητό και να είναι έτοιμο, να μη χρειαστεί να περάσω κάτι εγώ, όσο εύκολη και να 'ναι η διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από εμένα.μπηκα στους πελάτες xiaomi και εγώ από lg g3.θ ελω να ρωτησω αν υπάρχει root για την συσκευή ή αν υπάρχει κάποιο λινκ.δεν σας κρύβω ότι λιγάκι μου έπεσε βαρύ το λειτουργικό και θέλω να το ελαφρυνω κάπως.το μοντέλο που πήρα είναι redmi note x4.

 

Δοκιμασε kingroot αν θες μονο root. Αν παλι θες να εχεις και custom recovery για να βαλεις custom rom πρεπει να κανεις unlock το bootloader.

 

ΝΟΤΕ: Ειναι 4x οχι x4!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε kingroot αν θες μονο root. Αν παλι θες να εχεις και custom recovery για να βαλεις custom rom πρεπει να κανεις unlock το bootloader.

 

ΝΟΤΕ: Ειναι 4x οχι x4!

Ευχαριστώ αλλά το kingroot δεν υποστηρίζει την συσκευή.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά το kingroot δεν υποστηρίζει την συσκευή.

 

1. Κανε unlock το bootloader μεσω του προγραμματος της xiaomi (πρεπει πρωτα να κανεις account και μετα αιτηση με τον λογο που θες να κανεις unlock. Εγω εβαλα οτι θελω να βαλω την Ελληνικη MIUI και απαντησαν θετικα σε 4 μολις λεπτα!) (εδω)

2. Για το twrp δες εδω (γενικα καλο θα ηταν οτι βρησκεις να ειναι απο το xda)

3. Για root το magisk μαλλον δεν υποστηριζεται στην MIUI. Πιο ευκολο θα ηταν μια custom rom μαζι με το magisk . Αν σου δημιουργησει προβλημα το magisk απλα φλασαρε το uninstaller και θα φταξει!

 

Εγω το ειχα γραψει παλιοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με την Selina στο Vickmall και ειπε οτι θα φερουν κι αλλο στοκ απο το 4Χ αν ξεμεινουν και η τιμη η θα μεινει η ιδια η θα πεσει.

Θα εχω καποια λεφτα για ξοδεμα τον Ιουλιο οποτε θα το τιμησω τοτε.

Link to comment
Share on other sites

επιδη εχω ενα τσουβαλι ερωτησεις θα κανω 2 τωρα:rolleyes: ταχεια κληση εχουμε? η διαχειρηση αρχειων φωτο κλπ πρεπει να ειναι συνδεμενη η συσκευη στο ιντερνετ παντα?:( Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

επιδη εχω ενα τσουβαλι ερωτησεις θα κανω 2 τωρα:rolleyes: ταχεια κληση εχουμε? η διαχειρηση αρχειων φωτο κλπ πρεπει να ειναι συνδεμενη η συσκευη στο ιντερνετ παντα?:(

 

Ταχεία κλήση όσο κι αν έψαξα διαπίστωσα μετά λύπης μου ότι δεν υπάρχει οπότε αναγκαστικά άλλος dialer. Τι εννοεις για διαχειριση φώτο αν θέλεις ιντερνετ;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ταχεία κλήση όσο κι αν έψαξα διαπίστωσα μετά λύπης μου ότι δεν υπάρχει οπότε αναγκαστικά άλλος dialer. Τι εννοεις για διαχειριση φώτο αν θέλεις ιντερνετ;

εννοω οτι οταν ανοιξα για πρωτη φορα την διαχειριση (εξερευνηση μαλλον γραφει) αρχειων,sd-sd εσωτερικη ζητησε συνδεση στο ιντερνετ για να τρεξει.κουφο αλλα εγινε.επισης οταν ανοιγω την συλλογη δειχνει ενα απεραντο κενο,τι παιζει βρε παιδια πριν απογοητευτω απο την αγορα που εκανα? η καρτα που εχω δειχνει τα αρχεια κανονικα και στην εφαρμογη τα αρχεια μου και στο λαπτοπ,αλλα οπως προεγραψα στην συλλογη οχι.

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι οταν ανοιξα για πρωτη φορα την διαχειριση (εξερευνηση μαλλον γραφει) αρχειων,sd-sd εσωτερικη ζητησε συνδεση στο ιντερνετ για να τρεξει.κουφο αλλα εγινε.επισης οταν ανοιγω την συλλογη δειχνει ενα απεραντο κενο,τι παιζει βρε παιδια πριν απογοητευτω απο την αγορα που εκανα? η καρτα που εχω δειχνει τα αρχεια κανονικα και στην εφαρμογη τα αρχεια μου και στο λαπτοπ,αλλα οπως προεγραψα στην συλλογη οχι.

 

Η γνωμη μου ειναι: το miui παραειναι πειραγμενο android. Με custom rom θα ειναι ολα οπως τα εχουμε συνηθίσει.

Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι οταν ανοιξα για πρωτη φορα την διαχειριση (εξερευνηση μαλλον γραφει) αρχειων,sd-sd εσωτερικη ζητησε συνδεση στο ιντερνετ για να τρεξει.κουφο αλλα εγινε.επισης οταν ανοιγω την συλλογη δειχνει ενα απεραντο κενο,τι παιζει βρε παιδια πριν απογοητευτω απο την αγορα που εκανα? η καρτα που εχω δειχνει τα αρχεια κανονικα και στην εφαρμογη τα αρχεια μου και στο λαπτοπ,αλλα οπως προεγραψα στην συλλογη οχι.

Κάνε προβολή μερικές φωτογραφίες από την εξερεύνηση και μετά μια επανεκκίνηση και θα τις βγάλει στη γκαλερί. Απλά δεν έχει διαβάσει ακομη η εφαρμογή τις φωτογραφίες

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε και από εμένα παραγγελία για ένα τεμάχιο Global version μαύρο από ευρωπαϊκή αποθήκη vickmall.

169 ευρώ μαζί με θήκη και τζάμακι δεν είναι άσχημα καυτά την γνώμη μου έτσι όπως έχει γίνει η κατάσταση με το τελωνείο.

Αναμονή λοιπόν...

Tόσο δεν έχει στα σκρουτζομάγαζα αλλά με 2 χρόνια εγγύηηση αντι 1 χρόνου του vickmall, γιατί επέλεξες απ΄εξω κάτι μου διαφεύγει;

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή έγινε γιατί δεν έχω χρόνο και διαθεση να παίρνω τηλέφωνα και να ρωτάω αν έχουν την Global έκδοση και να το επιστρέφω πίσω αν μου στείλουν την έκδοση χωρίς b20.

Επίσης σε 2 μερες θα είναι στο σπίτι μου με θήκη και τζάμακι να τα φοράω από την πρώτη στιγμή. Τώρα για την εγγύηση που προσφέρουν τα σκρουτζομαγαζα αμφιβάλλω αν είναι 2 χρόνια αμφιβάλω όμως και για την εγγύηση που προσφέρουν γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

φαίνεται καλή περίπτωση, ναι, να μας πεις εντυπώσεις. Έχω περιέργεια αν δουλεύει σε εντελώς custom os η ταχεία φόρτιση (που έχει απαγορεύσει η ΧΙΑΟΜΙ) και τι επιδόσεις έχει η μπαταρία, λογικά θα είναι καλή αλλά, θα είναι εξίσου καλή? και σίγουρα θα χάσεις σε κάμερα με LineAge OS, επίσης λογικά θα χάσεις και διάφορα κολπάκια όπως το dt2w, το read mode και δεν ξέρω τι άλλο.

 

Λοιπον σημερα το ανοιξα εμεινα με miui για καμια ωρα και γενικα το σεταρω απο τις 1μμ μεχρι πριν απο λιγο. Για καποιο λογο το πηρα απο σκρουτζομαγαζο και ειχε ξεκλειδωτο bootloader (don't ask why). Εβαλα twrp γενικα δεν ηταν δισκολο απλα μετα πρεπει να φλασαρεις ενα zip αλλιως δεν bootαρει το miui. Εγγατεστησα τελικα rr (resurrection remix) που ειναι official και οταν βγει official lineage θα το βαλω. Γενικα η rr εχει παρα πολλες επιλογες (μου θυμμησε το aicp που ειχα στο παλιο μου doogee). Με google camera (απο apk) παιζει κανονικα το ultra hd στο βιντεο (την στοκ δεν την ανοιξα καν). Οπως ειπα δεν προλαβα να το τεσταρω full αφου το σεταρα ολη μερα(ακομα να τελειωσω). Θα δω μαλλον σημερα αυτο για την φορτηση. Θα ενημερωσω οταν περασουν λιγες μερες και θα τα εχω δει ολα.

 

EDIT: Δες εδω για την φορτηση που ελεγες (αν εννοεις αυτο). Δεν ξερω και στν miui αν πιανει τοσο η περισσοτερο.

Edited by NikolasSpyr
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα το ανοιξα εμεινα με miui για καμια ωρα και γενικα το σεταρω απο τις 1μμ μεχρι πριν απο λιγο. Για καποιο λογο το πηρα απο σκρουτζομαγαζο και ειχε ξεκλειδωτο bootloader (don't ask why). Εβαλα twrp γενικα δεν ηταν δισκολο απλα μετα πρεπει να φλασαρεις ενα zip αλλιως δεν bootαρει το miui. Εγγατεστησα τελικα rr (resurrection remix) που ειναι official και οταν βγει official lineage θα το βαλω. Γενικα η rr εχει παρα πολλες επιλογες (μου θυμμησε το aicp που ειχα στο παλιο μου doogee). Με google camera (απο apk) παιζει κανονικα το ultra hd στο βιντεο (την στοκ δεν την ανοιξα καν). Οπως ειπα δεν προλαβα να το τεσταρω full αφου το σεταρα ολη μερα(ακομα να τελειωσω). Θα δω μαλλον σημερα αυτο για την φορτηση. Θα ενημερωσω οταν περασουν λιγες μερες και θα τα εχω δει ολα.

 

EDIT: Δες εδω για την φορτηση που ελεγες (αν εννοεις αυτο). Δεν ξερω και στν miui αν πιανει τοσο η περισσοτερο.

 

Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να βρω ένα έτοιμο (global, 800άρα κλπ) να πάρω, γιατί όλα τα παραπάνω μου φαίνονται πραγματικά κινέζικα. Δύσκολο δηλαδή να μην κάνω λάθος αν, έστω, προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος μου.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να βρω ένα έτοιμο (global, 800άρα κλπ) να πάρω, γιατί όλα τα παραπάνω μου φαίνονται πραγματικά κινέζικα. Δύσκολο δηλαδή να μην κάνω λάθος αν, έστω, προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος μου.

 

Λες να πάρεις καινούργιο ή έχεις ήδη? Αν δεν έχεις πάρει ακόμα ολα σχεδόν είναι global. Απο Ελλάδα όλα και απο κινα δες να λεει global ή international.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή δεν εχω κατάλαβει ακομα γιατι πρεπει να εχουμε την 800αρα? Εμενα δεν εχει. Δεν θα πιανει 4g παντού? Εχω cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Λες να πάρεις καινούργιο ή έχεις ήδη? Αν δεν έχεις πάρει ακόμα ολα σχεδόν είναι global. Απο Ελλάδα όλα και απο κινα δες να λεει global ή international.

 

Για καινούργιο λέω. Μακάρι να είναι όλα global, πια. Από σκρουτζομάγαζο λέω να το αγοράσω και πριν το κάνω θα πάρω τηλέφωνο το μαγαζί να μου πει αν αναγράφεται στο κουτί ο επιθυμητός κωδικός.

 

Δεν ξέρω αν έχει άλλες "δυσλειτουργίες", πέραν του 4G στην επαρχία, για όποιο δεν έχει την 800άρα, αλλά πολλοί φίλοι του φόρουμ αυτήν προτείνουν για την αγορά του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μετά από 1 μήνα χρήσης, σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό, και για να μιλήσω βάζω ανοιχτή ακρόαση. Έχει γίνει και hard reset και phone test (βγάζει fail το ακουστικό) από το λογισμικό της xiaomi. Αγορασμένο από geekbuying. Τι μου προτείνετε να κάνω?Το στέλνω πίσω Κίνα για επισκευή δωρεάν (αλλά 1)τα έξοδα αποστολής πόσα θα είναι,2)αν θα φτάσει και 3)πότε θα γυρίσει) ή αγοράζω ακουστικό μόνος μου και το τοποθετώ ή πηγαίνω σε κάποιο service με χαμηλό κόστος; Αναμένω τη συμβουλή σας. Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Αυτα εχουν οι αγορες απο κινα τρεχατε ποδαρακια μου για να γλυτωσουμε τιποτα ευρω πληρωνουμε το τιμημα αποστολες, αναμονες, χωρις συσκευη, γιαυτο καλο ειναι να ζοριζομαστε λιγο να το παιρνουμε απο τον τοπο μας. :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ενας μηνας σχεδον στα χερια μου και θα περιγραψω τα συμπερασματα μου για τους ''νεους''.:)

ΟΘΟΝΗ'' πολυ καλη με καλη πιστοτητα χρωματων και ικανοποιητικη φωτεινοτητα στον ηλιο.

ΗΧΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ''αρκετα δυνατος καθαρος και για τους δυο συνομιλητες.

ΗΧΟΣ ΗΧΕΙΟΥ''αρκετα δυνατος αλλα 2 κλικ ακομα θα τα ηθελα, απο ποιοτητα εγω ειμαι ικανοποιημενος.

ΚΑΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑ''πολυ καλη την ημερα και σε καλο φωτισμο,το βραδυ εχει θεματακι.

ΣΕΛΦΙ ΚΑΜΕΡΑ''καλη αποδοση οπως και η πισω μερα νυχτα κλπ για την τιμη του?ΟΚ.

WI FI,GPS,BLUETOOTH,DATA''δουλευουν απροβληματιστα.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ''αψογο δειχνη πολυ ακριβοτερο και ειναι ποιοτικο.

MIUI''λιγο πελαγωτικο για πρωτη φορα,αλλα αρκετα παραμετροποιησιμο.

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΟΘΟΝΗ''ειναι αλαγκαριστο και λεια αισθηση στην οθονη.

ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ''με gps,bluetooth,κλειστα.data,wi fi,email,gmail,fb,viber,καιρος,ανοιχτα.Σε αυτοματη φωτεινοτητα παντα,παιχνιδια δεν παιζω,βλεπω τιουμπ,σερφαρω,ομιλια,κλπ κραταει απο 100% ως το 20% οθονη 11 ωρες και αναμονη συσκευης 43 ωρες περιπου,αν περιμενω να παει 10% σιγουρα μια ωρα οθονη πλεον βγαζει ανετα,.

''ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ''που και που και μονο στο γιουτιουμπ κολλαει η περιστροφη της οθονης.Αυτααα.

Η συσκευη ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ οσοι το σκεφτονται,στην κατηγορια του δεν εχει ανταγωνισμο''σοβαρο''.:):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ενας μηνας σχεδον στα χερια μου και θα περιγραψω τα συμπερασματα μου για τους ''νεους''.:)

ΟΘΟΝΗ'' πολυ καλη με καλη πιστοτητα χρωματων και ικανοποιητικη φωτεινοτητα στον ηλιο.

ΗΧΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ''αρκετα δυνατος καθαρος και για τους δυο συνομιλητες.

ΗΧΟΣ ΗΧΕΙΟΥ''αρκετα δυνατος αλλα 2 κλικ ακομα θα τα ηθελα, απο ποιοτητα εγω ειμαι ικανοποιημενος.

ΚΑΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑ''πολυ καλη την ημερα και σε καλο φωτισμο,το βραδυ εχει θεματακι.

ΣΕΛΦΙ ΚΑΜΕΡΑ''καλη αποδοση οπως και η πισω μερα νυχτα κλπ για την τιμη του?ΟΚ.

WI FI,GPS,BLUETOOTH,DATA''δουλευουν απροβληματιστα.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ''αψογο δειχνη πολυ ακριβοτερο και ειναι ποιοτικο.

MIUI''λιγο πελαγωτικο για πρωτη φορα,αλλα αρκετα παραμετροποιησιμο.

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΟΘΟΝΗ''ειναι αλαγκαριστο και λεια αισθηση στην οθονη.

ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ''με gps,bluetooth,κλειστα.data,wi fi,email,gmail,fb,viber,καιρος,ανοιχτα.Σε αυτοματη φωτεινοτητα παντα,παιχνιδια δεν παιζω,βλεπω τιουμπ,σερφαρω,ομιλια,κλπ κραταει απο 100% ως το 20% οθονη 11 ωρες και αναμονη συσκευης 43 ωρες περιπου,αν περιμενω να παει 10% σιγουρα μια ωρα οθονη πλεον βγαζει ανετα,.

''ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ''που και που και μονο στο γιουτιουμπ κολλαει η περιστροφη της οθονης.Αυτααα.

Η συσκευη ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ οσοι το σκεφτονται,στην κατηγορια του δεν εχει ανταγωνισμο''σοβαρο''.:):)

 

Καλημέρα τι οθόνη έχεις ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi
  • The topic was locked
  • This topic was unlocked and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...