Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το selective focus ρε παιδιά.. Που είναι;;

 

Το ψάχνω τόση ώρα και δεν βρίσκω τίποτα...

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα ότι το Πλαίσιο αφαίρεσε το 512 από την σελίδα του. Σωστή κίνηση αν δεν έχουν, για να μην παραπλανούν το κοινό. Δεν έχουν ενημερώσει όμως αυτούς που έχουμε κάνει προ-παραγγελία. Ελπίζω να μην τσιμπήσαμε το τυράκι...
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πήραν λίγα κομμάτια και περιμένουν. 28 του μήνα Πέμπτη πήρα εγώ το δικό μου 512 από πλαίσιο . Λογικά θα φέρουν όταν θα γίνει περισσότερο διαθέσιμο από την εταιρεία. Εκτός αν θέλουν να σπρώξουν αυτά που ήδη έχουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μάλλον θέλουν να σπρώξουν πολύ το 256. Έχω αρνηθεί να παραλάβω προπαραγγελία και συνεχίζουν να με ενοχλούν για να παραλάβω ,όχι μόνο από το πλαίσιο...

Καλό , χρυσό , γαμάτο, με ωραία δώρα προπαραγγελίας (που έπρεπε να είναι μέσα στο πακέτο γενικώς, αλλά τεσπά) αλλά ο κόσμος πλέον δεν δινει τόσα λεφτά, πόσο μάλλον όταν δεν υπάρχει η δυνατότητα τιμολογίου που εξορθολογιζει "κάπως" την τιμή.

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα ο Θεός αύριο παραλαμβάνω και εγω το 512 μαύρο από Public... (Έχει έρθει η συσκευή εγώ θα την έχω αύριο) με προπαραγγελια 20/1....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θέλουν να σπρώξουν πολύ το 256. Έχω αρνηθεί να παραλάβω προπαραγγελία και συνεχίζουν να με ενοχλούν για να παραλάβω ,όχι μόνο από το πλαίσιο...

Καλό , χρυσό , γαμάτο, με ωραία δώρα προπαραγγελίας (που έπρεπε να είναι μέσα στο πακέτο γενικώς, αλλά τεσπά) αλλά ο κόσμος πλέον δεν δινει τόσα λεφτά, πόσο μάλλον όταν δεν υπάρχει η δυνατότητα τιμολογίου που εξορθολογιζει "κάπως" την τιμή.

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Γιατί να θέλουν να σπρωξουν παραπάνω ένα μοντέλο που δεν έχει διαφορά σε κόστος μεταφοράς κτλ από άλλο ? Απλά δεν τραβάει και δεν συμφέρει να έχουν στοκ σε προϊόν που χάνει εύκολα αξία όπως τα κινητά και που είναι υποχρεωμένοι να το δίνουν τιμή καταλόγου.. Οι προσφορές γίνονται μόνο αν πάρουν αντίστοιχη έκπτωση από μαμά εταιρεία αλλιώς μπαίνουν μέσα...επομένως το 256 είναι ιδανικό αφού σχεδόν όλοι σε αυτό πάνε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όποιος δίνει τόσα χρήματα δίνει κάτι παραπάνω για το 512 και την πιο μεγάλη ραμ και γιατί σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν να περιμένετε εκτός αν θέλετε να σας στείλουμε άμεσα το μικρότερο σε χωρητικότητα. Με την απουσία της sd δε φαντάζει και τόσο ιδανικό το αμέσως μικρότερο σε χωρητικότητα.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

συμφωνω αλλα τα λιγα παραπανω ειναι τα 50 ευρω που εχουν διαφορα τα 128 με τα 256. τα 256 με τα 512 εχουν υπερβολικη διαφορα και ο πολυς κοσμος βολευεται με 256 συν ενα cloud. σκεψου οτι πηρα συνδρομη 1ΤΒ με 50 ευρω. δηλαδη σε 3 χρονια θα εκανα αποσβεση την 512 εκδοση... και σιγουρα δεν ειναι το ιδιο, ο πρωτος που εκραζε ημουν εγω, αλλα δε θα τους κανω το χατιρι να τα σκασω, προτιμω να πιεστουν να δωσουν ξανα SD.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια!

 

όλη η μόδα με τις γρήγορες φορτίσεις έχει και το κόστος του.

 

Αλλά πως θα πουλήσουν κι άλλες συσκευές όλες οι εταιρίες!

Πιο κόστος ρε παιδιά, πάνω από χρόνο τώρα πια φορτίζω με γρήγορη φόρτιση το note 10+, όπως ήταν η μπαταρία είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση

οταν πχ ερχεται νεο mail στο gmail η προεπισκοπηση στη lockscreen με το ζορι δειχνει μια γραμμη του μειλ...ξερετε υπαρχει τροπος η προεπισκοπιση να δειχνει παραπανο γραμμες οπως πχ γινεται στο iphone?

Για παραδειγμα το hangouts βγαζει περισσοτερες γραμμες στην προεπισκοπηση.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πιο κόστος ρε παιδιά, πάνω από χρόνο τώρα πια φορτίζω με γρήγορη φόρτιση το note 10+, όπως ήταν η μπαταρία είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε βάθος χρόνου φαινονται αυτά

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

5G έχει δει κανείς? Από vodafone ακόμα περιμένουμε...

 

Εγώ με cosmote, αλλά έχει μεγάλη κατανάλωση σε μπαταρία και προς το παρόν το γύρισα και πάλι στο 4g.

 

received_2867164523536414

Link to comment
Share on other sites

Σε βάθος χρόνου φαινονται αυτά
Ναι στην 5ετια που θα έχει γίνει μουσειακο κομμάτι...Που και με αργή φόρτιση να φορτιζεις, πάλι η μπαταρία θα έχει χάσει κάποιο ποσοστό. Αν το κρατήσω πάνω από 3 χρόνια (που δεν παιζει) πάω αλλάζω μια μπαταρία για φρεσκαρισμα, που κατά πάσα πιθανότητα και ένας που φορτιζει με αργή στην 3ετια θα κάνει και αυτός το ίδιο, αλλά όλα αυτά τα χρόνια θα έχει χάσει την ευκολία της γρήγορης. Πολλές φορές το πρωί έχω ξεχάσει να φορτίσω το κινητό το βάζω για φόρτιση 10-15 λεπτά και μπορώ να φύγω άνετος με μπόλικη μπαταρία χωρίς άγχος.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην 5ετια που θα έχει γίνει μουσειακο κομμάτι...Που και με αργή φόρτιση να φορτιζεις, πάλι η μπαταρία θα έχει χάσει κάποιο ποσοστό. Αν το κρατήσω πάνω από 3 χρόνια (που δεν παιζει) πάω αλλάζω μια μπαταρία για φρεσκαρισμα, που κατά πάσα πιθανότητα και ένας που φορτιζει με αργή στην 3ετια θα κάνει και αυτός το ίδιο, αλλά όλα αυτά τα χρόνια θα έχει χάσει την ευκολία της γρήγορης. Πολλές φορές το πρωί έχω ξεχάσει να φορτίσω το κινητό το βάζω για φόρτιση 10-15 λεπτά και μπορώ να φύγω άνετος με μπόλικη μπαταρία χωρίς άγχος.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοίτα εγώ πιστεύω από αυτά που έχω δει ότι μετά το χρόνο υπάρχει πτώση. Έχω δει αρκετά παραδείγματα και έχω ρωτήσει στη smartec που μου λένε ότι εκεί αρχίζουν και βλέπουν αρκετή πτώση. Τώρα αν αξίζει τον κόπο σε σχέση με τα 20 ευρώ που θέλουν γενικά για μια μπαταρία είναι άλλο, εγώ προσωπικά το θετω ως εξής, εφόσον κοιμάμαι και με βγάζει τη μέρα, γιατί να βάλω γρήγορη στον ύπνο μου. Εκεί τελειώνει το θέμα για μένα, ξεκινάω τη μέρα με γεμάτη και τέλος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Απλά προσωπικά προτιμώ να έχω τα πάντα στο τηλέφωνο πάρα σε cloud έτσι ώστε να τα βλέπω ακόμα κι αν δεν υπάρχει κοντά μου wifi ή τα δεδομένα είναι στο επίπεδο που όλοι ξέρουμε σε κάποιες περιοχές της χώρας. Μακάρι να αλλάξουν γνώμη για την sd αλλά δυστυχώς τώρα που έμαθαν το παραμύθι από την άλλη τη γνωστή εταιρεία δύσκολα θα γυρίσουν πάλι πίσω.

Η φιλοσοφία είναι πλήρωνε cloud για μια ζωή .

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μωρέ και εγώ μαζί σου είμαι αλλά θα τα έσκαγα αν πίστευα ότι θα το κρατήσω πάνω από 2 χρόνια, τώρα προτίμησα το 256. Αλλά αν βγει κάποιο που να μου κάνει κλικ για 2 χρόνια θα πάρω μεγάλη έκδοση αν λείπει sd. Εννοείται ότι ακόμα και με ίντερνετ να είσαι δεν είναι το ίδιο να ψάχνεις στο cloud

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όποιος δίνει τόσα χρήματα δίνει κάτι παραπάνω για το 512 και την πιο μεγάλη ραμ και γιατί σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν να περιμένετε εκτός αν θέλετε να σας στείλουμε άμεσα το μικρότερο σε χωρητικότητα. Με την απουσία της sd δε φαντάζει και τόσο ιδανικό το αμέσως μικρότερο σε χωρητικότητα.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και εγω που πηγα σε αλυσιδα μεγαλη δεν ειχαν 512. μαλιστα μπροστα μου επικοινωνησε με σαμσουνγκ που τον ενημερωσαν αυτο θα εχουν σε ενα μηνα. οπτε η το εκλεινα και θα περιμενα η θα πηγαινε σε 256. ετσι εκλεισα το 256 και το παρελαβα σημερα σε μαυρο.

απο αυριο θα εχει στησιμο.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ πιστεύω από αυτά που έχω δει ότι μετά το χρόνο υπάρχει πτώση. Έχω δει αρκετά παραδείγματα και έχω ρωτήσει στη smartec που μου λένε ότι εκεί αρχίζουν και βλέπουν αρκετή πτώση. Τώρα αν αξίζει τον κόπο σε σχέση με τα 20 ευρώ που θέλουν γενικά για μια μπαταρία είναι άλλο, εγώ προσωπικά το θετω ως εξής, εφόσον κοιμάμαι και με βγάζει τη μέρα, γιατί να βάλω γρήγορη στον ύπνο μου. Εκεί τελειώνει το θέμα για μένα, ξεκινάω τη μέρα με γεμάτη και τέλος.
Καμία πτώση που να είναι αντιληπτή, όπως συμβαίνει και με την αργή άλλωστε. Όπου μπορώ γρήγορη φόρτιση την χρησιμοποιώ, κανένα θέμα. Όπως τον βολεύει τον καθέναν, εννοείται.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμία πτώση που να είναι αντιληπτή, όπως συμβαίνει και με την αργή άλλωστε. Όπου μπορώ γρήγορη φόρτιση την χρησιμοποιώ, κανένα θέμα. Όπως τον βολεύει τον καθέναν, εννοείται.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι αποδεδειγμενο ότι υπάρχει πτώση εμφανής και μου το έχουν επιβεβαιώσει και στο σέρβις,τώρα αν εσύ δεν έχεις χαίρομαι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην 5ετια που θα έχει γίνει μουσειακο κομμάτι...Που και με αργή φόρτιση να φορτιζεις, πάλι η μπαταρία θα έχει χάσει κάποιο ποσοστό. Αν το κρατήσω πάνω από 3 χρόνια (που δεν παιζει) πάω αλλάζω μια μπαταρία για φρεσκαρισμα, που κατά πάσα πιθανότητα και ένας που φορτιζει με αργή στην 3ετια θα κάνει και αυτός το ίδιο, αλλά όλα αυτά τα χρόνια θα έχει χάσει την ευκολία της γρήγορης. Πολλές φορές το πρωί έχω ξεχάσει να φορτίσω το κινητό το βάζω για φόρτιση 10-15 λεπτά και μπορώ να φύγω άνετος με μπόλικη μπαταρία χωρίς άγχος.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η αλήθεια είναι αυτή και μάλιστα ειδικά για εμάς που αλλάζουμε συσκευές συχνά παίρνουμε τις συσκευές καινούριες, προσέχουμε την φόρτιση τους πάντα κλειστές με αργούς φορτιστές, δεν βγάζουμε μεμβράνες πίσω, μπροστά, περιμετρικά, βάζουμε θήκες που να προστατεύουν πολύ καλά την συσκευή την οποία προσέχουμε σαν τα μάτια μας μέχρι να έρθει η ώρα να την πουλήσουμε και τελικά να την χαρεί κάποιος άλλος που θα την πάρει σχεδόν ολοκαίνουρια...

Γιαυτό θα πρέπει να χαιρόμαστε χωρίς φόβο και χωρίς αγχωτικες σκέψεις τις συσκευές μας στο έπακρο... Άσχετα αν και εγω κάνω τα ίδια

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πρότινος είχε βγει σε συνέντευξη κάποιο στέλεχος της SONY και είχε πει ότι η εταιρία δεν προτείνει την γρήγορη φόρτιση και ανέλυε τεχνικά το πως επηρεάζει αρνητικά την μπαταρία και την ζωή της.

Θα ψάξω να το βρω.

όταν αναφερομαστε σε γρήγορη φόρτιση δεν εννοούμε τα 15W αλλά πολύ περισσότερο!

 

 

Η αλήθεια είναι αυτή και μάλιστα ειδικά για εμάς που αλλάζουμε συσκευές συχνά παίρνουμε τις συσκευές καινούριες, προσέχουμε την φόρτιση τους πάντα κλειστές με αργούς φορτιστές, δεν βγάζουμε μεμβράνες πίσω, μπροστά, περιμετρικά, βάζουμε θήκες που να προστατεύουν πολύ καλά την συσκευή την οποία προσέχουμε σαν τα μάτια μας μέχρι να έρθει η ώρα να την πουλήσουμε και τελικά να την χαρεί κάποιος άλλος που θα την πάρει σχεδόν ολοκαίνουρια...

Γιαυτό θα πρέπει να χαιρόμαστε χωρίς φόβο και χωρίς αγχωτικες σκέψεις τις συσκευές μας στο έπακρο... Άσχετα αν και εγω κάνω τα ίδια

Μεγάλη αλήθεια!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Επεσα σημερα πανω σε αυτο

απο τον συγκεκριμενο που "λατρευει" την samsung..

Για να μην μπορεσε να χαντακωσει τον 2100 μαλλον τα χει παει αρκετα καλα η Samsung φετος :lol:

(οκ με εξαιρεση το κομματι της gpu που εξακολουθει η adreno να ειναι καλυτερη)

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Είναι αποδεδειγμενο ότι υπάρχει πτώση εμφανής και μου το έχουν επιβεβαιώσει και στο σέρβις,τώρα αν εσύ δεν έχεις χαίρομαι.
Για δώσε κανένα λινκ με μελέτη που να το αποδεικνύει.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η αλήθεια είναι αυτή και μάλιστα ειδικά για εμάς που αλλάζουμε συσκευές συχνά παίρνουμε τις συσκευές καινούριες, προσέχουμε την φόρτιση τους πάντα κλειστές με αργούς φορτιστές, δεν βγάζουμε μεμβράνες πίσω, μπροστά, περιμετρικά, βάζουμε θήκες που να προστατεύουν πολύ καλά την συσκευή την οποία προσέχουμε σαν τα μάτια μας μέχρι να έρθει η ώρα να την πουλήσουμε και τελικά να την χαρεί κάποιος άλλος που θα την πάρει σχεδόν ολοκαίνουρια...

 

Γιαυτό θα πρέπει να χαιρόμαστε χωρίς φόβο και χωρίς αγχωτικες σκέψεις τις συσκευές μας στο έπακρο... Άσχετα αν και εγω κάνω τα ίδια

Εντάξει αν μου λες ότι δεν βγαζεται ούτε τις μεμβράνες καν, τι να πω, καλύτερα να μην το πάρω καθόλου, θα καταντήσω ψυχαναγκαστικος έτσι. Τώρα αν εσύ παίρνεις κάποιο κινητό που μπορεί να το πουλήσεις στην εβδομάδα, καλά κάνεις.

Και εμένα η συσκευή μου δεν έχει το παραμικρό και δεν έχω κάνει όλα αυτά. Φοραει μια απλή διαφανή θήκη και την μαμά μεμβράνη προστασίας όπως ήρθε.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

και εγω που πηγα σε αλυσιδα μεγαλη δεν ειχαν 512. μαλιστα μπροστα μου επικοινωνησε με σαμσουνγκ που τον ενημερωσαν αυτο θα εχουν σε ενα μηνα. οπτε η το εκλεινα και θα περιμενα η θα πηγαινε σε 256. ετσι εκλεισα το 256 και το παρελαβα σημερα σε μαυρο.

απο αυριο θα εχει στησιμο.

 

Χθες υπηρχε το 512 στο shop της samsung.τωρα βλεπω πως τελος παλι

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε λίγο το video.

Την συνέντευξη δεν την βρίσκω.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, καινούργιος στην παρέα και θα ήθελα να ρωτήσω, αύριο παραλαμβάνω από media markt το μικρό s21. Το είχα κάνει προπαραγγελια και ρωτάω, τι πρέπει να κάνω αφού παραλάβω την συσκευή για να πάρω το δώρο που δίνει.... Νομίζω είναι τα ακουστικά ear buds. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, καινούργιος στην παρέα και θα ήθελα να ρωτήσω, αύριο παραλαμβάνω από media markt το μικρό s21. Το είχα κάνει προπαραγγελια και ρωτάω, τι πρέπει να κάνω αφού παραλάβω την συσκευή για να πάρω το δώρο που δίνει.... Νομίζω είναι τα ακουστικά ear buds. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Μπαίνεις στο Samsung members και πηγαίνεις στα πλεονεκτήματα. Εκει σου βγάζει να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου και σου ζητά να ανεβάσεις αποδεικτικό προπαραγγελιας και την απόδειξη αγοράς

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...