Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στην αντίστροφη περίπτωση τι γίνεται?αν ως την Κυριακή το βράδυ κάνω μια ανανέωση 10+,θα μου δωσει 500mb για 1 μήνα. Τα 500 mb που εχω τωρα θα ενσωματωθουν και θα πανε όλα για 1 μηνα? Τωρα εχω mb μόνο από την προσφορά,δεν έχω τίποτα αγορασμένο.
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι μπήκαν και σε μένα σε 2 what's up, μία σύνδεση και ένα καρτοσυμβόλαιο και τα λεπτά και τα MB το οποία ενσωματωθηκαν με τα αγορασμένα! :cool:

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ηρθαν και σε μενα. Ενημερωτικό sms ομως αφαντο...

 

Επισης, απλα ενσωματώθηκαν και δε παρέμειναν την ληξη.

Τα λεπτα ληγουν 17/10 12:00 :D

 

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή έχω μια δεύτερη κοσμοκάρτα μπορείτε να μου πείτε τι δίνει σε Mb ως δώρο με ανανέωση χρόνου; Ένας φίλος που κοίταξε μου είπε ότι δε δίνει τίποτα πλέον και μου φάνηκε περίεργο. Πώς μπορεί να αντέξει τον ανταγωνισμό όταν η Wind πχ σου δίνει 1 Gb;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το λέει κάπου αυτό; Με online ανανέωση είναι; Θέλω στοιχεία. :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161015/1f7c8b0b392e7d0c2c4fc207132e042f.jpg

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι για what's up. Η κοσμοκάρτα ;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και για τα δυο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

https://www.whatsup.gr/el/services/tora-500mb-me-504eu

 

Για να καταλάβω,για 1GB θέλουν 5.04 + 2 =7.04€? :mad:

Προφανώς δεν κατάλαβες καλά. Παίρνεις και άλλα 500. Άνοιξε κανονικά το λινκ και διάβασε προς τα κάτω.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.whatsup.gr/el/services/tora-500mb-me-504eu

 

Για να καταλάβω,για 1GB θέλουν 5.04 + 2 =7.04€? :mad:

Ναι έχουν ξεφύγει τελείως. Αντί να βάλουν με 5 ευρώ το 1gb.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην αντίστροφη περίπτωση τι γίνεται?αν ως την Κυριακή το βράδυ κάνω μια ανανέωση 10+,θα μου δωσει 500mb για 1 μήνα. Τα 500 mb που εχω τωρα θα ενσωματωθουν και θα πανε όλα για 1 μηνα? Τωρα εχω mb μόνο από την προσφορά,δεν έχω τίποτα αγορασμένο.

 

Έκανα ανανέωση 10 ευρώ και τελικά δεν ενσωματώθηκε τίποτα. Προφανώς τα παιδιά που έγραψαν παραπάνω είχαν υπόλοιπο από αγορασμένα πακέτα. Τώρα έχω υπόλοιπο απο τα mb που λήγουν απόψε + 500 mb που λήγουν σε 15 μέρες + 500 mb που λήγουν σε ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση 10 ευρώ και τελικά δεν ενσωματώθηκε τίποτα. Προφανώς τα παιδιά που έγραψαν παραπάνω είχαν υπόλοιπο από αγορασμένα πακέτα. Τώρα έχω υπόλοιπο απο τα mb που λήγουν απόψε + 500 mb που λήγουν σε 15 μέρες + 500 mb που λήγουν σε ένα μήνα.

Με την ανανέωση πήρες καινούρια Mb; What's up ή κοσμοκάρτα ;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

500 απο το "τώρα data" για 1 μήνα και 500 για 15 μέρες λόγω online ανανέωσης. Whatsup.
Link to comment
Share on other sites

εχω μια φιλη αμερικανα που οταν ήταν στην Ελλάδα ειχε ενεργοποίηση την αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου Πακέτο 200’ προς όλους.....

 

τωρα ειναι αμερικη...

 

μπορεί να απενεργοποιησει την αυτόματη ενεργοποίηση απο εκει που ειναι με sms χωρίς να πάρει τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών;;;;..

 

έψαξα στην ιστοσελίδα δςν είδα κάτι

 

 

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ας δοκιμάσει από την εφαρμογή

 

Αλλά αν δεν έχει υπόλοιπο και για άλλη ενεργοποίηση, ας μην ασχοληθεί και καθόλου.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν μπορεί. Μόνο με κλήση στο 1330 επιλογή 12 ή στην εξυπηρέτηση πελατών. Μια λύση ακόμα είναι να ανανεώνει με 5 ευρώ οπότε δεν αρκεί για ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παίδες, σήμερα τις έστειλα πέντε ευρώ...... τις είχαν φάει ολο το υπόλοιπο....

 

οπότε αφου ανανεώθηκε το νούμερο για ένα χρόνο ας φάει και τα πέντε ευρώ...

 

και όταν μεντο καλό έρθει Ελλάδα κάνουμε ανανέωση

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουν ξεφύγει τελείως. Αντί να βάλουν με 5 ευρώ το 1gb.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι να λέμε! :rolleyes:

 

 

Προφανώς δεν κατάλαβες καλά. Παίρνεις και άλλα 500. Άνοιξε κανονικά το λινκ και διάβασε προς τα κάτω.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

"ΤΩΡΑ 500MB με 5,04€

ΤΩΡΑ ενεργοποιώντας το πακέτο 500ΜΒ με 5,04€, μπορείς να έχεις επιπλέον 500ΜΒ στο πακέτο σου, μόνο με 2€! Απλά στείλε booster στο 1330 και λιώσε στο σερφάρισμα!

 

Το πακέτο 500MB με 5,04€ και η προσφορά με τα EXTRA500MB ισχύουν μέχρι 31/10/2016.

 

Aν έχεις 4G συσκευή και έχεις ενεργοποιήσει την πρόσβαση στο δίκτυο COSMOTE 4G, με το συγκεκριμένο πακέτο μπορείς να σερφάρεις στο Internet ακόμα πιο γρήγορα με πολλαπλάσιες ταχύτητες"!

Link to comment
Share on other sites

επειδη καινουριος στην καρτοκινητη υπαρχει κανενα προγραμμα οπως ειναι στα συμβολαια που σε προειδοποιει οταν παει να τελειωσει το προγραμμα σου?
Link to comment
Share on other sites

Έγινε διαγραφή δημοσιεύσεων που δεν ήταν σύμφωνες με τους όρους πρόσβασης και χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Όταν ενεργοποιήσεις τα δυο. Cosmote με 0,02€/λεπτο. Παίρνει πάντα από τα χρήματα!

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...